ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych) [aktualizacja]

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 01.11.2023] Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronach programu Becenne Chwile promocja została przedłużona: „Mastercard informuje o przedłużeniu Czasu trwania Promocji, o którym mowa w § 3 ust. 1 Regulaminu, do dnia 10.11.2023 r. lub do wyczerpania puli Nagród, o której mowa w § 3 ust. 7 Regulaminu, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.”. Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

Klienci Citi mają kolejną okazję zgarnąć punkty w Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Po krótkiej przerwie powraca znana i bardzo dobra promocja punktowa w programie Bezcenne Chwile zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Citibanku! Wystarczy zarejestrowaną w programie kartą Mastercard wykonać dwie płatności na kwotę min. 100 zł każda w wybranych sklepach aby zyskać aż 8000 dodatkowych punktów wymiennych na nagrody o wartości 100 zł. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty od Citibanku to może warto ją wyrobić np. w promocji z nagrodą aż 990 zł lub w promocji konta osobistego z premią 400 zł.

Punkty o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile od Citibank

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” będzie dostępna do 31 października 10 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 19000 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile (w skrócie BCh). Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 400 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej np. z bonami 600 zł do Lidla lub z mega łatwą nagrodą aż 990 zł!

Aby otrzymać 4000 lub 8000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie BCh kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub na kwotę co najmniej 100 zł w każdym z dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepów stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 14 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 100 zł

Regulamin promocji z punktami znajdziecie tutaj.

[Podpowiedź] Jeżeli ktoś nie ma pomysłu w jaki sposób to szybko ogarnąć to można:

  • w empik.com kupić sobie np. doładowanie Netflix (nominał 120 zł) czy też karty doładowujące konto w Zalando, Playstation itp.
  • w RTV Euro AGD lub Decathlon elektroniczną kartę podarunkową i wykorzystać ją kiedyś tam przy okazji najbliższych zakupów.

A czy Wy macie jakieś ciekawe pomysły? Piszcie w komentarzach bo 100 zł bonusu piechotą nie chodzi ;) Warto również poczytać komentarze i pomysły pozostawione pod ostatnimi tego typu promocjami.

Nie posiadasz karty Citibanku? Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 990 zł premii!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną dostępne są takie promocje jak poniżej:

Nawet 990 zł łącznej nagrody w tym 693 zł premii pieniężnej!
Nawet 990 zł łącznej nagrody w tym 693 zł premii pieniężnej!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 600, 700, lub 900 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Citibank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację w tym programie otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, Velo, Alior czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie zawsze znaleźć tutaj.

Jak zapisać się do Programu Bezcenne Chwile?

By dodać kartę Citibanku w programie Bezcenne Chwile należy zalogować się do Citibank Online i przejść w Menu do zakładki Korzyści i produkty. Wybieramy ofertę Bezcenne chwile i klikamy Sprawdź szczegóły jak niżej:

Następnie wypełniamy formularz przystąpienia do programu, który pojawi się po kliknięciu poniższego przycisku Chcę zapisać się do programu. Akceptujemy w nim regulaminy programu oraz wyrażamy wymagane zgody warunkujące przystąpienie do Bezcenne Chwile.

Po wysłaniu formularza karta powinna zostać dodana do programu Bezcenne Chwile w przeciągu kilku dni.

 , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl42 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych) [aktualizacja]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.