ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

OKAZJA! 400 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + lokata i konto oszczędnościowe na 7,1%

Do końca promocji pozostało:

Dobra promocja zupełnie darmowego Nest Konta z premią pieniężną do 400 zł

Po kilkumiesięcznej przerwie do w końcu pojawiła się dobra promocja na Nest Konto. Nest Bank nie słynie z regularnych promocji, dlatego warto się zainteresować obecną dającą do 400 zł premii pieniężnej za założenie darmowego Nest Konta oraz spełnienie prostych warunków promocji jakimi są wpływy na konto i płatności kartą. Dodatkowym bonusem dla nowych klientów jest jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku z oprocentowaniem aż 7,1% dla kwoty do 100 tys. zł oraz Lokata Witaj na 7,1%.

Nest Bank powraca z promocją konta i premią pieniężną w wysokości aż 400 zł :)

W końcu mamy to! Znany wszystkim Nest Banku wraca na scenę promocji bankowych i to z nie byle jaką nagrodą pieniężną w wysokości 400 zł. Tym samym od dziś w Nest Banku możemy zyskać:

 • do 400 zł premii pieniężnej w ramach promocji opisywanej w tym wpisie,
 • do 2000 zł w programie poleceń za polecenia konta znajomym (szczegóły promocji),
 • 7,1% na Nest Koncie Oszczędnościowym dla kwoty do 100 tys. zł (szczegóły promocji),
 • 7,1% na Lokacie Witaj dla kwoty do 25 tys. zł (szczegóły promocji).

Według nas jest to obowiązkowa promocja w portfolio zarabiania na bankach :) Na taką promocję trzeba czekać niejednokrotnie rok i dłużej. Nie do pomyślenia… ;) A teraz nie ma co się ociągać tylko trzeba działać póki promocja jest dostępna!

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 400 zł nagrody w gotówce!

✅ 400 zł premii na start w promocji „400 zł za wymianę i oszczędzanie w Euro”

Jeżeli szukacie zupełnie darmowego (bezwarunkowo darmowego!) konta osobistego to jest to szansa jaka rzadko się zdarza i idealna okazja do założenia konta z bardzo wysoką jak na ten bank premią! Mowa tu o Nest Koncie od Nest Bank, które w najnowszej promocji pozwoli zarobić nawet 400 zł premii pieniężnej wypłacanej przelewem na konto. Promocja będzie dostępna do 31 lipca 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia o czym poinformuje na stronie promocji – zatem nie warto odkładać decyzji o skorzystaniu z tej oferty bowiem nigdy nie wiadomo kiedy promocja zostanie zakończona!

Zgodnie z regulaminem promocja ta kierowana jest do:

1) pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych,
2) posiadających miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
3) legitymujących się polskim dowodem osobistym,
4) nieposiadających Rachunku ROR w Banku od 01.01.2022 r.(włącznie).

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Nest Konto wraz z kartą poprzez dedykowaną stronę promocji w terminie najpóźniej do 31 lipca 2024 roku. Po złożeniu wniosku o konto otrzymamy potwierdzenie tego faktu drogą mailową a dane dostępowe do konta przyjdą w wiadomościach SMS. Umowę należy podpisać najpóźniej do 14 dni od złożenia wniosku.

Jeżeli chodzi o podpisanie umowy to do wyboru mamy kuriera, oddział, przelew autoryzacyjny (warto zapoznać się z ograniczeniami tej formy podpisania umowy w tym artykule) lub wideorozmowę (obecnie najszybsza i najpewniejsza forma zawarcia umowy). 

Regulamin promocji wymaga wyrażania zgód marketingowych dla banku zatem pamiętajcie aby je „zahaczyć” podczas wypełniania wniosku o konto:

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi
kanałami kontaktu tj.:
(1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz
(2) w rozmowie telefonicznej oraz
(3) za
pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
(4) za pośrednictwem bankowości internetowej
i aplikacji mobilnej.

Pierwszą nagrodą w niniejszej promocji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł za transakcje wymiany waluty. Aby ją otrzymać należy w miesiącu kalendarzowym, w którym zostało otwarte konto lub w następnym miesiącu kalendarzowym, spełnić łącznie poniższe warunki:

 • otworzyć poprzez Bankowość Internetową lub Aplikację Mobilną rachunek Nest Konto Waluta EUR,
 • złożyć w Aplikacji Mobilnej wniosek o usługę Nest Kantor i na jego podstawie zawrzeć umowę o świadczenie usługi Nest Kantor,
 • wykonać przewalutowanie na kwotę minimum 100 EUR – przewalutowanie musi zostać zrealizowane ze złotówek na euro lub z euro na złotówki.

Drugą nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości 300 zł za oszczędzanie w walucie EUR. Aby ją otrzymać należy w każdym dniu miesiąca kalendarzowego zapewnić saldo w wysokości 5000 EUR na Nest Konto Oszczędnościowe Waluta EUR oraz w tym samym miesiącu kalendarzowym wykonać z rachunku Nest Konto minimum 3 dowolne transakcje takie jak: Transakcja BLIK (z wyłączeniem Wpłaty BLIK), Transakcja Kartą (z wyłączeniem Wpłaty Kartą), przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku). Za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków zostanie przyznane 100 zł premii, przy czym nie więcej jak 300 zł łącznie za spełnienie warunków w każdym z 3 miesięcy następujących po sobie. Pierwszym miesiącem spełniania warunków może być miesiąc otwarcia konta lub miesiąc kolejny.

Nagroda będzie wypłacana do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Wszelkie szczegóły promocji doczytacie w regulaminie.

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 400 zł nagrody w gotówce!

✅ Alternatywne 100 zł premii na start za założenie konta z kodem polecenia

INFO! Promocja ta nie łączy się z promocją opisaną powyżej!

Każda osoba, która od dnia 1 stycznia 2022 roku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Bank ma szansą na zdobycie premii pieniężnej w wysokości 100 zł za otworzenie konta osobistego z kodem polecenia pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń. 

Pamiętaj, aby zawsze zweryfikować czy wniosek który składasz jest prawidłowy i posiada formularz (pole) do wprowadzenia kodu promocyjnego, który uzyskasz np. od nas. Pole na kod polecenia znajduje się na przedostatnim kroku wypełniania wniosku. 

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecenia Nest Bank.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • złożyć wniosek o Nest Konto z kodem polecenia,
 • zawrzeć umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazić zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł za skorzystanie z polecenia na konto osobiste należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 2000 zł oraz wykonać z konta 5 dowolnych transakcji spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

O programie poleceń pisaliśmy tutaj: „Polecam Nest Bank – edycja 4” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 400 zł nagrody w gotówce!

✅ 7,1% na Nest Koncie Oszczędnościowym przez 3 miesiące

Podwyższone oprocentowanie Nest Konta Oszczędnościowego (NKO) będzie dostępne do odwołania czy też bardziej do kolejnej zamiany tabeli oprocentowania. Oprocentowanie 7,1% obowiązuje tylko dla nowych NKO otworzonych od 3 stycznia 2024 roku dla kwoty do 100 tys. zł i będzie obowiązywało przez okres 90 dni od momentu otworzenia rachunku oszczędnościowego pod warunkiem spełnienia aktywności na Nest Koncie, o których piszemy poniżej. Dla kwoty od 100 tys. zł do 400 tys. zł bank oferuje już tylko 2,5% w skali roku.

Podwyższone oprocentowanie do poziomu 7,1% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł otrzymamy jeżeli zostaną spełnione poniższe warunki dla Nest Konta gdzie należy:

 • zapewnić na to konto wpływy w wysokości min. 2000 zł,
 • wykonać z konta min. 3 dowolne transakcje spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Banku.

Więcej o koncie oszczędnościowym w Nest Bank pisaliśmy tutaj: 7,1% do 100 tys. zł na Nest Konto Oszczędnościowe w Nest Bank

✅ 7,1% przez 6 miesięcy na Lokacie Witaj dla kwoty do 25 tys. zł…

Oprócz promocji na konto Nest Bank ma w swojej ofercie świetną Lokatę Witaj z oprocentowaniem 7,1%. Tytułową lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta osobistego – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło ;) Korzystając zatem z promocji na konto osobiste oprócz 400 zł premii na start można sobie łatwo zapewnić dostęp do świetnej lokaty :)

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 7,1% przez 6 miesięcy wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

 • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
 • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

Warto jednak dodać, że w zamian za uproszczenie warunku wpływu, nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Więcej o tej lokacie pisaliśmy tutaj: Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 7,1% na 6 miesięcy do 25 tys. zł

Nest Konto to całkowicie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

  • prowadzenie konta,
  • obsługę karty,
 • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
 • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 lipca 2024 złóż wniosek o Nest Konto z kartą
do 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta dokonaj przewalutowania na 100 EUR
przez 3 kolejne miesiące w każdym z tych miesięcy zapewniaj saldo w kwocie 5000 EUR na rachunku oszczędnościowym w EUR oraz dokonuj min. 3 transakcji na Nest Koncie
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocji

Załóż darmowe Nest Konto i zgarnij 400 zł nagrody w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “OKAZJA! 400 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + lokata i konto oszczędnościowe na 7,1%

 • Xena pisze:

  Jakie jest oprocentowanie tego konta w EUR?

 • taki4 pisze:

  Już lepiej od razu te 5kk euro na konto oszczędnościowe. Będzie taki sam zysk bez kombinowania. Kogoś fanatazja poniosła.

  • Katarzyna pisze:

   Promocja dla osób które mają euro i chca je przechowac gdzieś i jednocześnie troche zarobic, kupowanie euro specjalnie do tej promki chyba bez sensu, aleoze ktos policzy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.