ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

120 zł premii dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank oraz do 1500 zł zwrotu za aktywność na koncie

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dzięki Alior Bank i Bankier firmy zyskają w tej promocji nawet 1620 zł!

Rusza druga akcja specjalna Bankiera dla konta firmowego Alior Bank. W zamian za założenie iKonta Biznes i wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł można łatwo zgarnąć premię w kwocie 120 zł. Do tego co miesiąc bank będzie wynagradzał klientów za aktywność na koncie. W ciągu roku można w ten sposób zarobić dodatkowe nawet 1500 zł co łącznie daje premię nawet 1620 zł.

Kto i jak może skorzystać z promocji konta firmowego iKonto Biznes?

W najnowszej akcji firmy Bankier.pl pod hasłem „Zgarnij Premię 120 zł z Alior Bank – 2 edycja” mogą wziąć udział firmy, które nie posiadały dotąd konta firmowego na dany numer NIP w Alior Bank – regulamin bowiem wyklucza takie firmy:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu, posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 14.06.2018 w Alior Banku.

Jeżeli spełniamy powyższy warunek możemy skorzystać z oferty. Zaczynamy standardowo od rejestracji w promocji na dedykowanej stronie organizatora. Wniosek złożony bezpośrednio ze strony Alior Banku czy jakiejkolwiek innej nie uprawnia nas do udziału w promocji – pamiętajmy zatem o tym gdy podejmiemy już decyzję o skorzystaniu z promocji ponieważ:

Organizator zastrzega, iż wnioski o Produkt Alior Bank składane z innego źródła w Internecie niż za pośrednictwem Strony Promocji, jak również Wnioski o Produkt złożone po dniu zakończenia promocji (tj. 29.07.2018 r.) nie będą brały udziału w Promocji. Źródło pochodzenia formularza nie może również zostać zmienione podczas podpisywania umowy w oddziale banku lub w placówce do tego wyznaczonej.

Na rejestrację w promocji i na złożenie wniosku mamy czas do 29 lipca 2018. Po rejestracji w promocji otrzymamy na maila link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do strony promocji, na której będzie możliwość wysłania wniosku o iKonto Biznes w Alior Bank i tylko taki wniosek bierze udział w promocji! Pamiętajcie aby we wniosku o konto zaznaczyć wymagane regulaminem zgody t.j.:

składając Wniosek o Produkt Alior Bank, wyrazi zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Alior Bank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu Alior Bank w ramach Promocji i spełnienia warunków Promocji określonych w Regulaminie

Umowę należy podpisać w terminie jednego miesiąca po wysłaniu wniosku jednak nie później jak do 29 sierpnia 2018.

120 zł premii za założenie konta firmowego i wpływ na konto!

W celu uzyskania premii gotówkowej w kwocie 120 zł wypłacanej przez Bankier.pl należy w ciągu max. 2 miesięcy (a dokładniej 60 dni i nie później jak do 29 paźdienrika 2018) od otwarcia iKonta Biznes dokonać wpłaty na konto o łącznej wartości min. 500 zł. Tak prostego warunku przy koncie firmowy nie ma nigdzie indziej!

W celu odbioru nagrody należy w terminie 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o przyznaniu premii (organizator wyśle je najpóźniej do 30 listopada 2018) zalogować się na stronie promocji i podać wszelkie niezbędne dane do jej wypłaty (głównie poprawny numer otworzonego rachunku iKonto Biznes). Premia zostanie przekazana na konto najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od wysłania powiadomienia, o którym mowa wyżej.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Jak zdobyć dodatkowe 1500 zł za aktywność na koncie?

Premia podstawowa w kwocie 120 zł wypłacana przez organizatora czyli Bankier to nie wszystko. Premię tą można powiększyć co najmniej kilkukrotnie w zamian za aktywne korzystanie z rachunku w promocji bezpośrednio organizowanej przez Alior Bank.

Bank jako uczestnika tej dodatkowej promocji traktuje każdą osobę prowadzącą DG, która spełnia łącznie poniższe warunki:

a) nie posiada i przed przystąpieniem do Promocji nie posiadała żadnego produktu dla przedsiębiorców i innych podmiotów w Alior Banku;
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes za pośrednictwem strony internetowej Banku, otrzymała Potwierdzenie otwarcia iKonta Biznes na podany we Wniosku o iKonto Biznes adres e-mail, tym samym przystępując do Promocji i akceptując niniejszy Regulamin Promocji;
c) w okresie Promocji zawarła z Bankiem Umowę ramową o świadczenie usług bankowych oraz prowadzenie rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów.

Powyższe zapisy wykluczają definitywnie osoby, które korzystały z jakiś produktów Alior Banku dla firm. Uzyskaliśmy potwierdzenie z banku, że ograniczenie to nie dotyczy produktów indywidualnych (można zatem posiadać konto indywidualne czy lokatę na osobę indywidualną) oraz produktów oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Bank wynagradza uczestnika promocji comiesięcznymi premiami za wykonywanie określonych czynności. W każdym z dwunastu miesięcy bank może wypłacić maksymalnie do 125 zł co łącznie daje aż 1500 zł premii rocznie. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że pierwszym miesiącem promocyjnym jest już miesiąc, w którym przystąpiliśmy do promocji zatem może się zdarzyć tak, że jakaś część premii nam po prostu przepadnie bo poszły już np. przelewy do ZUS czy US. Niemniej jednak niewątpliwie to największa premia spośród promocji dla firm (o czym na końcu wpisu).

Poniżej przedstawiamy tabelę czynności oraz premii przysługującej za jej wykonanie.

Alior Bank 1500 zl dla firm tabela stawek

Naszym zdaniem realnie możemy wyciągnąć 70 zł miesięcznie (za przelewy do ZUS i US, przelew natychmiastowy oraz transakcje kartą). Pozostałe czynności takie jak korzystanie z terminali i kas fiskalnych są mało realne do spełnienia przez naszych stałych bywalców blogu a przelew SEPA może być nie opłacalny (chyba, że byłby realizowany z rachunku w Euro). Pozostaje tylko pytanie czy jest sens zgarniania premii za utrzymywanie średniego salda na rachunku. Dla największej premii 60 zł bank wymaga od nas zamrożenia aż 50 tys. zł na rachunku a jak wiemy przy tej kwocie znacznie więcej zarobimy na lokacie. Co najwyżej można pomyśleć o pozostawieniu na koncie kwoty min. 2500 zł aby zgarnąć 5 zł premii (co jest równe odsetkom z lokaty na 2,4%) jednocześnie załatwiając sobie zwolnienie z opłaty za konto.

Premie będą standardowo wypłacane do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Oczywiście należy pamiętać, że wszystkie kwoty podane w tabeli to kwoty brutto. Rozliczenie podatków to ciężar leżący na uczestniku promocji.

Ile kosztuje iKonto Biznes a Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz pięć darmowych przelewów SEPA (każdy kolejny 5 zł).

Jedyną opłatą realną, która może nas dotknąć to 20 groszy za każdy SMS autoryzacyjny. O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Inne promocje dla firm

Jak już wspominaliśmy w treści wpisu aktualnie dostępne są również inne promocje dla firm. To najbardziej popularne promocje z „przetartymi szlakami”. Warto zapoznać się również z nimi:

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 lipca 2018 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto firmowe
do 29 sierpnia 2018 w terminie jednego miesiąca (30 dni) od wysłania wniosku podpisz umowę o konto z kartą
do 29 października 2018 w terminie dwóch miesięcy (60 dni) od otwarcia konta dokonaj wpłaty na konto o łącznej wartości min. 500 zł
do 30 listopada 2018 organizator powiadomi mailowo o przyznaniu premii
w ciągu 5 dni roboczych od powiadomienia należy zalogować się na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii
w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia zostanie wypłacona premia w wysokości 120 zł
przez 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy bank będzie naliczał premię za aktywność na rachunku zgodnie z tabelą premiowanych czynności
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

 , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl9 komentarzy dla wpisu: “120 zł premii dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank oraz do 1500 zł zwrotu za aktywność na koncie

 • waLDk pisze:

  Czy to pewna informacja o opłacie za prowadzenie konta? W tabeli opłat dla iKonto Biznes nie ma o tym mowy, nie ma żadnego warunku przy punkcie A.1. mówiącym o prowadzeniu rachunku podstawowego – a wysokość opłaty wynosi 0 zł

 • lisa pisze:

  witam,
  założyłam do konto firmowe za pośrednictwem kuriera. Piszę do Pana ale również aby poinformować innych czytelników o sytuacji – bank kurierowi przekazał w kopercie ” dokumenty dla klienta” do pozostawienia, prosił o podpisanie dokumentów dla banku i pomimo mojej prośby nie zapakował ich do żadnej koperty gdyż jak twierdził bank mu nic nie przekazał. dokumenty z banku rozpakowywał przy mnie i faktycznie nic nie było. W dobie Rodo to dopuszczalne? dodatkowo trochę się martwie o moje dane personalne tym bardziej że kurier powiadomił mnie że dokumenty są dodatkowo sprawdzane u nich po to by jutro nie zostały cofnięte przez bank w przypadku braku jakiegoś podpisu. czy może wyglądało to tak samo u innych czytelników którzy założyli to konto? dziękuję za odpisanie co z robić w tej sytuacji a naprawdę boję się by ktoś nie wykorzystał moich danych.
  jak zawsze dziękuję za pomoc.

  Lisa

  • ZnB pisze:

   Naszym zdaniem kurier powinien schować dokumenty w tzw. bezpieczną kopertę. Sugerujemy złożyć skargę do banku na to zachowanie tak aby mieli świadomość jaki jest obieg dokumentów a Ty pozostawisz ślad po sobie gdyby ew. coś nie daj boże się wydarzyło :(

 • prywaciarz pisze:

  a te comiesięczne bonusy od aliora tez musze rozliczyc jako dochod firmy?

 • waLDk pisze:

  Długo trwa założenie/aktywacja konta, wniosek złożyłem 16 lipca, kurier przyjechał 26 sierpnia, do dziś brak smsa z potwierdzeniem, że można się logować. W sumie procedura trwa już 2,5 tygodnia.

 • prywaciarz pisze:

  wplacilem 500zl jakis czas temu i ciagle brak kontaktu w sprawie premii – ile czekaliscie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.