ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HOT PROMO! Zgarnij telefon Motorola E22 za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank (tylko 10 płatności kartą i brak karencji!) + 600 zł premii w gotówce do darmowego konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 29.08.2023] W dniu dzisiejszym wyczerpała się pula dostępnych nagród i tym samym promocja została zakończona. Spóźnialskim polecamy dwie inne alternatywne promocje: z rekordowym bonusem wynoszącym aż 1200 zł lub z bonami 900 zł do Allegro :) Porównanie wszystkich dostępnych promocji Citibanku zawsze znajdziecie tutaj.

Ależ wpadł HICIOR :) Zgarnij smartfon Motorola E22 za darmo na mega prostych warunkach!

Jedna z najpopularniejszych promocji karty kredytowej Citibank z nagrodą w postaci telefonu właśnie wróciła i to na MEGA PROSTYCH ZASADACH! Dzięki zmianom w warunkach promocji mamy okazję zgarnąć telefon Motorola E22 o wartości 600 zł za wyrobienie karty Simplicity. Warunki promocji są banalnie proste – wystarczy dokonać łącznie 10 płatności kartą na dowolną kwotę. Co więcej promocja posiada bardzo krótki okres karencji dla byłych klientów. Oczywiście można skorzystać również z promocji konta gdzie do wzięcia jest od 400 do 600 zł premii zwiększając tym samym zysk do ponad 1000 zł. Trzeba jednak się spieszyć ponieważ bank przewidział tylko 250 sztuk takich telefonów dla Was :)

Tytułem wstępu…

Na początek dosłownie kilka słów na temat tego czym wyróżnia się niniejsza promocja od pozostałych dotychczas wypuszczonych przez Citibank. Zacznijmy od plusów:

 • mega krótki okres karencji a w zasadzie na chwilę obecną to jego brak ponieważ z promocji może skorzystać każdy kto nie posiadał karty kredytowej Citibanku przed 1 lipca 2023 roku,
 • mega łatwe warunki do spełnienia jakich dotąd nie było – wystarczy wykonać po pięć płatności kartą i to na dowolną kwotę a nie na jakąś określoną, w dwóch kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy (czyli nagrodę zgarniemy za 10 płatności kartą np. za bułki czy lizaki),
 • brak opłaty za kartę przez pierwsze 12 miesięcy a to oznacza, że promocja nie generuje zbędnych kosztów i nie trzeba się zastanawiać co zrobić aby nie ponieść kosztów za kartę.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz telefon Motorola E22!

Oczywiście malkontenci zaraz znajdą minusy ;) zatem już teraz na wstępie je wypiszemy chociaż to jest subiektywna ocena promocji bo każdy może mieć inne zdanie. Naszym zdaniem minus promocji to:

 • nagroda w postaci rzeczowej zamiast np. jakiegoś vouchera do wykorzystania na dowolnie wybrany telefon (np. po dopłacie różnicy) ponieważ dla osób goniących nowinki technologiczne telefon ten będzie już „staruszkiem” ;) ale jest zapewne duża grupa osób, dla których taki telefon będzie wystarczający,
 • limit nagród w wysokości 250 sztuk – ciężko uznać to za minus bo nie pierwszy raz ilość nagród jest ograniczona, jednak przy tak prostych warunkach do spełnienia aby zgarnąć telefon mogą co niektórzy uznać to za wadę promocji. Jak sobie z tym poradzić? Idzie weekend, usiąść do komputera, wypełnić wniosek o kartę i nie narzekać, że promocja skończyła się przed czasem ;)

Jakieś pytania? No… my nie mamy żadnych. Mega dobre warunki jakich jeszcze w Citi i żadnym innym banku nie było :D

Połącz promocje Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kumulacja promocji to jest to co „tygryski” lubią najbardziej. A na dzień dzisiejszy w Citibanku jest taka mega kumulacja jaką spotyka się dosłownie raz na kilka lat. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Policzmy:

 • telefon Motorola E22 o wartości 600 zł w niniejszej promocji,
 • 400 zł premii pieniężnej w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji) + extra bonus w postaci 200 zł tzw. moneybacku za płatności kartą.

Jeżeli matematyka nas nie myli to łącznie można zgarnąć bonus o równowartości ponad 1000 zł w jednym banku! A dokładniej to równe 1200 zł ;)

Telefonem za darmo – tym razem do zgarnięcia Motorola E22 :)

W ramach najnowszej promocji „Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity” możemy zgarnąć telefon Motorola E22 w wersji 4/64GB o wartości około 600 zł. Dodatkowym bonusem jest brak opłaty miesięcznej za kartę w pierwszym roku korzystania z niej i to bezwarunkowo. Warto również wspomnieć o tym, że okres karencji dla byłych klientów został tutaj skrócony do maximum w stosunku do alternatywnych ale jeszcze aktualnych promocji karty Citibanku :)

Z niniejszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2023 roku nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od dnia 1 lipca 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową

Możecie również zainteresować się alternatywną świetną promocją karty z nagrodą o wartości aż 1200 zł lub z bonusem 900 zł w bonach do Allegro! Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości min. 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz telefon Motorola E22!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 31 sierpnia 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) lub do wyczerpania się puli nagród wynoszącej zaledwie 250 sztuk telefonów wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć nagrodę w postaci telefonu Motorola E22?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest telefon Motorola E22 w wersji 4/64GB o wartości rynkowej około 600 zł. Nagroda zostanie przyznana jeżeli:

 • aktywujemy otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
 • po aktywacji karty zalogujemy się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • wykonamy min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na dowolną kwotę (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w pierwszym oraz w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Jak sami widzicie, warunki promocji są mega banalnie proste a płatności na dowolną kwotę jest w stanie dokonać każdy, dosłownie każdy :D

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Smartfon Motorola E22 – podstawowe parametry techniczne…

 • System Android™ 12
 • Procesor MediaTek Helio G37 z 8-rdzeniowym CPU 4xA53 2,3 GHz + 4xA53 1,8 GHz i GPU IMG PowerVR GE8320 680 MHz
 • Pamięć RAM 4GB + pamięć ROM 64GB
 • Wyświetlacz o wielkości 6,5 cala HD+ (1600 x 720) | 269 ppi
 • Częstotliwość odświeżania 90 Hz
 • Dwa obiektywy 16 Mpx (f/2,2, 1,0 μm) | PDAF oraz 2 Mpx (f/2,4, 1,75 μm) | czujnik głębi
 • Bardzo pojemna bateria 4020 mAh
 • Możliwość ładowania urządzenia prądem 10 W | 5 V/2 A
 • Czytnik linii papilarnych z boku z funkcją Dotknięcie przycisku zasilania, odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy
 • Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło

Telefon jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta od daty aktywowania urządzenia, realizowaną na podstawie numeru IMEI. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do S.B.E. Polska Sp. z o.o., ul. Puławska 34,05-500 Piaseczno lub poprzez formularz po linkiem: https://sbe-online.pl/en/formularz-naprawy/motorola/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz telefon Motorola E22!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 24,87%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci braku opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz telefon Motorola E22!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
900 zł na zakupy w serwisie Allegro
900 zł na zakupy w serwisie Allegro!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 500, a nawet 900 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 sierpnia 2023 (lub do wyczerpania się 250 sztuk wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
przez 2 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy dokonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą miesięcznie na dowolną kwotę
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostanie wysłana nagroda na adres korespondencyjny

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz telefon Motorola E22!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl20 komentarzy dla wpisu: “HOT PROMO! Zgarnij telefon Motorola E22 za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank (tylko 10 płatności kartą i brak karencji!) + 600 zł premii w gotówce do darmowego konta

 • Adam pisze:

  Dostałem od nich taką Motorolę wcześniej, zrezygnowałem z karty chyba w czerwcu. Czy to nie będzie lekka przesada, gdy teraz wystąpię o kartę i kolejny telefon – tym razem jako prezent dla żony? :-)

 • Robert pisze:

  Nie mam tej promocji gdy chcę skorzystać z linku z kodem polecającym, jest jakieś wykluczenie?

 • muhekugo pisze:

  Czy przy samodzielnym wypełnieniu wniosku dzwoni konsultant? Czy wszystko idzie zdalnie?

 • Piotr pisze:

  Czy podczas składania wniosku o kartę będzie widoczne czy pula telefonów jest jeszcze dostępna czy to okaże się dopiero wtedy, kiedy zaczną je rozdzielać uczestnikom, którzy spełnili warunki promocji?

  • ZnB pisze:

   Do tej pory po osiągnięciu wymaganej liczby wniosków strona promocji przestawała działać lub był komunikat o wyczerpaniu puli nagród. Tak też zapewne będzie w tym przypadku.

  • D. pisze:

   Piotrze, brałem udział jak dawali telefon LG bodajże w 2020 albo 2021 i rzeczywiście zabrakło modelu o którym pisali i dostałem inny troszkę lepszy ;) Dość późno spełniłem warunki i może po prostu byłem pod koniec listy, także tutaj możesz też pokombinować w kierunku czekania jak najdłużej z warunkami (czyli w tym przypadku realizacji piątej transakcji pod koniec drugiego miesiąca), powiedzenia!

 • zd_an pisze:

  27 lipca konsultował się ze mną doradca Citi w celu ustalenia NIP zakładu pracy. A teraz cisza. Czy tak długo czeka się na rozpatrzenie Wniosku karty kredytowej?

  • ZnB pisze:

   W indywidualnych przypadkach bywały takie sytuację, że nawet do 3 tyg. to trwało :( Na ogół kilka dni…

  • D. pisze:

   A to ja wysyłałem w czwartek 3 sierpnia i się dziwię, że długo, czyli chyba luzik :D Chociaż NIP pracodawcy, skan dowodu i historia konta przeszły to nie wiem co tam dalej weryfikują…

 • zd_an pisze:

  W opisie promocji jest informacja, że karta jest bezpłatna przez pierwszy rok, a później jest wpis, że przez pierwsze 12 miesięcy trzeba wykonać transakcje na kwotę 300 zł.
  „W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwrotu opłaty za kartę, który zostanie dokonany po wykonaniu płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł miesięcznie! Zwrot ten obowiązuje przez okres pierwszych 12 miesięcy.”
  A więc, która informacja jest prawdziwa?

  • ZnB pisze:

   W jednym miejscu pozostała błędna informacja (zasady z poprzedniej promocji). Obecna promocja daje kartę za 0 zł przez 12 miesięcy bez żadnych dodatkowych warunków płatności. Dziękujemy za czujność :)

 • zd_an pisze:

  Czy za rejestrację tej karty kredytowej w Programie Mastercard Bezcenne Chwile też można otrzymać jakieś punkty?

  • ZnB pisze:

   Obecnie nic nie wiemy o jakieś promocji za rejestrację karty zatem pozostaje się wstrzymać lub zbierać standardowe pkt i przyspieszacze :)

 • edek264 pisze:

  Dostał już ktoś telefon? Po jakim czasie od ich wiadomości o spełnieniu warunków można się spodziewać dostawy telefonu?

 • D. pisze:

  Hej, 29.11 była wiadomość a już 1.12 doręczenie ;)

 • edek264 pisze:

  Dzięki za info ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.