ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! 300 zł nagrody w gotówce + 280 zł w bonach za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nagrody o łącznej wartości 580 zł w zamian za założenie konta czekają ;)

W kwietniowej promocji konta osobistego Santander Bank Polska do zgarnięcia jest łącznie 380 zł nagrody. Pierwsze 300 zł premii w gotówce zyskamy w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Kolejne 80 zł w bonie do wybranego sklepu będzie można odebrać w zamian za użycie kodu polecenia. Dodatkowo bank oferuje zwrot za opłacanie rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie jak i możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej na 2,5%. Natomiast za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile zyskamy dodatkowy extra voucher o wartości 100 zł. No… jest fajnie. A od 8 kwietnia zgarniemy jeszcze jeden bon (bo mało przecież było) do Allegro o wartości 100 zł :)

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kolejnej (tym razem na miesiąc kwiecień) kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska do zgarnięcia jest łącznie 580 zł premii za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 400 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji Lokaty Mobilnej oprocentowanej na 2,5% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) ze dobrej promocji konta firmowego z premią 1300 zł w gotówce. [Aktualizacja] W dniu 8 kwietnia bank zrobił niespodziankę i do wyżej wymienionych nagród dorzuca jeszcze bon 100 zł do Allegro :)

Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „300 zł z kontem”,
 • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia innej osoby w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 100 zł w bonie do Allegro (dla pierwszych 2000 osób) w ramach promocji „100 zł na zakupy online” (szczegóły promocji),
 • opcjonalnie 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za rejestrację karty (szczegóły promocji),
 • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 2,5% na lokacie mobilnej (szczegóły promocji),
 • oraz opcjonalnie łatwa premia dla firm do 1300 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

✅ 300 zł w gotówce za konto z promocji „300 zł z kontem” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta „300 zł z kontem”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 300 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 30 kwietnia 2022 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 kwietnia 2021 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz łącznie te warunki:
a. nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 kwietnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane od 1 kwietnia 2019 r. w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 300 zł nagrody w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługą Santander Online. Tym razem karta do konta jest wymagana przez promocję.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 maja 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w gotówce otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli należy:

 • złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę do 10 maja 2022 roku,
 • wyrazić wyżej wymienione zgody,
 • w terminie do 31 maja 2020 roku zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym

oraz co najważniejsze a czego do tej pory nie było w podobnych promocjach koniecznie należy się zarejestrować w promocji wypełniając formularz na stronie promocji. Po kliknięciu poniższego linku (wskazaliśmy go czerwoną strzałką):

wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych (dane muszą być zgodne z danymi podanymi we wniosku o konto!)

Nagroda w wysokości 100 zł za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 30 czerwca 2022 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania kolejnej nagrody w wysokości 200 zł wypłacanej jednorazowo przelewem, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy również w każdym z trzech kolejnych miesięcy: czerwiec, lipiec oraz sierpień 2022 roku:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • wykonać minimum 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda ta będzie wypłacana najpóźniej do 30 września 2022 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy odbioru nagrody. Wystarczy posiadać aktywne konto założone w tej promocji. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

✅ 100 zł w bonie na zakupy w serwisie Allegro z kolejnej promocji banku!

Dla kogo ta promocja?
Promocja „100 zł na zakupy online” pojawiła się w dniu 8 kwietnia 2022 roku i będzie dostępna do dnia 30 kwietnia 2022 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 2000 sztuk. Nagrodą w niej jest elektroniczna karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. O kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych będzie decydować kolejność rejestracji w promocji zatem nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od dnia 1 kwietnia 2021 roku!

nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 kwietnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji,

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r.,

Jak widzicie okres karencji i zapisy wykluczeń są identyczne jak w promocji bazowej z premią 300 zł w gotówce. Zatem łapiąc się na tą promocję łapiesz się na wszystkie obecnie aktualne oferty Santandera, które można połączyć. Łączny bonus za to konto to aż 580 zł!

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć bon 100 zł do Allegro należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Dopasowaną i usługą Santander Internet.

UWAGA! Nie możesz złożyć wniosku o konto w Santander Internet po zalogowaniu się (jeżeli taki dostęp posiadasz) lub zawrzeć umowy o konto w placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego. W grę wchodzi tylko wniosek internetowy lub doradca telefoniczny (infolinia – darujcie sobie to ;).

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Następnie w terminie najpóźniej do końca kwietnia 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto) należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji z bonem 100 zł do Allegro. Formularz ten znajdziemy na stronie promocji po kliknięciu w link oznaczony na poniższym screenie czerwoną strzałką:

dzięki czemu wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych i wyboru konkretnej nagrody:

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody (nastawiajcie się z góry na podpisanie umowy przez kuriera ponieważ wideo rozmowa jest często niedostępna):

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć najpóźniej do 10 maja 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania karty podarunkowej o wartości 100 zł do Allegro oprócz spełnienia powyższych warunków promocji należy w każdym z pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu konta czyli w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2022 roku:

 • zalogować się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile na telefonie,
 • wykonać min. 3 dowolne przelewy w aplikacji mobilnej np. przelew w złotych na rachunek obcy (Elixir, Express Elixir, BlueCash, Sorbnet), przelew do ZUS, przelew do Urzędu Skarbowego lub innych organów podatkowych, przelew na telefon BLIK, Przelew24.

Karta podarunkowa zostanie przekazana w poczcie w bankowości internetowej Santander online najpóźniej do 31 października 2022 roku pod warunkiem, że w dniu wypłaty nagrody konto i karta do konta nadal będą aktywne. Pamiętajcie, że pula nagród w tej promocji wynosi 2000 sztuk a liczy się kolejność rejestracji w promocji.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: REKORD! Santander Bank Polska do obecnej premii dorzuca kolejne 100 zł bonusu w bonie do Allegro. Łączna wartość nagród w promocji to obecnie aż 580 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

✅ 80 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 400 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To I edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank” po dużych zmianach, który tym razem będzie dostępny do 30 czerwca 2022 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu poleceń jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 30 czerwca 2022 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta dokonać logowania do bankowości Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. Z6QBT5 (kod polecenia można również uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 80 zł bonusu jednak nie więcej jak 400 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – I edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

✅ 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Wiosenne przyspieszenie” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 67500 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt). Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji takiej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że „karta” ta nie mogła być zarejestrowana w programie przed 28 marca 2022 roku.

Co prawda regulamin mówi o tym, że nie można być uczestnikiem przed tym dniem ale promocje z przeszłości pokazały już wiele razy, że program Bezcenne Chwile jako uczestnictwo traktuje kartę a nie osobę i mamy nadzieję, że to się nie zmieniło do dziś (chociaż musimy przyznać, że w jednej z ostatnich promocji tego typu pkt te dla „starych klientów” wpadły wybiórczo i nie znaleźliśmy reguły od czego to zależy). Niemniej jednak regulamin jest regulaminem i należy liczyć się z tym, że mogły zajść zmiany niekoniecznie na korzyść korzystających z promocji. Wtedy punkty te w przypadku gdy już się było wcześniej uczestnikiem programu nie zostaną naliczone. Zatem ewentualnych pretensji „że nie działa” nie przyjmujemy ;) Do decyzji każdego z Was :)

Do otrzymania Korzyści uprawnieni są Uczestnicy, którzy w Czasie trwania Oferty Specjalnej spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
a. są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Mastercard®, którą otrzymali od Instytucji Finansowej;
b. nie byli Uczestnikami Programu przed dniem rozpoczęcia Oferty Specjalnej, tj. przed dniem 28.03.2022 r. (ani bezpośrednio przed tą datą, ani wcześniej);

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej,
 • dokonać płatności bezgotówkowej na łączną kwotę min. 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik itp.) lub na inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard w promocji „Wiosenne przyspieszenie” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 2,5% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 2,5% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł. O szczegółach tej oferty możecie poczytać tutaj: 2,5% na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 1300 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Harmonogram promocji „Wiosenna premia”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 kwietnia 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 30 kwietnia 2022 dokonaj rejestracji w promocji poprzez wypełnienie formularza, o którym pisaliśmy opisie promocji
do 10 maja 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do 31 maja 2022 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
w czerwcu, lipcu oraz w sierpniu 2022 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 30 czerwca 2022 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 30 września 2022 zostanie wypłacona druga nagroda 200 zł

Harmonogram promocji „100 zł na zakupy online”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 kwietnia 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 10 maja 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do 30 kwietnia 2022 zarejestruj swój udział w promocji wypełniając formularz przystąpienia
przez pięć kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonaj min. 3 logowania do aplikacji mobilnej banku oraz min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej
do 31 października 2022 zostanie przekazana nagroda

Harmonogram promocji „Polecam mój bank”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2022 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 30 czerwca 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 30 czerwca 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 czerwca 2022 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 2,5%

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “HIT! 300 zł nagrody w gotówce + 280 zł w bonach za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.