ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się sierpniowe promocje – można zyskać nawet 4000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec sierpnia – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Wszystko co dobre szybko się kończy. Zbliża się koniec wakacji i jednocześnie koniec wielu świetnych, jeszcze AKTUALNYCH PROMOCJI, które mogą nie wrócić. Niewątpliwie to zestawienie zdominował Citibank oferujący takie promocje jak telefon Motorola E22 gratis, darmowe CitiKonto z premią 600 zł czy też 900 zł w bonach do Allegro. Poza tymi okazjami kończy się również rewelacyjna promocja konta w VeloBank z premią aż 650 zł w gotówce. Natomiast dla firm czeka banalnie prosta premia 400 zł od mBanku.

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w sierpniu oraz w pierwszych dniach września. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 900 zł nagrody w bonach do Allegro plus darmowa karta Simplicity od Citibank
Citibank ponownie deklasuje konkurencje i oferuje kolejną promocję karty kredytowej Simplicity z rekordową nagrodą nawet do 1000 zł! Warunki promocji bez zmian czyli banalnie proste a do tego wszystkiego należy dodać, że okres karencji w zasadzie nie istnieje ;) Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją konta gdzie do wzięcia jest kolejne nawet 600 zł premii. Pamiętajcie jednak o jednym… jest tylko i wyłącznie 2500 sztuk nagród!
Zysk z oferty:
900 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Rekordowe 650 zł premii pieniężnej za założenie konta w VeloBank
Kończy się rewelacyjna promocja konta od VeloBank, która w poprzedniej edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W nowej edycji promocji oznaczonej numerem 1/2023 mamy kolejną szansę zyskać nawet 650 zł za założenie VeloKonta. Na nagrodę tę składa się kilka promocji, które można ze sobą połączyć. Bonusem opcjonalnym jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 8%.
Zysk z oferty:
650 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Telefon Motorola E22 zupełnie gratis za dokonanie 10 płatności kartą
Jedna z najpopularniejszych promocji karty kredytowej Citibank z nagrodą w postaci telefonu właśnie wróciła i to na MEGA PROSTYCH ZASADACH! Dzięki zmianom w warunkach promocji mamy okazję zgarnąć telefon Motorola E22 o wartości 600 zł za wyrobienie karty Simplicity. Warunki promocji są banalnie proste – wystarczy dokonać łącznie 10 płatności kartą na dowolną kwotę. Co więcej promocja posiada bardzo krótki okres karencji dla byłych klientów. Oczywiście można skorzystać również z promocji konta gdzie do wzięcia jest od 400 do 600 zł premii zwiększając tym samym zysk do ponad 1000 zł. Trzeba jednak się spieszyć ponieważ bank przewidział tylko 250 sztuk takich telefonów dla Was :)
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Od 400 zł do nawet 600 zł za założenie zupełnie darmowego CitiKonta
Wystartowała jedna z najlepszych promocji zupełnie darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy minimum 400 zł premii pieniężnej oraz opcjonalny extra bonus w postaci moneyback w wysokości 1% (zwrot za zakupy do 200 zł łącznie). Wspomniany moneyback będzie można uzyskać o ile wyrobimy sobie dodatkowo kartę kredytową np. w promocji z bonami Allegro o wartości 900 zł czy też z premią pieniężną aż 1200 zł zatem jest to idealny moment na skumulowanie dwóch promocji.
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Kumulacja promocja z premią 520 zł za konto osobiste w Santander Bank Polska
Dobiega końca sierpniowa promocja konta osobistego od Santander Bank Polska na korzystniejszy zasadach aniżeli ostatnio. W ramach nowej edycji kilku promocji zyskamy do 520 zł bonusu na start za założenie Konta Santander przy czym teraz na nagrodę składa się aż 420 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje również do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka bez zmian możliwość ulokowania środków na lokacie 7%.
Zysk z oferty:
520 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Banalnie łatwe 400 zł premii w gotówce do konta firmowego w mBank
Pojawiła się jedna z najłatwiejszych promocji firmowych z jaką mieliśmy do czynienia, która jest organizowana przez eBroker we współpracy z mBank. Za założenie konta mBiznes Standard i jedną płatność kartą zgarniemy aż 400 zł nagrody pieniężnej i to bez jakichkolwiek haczyków! Wystarczy złożyć wniosek o rachunek firmowy na stronie promocji zgodnie z poniższym opisem, podpisać umowę i wykonać płatność wydaną kartą. A jakby było tego bało to konto mBiznes Standard otrzymamy za 0 zł miesięcznie na zawsze!
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Konto Oszczędnościowe na 7,5% od VeloBank + 650 zł nagrody pieniężnej na start!
Ruszyła kolejna edycja (8/2023) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej promocji bank oferuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 7,5% w skali roku. Okres przez jaki będzie obowiązywać niniejsze oprocentowanie to 3 miesiące. Kwota środków jaką można ulokować na 7,5% to max. 300 tys. zł. Warto również dodać, że obecnie VeloBank za założenie konta osobistego wynagradza klientów premią wynoszącą aż 650 zł :)
Zysk z oferty:
7,5%
Ważna do:
09.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

9,5% na Koncie Oszczędnościowym w Citi Hanldowy
W ostatnich tygodniach widać wyraźnie trend obniżania oprocentowania depozytów przez banki. Z tej zasady wyłamuje się Citibank i ponownie w proponuje Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 9,5% dla kwoty do 100 tys. zł przez okres 4 miesięcy oraz 20 zł bonusu pieniężnego na dobry start. Jeżeli natomiast oszczędzanie Was nie interesuje to warto skorzystać z alternatywnej promocji, która oferuje rekordowe aż 1200 zł bonusu! :D
Zysk z oferty:
9,5%
Ważna do:
15.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

1000 zł premii za założenie konta firmowego w Nest Bank
Po krótkiej przerwie wraca promocja konta firmowego w Nest Bank z łatwą nagrodą w gotówce. Od teraz bank oferuje nawet 1000 zł premii pieniężnej za założenie BIZnest Konta na start w zamian za wymianę waluty EUR i korzystanie z terminala płatniczego. Warto również dodać, że BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm. No i można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zagarniając dodatkowe 50 zł nagrody :)
Zysk z oferty:
1000 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

4000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł dla klientów Banku Pekao
Znaleźliśmy kolejną promocję z punktami Bezcenne Chwile w Banku Pekao tym razem dla osób, które od co najmniej 3 miesięcy nie logowały się do aplikacji PeoPay. Do zgarnięcia jest 4000 pkt o równowartości 50 zł. Wystarczy rejestracja karty Mastercard oraz transakcja mobilna na kwotę min. 50 zł. A nowi klienci mogą skorzystać jednocześnie z obecnie trwającej promocji z premią 200 zł oraz kontem oszczędnościowym na 7%.
Zysk z oferty:
50 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

8% na Lokacie Mobilnej w VeloBank plus dodatkowa premia 650 zł na start :)
W VeloBank wprowadzono do oferty Lokatę Mobilną Na Start z oprocentowaniem 8% na okres 2 miesięcy. Lokata dostępna jest w aplikacji mobilnej banku przez 30 dni od aktywacji aplikacji. Można na niej ulokować do 50000 zł co da nam około 530 zł odsetek netto za ten okres. W przypadku gdy nie jesteś jeszcze klientem tego banku to na wejściu czeka nagroda w wysokości aż do 650 zł :)
Zysk z oferty:
8%
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

BNP Paribas dołącza do programu Bezcenne Chwile 1600 pkt na start
Kolejny bank dołącza do programu Bezcenne Chwile. Tym razem padło na króla promocji kont osobistych czyli BNP Paribas. Z tej też okazji można zgarnąć 1600 pkt na start (można np. wymienić na dwa bilety do kina) za rejestrację karty wydanej do konta czy też karty kredytowej w programie Bezcenne Chwile. Jeżeli jeszcze nie posiadacie karty BNP to można ją wyrobić w promocji konta osobistego z premią 450 zł lub w promocji karty kredytowej z premią 300 zł.
Zysk z oferty:
20 zł
Ważna do:
31.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

25 zł bonusu pieniężnego za zbliżeniowe płatności BLIK dla klientów Alior Bank
Przeszukując strony banków natrafiliśmy na ciekawą i bardzo łatwą promocję przeznaczoną dla zaproszonych klientów Alior Bank. W zamian za dokonanie zaledwie pięciu płatności przy pomocy usługi BLIK zbliżeniowy (nic innego jak zbliżeniowa płatność telefonem) bank oferuje 25 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto. Nowi klienci banku mają natomiast szansę takie zaproszę otrzymać po założenie konta, do którego bank na tę chwilę dorzuca aż 450 zł nagrody w gotówce!
Zysk z oferty:
25 zł
Ważna do:
30.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

7,9% na koncie oszczędnościowym w ING + od 350 zł do 400 zł nagrody na start!
ING Bank Śląski utrzymał podwyższone oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w kolejnej promocji. Dzięki temu nowi klienci banku od dziś mogą uzyskać aż 7,9% na okres 3 miesięcy dla kwoty do 200 tys. zł. Dla obecnych klientów bank oferuje oprocentowanie na poziomie 7% na dwóch z dostępnych rachunkach oszczędnościowych – zarówno OKO jak i OKO Bonus. Pamiętajcie również, że dodatkowo można przy tej okazji zgarnąć do 350 zł premii za założenie konta osobistego w ING o ile jeszcze go nie posiadamy.
Zysk z oferty:
7,9%
Ważna do:
11.09.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.