ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

400 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 600 zł bonusu do konta osobistego

Do końca promocji pozostało:

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz do 400 zł zwrotu za płatności w wybranych punktach

Pojawiła się nowa, jeszcze lepsza aniżeli ostatnio promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku czyli częściowego zwrotu kwoty wydanej podczas zakupów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za określone usługi bank zwróci do 400 zł na kartę w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 10% kwoty zakupów. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z rekordową premią w wysokości aż 600 zł na start ;)

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” nagrodą jaką można zdobyć to tzw. moneyback czyli zwrot na kartę w wysokości 10% kwoty wydanej podczas zakupów jednak nie więcej jak 400 zł w całym okresie promocji. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy, czyli promocję obsłużymy całkowicie bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 września 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas.

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 1.03.2024 r. a 31.05.2024 r.spełnią wszystkie poniższe warunki:
1. skończyły 18 lat,
2. zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci (w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego),
3. nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 31.05.2024,
4. od 1.09.2022 r. do 29.02.2024 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i aż 600 zł premii na start!

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucenia wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 31 maja 2024 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus tej promocji :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 31 maja 2024 roku.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj aż 400 zł nagrody

Jak uzyskać nagrodę główną czyli 400 zł zwrotu za zakupy? 

Aby otrzymywać moneyback w wysokości 10% kwoty wydanej podczas zakupy (łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji i nie więcej jak 100 zł w każdym miesiącu), należy:

 • zalogować się do bankowości elektronicznej, nadać PIN oraz dokonać aktywacji karty kredytowej – ten warunek musi być spełniony do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę kredytową,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych – ten warunek musi być spełniony do czasu odbioru wszystkich nagród,
 • przez 4 kolejne okresy rozliczeniowe wyznaczone dla wydanej w promocji karty (każdy klient może mieć inny okres rozliczeniowy co wyjaśniamy w dalszej części opisu) wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie). Najkorzystniej jest robić zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym aby zgarnąć pełną premię miesięczną czyli po 100 zł.

Zwrot 10% przysługuje za płatności za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych, jednak z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • są transakcjami gotówkowymi,
 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Przez okres rozliczeniowy bank rozumie:

miesięczny, powtarzalny okres, w którym rozlicza się transakcje dokonane na podstawie Umowy o Kartę kredytową, przy czym pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową i kończy się w pierwszym przypadającym po zawarciu Umowy o Kartę Kredytową dniu rozliczenia – tj. wskazanym w Umowie o Kartę kredytową dniu miesiąca w którym sporządzane jest zestawienie transakcji, zaś każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu poprzedniego Okresu rozliczeniowego i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia.

O wysokości moneyback, którą został uznany rachunek karty kredytowej, bank informuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji wykonanych na danej karcie. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj aż 400 zł nagrody

Powiększ zysk o rekordowe 600 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas

Wskoczyła nowa, jeszcze lepsza oferta z najwyższą w historii premią! Dzięki promocji „Giga premia” możemy zgarnąć rekordowe 600 zł bonusu do Konta Otwartego na Ciebie w zamian za spełnienie banalnie łatwych warunków. Poza tym, promocję konta osobistego można połączyć z promocją karty kredytowej dającą do 400 zł zwrotu w gotówce za płatności kartą podczas zakupów. Łącznie daje to aż 1000 zł łącznej nagrody w jednym banku :)

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: KOLEJNY REKORD! Aż 600 zł bonusu za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Giga premia” + 400 zł do karty kredytowej

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 12 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 20 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1000 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 31 maja 2024 podpisz umowę o kartę kredytową
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości, nadaj PIN karcie i ją aktywuj
przez 4 kolejne okresy rozliczeniowe dokonuj określonych płatności wydaną w promocji kartą aby uzyskać 10% moneybacku wydanej kwoty na zakupach (najlepiej na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym aby uzyskać pełną premię 100 zł miesięcznie)
w kolejnym miesiącu rozliczeniowym zostanie uznany rachunek kwotą wynikającą z moneyback (pomniejszy ona saldo zadłużenia)

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj aż 400 zł nagrody, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl22 komentarzy dla wpisu: “400 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 600 zł bonusu do konta osobistego

 • Bz pisze:

  Witam.
  Jakie macie zdanie na temat płatności za rachunki kartą w tej promocji? Zaliczą się czy nie? Pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Nie sprawdzaliśmy, zatem my głosu w tej sprawie nie zabierzemy ;)

  • Bodzio pisze:

   No właśnie, ciekawe czy opłacenie rachunków przez PayAppke zaliczą ? Jaki wtedy jest kod MCC ?

 • Lach pisze:

  Wie ktoś w jakiej formie odbywa się podpisanie umowy? Kurier/placówki/przelew?

  • ZnB pisze:

   W zeszłym roku podpisywaliśmy zarówno poprzez kuriera jak i placówkę. Na przelew nie oferowano nam :(

 • Ciekawski pisze:

  Konto zamknąłem 2 miesiące temu, z kartą łapię się na premię. Czy jej otwarcie nie wpłynie na dłuższą karencję związaną z kontem??

  • ZnB pisze:

   Na dziś dzień nie. A jakie warunki promocji będą w przyszłości to nikt tego nie wie :)

 • Jakub pisze:

  Skąd info o opłacie za zamkniecue karty przed upływ 6 miesięcy. Niestety nie mogę namierzyć

  • ZnB pisze:

   Z doświadczenia sprzed roku. Może już to znieśli, to byłoby nawet na plus. Lepiej na zapas się naszykować i miło zaskoczyć aniżeli później rozczarować ;)

 • omega pisze:

  Czy cashback nalicza się pomimo zwrotu towaru ?
  Np poprzez allegro ?

  • ZnB pisze:

   Nie no, już nie przesadzaj aż tak :( Poza tym regulamin wszystko wyjaśnia, wystarczy zerknąć w niego ;)

   Przy ustalaniu wysokości Money Back za dany Okres rozliczeniowy nie są brane pod uwagę rozliczone Transakcje Kartą kredytową zwrócone (gdy zwróciłeś zakupiony towar, a środki pieniężne, które uprzednio zapłaciłeś za ten towar, zostały Ci zwrócone) oraz wymienione jako wyłączone z definicji Transakcji Kartą kredytową.

  • omega pisze:

   Miałem na myśli zwrot pieniędzy na moje inne konto,czy wtedy to zadziała?

  • ZnB pisze:

   Nie sprawdzaliśmy…

  • Katarzyna pisze:

   Oczywiście, że przejdzie, skąd bank ma wiedzieć, że zrobiłeś zwrot na inną kartę w innym banku w tej sytacji, musieliby mieć wgląd w dane z innego banku

  • ZnB pisze:

   Tylko, że mało który sklep chce już robić zwrot na inną kartę ;)

  • Katarzyna pisze:

   Na pewno nie allegro, ale pewien market budowlany na c oddaje nawet gotowka przy zakupach stacjonarnych

 • Dorota pisze:

  Wg taryfy prowizji i opłat: KK Standard opłata po roku 12 zł, a KK Gold 20 zł

 • Parryk pisze:

  Umowa podpisana w maju 8, czyli do 8 czerwca mam aktywować kartę a później od 8 czerwca zaczynam płacić na 1000 przez 4 miesiące? Dobrze rozumiem xD? Czy już w maju mam mieć 1000 wydane

  • Katarzyna pisze:

   A jaki masz w umowie dzień rozliczenia? Do tego dnia masz wydać pierwsze 1000 zl. Karte mozna aktywowac w aplikacji jak tylko zostanie wyslana (status „wyslana”) i dodac do gpay i placic, zanim dojdzie plastik

  • ZnB pisze:

   Nie. Data podpisana umowy nie równa się dacie okresu rozliczeniowego. Tak jak wyżej Koleżanka napisała sprawdź w umowie jaką masz wpisany dzień rozliczenia…

  • Parryk pisze:

   Super, dzięki za info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.