ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 1/2024) + 600 zł extra premii na start

Do końca promocji pozostało:

Program poleceń kont osobistych w VeloBank – zyskują obie strony :)

Ruszyła kolejna edycja bardzo dobrego programu poleceń w VeloBank „Doceniam Velo – Polecam Velo” oznaczona numerem 1/2024. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zyskać dodatkowo 50 zł premii pieniężnej oprócz standardowych 600 zł z promocji głównej. Po otworzeniu konta osobistego i zapisaniu się do programu można polecać konta innym osobom i zarobić na tym po 100 zł kolejnej premii od każdego poleconego. Do tego bank oferuje świetny rachunek oszczędnościowy i oprocentowanie na poziomie 7%!

Program „Doceniam Velo – Polecam Velo” – czyli jak zyskać do 650 zł premii na start?

To już kolejna edycja (bodajże piąta) programu poleceń VeloBanku (i mamy oczywiście nadzieję, że nie ostatnia), która jest oznaczona numerem 1/2024 i będzie dostępna do 30 czerwca 2024 roku. Dzięki programowi poleceń klient VeloBanku posiadający konto osobiste ma szansę uzyskać 100 zł premii pieniężnej za każdą skutecznie poleconą osobę. Osoba, która nie posiada jeszcze konta w VeloBanku może zgarnąć dodatkowe 50 zł premii pieniężnej na start za otworzenie konta z polecenia i spełnienie prostych warunków promocji oprócz głównej premii wynoszącej aż 600 zł w gotówce na start.

Aby przystąpić do programu poleceń należy:

 • posiadać konto osobiste (jeżeli jeszcze takiego nie posiadacie to można takie założyć tutaj składając internetowy wniosek o VeloKonto korzystając jednocześnie z kodu polecenia dającego dodatkowe 50 zł premii) – jeżeli nie posiadacie kodu polecenia możecie wpisać nasz kod: AWHW42 – można go również pobrać wypełniając formularz znajdujący się tutaj,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody,
 • zarejestrować się w programie poleceń po zalogowaniu się do bankowości internetowej VeloBanku w Menu => Oferta i wnioski => Doceniam Velo – Polecam Velo akceptując regulamin programu. Kod polecenia pojawi się na ekranie, zostanie również wysłany na adres e-mail. Zapisu do programu można również dokonać w aplikacji mobilnej banku w Menu => Usługi => Programy korzyści => Program poleceń => Aktywuj usługę.

Posiadając już kod polecenia możemy go przekazać osobie zainteresowanej rachunkiem osobistym w VeloBank, która powinna użyć tego kodu wpisując jego numer we wniosku o konto zgodnie z instrukcją przekazaną w dalszej części wpisu.

Po 100 zł premii za polecenie konta nowym klientom:

Aby otrzymać premię za polecenie konta innej osobie, Nowy Klient otwierający rachunek z naszego polecenia musi spełnić wszystkie warunki opisane w dalszej części opisu. Za każdą poleconą osobę można otrzymać 100 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto. Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki promocji przez obecnego jak i nowego klienta. 

Załóż konto w VeloBank z kodem polecenia aby zdobyć dodatkowe 50 zł premii

50 zł premii dla nowych klientów otwierających rachunek z polecenia:

Każda osoba, która od dnia 31 grudnia 2022 roku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank ma szansą na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: AWHW42). Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że premia z polecenia może być łączona z premią z innych promocji prowadzonych równolegle o ile regulamin łączonej promocji tego nie wyklucza. Obecnie jest dostępna dodatkowa promocja z premią aż 600 zł w gotówce co powoduje, że łącznie za konto w VeloBank można zyskać 650 zł premii!

Pamiętaj, aby zawsze zweryfikować czy wniosek który składasz jest prawidłowy i posiada formularz (pole) do wprowadzenia kodu polecenia, który uzyskałeś np. od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go zawsze pod tym adresem.

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny cyfrowy kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecenia VeloBank i zarobisz dodatkowe 50 zł premii.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 grudnia 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia AWHW42 oraz aktywować konto do 30 czerwca 2024 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarciu konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł (w formie jednorazowej a nie sumy wpływów) z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

Przykład: Jeśli założysz konto w marcu to przelewy na kwotę 2000 zł muszą wpłynąć na konto w kwietniu, maju oraz w czerwcu. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona do końca lipca 2024 roku.

Dodatkowe 600 zł premii pieniężnej z promocji „Witaj w VeloBank”

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank – edycja 1/2024”, która będzie dostępna aż do 30 kwietnia 2024 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty,
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej warunki promocji.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: HIT! Aż 650 zł premii w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 1/2024) + konto oszczędnościowe na 7%

Załóż konto w VeloBank z kodem polecenia aby zdobyć łącznie 650 zł premii

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń VeloBank?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia dodatkowej premii w wysokości 50 zł. Wystarczy, że wypełnisz dodatkowo 50 zł premii pieniężnej lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h). Możesz również użyć naszego kodu: AWHW42.

  Proszę o przekazanie kodu polecenia programu "Doceniam Velo - Polecam Velo" od VeloBanku aby skorzystać z dodatkowej premii 50 zł za założenie konta.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  7% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

  Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

  Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 21 listopada 2023 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

  Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 7% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 10 grudnia 2023 roku a więcej informacji o niej znajdziecie w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 13/2023)

  Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 7% dla kwoty do 300 tys. zł

  5,6% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

  Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 5,3% na okres 2 miesięcy, 5,6% na okres 3 miesięcy oraz 5% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 20 lutego 2024 roku. Z promocji można skorzystać do 14 marca 2023 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 5,6% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 3/2024 + 650 zł premii do konta osobistego

  Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,6% dla kwoty do 150 tys. zł

  … i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

  bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

  Konta w VeloBank i opłaty

  W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat a konto to jest całkowicie darmowe.

  Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

  Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

  Załóż konto w VeloBank z kodem polecenia aby zdobyć dodatkowe 50 zł premii

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  1 komentarz dla wpisu: “VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 1/2024) + 600 zł extra premii na start

  • Łukasz pisze:

   Data ważności kodu to 31.05.2024
   kod :
   AWHW42
   Wszystkie warunki spełnione, więc nagroda gwarantowana

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.