ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 2000 zł premii za założenie konta firmowego w PKO BP

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa premia w promocjach dla firm!

Jak dotąd największą premią dla firm mógł się pochwalić Alior Bank (obecnie oferuje nawet 1620 zł nagrody). Od teraz rekordzistą będzie PKO BP, który w zamian za założenie Konta Firmowego i aktywność daje łącznie nawet 2000 zł premii w gotówce. Realnie dla większości firm do zdobycia jest mniej ale nadal sporo. Wystarczy bowiem aktywnie korzystać z rachunku firmowego aby co miesiąc zgarnąć część premii.

Do 2000 zł zwrotu za aktywne korzystanie z rachunku firmowego i produktów banku!

Zgodnie z regulaminem promocji „2000 zł dla Twojej firmy” mogą z niej skorzystać firmy, które na dzień rozpoczęcia okresu promocji (t.j. 15.06.2018) nie posiadały w PKO BP otwartego rachunku firmowego identyfikowanego po numerze NIP.

Aby przystąpić do promocji należy zacząć od wypełnienia wniosku o PKO Konto Firmowe wraz z kartą płatniczą PKO Biznes Partner. Umowa o konto musi być zawarta najpóźniej do 14 sierpnia 2018 roku. Pamiętajcie aby we wniosku wyrazić odpowiednie zgody t.j.:

zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących Banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz brak sprzeciwu wobec profilowania w celach marketingowych w ciągu 12 miesięcy od daty otwarcia Rachunku Firmowego.

W ramach promocji można zarobić łącznie nie więcej jak 2000 zł. Część premii jest jednorazowych a część będzie do zgarnięcia przez 12 kolejnych miesięcy.

I tak jednorazowo możemy zgarnąć:

 • 500 zł – premii za podpisanie umowy leasingowej na kwotę min. 10 000 zł,
 • 25 zł – premii za przystąpienie do programu ZenCard,

a przez 12 kolejnych miesięcy:

 • 300 zł (25 zł miesięcznie) – premii za comiesięczne przelewy do ZUS na kwotę min. 250 zł,
 • 300 zł (25 zł miesięcznie) – premii za comiesięczne przelewy do Urzędu Skarbowego na kwotę min. 250 zł,
 • 300 zł (25 zł miesięcznie) – premii za comiesięczne transakcje walutowe min. 10000 zł,
 • 300 zł (25 zł miesięcznie) – premii za comiesięczne za transakcje kartą kredytową PKO Euro Biznes na łączną kwotę min. 500 zł,
 • 300 zł (25 zł miesięcznie) – premii za comiesięczne przyjmowanie płatności kartami na terminalu eService na kwotę min. 2000 zł.

Bank będzie wypłacał premię do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnione zostaną warunki promocji. Jednak premia za pierwszy miesiąc kalendarzowy, w którym został otwarty rachunek firmowy zostanie przekazana w ciągu 90 dni kalendarzowych od daty zakończenia miesiąca, za który należna jest premia – dziwny zapis no ale jest :P

Na koniec przypominamy, że w promocjach dla firm każdą premię należy opodatkować czyli ująć w przychodach firmy i odprowadzić podatek do urzędu skarbowego.

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe?

Konto to jest przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, w tym wykonujących wolne zawody i rolników indywidualnych. W przypadku firm działających krócej aniżeli 12 miesięcy PKO Konto Firmowe prowadzone jest bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, bez dodatkowych warunków. Po tym terminie:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli wykonasz przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu, w przeciwnym razie 25 zł miesięcznie
 • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, kolejne 1 zł
 • 0 zł za korzystanie z platformy walutowej iPKO dealer
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR, USD
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US
 • 0 zł za wszystkie przelewy krajowe przez aplikację IKO
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach (do 50 tys. w miesiącu)
 • 0 zł za powiadomienia SMS przez 3 miesiące od momentu otwarcia konta

W przypadku rolników konto prowadzone jest za 0 zł za pod warunkiem dokonania wpłaty na konto na kwotę min. 1 tys. zł w miesiącu. W przeciwnym wypadku konto będzie kosztowało 9 zł.

Inne alternatywne promocje dla firm

W ostatnim czasie coraz częściej banki decydują się na premiowanie również klientów firmowych. Na dzień dzisiejszy można skorzystać również z innych promocji firmowych takich jak:

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “Nawet 2000 zł premii za założenie konta firmowego w PKO BP

 • Piotrek pisze:

  szczerze odradzam ten komunistyczny bank jako konto dla firmy …. Dużo kruczków i jak się zapomni machnąc kartą na 500 zł to aż 25 zł inkasują i po kilku dniach wysyłają SMSa z windykacją nieautoryzowanego debetu na koncie za kolejne 30 zł – naciąłem się rok temu nie polecę nikomu mimo niby dużej premii z której moja firma zgarnełaby 400 zł (za ZUS i 4 wpłaty do US co kwartał ) – ZNB z ciekawości jakie są koszty przewalutowania KK Eurobiznes i terminali e SERVICE za które są wypłacane kolejne premie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.