ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 1500 zł premii w programie „Polecam Przekorzystnie” Banku Pekao (XIII edycja) + 200 zł premii na start za założenie konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj do 1500 zł premii pieniężnej za polecanie konta w Banku Pekao…

Ruszyła XIII edycja programu poleceń kont osobistych „Polecam Przekorzystnie” w Banku Pekao, która obecnie daje zarobić jedynie obecnym klientom banku. W ramach omawianego tutaj programu można uzyskać od 50 zł do 100 zł premii w gotówce za polecenie konta osobistego lub firmowego (przy czym nie więcej jak 1500 zł łącznie w ramach całej edycji). W przypadku nowych klientów Pekao sugerujemy skorzystanie z bazowej promocją oferującej 200 zł premii w gotówce na start za założenie konta w Pekao :)

Przystąpienie do programu „Polecam Przekorzystnie” 

Do programu „Polecam Przekorzystnie – Edycja XIII” może przystąpić każdy pełnoletni klient Banku Pekao posiadający dowolny rachunek płatniczy w walucie PLN. Przystąpienia należy dokonać w terminie do 15 maja 2024 roku w aplikacji mobilnej PeoPay lub w bankowości internetowej Pekao24 podając w nim: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer CIS klienta (jest to numer będący jednocześnie loginem do bankowości internetowej) oraz akceptując regulamin i zasady XIII edycji programu poleceń.

Należy również pamiętać aby:

 • w momencie swojego przystąpienia do programu wyrazić zgody wskazane w regulaminie czyli: na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz złożyć oświadczenie w sprawie RODO,
 • do momentu wypłaty nagrody nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, ani nie wycofywać powyższych zgód.

Po przystąpieniu do programu bank wyśle stosowne potwierdzenie przystąpienia do programu poleceń w formie wiadomości SMS. Zarejestrowanie się w Programie Poleceń jest czynnością jednorazową i jest równoznaczne z możliwością uczestnictwa w kolejnych Edycjach Programu. Jeżeli dokonywaliście rejestracji po 1 lipca 2020 roku to teraz nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Dołącz do programu „Polecam Przekorzystnie” i zyskaj do 1500 zł premii

Jak uzyskać do 1500 zł nagrody za polecenia kont?

Jak już na wstępie napisaliśmy w ramach omawianego programu poleceń osoba Polecająca (czyli udostępniająca swój kod polecenia) otrzyma od 50 zł do 100 zł premii za każde skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Konta Przekorzystnego Biznes lub Konta Świat Premium. W ramach obecnej edycji programu bank wynagradza Polecającego za pierwsze 15 poleceń co powoduje, że łącznie można zyskać od 750 zł do nawet 1500 zł bonusu w gotówce (w zależności jakie konta będziemy polecać):

 • 50 zł – jeśli Nowy Klient zawrze umowę o Konto Przekorzystne dla młodych (dla pełnoletnich posiadaczy, którzy nie ukończyli 26 lat),
 • 100 zł – jeśli Nowy Klient zawrze umowę o Konto Przekorzystne (dla posiadaczy, którzy ukończyli 26 lat) lub Konto Świat Premium lub Konto Przekorzystne Biznes.

Aby polecenie było skuteczne warunki promocji muszą być spełnione zarówno przez osobę Polecającą jak i Poleconą w terminie wskazanym dla XIII edycji czyli pomiędzy 20 stycznia 2024 a 15 maja 2024 roku.

Osoba Polecona (Nowy Klient) musi spełnić poniższe warunki czyli m.in.:

 • na dzień przystąpienia do programu nie posiada w banku żadnego produktu kredytowego oraz od 1.10.2021 r. do 19.01.2024 r. (włącznie), nawet przez jeden dzień, nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Pekao takich jak:
  – rachunek płatniczy dla konsumentów (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy), czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych,
  – rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej,
  – rachunek rozliczeniowy dla klienta biznesowego.
 • podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą na podstawie złożonego wniosku przez internet lub w aplikacji mobilnej, w którym to wpisze kod polecenia otrzymany od Polecającego w polu jak niżej (jeżeli nie posiadasz takiego kodu możesz go uzyskać od nas wypełniając ten formularz):
 • wyrazić zgodę:
  – na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w Programie „Polecam Przekorzystnie”,
  – na przesyłanie informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej),
  – na kontakt telefoniczny w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym oraz używania przez Bank automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego,
  – na ujawnienie wobec Polecającego tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Polecającego nagrody,
 • wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do swojego konta lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi nie później jak do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto,
 • przystąpić do programu poleceń w aplikacji PeoPay lub serwisie Pekao24.

Do limitu powyższych transakcji nie wlicza się:

 • płatności BLIK.
 • transakcji, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi,
 • transakcji odrzuconych bądź nieautoryzowanych,
 • transakcji dokonanych w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:
  – internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
  – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
  – przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czekipodróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Wypłata nagród za polecenia

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków programu przez obie strony polecenia nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu na rachunek Polecającego w terminie do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę Polecaną. Nagroda w ramach niniejszego programu jest wydawana w ramach sprzedaży premiowej czyli jest wolna od podatku dochodowego.

Dołącz do programu „Polecam Przekorzystnie” i zyskaj do 1500 zł premii

Promocja Konta Przekorzystnego z premią aż 200 zł na start dla Nowego Klienta

Ruszyła kolejna (już XI edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo (czyli bez zmian od dłuższego czasu) może zgarnąć 200 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo oprócz nagrody głównej za konto osobiste można również „sięgnąć” po zysk na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem aż 7% przez najbliższe 5 miesięcy jak i można zgarnąć opcjonalne 12000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 150 zł.

O szczegółach kumulacji promocji pisaliśmy tutaj: 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + 150 zł w punktach Bezcenne Chwile + konto oszczędnościowe na 7%!

Nie posiadasz kodu polecającego z programu poleceń Banku Pekao?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h) na podstawie, którego podeślemy Ci kod polecenia. Z góry ślemy podziękowania! :)

  Proszę o przekazanie kodu polecenia z programu "Polecam Przekorzystnie" Banku Pekao

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Karta rewolucyjna bez kosztów przewalutowania i prowizji za płatności w walucie obcej!

  Karta Rewolucyjna MasterCard Debit FX wydawana do Konta Przekorzystnego to jedna karta do płatności w kraju jak i za granicą. Karta ta to gwarancja niskich kursów przewalutowania na całym świecie dzięki przeliczaniu transakcji po średnim kursie organizacji MasterCard, bez dodatkowej marży banku i bez prowizji banku za przewalutowanie. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów za granicą, jeśli spełnione zostaną warunki bezpłatności konta o których piszemy poniżej.

  Karta rewolucyjna sama rozliczy transakcje w ramach środków znajdujących się na rachunku PLN i przeliczy je po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard. Aby płatność została przewalutowana tylko po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard, nie akceptuj oferty przewalutowania na złote, którą możesz otrzymać w punkcie sprzedaży. Jest to zatem idealna karta na podróże zagraniczne i warto o tym pamiętać biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z tej promocji.

  Ile kosztuje Konto Przekorzystne w Banku Pekao?

  Konto Przekorzystne znajdujące się w ofercie Pekao oraz wydawana do niego karta Mastercard Debit FX mogą być zupełnie darmowe. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewnimy jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych) oraz wykonamy przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay – w przeciwnym wypadku zapłacimy 4 zł za kartę. 

  Dla osób do 26 lat bank oferuje Konto Przekorzystne bez opłaty miesięcznej za rachunek jak i kartę.

  Po spełnieniu powyższych warunków uzyskujemy dodatkowo:

  • brak opłaty za dwie pierwsze wypłaty kartą w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce,
  • brak prowizji za wypłaty tą kartą w bankomatach za granicą.

  Bezwarunkowo do Konta Przekorzystnego bank dorzuca jeszcze:

  • brak opłaty za wszystkie wypłaty tą kartą z bankomatów Pekao S.A. w Polsce,
  • brak dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie czy też bez doliczania dodatkowej marży banku do kursu wymiany waluty przy transakcjach za granicą.

  Pamiętajcie jednak, iż bank pobiera 20 groszy za każdy SMS autoryzacyjny. Warto zatem od razu przejść na darmową autoryzację transakcji poprzez aplikację mobilną PeoPay.

  Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Pekao ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne) jeżeli konto było otwierane poprzez biometrię. Limit ten wynosi 5000 zł. – jest to tzw. limit biometryczny, niezależny od limitów jakie można ustawić w bankowości internetowej. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i poprosić o usunięcie limitu biometrycznego (ew. zmodyfikowanie kwot tego limitu).

  Pozostałe opłaty znaleźć można standardowo w TOiP.

  Harmonogram promocji:

  Data Warunek / zdarzenie
  do 15 maja 2024 pozyskaj kod promocyjny Pekao – wystarczy wypełnić prosty formularz – zwrotnie otrzymasz kod polecający dzięki, któremu weźmiesz udział w promocji
  do 15 maja 2024 wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne, podpisz umowę i dokonaj aktywacji rachunku bankowego 
  do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy spełnij warunki opisane w artykule czyli wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą
  do końca kolejnego miesiąca zostanie wypłacona premia dla Polecającego

  Dołącz do programu „Polecam Przekorzystnie” i zyskaj do 1500 zł premii

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.