ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 300 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas + 100 zł do Allegro za płatności Apple Pay

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 04.07.2018] Limit wniosków w promocji został wyczerpany. Promocja została zakończona!

150 zł w gotówce oraz 150 zł na zakupy w wybranych sklepach

Jeszcze nie zakończyła się promocja banku BGŻ BNP Paribas z nagrodą w formie vouchera 150 zł na zakupy a już mamy kolejną jeszcze lepszą ofertę. Do wspomnianego już vouchera 150 zł na zakupy bank dorzuca dodatkowo 150 zł nagrody w gotówce! Łącznie zgarnąć można zatem aż 300 zł i zupełnie bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne. Limit wniosków w promocji to 1500 sztuk zatem warto się spieszyć.

Zasady przystąpienia do promocji

Promocja „Zyskowne konto” przygotowana została przez firmę Ad Astra we współpracy z BGŻ BNP Paribas. To nic innego jak podrasowana promocja, o której pisaliśmy tutaj. Nagrodą w promocji są bony o wartości 150 zł do wydania w w jednym z wybranych sklepów: H&M, Decathlon lub Biedronka oraz dodatkowa gotówka w kwocie 150 zł.

Jest to oferta skierowana do osób, które co najmniej od 2 lat nie były klientem banku (okres karencji został skrócony o rok w stosunku do poprzednich promocji). Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

W Promocji mogą wziąć Uczestnicy, którzy łącznie spełniają następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;
2) w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku;

W promocjach organizowanych przez pośredników zawsze zaczynamy od zarejestrowania się na stronie akcji promocyjnej – mamy na to czas max. do 08.07.2018 jednak nie dłużej jak do osiągnięcia aż 1500 sztuk rejestracji w promocji. Podczas rejestracji podajemy swój adres e-mail, na który przyjdzie link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek Konto Optymalne wraz z kartą podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodne z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 08.07.2018. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy korespondencyjnie poprzez kuriera (nawet w terminie po zakończeniu promocji). Nie ma opcji otwarcia konta przelewem.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

50 zł w gotówce za pierwsze logowanie

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł w gotówce otrzymamy już za samo zalogowanie się do bankowości internetowej banku lub poprzez apkę mobilną. Należy tego dokonać do najpóźniej do 25 lipca.

150 zł na zakupy w H&M, Decathlon lub Biedronka!

Kolejną nagrodą są 3 vouchery zakupowe. Każdy z nich to 50 zł w postaci vouchera do wykorzystania w jednym z wybranych sklepów: H&M, Decathlon lub Biedronka (łącznie 150 zł). Aby je zdobyć należy w miesiącu następującym po zalogowaniu się do konta oraz w dwóch kolejnych miesiącach (czyli łącznie przez 3 pełne miesiące) wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz zlecić co najmniej jeden przelew z konta za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilne GOmobile.

Warto dodać, że bank wyklucza transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Po spełnieniu warunków promocji organizator wyśle powiadomienie o przyznaniu nagrody i w zależności od terminu spełnienia warunków powiadomienia przyjdą do 21 dnia miesiąca sierpnia, września, października i ew. listopada 2018. Nagrody zostaną wydane w postaci wiadomości SMS, w której znajdzie się cyfrowy voucher. Wiadomości zostaną wysłane odpowiednio do 25 dnia miesiąca, w którym zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody.

100 zł w gotówce za wpływy na konto

Ostatnią nagrodą jest 100 zł w gotówce. Nagrodę otrzymamy jeżeli zostaną spełnione wszystkie powyższe warunki oraz w każdym z wyżej wymienionych 3 miesięcy konto zostanie zasilone kwotą min. 1000 zł.

W celu odebrania tej nagrody (jak i również nagrody 50 zł za pierwsze logowanie) najpóźniej do 21 sierpnia 2018 roku organizator wyśle maila ze specjalnym kodem do logowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 27 sierpnia 2018 i uzupełnić formularz odbioru nagrody podając w nim m.in. numer otworzonego rachunku bankowego w BGŻ BNP Paribas, na który zostaną przelane wspomniane nagrody.

Przelewy nastąpią do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostaną wysłane powiadomienia o przyznaniu nagród czyli najpóźniej do końca sierpnia (50 zł) oraz do końca listopada (100 zł). Szczegóły odnośnie poszczególnych terminów znajdziecie w regulaminie.

Kolejne 100 zł do wydania na Allegro.pl za 8 płatności z Apple Pay

BGŻ BNP Paribas udostępnił płatności Apple Pay. Z tejże okazji ruszyła również promocja gdzie na bardzo prostych zasadach można zdobyć 100 zł na dowolne zakupy w serwisie Allegro. Wystarczy bowiem dodać kartę do Apple Pay i wykonać łącznie 8 transakcji przy użyciu tej metody płatności. Więcej o tej promocji poczytacie we wpisie: 100 zł do Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne to konto zupełnie darmowe!

Dotychczas dostępne Konto Praktyczne (w promocjach znane raczej jako iKonto) zostało jakiś czas temu wycofane z oferty banku. Zastąpiło je zupełnie nowe Konto Optymalne, które tym razem prezentuje się znacznie ciekawie ponieważ jest całkowicie bezwarunkowo darmowe!

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za obsługę karty do konta,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 5 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 8 lipca 2018 (max. 1500 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą
do 25 lipca 2018 należy zalogować się do bankowości internetowej Pl@net lub do aplikacji mobilnej
w każdym z 3 kolejnych pełnych miesięcy po zalogowaniu dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł, wykonać co najmniej jeden przelew z konta osobistego oraz zasilić konto kwotą min. 1000 zł

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl44 komentarzy dla wpisu: “Do 300 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas + 100 zł do Allegro za płatności Apple Pay

 • Pawel pisze:

  „Wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowalismy Cię jako użytkownika bankowości internetowej” posiadam jedynie kk w tym banku :(

 • Teresa pisze:

  Ja posiadałam lokatę i bez problemu złożyłam wniosek o konto

 • wojtek pisze:

  zarejestrowalem sie na stronie i niestety ale jakis problem chyba maja bo po przejsciu do otwierania wniosku z linka podeslanego mailem wyswietla sie strona gdzie caly czas pisze Trwa przygotowanie danych do Twojego wniosku. Tez tak macie?

 • Ifjfj pisze:

  Skad uzyskac inf czy zalape aie do 1500 osob…. jesli to to skorzyatam jesli nke to dziekuje…. „)

  • Grzegorz pisze:

   Jak limit promocji się wyczerpie to na stronie promocji będzie zablokowana możliwość złożenia wniosku w Paribas tak jest w każdej promocji.

 • duska pisze:

  jezeli tydzien temu zalozyłam konto w promocji 150 na zakupy to czy moge rowniez przystąpic do tej??
  Dodatkowo sie zarejestrować czy to juz nie przejdzie?

 • Agnieszka pisze:

  Konto Optymalne z darmową kartą debetową, opłata za pasek zbliżeniowy. Czy można zawrzeć umowę na kartę debetową, ale bez tej płatnej funkcji zbliżeniowej?

  • ZnB pisze:

   Jaki pasek zbliżeniowy? U nas żadnej opłaty za kartę z funkcją zbliżeniową nie pobierają!

 • Radek pisze:

  Uważajcie na podpisywanie umowy kurierem – wysyłają DHL’em, ja czekam już 3 tygodnie (oczywiście codziennie zgłaszam interwencję), żona podpisywała umowę 2 miesiące temu i sytuacja była identyczna. Bank poinformowany, ale nie reaguje.

  • Duska pisze:

   No u nas również tyle to trwało od 7.06 mąż czeka ja dostałam swoja dni temu po interwencji telefonicznej

 • tomek pisze:

  Witam,
  czy ktoś może polecić konto dla dwóch osób – małżeństwa jako współwłaściciele, gdzie prowadzenie jest nie zabójcze jak w ING konto Komfort. Niestety konto Direct nie może mieć współwłaściciela tylko współposiadacza.

  • Rafal pisze:

   Millenium ma dobra ofertę odnośnie kont zakładasz konto i dodajesz 2 karte dla innej osoby (omijasz opłatę za karty płacąc min. 1 transakcje na miesiąc)

 • Rafał pisze:

  „w każdym z wyżej wymienionych 3 miesięcy konto zostanie zasilone kwotą min. 1000 zł” – czy wystarczy jak przeleję 1000zł ze swojego konta w innym banku ?

 • Duska pisze:

  Jeśli złożyłam wniosek we wcześniej promocji ( bon 150) ale umowa po trzech tygodniach nie dotarła, mogę zrezygnować i zarejestrować się w tej do 300 zł. ?

 • D24 pisze:

  Jeżeli miesiąc temu zamknąłem konto w BGŻ Optima mogę wziąć udział w promocji czy nie?

 • Radosław pisze:

  Kiedy powinienem dostać pierwsze 50 zł za zalogowanie do aplikacji?

  • ZnB pisze:

   Zerknij w regulamin. Wszystko zależy od tego kiedy spełniłeś warunki, są tam wypisane różna warianty stąd też nie zamieszczaliśmy w opisie promocji.

 • pig-l pisze:

  Czy gdzieś znajdę informację, że moje konto zostało przypisane do promocji ?

 • Rafal pisze:

  Przelew z konta osobistego (warunek) może być na moje 2 konto? Czy musi być to konto innej osoby?

 • Robert pisze:

  Dostał ktoś pierwsze 50 zł?

  • wojtek pisze:

   jeszcze nie, narazie bylo uzupelnienie danych, do 31 lipca ma byc wyplata, takze spokojnie wyplaca pewnie ostatniego:)

  • Maciek pisze:

   Dziś przyszło pierwsze 50zł w formie vouchera do wybranego sklepu

 • Robert pisze:

  Witam czy płatność przez Allegro PayU wlicza się do transakcji które trzeba wykonać czyli 300zl w miesiącu aby spełnić warunki promocji?Konto zakładelem w połowie lipca kiedy powiniem otrzymać owe 50zl na start?na chwile obecna spełniłem w tym miesiącu wszystkie warunki wpływ 1000zl ,przelew z aplikacji do innego banku,5transakcji ..

 • nara. pisze:

  Witam,
  nie otrzymałem wciąż 50 zł za pierwsze logowanie do bankowości internetowej.
  Czy powinienem się już martwić?

 • Maciek pisze:

  Regulamin mówi że do 21.08 organizator wyśle maila z powiadomieniem o dodaniu numeru konta – poczytaj regulamin akcji…

 • aga pisze:

  mija 21 sierpnia a organizator nadal nie przysłał emaila do podania konta coś mi tu śmierdzi

  • Maciek pisze:

   poszukaj w spamie – ja dostałem maila w tamtym miesiącu, gdyż warunki spełniłem już w czerwcu.
   Nadawca maila: zyskowne konto

 • BB pisze:

  Doszło info o spełnieniu warunków za lipiec i przyznaniu 50zł na zakupy. Kod bedzie wysłany smsem.

  • Maciek pisze:

   U mnie dziwna sprawa bo dostałem info dwa razy: 16.08 i kod wysłany na telefon 20.08 oraz drugi mail o przyznaniu drugiej nagrody (voucher Biedronka) 21.08 i info ze kod zostanie wysłany do 25.08 …

  • Maciek pisze:

   kod wpadł po raz drugi w przeciągu 5dni – oczywiscie inny jako nagroda nr 2

 • Robert pisze:

  Dostałem tylko maila z wypełnieniem nr.konta do przelewu 50zl za założenia konta ale tych bonów za spełnienie warunków promocji nie otrzymałem jest jakiś e-mail z reklamacja gdzie trzeba składać ? Proszę jeszcze napisać czy transakcje internetowe payU przez Allegro tez wliczają się do transakcji 300zl aby spełnić warunki promocji??

 • BB pisze:

  Wpadł sms z bonem do sklepu

 • Maciek pisze:

  nagrody w gotowce 100zl wypłacone dziś tj. w ostatni dzień

 • Teresa pisze:

  W jaki sposób najlepiej zamknąć konto w BGŻ? Czy można przez neta? Bo nie znalazłam takiej informacji na stronie BGŻ?

  • ZnB pisze:

   Najszybciej w oddziale. Ew. drogą listowną. Przez Internet w formie wiadomości w systemie bankowości albo przez tel. można składać natomiast sprzeciw przeciwko wprowadzanym zmianom. Nie jesteśmy obecnie na bieżąco czy Paribas coś zmienia na dniach :(

 • Aleksandra pisze:

  Czy przy tej promocji jest konieczność utrzymywania konta przez jakiś okres?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.