ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard w promocji „Wiosenne przyspieszenie” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj aż 8000 pkt programu Bezcenne Chwile na powitanie od Mastercard!

Z reguły większość promocji związanych z punktami programu lojalnościowego Bezcenne Chwile są dedykowane klientom konkretnych banków. Mamy jednak świetną informację! Ponownie jest dostępna promocja, która przeznaczona jest dla klientów wszystkich banków biorących udział w programie Bezcenne Chwile. Do zdobycia jest aż 8000 pkt na start (wartych minimum 100 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie oraz dokonane płatności na łączną kwotę min. 50 zł. Co ciekawe można łączyć z nią promocje poszczególnych banków i zyskać jeszcze więcej o czym również piszemy w tym artykule.

Punkty na powitanie w ogólnodostępnej promocji Mastercard

Promocja „Wiosenne przyspieszenie” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 67500 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 15 lipca 2022 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród Mastercard poinformuje wcześniej na stronie programu.

Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji takiej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że „karta” ta nie mogła być zarejestrowana w programie przed 28 marca 2022 roku.

Co prawda regulamin mówi o tym, że nie można być uczestnikiem przed tym dniem ale promocje z przeszłości pokazały już wiele razy, że program Bezcenne Chwile jako uczestnictwo traktuje kartę a nie osobę i mamy nadzieję, że to się nie zmieniło do dziś (chociaż musimy przyznać, że w jednej z ostatnich promocji tego typu pkt te dla „starych klientów” wpadły wybiórczo i nie znaleźliśmy reguły od czego to zależy). Niemniej jednak regulamin jest regulaminem i należy liczyć się z tym, że mogły zajść zmiany niekoniecznie na korzyść korzystających z promocji. Wtedy punkty te w przypadku gdy już się było wcześniej uczestnikiem programu nie zostaną naliczone. Zatem ewentualnych pretensji „że nie działa” nie przyjmujemy ;) Do decyzji każdego z Was :)

Do otrzymania Korzyści uprawnieni są Uczestnicy, którzy w Czasie trwania Oferty Specjalnej spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
a. są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Mastercard®, którą otrzymali od Instytucji Finansowej;
b. nie byli Uczestnikami Programu przed dniem rozpoczęcia Oferty Specjalnej, tj. przed dniem 28.03.2022 r. (ani bezpośrednio przed tą datą, ani wcześniej);

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej,
 • dokonać płatności bezgotówkowej na łączną kwotę min. 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile.

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych:

(…) wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik itp.) lub na inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz tutaj w zaktualizowanym regulaminie.

Co zrobić gdy już mamy zarejestrowaną kartę w Bezcenne Chwile albo posiadamy Visę?

Przy założeniu, że program nadal jako nowego uczestnika traktuje nową kartę a nie faktycznie uczestnika (a to się okaże dopiero za jakiś czas) podpowiadamy jak stać się posiadaczem nowej karty Mastercard.

Są co najmniej dwa rozwiązania. Pierwsze to wyrobienie sobie kolejnej karty z logo Mastercard o ile bank umożliwia taką formę. My np. przetestowaliśmy to ostatnio w Alior Bank gdzie wyrobiliśmy sobie dodatkowo Kartę dla Gracza i zgarnęliśmy 6800 pkt o wartości 100 zł o czym pisaliśmy tutaj. Możliwość zamówienia dodatkowych kart dostępna jest również np. w Getin Bank.

Drugim rozwiązaniem jest np. wymiana karty Visa na Mastercard o ile bank to umożliwia. Z takiego rozwiązania skorzystaliśmy jakiś czas temu w Getin Banku i punkty wpadły bezproblemowo – kolejne 6800 pkt wymienionych na voucher 100 zł. To komentowaliśmy tutaj gdzie przy okazji okazało się, że wpadło 2000 pkt dodatkowo z kumulacji innej promocji.

Połącz tą promocję z promocją danego banku i zyskaj jeszcze więcej!

Jak już na wstępie napisaliśmy omawiana tutaj promocja to ogólna promocja Mastercarda, z której może skorzystać każdy posiadacz karty Mastercard wydanej przez bank biorący udział w programie Bezcenne Chwile. Jak zapewne wiecie w chwili obecnej kilka banków oferuje swoje wewnętrzne promocje i można je połączyć z tą powitalną od Mastercard. Oprócz wspomnianych 8000 pkt na powitanie można jeszcze zyskać:

Z tego co się orientujemy nie ma obecnie dodatkowej promocji w pozostałych bankach biorących udział w programie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby klienci tych banków skorzystali z omawianej tutaj promocji z 8000 punktami o wartości 100 zł :) a ewentualnie nowi klienci mogą dodatkowo dorzucić premię na start np.:

Posiadacie informację czy jeszcze jakiś bank ma obecnie promocję z punktami Bezcenne Chwile? A może jest jeszcze jakaś inna promocja punktów Bezcenne Chwile organizowana ogólnie przez Mastercard? Dajcie znać w komentarzach ponieważ wbrew pozorom ten program przynosi wymierne korzyści! :)

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl56 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard w promocji „Wiosenne przyspieszenie” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

 • Maciej pisze:

  Mam już kartę w banku Millennium (VISA), z tego co widzę wynika, że zamówienie drugiej ( tym razem MASTERCARD) nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Możecie potwierdzić, że mam rację? Nie chcę przez zwykłe przeoczenie stracić kilku/kilkunastu złotych zamiast (być może ) zarobić :)
  Pozdrawiam

  • andre pisze:

   Karty Millenium nie biorą udziału w programie :(

  • ZnB pisze:

   Z tego co się orientujemy akurat Millennium z kartami debetowymi wydawanymi do konta nie bierze udziału w programie Bezcenne Chwile. Chyba tylko karta kredytowa VIP o ile się nie mylimy. Posiadasz inne informacje?

  • Maciej pisze:

   Sprawdzając jakie banki biorą udział w programie na stronie bezcennechwile, zobaczyłem logo banku Millennium i założyłem, że wszystkie biorą udział. Dziękuję za odpowiedź. Dobrze, że zapytałem.
   W takim razie zostaje mi tylko zamówienie karty w Aliorze (tam mam jeszcze konto Freemium po TMB :) ).
   Pozdrawiam

  • Iw pisze:

   Znajoma ma kartę debetową Mastercard z Millenium, dzwoniła na infolinię i powiedziano jej, że karta bierze udział w programie, tylko żeby ją zarejestrować trzeba się udać do banku. Samemu nie ma możliwości.

 • Janek pisze:

  Tu jest lista kart biorących udział
  https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki
  mało kart i słabo ogólnie…

 • Stan pisze:

  Oszustwo. Mimo płatności kartą punktów nie przybywa cały miesiąc.

  • Maciej pisze:

   Mają na to 60 dni roboczych jeśli dobrze pamiętam :)

  • Maciej pisze:

   Chyba, że mowa o zwykłych płatnościach.

  • ZnB pisze:

   @Stan: nie przesadzaj ;) Poza tym napisz normalnie bo w zasadzie nie wiadomo o co Ci chodzi. Z tego programu korzysta tysiące osób, setki z naszego bloga, dziesiątki w naszym gronie znajomych i poza jakimiś wyjątkowymi sytuacjami wszystko działa jak należy ;)

  • Iw pisze:

   Na pewno zarejestrowałeś kartę? Ja mam kilka kart i punkty z każdej są naliczane.

 • zd_an pisze:

  Karta debetowa Citi bierze udział w tym Programie?
  Jeśli tak, to jak się ją rejestruje?
  Mam już zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile kartę kredytową Citi, czy wobec tego wystarczy tą debetową dodać jako kolejną kartę w Programie?

  • ZnB pisze:

   Bierze udział, zaloguj się na konto i ją dodaj jako kolejną kartę :)

  • Iwona pisze:

   Mam właśnie odwrotną sytuację. Zarejestrowana karta debetowa, ale nie kredytowa z Citi. W jaki sposób mam ją dodać, żeby wziąć udział w programie? Po logowaniu do banku nie mam takiej możliwości.

  • ZnB pisze:

   Logujesz się do BCh i tam dodajesz kolejną kartę do konta.

  • Iw pisze:

   W Citi banku każda kolejna karta dodawana jest do programu automatycznie (info z banku). Należy sobie jednak to sprawdzić, gdyż u mnie czegoś nie dopełnili i karta niby była w programie ale nie została aktywowana. Na szczęście przez ich błąd udało mi się skorzystać z promocji i dostać punkty😀
   Pierwszą kartę musiałam zapisać do programu, ale na przykład koleżanka miała Pierwszą kartę też dodaną automatycznie. Także nie wiem od czego to zależy 🤷‍♀️

 • Kuba pisze:

  60 dni roboczych na przekazanie nagrody? To prawie 3 miesiące czekania… Co kolejna dobra promocja, to coraz dłuższe czekanie, jakby liczyli na to, że premii nie wypłacą i część osób po tak długim czasie zapomni i nie złoży reklamacji :)

  • ZnB pisze:

   30-60 dni roboczych w tych promocjach to był/jest standard. Tylko, że w 90% punkty wskakują (wskakiwały) w ciągu kilku dni. Nawet ostatnio w promocji karty kredytowej mBanku czy PKO punkty wchodziły w 2 dni po ostatnich transakcjach. Zatem wiesz, czasami to suchy zapis, czasami jednak trzeba poczekać ;)

 • Edward pisze:

  Czy ta płatność na 50 zł musi być w jednym ze sklepów, które biorą udział w programie? Czy dowolnym?

 • edek264 pisze:

  Dostał ktoś już pkt????

 • edek264 pisze:

  Zrobilem wymagany obrót, ciekawe czy pkt szybko wpadną….

 • ZnB pisze:

  Jakieś wnioski po pierwszym tygodniu? Chyba będzie tak jak poprzednio czyli albo wypłacą wybiórczo albo w ogóle (chodzi o starych wyjadaczy) :P

 • edek264 pisze:

  Kto spełnił warunki ?

 • edek264 pisze:

  Jaki bank i kiedy macie warunki spełnione i czy już transakcje odnotowane na koncie BCh?

  • JarekSki pisze:

   Przyszło mi 8000 pkt.z kartą debetową w Citihandlowy. Sprawdźcie sobie.

  • andre pisze:

   Miałeś więcej kart? Ogólnie i na tym koncie/adresie e-mail, co Citi?

  • Kuba pisze:

   Też dostałem 8000 pkt. za kartę debetową Citi, pomimo tego, że mam kilka innych kart przypiętych do programu na ten sam e-mail.

 • Tomasz pisze:

  A w Santander komuś doszły 8000 pkt?

 • edek264 pisze:

  Alior nic….

 • JarekSki pisze:

  Tylko jedną debetową. Adres email w Gmailu zmieniam dodając kropkę więc formalnie jest nowy. W BCH zgarniam punkty od dawna więc nie jestem nowy. W ostatniej promocji BCh zrobiłem tak samo tylko w Getin Noble Bank i nic nie dostałem więc trochę loteria.

 • Mohican pisze:

  Tak sobie dziś sprawdziłem konta BCh bez większych emocji czy nadziei na sukces (zastawiłem tylko 2 sidła, bo regulamin promocji mówi wyraźnie, a BCh od pewnego czasu cyrkują z punktami, więc założyłem tylko te najprostsze i najszybsze wnyki, miarkując czas i środki względem potencjalnego zysku), a tu ponownie miła niespodzianka- w obydwie pułapki weszły dziki jak w żołędzie!
  Z Aliora czipsy przyszły 20.04- domówiona dodatkowa karta Gracza- stare konto BCh.
  Z Pekao dostałem mambę 16.04- domówiona dodatkowa karta MC- nowy mail BCh (ale wszystkie pozostałe dane ze starego konta).
  Punkty wpadły kilka dni roboczych po spełnieniu warunków, bony na paliwo weszły na maila w przeciągu 2-3 min!
  Nadal bardzo lubię BCh!;-)))))

  • ZnB pisze:

   Yeah! :)

  • andre pisze:

   „Z Pekao dostałem mambę 16.04- domówiona dodatkowa karta MC- nowy mail BCh (ale wszystkie pozostałe dane ze starego konta).
   Punkty wpadły kilka dni roboczych po spełnieniu warunków”

   U mnie równiez dodatkowa karta MC w Pekao, płatności 17.IV, póki co promo punktów brak, płatności rozliczone, nowy adres e-mail.

   Na razie 6 dni roboczych, więc mam nadzieję, że wpadnie jak u Ciebie.

   Dzięki za info.

  • andre pisze:

   Uzupełniając – nic nie dostałem, pododbnie, jak w Zimowej.

   Inny adres e-mail, nowa karta.

   Wygląda mi to na to, że przefiltrowali część użytkowników korzystających często z Priceless Specials i ich wycięli.

  • ZnB pisze:

   Coś w tym może być, u nas też cisza na „kluczowych” osobach. Nowe coś tam dostały ;)

  • andre pisze:

   Za to spamują mnie nowymi promkami.

   Spoko, że odrzucili wg. ich regulaminu, ale wypadałoby odpisać na maila, a dostałem potwierdzenie otrzymanie 3-4 reklamacji, licząc z Zimą, ale zero w odpowiedzi.
   IMHO słabo to świadczy o tak dużej firmie.

 • Mati pisze:

  Jak zarejestrować kartę w Citi? Nie mogę pobrać tych dokumentów ani zaznaczyć zgód na tej ich stronie.

 • edek264 pisze:

  Brak pkt Alior…

 • Tomasz pisze:

  Mam komunikat : Drogi Kliencie, ze względu na błąd techniczny, aby odebrać nagrodę, prosimy o kontakt przez infolinię

  Miał ktoś tak? zniknie ten komunikat sam? Dadzą nagrodę na infolinii?

  Wydaje mi się że kiedys taki komunikat miałem i to było chwilowe a narazie ten błąd nie chce minąć.

  • ZnB pisze:

   Wybierasz jedną sztukę nagrody czy więcej? Czy to może 100 zł do CircleK?

  • Tomasz pisze:

   Problem się sam rozwiązał natychmiast bo mimo takiego komunikatu nagroda doszła na emaila :)

 • Kuba pisze:

  @ZnB
  Nie wiem, czy to klucz do sukcesu, ale ja należe do weteranów i pkt chbya za każdym razem dostaje mimo zpaisu w reulaminie typu „nie byłeś uczestnikiem programu”. Ja po prostu jak kończe korzystać z jakiejś promocji wyrejestrowuje sięz programu(Wyłączam zgody) i to trwa 30 dni, asekuracyjnie nowa karta na drugiego maila i tak w kółko- u mnie działa :) Druga sprawa, że tym razem troche zacząłem się obawiać o pkt, bo bardzo długo na nie czekałem, ale wydaje mi się, ze po prostu raz w miesiącu aktualizują transakcje(przynajmnie jz niektórych banków np. po 15-tym)

  Może przydadzą się te informacje komuś.

  • andre pisze:

   @Kuba, dzięki! Nie jestem ZnB, ale zirytowałem się na Priceless za brak premii w dwóch ostatnic promo, super pomysł.

   Dzięki!

  • ZnB pisze:

   Jest to jakaś metoda. Też spróbujemy :)

 • Tomasz pisze:

  Są punkty !

 • kacper.manager pisze:

  Czy ta promocja działa jeszcze i za rejestrację dostanę te 8000 pkt? Czy nie opłaca się teraz rejestrowac i lepiej czekać na następną?

  • ZnB pisze:

   Nie, już się zakończyła i nie wiadomo czy i kiedy będzie jakaś podobna. Na górze masz oznaczoną promocję jako zakończoną w dniu 15.07.2022 :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.