ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Konto firmowe mBiznes Standard za 0 zł z premią do 150 zł za przelew do ZUS – II edycja promocji mBank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Załóż konto mBiznes a otrzymasz nawet 150 zł premii i darmowy rachunek na 2 lata!

Powróciła promocja konta firmowego mBiznes Standard z premią za jeden przelew do ZUS. Do zgarnięcia jest tak jak ostatnio 100 zł w gotówce i konto zwolnione z wielu opłat przez najbliższe 2 lata od jego otwarcia. Kolejne 50 zł zarobimy jeżeli otworzymy konto z polecenia. Przy okazji przypominamy również o wciąż trwających alternatywnych promocjach dla firm w Idea Bank z premią 600 zł oraz w Alior Banku z premią nawet 1500 zł.

Dla kogo promocja z premią i darmowym rachunkiem na 2 lata?

„Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II” to kolejna odsłona znanej już nam z poprzednich miesięcy oferty mBanku. W ramach promocji otrzymujemy 100 zł zwrotu na konto w zamian za dokonanie przelewu na ZUS + 50 zł za otworzenie rachunku z polecenia innej osoby (możecie skorzystać z naszego kodu: znb). Standardowo jak w każdej z nich promocja dedykowana jest przedsiębiorcom a przez przedsiębiorcę bank rozumie

osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie,

Z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi klienci (przedsiębiorcy) ale zarówno Ci obecni mający już styczność z bankiem (np. posiadający rachunek indywidualny). Co ciekawe sformułowanie wykluczenia byłych klientów zostało utrzymane z poprzedniej edycji i naszym zdaniem bank dopuszcza ponownie klientów, którzy posiadali już kiedyś konto firmowe. Wykluczone z promocji są bowiem tylko osoby, które posiadały rachunek firmowy mBiznes dla danego numeru NIP na dzień 02.04.2018 zgodnie z zapisem z regulaminu:

Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 02.04.2018 r.

Dla porównania w poprzednich promocjach zapis ten brzmiał inaczej i wyraźnie wykluczał wszystkich, którzy w przeszłości posiadali rachunek firmowy:

Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek aktywny rachunek bieżący dla danego numeru NIP do dnia 05.06.2017 r.

Nie wiemy jednak czy to zamierzone działanie banku czy też typowe „fopa”. Tak czy siak regulamin to biblia i stoi po naszej stronie w razie sporu :) zwłaszcza, że w ostatniej edycji wszystko przebiegło ok i premie zostały jak zawsze wypłacone!

100 zł premii za jeden przelew do ZUS!

Zgodnie z regulaminem promocji warunkiem udziału w niej jest otworzenie rachunku firmowego mBiznes konto Standard wypełniając przez internet promocyjny wniosek do 31 lipca 2018. Pamiętajmy, że kluczowa jest data podpisania umowy a nie złożenia wniosku zatem nie odkładajmy tego na ostatnie dni jeżeli konto będzie otwierane za pośrednictwem kuriera a nie placówki mBanku.

Aby otrzymać premię w formie zwrotu na rachunek kwoty 100 zł należy w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku dokonać opłacenia składki ZUS na kwotę minimum 250 zł z nowo otwartego rachunku firmowego oraz wykonać jedną płatność kartą debetową wydaną do rachunku.

Należna nagroda będzie wypłacana uczestnikom do 30-ego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Pamiętajmy, że nagrodę tą należy potraktować jako przychód firmy i odpowiednio zaksięgować i opodatkować.

50 zł za skorzystanie z polecenia innej osoby

Nowością w porównaniu do I edycji tej promocji jest dodatkowa premia w wysokości 50 zł za otworzenie konta z polecenia innej osoby. Wystarczy w odpowiednim polu wpisać kod polecenia osoby zarejestrowanej w programie PolecamBank (pisaliśmy o nim tutaj). Jeżeli nie macie takiego kodu od swojego znajomego będziemy wdzięczni jak wykorzystacie nasz poniższy kod:

znb

Dziękujemy!

Konto za zupełne 0 zł przez 2 lata od podpisania umowy!

Rachunek mBiznes konto Standard dostępny standardowo kosztuje 9 zł miesięcznie – z opłaty można być zwolnionym pod warunkiem wykonania w miesiącu przelewu na ZUS. Karta również jest płatna 5 zł chyba, że w miesiącu wydamy nią min. 500 zł – wtedy opłata nie jest pobierana.

W ramach promocji natomiast otrzymujemy do nowo otwartego rachunku mBiznes Standard pakiet zwolnień z opłat:

  • prowadzenie rachunku bieżącego za 0 zł na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • 0 zł za kartę debetową na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów i korzystanie z wpłatomatów (dotyczy wybranych sieci).

Tym samym na najbliższe dwa lata gwarantujemy sobie brak opłat na koncie firmowym! Pozostałe opłaty można znaleźć w tabeli opłat i prowizji.

Alternatywna promocja konta firmowego w Idea Bank – nawet 600 zł zysku!

Jeżeli jesteśmy już przy kontach firmowych to nie można nie wspomnieć o świetnej alternatywnej promocji Idea Banku. W ramach oferty „Premiowanie za bankowanie” możemy zarobić nawet 600 zł. Warto wziąć ja pod uwagę zanim skusimy się na promocję mBanku. Szczerzej o promocji pisaliśmy tutaj: Załóż Konto FIRMA TO JA i odbierz nawet 600 zł łatwej nagrody od Idea Bank

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.