ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

400 zł w bonach Allegro do karty kredytowej PKO BP Mastercard Platinum

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 27.02.2024] W dniu dzisiejszym na stronie promocji został zamieszczony komunikat o wyczerpaniu się puli nagród i zakończeniu promocji.

Bardzo łatwa promocja karty kredytowej z voucherami na zakupy w Allegro :)

Ruszyła świetna promocja karty kredytowej PKO BP na bardzo prostymi warunkami i przyzwoitą nagrodą. Wyrabiając sobie kartę kredytową PKO BP Mastercard Platinum mamy szansę zgarnąć aż 400 zł w bonach do Allegro. Wystarczy zarejestrować kartę w promocji i dokonać nią zakupów na kwotę łączną min. 500 zł. Pamiętajcie jednak, że o kartę wnioskować można poprzez bankowość iPKO a taką najszybciej sobie wyrobicie zakładając konto w promocji z premią do 250 zł :)

Aż 400 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej w PKO BP

Promocja „400 zł z kartą Platinum”” będzie dostępna nie dłużej jak do 31 marca 2024 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród, która wynosi 600 sztuk. Ilość nagród naszym zdaniem jest na tyle mała (biorąc pod uwagę wysokość nagrody i łatwe warunki promocji), że naszym zdaniem pula ta zostanie wyczerpana przed końca terminu trwania promocji. Informacja o ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej banku.

Z regulaminu wynika, że wyłączone są z promocji osoby, które mają kartę kredytową PKO BP lub zamknęły ją po 1 marca 2023 roku. Istotną informacją jest również fakt, że taką kartę kredytową najłatwiej wyrobić sobie logując do iPKO (lub IKO) a to oznacza, że taki dostęp dobrze sobie wcześniej wyrobić np. zakładając konto osobiste w promocji z premią nawet do 250 zł.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która w czasie trwania promocji podpisze umowę o kartę kredytową PKO BP Mastercard Platinum wyrażając jednocześnie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i nie odwoływać ich do czasu wydania nagrody oraz spełni dodatkowo opisane poniżej warunki promocji.

UWAGA! Powyższe zgody można wyrazić po zalogowaniu się do serwisu internetowego iPKO w Menu => Ustawienia => Twoje dane => Zarządzanie zgodami. Można to zrobić również w aplikacji mobilnej IKO w Moje dane => Zgody marketingowe => Edytuj.

Aby otrzymać nagrodę w postaci czterech voucherów Allegro o łącznej wartości 400 zł po podpisaniu umowy o kartę kredytową PKO BP Mastercard Platinum ale nie później jak do dnia 14 kwietnia 2024 roku spełnić dodatkowe poniższe warunki gdzie należy:

Nagroda będzie wydana po zakończeniu promocji nie później jak do dnia 30 kwietnia 2024 roku. Bank wyśle wiadomość z voucherami poprzez aplikację mobilną IKO lub SMS. Aby odebrać nagrodę, należy zalogować się do aplikacji mobilnej IKO i odebrać wiadomość w krzynce pocztowej.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Nie posiadasz konta w PKO BP? Zyskaj do 250 zł premii w gotówce na start!

Ruszyła XI edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody i warunki do spełnienia w programie są identyczne jak ostatnio a nowi klienci banku mają kolejną szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 4000 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: Od 50 zł do 250 zł za założenie konta w PKO BP oraz do 4000 zł za polecenia w XI edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

Ile kosztuje karta PKO Mastercard Platinum?

Koszt utrzymania karty PKO Mastercard Platinum to 300 zł rocznie. Opłata ta pobierana jest jednak z dołu czyli po zakończeniu okresu 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązania umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna była opłata roczna. Zatem wychodzi około 82 grosze za każdy dzień posiadania karty do momentu skutecznego rozwiązania umowy. Zakładając, że od momenty wydania karty do momentu skutecznego jej zamknięcia upłynie około 2 miesiące należy liczyć się z naliczeniem opłaty około 50 zł.

Oczywiście jest opcja uniknięcia opłaty ale wymagane jest wtedy wykonanie płatności na min. 5000 zł miesięcznie.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Alternatywne promocje kart kredytowych w innych bankach!

Pamiętajcie jednak, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl19 komentarzy dla wpisu: “400 zł w bonach Allegro do karty kredytowej PKO BP Mastercard Platinum

 • Ozi pisze:

  Okres karencji dotyczy tylko karty Platinium czy jakiejkolwiek karty kredytowej PKO BP?

  Ja 6 marca 2023 podpisałem umowę na kartę Mastercard Przejrzysta, a zamknąłem ją pod koniec tamtego roku.

  • Piotr pisze:

   Pewnie chodzi o zapis z regulaminu:

   „Z promocji wyłączone są osoby, które mają naszą kartę kredytową lub zamknęły ją po 1 marca 2023 r. ”

   który jest dość niejednoznaczny. Co prawda w słowniczku pojęć mamy:

   „karta = PKO Mastercard Platinum z programem Mastercard Bezcenne Chwile „

  • ZnB pisze:

   Regulamin może i nie jest jednoznaczny (jak w 90% promocji bankowych) ale my czytamy to jako jakąkolwiek kartę kredytową PKO BP ponieważ wyżej zacytowany fragment regulaminu ma pogrubioną czcionkę tylko dla słowa „naszą” a karta już pogrubienia nie ma. Co prawda w słowniku nie ma definicji wprost dla „nasza” ale jest dla „bank, my” a to poniekąd tylko inna forma określenia tego samego.

   Niemniej możemy się mylić i to nasza interpretacja oparta na naszych doświadczeniach i dozie ostrożności :)

  • Piotr pisze:

   Czyli poczekamy na następną promkę

 • Marcin Przybyła pisze:

  trzeba miec ror w pko by skorzystac z promocji?

  • Piotr pisze:

   Jeżeli nie masz konta ale aktywny dostęp on-line to możesz spróbować. Daj znać o efektach.

 • Marcin pisze:

  znb trzeba miec ror w pko by skorzystac z promocji?

 • Tomasz pisze:

  Jak piszą, że najpierw złożyć wniosek o kartę, a później zarejestrować się, czy nie może być tak, że otworzę kartę i potem może już nie być możliwości rejestracji bo limit wyczerpany ?

  • ZnB pisze:

   Może tak być ale zawsze przed ostatecznym podpisaniem umowy możesz zerknąć czy limit jeszcze jest i dopiero podpisać umowę a za minutę zapisać się do promocji :)

  • Tomasz pisze:

   Zarejestrowałem się nawet 2x i myślałem, że za drygim razem, jakiś błąd wyskoczy, a tutaj to samo DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W PROMOCJI. Szkoda, ze nie ma żadnego potwierdzenia. Jutro może zawnioskuję o kartę i zapytam na stronie banku, czy jestem poprawnie zarejestrowany, żeby potem nie zdziwić się ;)

  • ZnB pisze:

   Można i tak :)

 • Glapiński pisze:

  Chyba już po ptakach, według strony promocja się dziś zakończyła…nie zdążyły mi się nawet naliczyć transakcje w Bezcennych Chwilach, porażka

 • Piotr pisze:

  Czy jeśli zapisałem się poprawnie w promocji (przed jej zakończeniem), ale nie zdążyłem założyć karty kredytowej przed 27.02, to nadal mogę zdobyć nagrodę zakładając kartę przed 31.03??

 • Tomek pisze:

  Nie możesz, miałem to samo i pytałem banku w wiadomości. Do 27-go musiałeś mieć też kartę.

 • aaarturro pisze:

  Ktoś otrzymał już bony czy nadal cisza ?

 • tomm pisze:

  aaarturro u mnie tez brak informacji o nagrodzie, warunki spełniłem w lutym. A Ty kiedy?
  Może jest ktoś kto dostał nagrodę?

 • aaarturro pisze:

  1.02. założyłem kartę, po tygodniu ja otrzymałem i od razu spełniałem warunki. Możemy przyjąć że 7.02 miałem wszystko spełnione a kodów nadal brak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.