ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 450 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Powrót z wakacji” + 300 zł cashback z kartą kredytową

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Jedna z lepszych promocji Paribasa w tym roku – do wzięcia łatwe 450 zł w gotówce :)

Wskoczyła bardzo korzystna promocja konta od BNP Paribas! Dzięki promocji „Powrót z wakacji” można zyskać aż 450 zł nagrody pieniężnej w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie niezwykle prostych warunków. Oczywiście wypada się pospieszyć ponieważ jest tylko 3000 szt. promocyjnych wniosków. Dodatkowo dla chętnych czeka jeszcze promocja karty kredytowej gdzie bank oferuje 300 zł zwrotu za zakupy kartą ;)

Zasady przystąpienia do promocji „Powrót z wakacji”

Promocja „Powrót z wakacji” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest premia pieniężna w łącznej wysokości aż 450 zł

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 450 zł w gotówce!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 21 sierpnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 21 sierpnia 2023 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 4 września 2023 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 4 września 2023 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Aplikacja mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, która przyjdzie po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji Mobilnej i przejściu na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku, należy odinstalować aplikację mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z otrzymanego linka promocyjnego do wniosku o konto.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 450 zł w gotówce!

Jak zgarnąć nagrodę pieniężną w łącznej wysokości 450 zł?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna wynosząca do 450 zł. Nagrody będą wydawane w czterech transzach: 50 zł, 150 zł, 150 zł oraz 100 zł.

Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej).

Druga nagroda w wysokości 150 zł zostanie przyznana jeżeli we wrześniu 2023 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 5 transakcji BLIK na dowolną kwotę (z wyłączeniem płatności wymienionych poniżej) i/lub przelewów na telefon,
 • otrzymać na konto min. 5 wpływów na kwotę min. 100 zł każdy z nich.

UWAGA! Do płatności BLIK nie są zaliczane płatności z kodem MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Trzecia premia pieniężna w wysokości 150 zł zostanie przyznana jeżeli w październiku 2023 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 5 transakcji BLIK na dowolną kwotę (z wyłączeniem płatności wymienionych poniżej) i/lub przelewów na telefon,
 • otrzymać na konto min. 5 wpływów na kwotę min. 100 zł każdy z nich.

Ostatnia czwarta nagroda pieniężna w wysokości 100 zł zostanie przyznana jeżeli w listopadzie 2023 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 3 transakcje BLIK na dowolną kwotę (z wyłączeniem płatności wymienionych poniżej) i/lub przelewów na telefon,
 • otrzymać na konto min. 3 wpływy na kwotę min. 100 zł każdy z nich.

Warto jednak pamiętać o tym, że druga/trzecia/czwarta nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej/trzeciej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Odbiór nagród z promocji

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 21 września 2023 roku (pierwsza nagroda), do 26 października 2023 roku (druga nagroda), do 27 listopada 2023 roku (trzecia nagroda) oraz do 22 grudnia 2023 roku (czwarta nagroda).

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 września 2023 roku podając w formularzu numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane do ostatniego dnia miesiąca (tzn. przelew zostanie wysłany), w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 450 zł w gotówce!

Powiększ nagrodę o 300 zł premii pieniężnej za wyrobienie karty kredytowej :)

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku czyli częściowego zwrotu kwoty wydanej podczas zakupów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za określone usługi bank zwróci do 300 zł na kartę w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 5% kwoty zakupów. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego.

Szczegółowy opis tej promocji znajdziecie tutaj: 300 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem:
  – wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu + jedno logowanie do bankowości + wyrażenie zgód marketingowych + brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych (są to warunki promocji „Obniżka za kartę” obowiązującej do końca 2023 roku – tutaj regulamin) lub
  – w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia;
  w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie do końca 2023 roku. Wystarczy bowiem wykonać trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania oraz spełnić pozostałe w/w warunki aby była całkowicie bezpłatna.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 21 sierpnia 2023 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 4 września 2023 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
we wrześniu, październiku oraz w listopadzie 2023 w każdym z tych miesięcy:

 • zrób min. 5 transakcji BLIK
 • otrzymaj na konto min. 5 wpływów na kwotę min. 100 zł każdy.
do 21 września 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 26 września 2023 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród
do 26 października 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do 27 listopada 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do 22 grudnia 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu czwartej nagrody
do końca września, października, listopada oraz grudnia 2023 zostaną przekazane nagrody

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 450 zł w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl9 komentarzy dla wpisu: “Aż 450 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Powrót z wakacji” + 300 zł cashback z kartą kredytową

 • Józef pisze:

  Według regulaminu promocji „Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi
  BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na
  telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;”

  czyli przelewy na telefon by się jednak łapały, a W opisie promocji jest, że są wyłączone.

  • ZnB pisze:

   Faktycznie, od lipca zmieniono tę definicję i już przelewy na telefon się łapie. Dziękujemy za czujność. Już poprawiamy! :)

 • Karolina pisze:

  Chciałam zapytać, czy te wpływy w powyższej promocji, muszą 'leżeć’ na koncie określoną ilość czasu, czy można przelewać kilka razy powiedzmy 100 zł z konta na konto?

 • Damian pisze:

  ktoś dostał info o przyznaniu pierwszej nagrody?

 • villemo09 pisze:

  jest 22.09 i nie mam tez maila…

 • villemo09 pisze:

  jest mail, ja mam poczte na wp.pl i tam porobili zakładki wiadomosci i moj byl w zakladce „Oferty”

 • adamek pisze:

  składajcie reklamcje w BANKU, bo odsyłają do organizatora.. nie ma maila!

  • ZnB pisze:

   Sprawdź SPAM i inne skrzynki bo maile zostały rozesłane. Jeżeli go nie masz złóż reklamację ale do organizatora a nie do banku! Nie wprowadzaj w błąd ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.