ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA OKAZJA! Aż 650 zł premii w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 1/2024) + konto oszczędnościowe na 7%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kultowa promocja od VeloBank powraca z premią aż 650 zł za założenie konta :D

Właśnie ruszyła rewelacyjna promocja konta osobistego od VeloBank, która to cieszyła się największym zainteresowaniem w minionym 2023 roku! W nowej edycji oznaczonej numerem 1/2024 możemy zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Poza tym dla chętnych nadal istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.

To najchętniej wybierana promocja konta osobistego w 2023 roku a może i w historii bloga…

Obecnie w nowej edycji 1/2024 bank ponownie oferuje 600 zł nagrody na start co w połączeniu z bonusem 50 zł za założenie konta z polecenia powoduje, że kumulacja tych jakże świetnych promocji nadal jest aktualna. Kto nie załapał się poprzednio ma teraz kolejną szansę – nie przegap teraz takiej okazji ;) Na niniejszą kumulację składają się obecnie dwie promocje i bonusy w postaci oferty oszczędnościowej:

 • do 600 zł premii w gotówce z promocji „Witaj w VeloBank – edycja 1/2024” na zasadzie 10% zwrotu wartości dokonanych zakupów,
 • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń (szczegóły promocji) – edycja 1/2024 trwająca od 1 marca 2024 roku,
 • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń (szczegóły promocji) – edycja 4/2023 trwająca do 29 lutego 2024 roku,
 • 7% na koncie oszczędnościowym (zobacz promocje konta oszczędnościowego),
 • 5,8% na lokacie na nowe środki (zobacz promocje lokat),

Oczywiście wszystkie promocje wymienione powyżej można ze sobą połączyć, a wręcz należy aby zmaksymalizować swoje zyski do czego gorąco zachęcamy :)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ Aż 10% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank – edycja 1/2024”, która będzie dostępna aż do 30 kwietnia 2024 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia AWHW42 aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta z opcją kurier skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut. Konto można również otworzyć na tzw. selfie poprzez skanowanie twarzy oraz dowodu osobistego – jest to najszybsza i najwygodniejsza forma na dzień dzisiejszy :)

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej warunki promocji.

Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji. Pierwszym daniem cyklu, od którego bank liczy okres naliczania się moneybacku jest dzień w którym zostaną spełnione wszystkie warunki przystąpienia do promocji (czyli wyrażenie wszystkich zgód, założenie VeloSkarbonki itp.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin tej edycji promocji wprowadził kilka wykluczeń dotyczących płatności. Wykluczone zostały bowiem transakcje w punktach oznaczonych kodem MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)

czyli nie przejdą już różnego rodzaju doładowania elektronicznych portfeli czy też popularnego w ostatnich latach Revoluta. Jak zawsze wszelkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: AWHW42). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 grudnia 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia AWHW42 oraz aktywować konto do 29 lutego 2024 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarciu konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł (w formie jednorazowej a nie sumy wpływów) z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Przykład: Jeśli założysz konto w grudniu to przelewy na kwotę 2000 zł muszą wpłynąć na konto w styczniu, lutym oraz w marcu. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona do końca kwietnia 2024 roku.

O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 4/2023)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 7% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 30 stycznia 2024 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 7% dla kwoty do 50 tys. zł oraz 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 29 lutego 2024 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,5% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 2/2024)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank z oprocentowaniem do 7%

✅ 5,8% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 5,5% na okres 2 miesięcy, 5,8% na okres 3 miesięcy oraz 5% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 30 stycznia 2024 roku. Z promocji można skorzystać do 22 lutego 2024 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 5,8% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 2/2024

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,8% dla kwoty do 150 tys. zł

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl3 komentarzy dla wpisu: “MEGA OKAZJA! Aż 650 zł premii w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 1/2024) + konto oszczędnościowe na 7%

 • Ryszard pisze:

  Czy to nie jest opisana stara promocja 1/2024, którą opisaliście 12 stycznia, ważna do 1 lutego. Cytat z tego opisu: „Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 7% dla kwoty do 50 tys. zł oraz 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 1 lutego 2024 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,5% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 1/2024) + 650 zł premii do konta osobistego”

  • ZnB pisze:

   Promocja VeloKonta to co innego aniżeli promocja Elastycznego Konta Oszczędnościowego :)

 • Goool pisze:

  Nie uważasz Mietek że cudza strona/blog na wklejanie swoich kodów polecenia? To chyba nie do końca fair, nie uważasz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.