ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 650 zł premii pieniężnej do karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” od Santander Bank Polska + aż 600 zł premii za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 650 zł nagrody za wyrobienie karty kredytowej Visa i płatności w sklepach

Po chwilowej przerwie wraca znana promocja Santander Bank Polska gdzie do karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” bank dorzuca 650 zł premii pieniężnej za płatności w sklepach. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę po wykonaniu 10 dowolnych transakcji kartą w miesiącu. Warto również wspomnieć, że zakładając w tym banku konto osobiste można zwiększyć zysk o kolejne min. 600 zł z możliwością skorzystania ze extra zwrotów za opłacanie rachunków domowych (nawet do 300 zł rocznie).

Kto może skorzystać z omawianej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji „650 zł z kartą kredytową Visa” może z niej skorzystać każda osoba, która nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej w Santander Bank Polska po dniu 30 czerwca 2023 roku. I to w zasadzie jedyny warunek formalny przystąpienia do promocji :) Zatem jak sami widzicie z promocji mogą skorzystać również obecni klienci banku posiadający konto osobiste czy też nawet kartę kredytową ale pod warunkiem, że została ona zamknięta do końca czerwca 2023 roku. 

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 30 kwietnia 2023 roku (lub do wyczerpania 9000 sztuk zawartych umów) złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” i podpisać umowę spełniając jednocześnie poniższe warunki:

 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

W ramach promocji można uzyskać dwie nagrody:

 • 50 zł na start za określone płatności,
 • 2% zwrotu za zakupy w sklepach spożywczych

50 zł za wykonanie min. 10 transakcji wydana w promocji kartą kredytową

Pierwszą nagrodą jest premia pieniężna wysokości 50 zł za wykonanie min. 10 transakcji kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” w każdym z 3 pierwszych miesięcy licząc od następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową.

2% zwrotu za płatności bezgotówkowe w sklepach spożywczych (łącznie do 600 zł)

Kolejną nagrodą jest tzw. moneyback czyli 2% zwrotu za płatności kartą kredytową Visa Pajacyk w sklepach spożywczych. Zwrot ten będzie naliczany przez okres pierwszych 12 miesięcy posiadania karty Visa Pajacyk (licząc od następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową) przy czym maksymalna korzyść miesięczna to 50 zł a w całym okresie trwania promocji max. 600 zł.

Zwrot będzie naliczany od transakcji wykonanych w sklepach spożywczych stacjonarnych jak i internetowych oznaczonych kodem MCC:

 • 5411 – Sklepy spożywcze, supermarkety,
 • 5499 – Sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne,
 • 5422 – Zamrażarki i szafki mięsne,
 • 5441 – Sklepy cukiernicze, cukiernie, sklepy z orzechami,
 • 5451 – Sklepy z nabiałem, mleczarnie,
 • 5462 – Piekarnie,
 • 5300 – Hurtownie,

Przykład: Jeżeli podpiszesz umowę o główną kartę kredytową 26 lutego 2024 roku, możesz otrzymać nagrodę za płatności wykonane od 1 marca 2024 roku do 28 lutego 2025 roku. Za płatności wykonane w marcu 2024 roku nagrodę otrzymasz do 30 kwietnia 2024 roku.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 650 zł zwrotu za płatności

Co więcej płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagamy w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej  transakcji tą kartą Santander Bank Polska przekazuje część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci „Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej.

Wypłata nagrody za płatności za dany miesiąc, następuje najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu dokonania płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” w postaci uznania rachunku karty kredytowej (zwiększenie salda rachunku karty).

Minimum 600 zł premii w kumulacji promocji Santander Bank Polska…

Ruszyła lutowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej edycji promocji do wzięcia jest aż 600 zł premii na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Ile kosztuje karta Visa Silver „Akcja Pajacyk”?

Karta Visa Silver „Akcja Pajacyk” to koszt 7,50 zł miesięcznie. Opłaty tej można uniknąć wykonując min. 10 dowolnych transakcji kartą w poprzednim miesiącu. Pozostałe opłaty można znaleźć w tabeli opłat i prowizji.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 650 zł zwrotu za płatności

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.