ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! 900 zł do Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + min. 400 zł premii za założenie konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja Citibanku z łączną nagrodą o wartości aż 1000 zł :D

Citibank ponownie deklasuje konkurencje i oferuje kolejną promocję karty kredytowej Simplicity z rekordową nagrodą nawet do 1000 zł! Warunki promocji bez zmian czyli banalnie proste a do tego wszystkiego należy dodać, że okres karencji w zasadzie nie istnieje ;) Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją konta gdzie do wzięcia jest kolejne nawet 600 zł premii. Pamiętajcie jednak o jednym… jest tylko i wyłącznie 2500 sztuk nagród! Warto również zainteresować się promocją punktową programu Bezcenne Chwile, która dorzuci dodatkowe 100 zł bonusu.

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kolejna świetna promocja Citibanku i kolejna mega dobra kumulacja promocji czyli to co licie (i my również) najbardziej. Mimo, iż nadal jest aktualna promocja z łączną nagrodą wynoszącą nawet 1000 zł (jej opis znajduje się tutaj) to bank postanowił zaoferować alternatywną opcję aby dać klientom możliwość wyboru. Tutaj też można zyskać łącznie min. 1000 zł za samą kartę kredytową a jeszcze więcej łącząc to z kontem osobistym:

 • 600 zł w bonach do Allegro w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach np. również Allegro (lub do innych sklepów) w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile w dodatkowej promocji (szczegóły promocji),
 • 400 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji) + extra bonus w postaci 200 zł tzw. moneybacku za płatności kartą.
 • 0 zł za kartę przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo nawet 1600 zł premii :)

Nagroda o wysokiej wartości, łatwe warunki i banalnie krótki okres karencji!

W ramach promocji „Więcej z Kartą Kredytową Citibank” można zyskać aż 600 zł w bonach do Allegro oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 300 zł (odbierane w bonach przykładowo do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon, RTV Euro AGD itp. sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy i w miesiącu podpisania umowy o ile spełnimy warunki promocji opisane w dalszej części.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

osoby, które od 1 stycznia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji ponownie ścięty do granic możliwości i jeżeli zamknęliście kartę kredytową Citi do końca ubiegłego roku to możecie ponownie skorzystać z takiej rewelacyjnej promocji :)

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest rekordowe 1200 zł z czego 900 zł w formie pieniężnej. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy natomiast w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie a najlepiej kilka ;)


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości minimum 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 900 zł nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy najpóźniej do 31 sierpnia 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Pamiętajcie jednak, że w ramach promocji przewidziano tylko 2500 sztuk nagród zatem nie ma co odwlekać decyzji o skorzystaniu z promocji do ostatniej chwili bo promocja z dużym prawdopodobieństwem może zakończyć się przed czasem.

Podczas wnioskowania o kartę należy wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć 600 zł w bonach do Allegro oraz 300 zł w bonach do różnych sklepów?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są vouchery do Allegro w łącznej wysokości 600 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony o równowartości 300 zł (np. również do Allegro). Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
 • zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zarejestrować wydaną w promocji kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • dokonać płatności wydaną kartą kredytową na kwotę łączną min. 300 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostaje zatem dokonać standardowych zakupów w sklepach) w każdym z pierwszych dziewięciu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Przykład: podpisując umowę w marcu 2023 roku mamy czas do końca kwietnia 2023 roku na zalogowanie się do bankowości elektronicznej i zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile a od kwietnia do grudnia 2023 roku należy dokonywać płatności bezgotówkowych wydaną w promocji kartą kredytową na kwotę łączną min. 300 zł.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł w formie różnych nagród czy też bonów), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres trzech lat od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt.

Po spełnieniu warunków dla pierwszej nagrody będzie można uzyskać kolejną drugą nagrodę jaką jest 100 zł w bonie do Allegro miesięcznie za spełnienie warunku płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia tegoż warunku przyznany zostanie jeden voucher do Allegro w wysokości 100 zł. Łącznie można uzyskać aż 600 zł na zakupy w serwisie Allegro.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 100 zł!

Promocja „Bezcenne lato z nagrodami” będzie dostępna do 31 lipca 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 7700 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 600 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej, które ostatnio porównaliśmy w tym wpisie (np. z bonami 900 zł do Allegro).

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 31 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania.

O szczegółach tej promocji poczytacie w tym wpisie: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 24,87%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 900 zł nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Zegarek Garmin Venu SQ za darmo!
Zegarek Garmin Venu SQ za darmo!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 sierpnia 2023 (max. 2500 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub serwisu Citibank Online oraz przystąp do programu Bezcenne Chwile
przez 9 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 900 zł nagrody!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! 900 zł do Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + min. 400 zł premii za założenie konta

 • Ozi pisze:

  Jak wygląda sytuacja z wirtualnymi kartami podarunkowymi do, np. Żabki czy Allegro oferowanymi przez choćby AleRabat? Jest tam moneyback % za każdą transakcję zakupu bonu.

  Pytanie czy taka transakcja przejdzie i będzie zaakceptowana do miesięcznego obrotu 300 zł w promocji Citi?

  • ZnB pisze:

   Raczej powinna przejść.

  • Mateusz pisze:

   Czy aktualnie nadal działa ta promocja 1450zl?

   Jeżeli tak to co najpierw otworzyć kartę czy konto osobiste oraz tak naprawdę z których linków bo ogólnie rozpisane jest tutaj ładnie ale nie ma takiego krok po kroku co wypełnić aby skorzystać na pełnych obrotach 1450zl?

 • Pan T pisze:

  Jak wygląda proces zamykania karty w Citi?
  Przekonują do zmiany zdania czymś konkretnym?

  • ZnB pisze:

   Wyklikujesz zamknięcie karty w serwisie internetowym. Najczęściej próbują przekonywać do pozostania ;) konkretną nagrodą ;)

 • jimix pisze:

  Czy rzeczywiście musi być pełny wyciąg za 3 ostatnie miesiące z konta?
  Moim zdanie zbyt wiele szczegółów Bank na tym zobaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.