ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Minimum 3% na Lokacie Piłkarskiej od Credit Agricole (im więcej goli tym wyższy procent!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna lokata dla kibiców Mistrzostw Świata 2018 – gwarantowane min. 3%!

Pamiętacie serię lokat piłkarskich z okazji Euro 2016?. Credit Agricole ponownie zaoferuje lepsze lokaty w przypadku zdobytych bramek przez białoczerwonych na Mundialu w Rosji. Wszyscy kibice będą mogli uruchomić Lokatę Piłkarską na min. 3% przy czym za każdego gola strzelonego w zwycięskim meczu z Senegalem dorzuci nawet 0,2% dodatkowo! W przypadku zwycięstwa pięcioma bramkami lokata poszybuje aż do 4%. Warunkiem skorzystania z niej jest posiadanie konta lub jego założenie np. w promocji z premią 350 zł!

Jak to działa?

Zasady Lokaty Piłkarskiej są bardzo proste. Jej oprocentowanie będzie zależało od ilości zdobytych bramek w meczu zwycięskim lub zremisowanym. I tak:

  • w przypadku naszego zwycięstwa zwiększone zostanie oprocentowanie lokaty o 0,2 punktu procentowego za każdego zdobytego przez nas gola,
  • w przypadku remisu zwiększone zostanie oprocentowanie lokaty o 0,1 punktu procentowego za każdego gola Polaków,
  • w przypadku porażki Biało-Czerwonych lub bezbramkowego remisu będziemy mogli otworzyć lokatę z solidnym oprocentowaniem bazowym w wysokości gwarantowanych 3%.

Przykład: w przypadku zwycięstwa Polski 3:1 oprocentowanie lokaty wyniesie 3,6%, w przypadku zwycięstwa Polski 5:2 oprocentowanie lokaty wyniesie 4%, w przypadku remisu np. 2:2 oprocentowanie lokaty wyniesie 3,2%.

Po meczu promocyjną 60-dniową lokatę będzie można założyć przez serwis internetowy CA24 lub aplikację CA24 Mobile maksymalnie do 23 czerwca 2018. W ramach konta będzie można założyć jedną promocyjną lokatę w wysokości od 1 do 10 tys. zł.

Nie masz konta w Credit Agricole? Zgarnij 350 zł, 3% na koncie i Lokaty Piłkarskie!

Od jakiegoś czasu bank Credit Agricole ma w swojej ofercie nowe konta osobiste. Nowe Konto dla Ciebie może być zupełnie darmowe (konto, karta oraz bankomaty) po spełnieniu prostych warunków: wpływ na konto w kwocie 1000 zł oraz jedna transakcja kartą lub BLIK. Dodatkowo klient ma do wyboru jedną z korzyści, która przyniesie zysk nawet 300 zł zwrotu w gotówce rocznie! A to nie wszystko – możemy dodatkowo skorzystać z programu poleceń podwyższając premię za konto o kolejne 50 zł oraz z konta oszczędnościowego na 3% dla kwoty do 100 tys. zł.

Więcej o promocji konta osobistego poczytacie tutaj: Nowe Konto dla Ciebie w Credit Agricole z korzyścią do 350 zł rocznie oraz kontem oszczędnościowym na 3% do 100 tys. zł (brak karencji!)

 , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.