ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna kumulacja promocji i premia o wartości aż 600 zł do konta osobistego ;)

Ruszyła lutowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej edycji promocji do wzięcia jest aż 600 zł premii na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Santander!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc luty) do zgarnięcia jest łącznie 600 zł premii za otworzenie Konta Santander, do 500 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji lokaty mobilnej na 5% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z bardzo dobrej promocji konta firmowego z premią w wysokości do 2900 zł.

Na premię tę składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 400 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Zyskaj do 400 zł z kontem” omawianej w tym wpisie,
 • 100 zł w gotówce za skorzystanie z kantoru walutowego w ramach promocji „100 zł z Kantorem Santander” omawianej w tym wpisie,
 • 100 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia 7R2V3H w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • do 500 zł w bonach co miesiąc za polecanie konta innym osobom (szczegóły promocji),
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 100 zł premii za konto dla dziecka (szczegóły promocji),
 • 5% na Lokacie mobilnej (do 20 tys. zł) oraz Lokacie dla Ciebie (do 50 tys. zł),

oraz opcjonalnie poza kontem osobistym:

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Santander wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

✅ 100 zł premii w gotówce za konto z promocji „Zyskaj do 400 zł z kontem” – SKRÓCONA KARENCJA!

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Zyskaj do 400 zł z kontem”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwą pierwszą premię 400 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią oraz spełnienie kilku prostych warunków.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 29 lutego 2024 roku. Po wielu latach dość restrykcyjnej polityki banku w stosunku do byłych klientów w końcu został ZMIENIONY OKRES KARENCJI na mniej restrykcyjny. W obecnej promocji może wziąć udział każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 stycznia 2021 roku!

Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli:
a. w przedziale czasowym: od 1 stycznia 2021 r. do momentu, w którym otworzysz konto w tej promocji, masz otwarte u nas inne konto w PLN (osobiste albo wspólne)

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 400 zł premii w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 marca 2024 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 150 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę w w/w terminie za pośrednictwem kuriera lub na tzw. selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w marcu oraz w kwietniu 2024 roku (w każdym z tych miesięcy) spełnić poniższe warunki:

 • dokonać płatności kartą debetową lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (nie są uwzględniane przelewy na telefon BLIK) w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej,
 • dokonać min. 1 płatności kartą debetową lub BLIK na dowolną kwotę (nie są uwzględniane przelewy na telefon BLIK) w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat.

Pierwsza nagroda w wysokości 150 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 31 maja 2024 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania drugiej nagrody w wysokości 150 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w maju oraz w czerwcu 2024 roku (w każdym z tych miesięcy) spełnić poniższe warunki:

 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie,
 • dokonać płatności kartą debetową lub BLIK:
  na łączną kwotę min. 300 zł (nie są uwzględniane przelewy na telefon BLIK) w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej,
  min. 1 raz na dowolną kwotę (nie są uwzględniane przelewy na telefon BLIK) w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat,
 • zapewnić wpływ na konto:
  w kwocie min. 1000 zł (w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej),
  w kwocie min. 500 zł (w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat).

Druga nagroda w wysokości 150 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 31 lipca 2024 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Ostatnia dodatkowa nagroda w wysokości 100 zł wypłacana przelewem na konto zostanie przyznana jeżeli w każdym z czterech wyżej wymienionych miesięcy (w marcu, w kwietniu, w maju i w czerwcu) dokonamy min. 5 płatności kartą.

Nagroda dodatkowa 100 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 31 lipca 2024 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

✅ 100 zł za skorzystanie z usługi Kantor Santander

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii pod hasłem „100 zł z Kontorem Santander”. Dzięki tej promocji zyskamy kolejne 100 zł w gotówce w zamian za skorzystanie z Kantoru Santander.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 marca 2024 roku jednak może się zakończyć wcześniej z uwagi na pulę nagród wynoszącą 5000 sztuk. Może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w okresie do 31 stycznia 2024 roku nie posiadała konta osobistego w złotówkach w SBP.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 100 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online.

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jak otrzymać nagrodę?
100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub na selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie najpóźniej do 30 kwietnia 2024 roku otworzyć Konto24 walutowe i dokonać transakcji wymiany walut na co najmniej 100 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Konto24 walutowe będzie można sobie założyć po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej w Menu => Oferta Banku => Konta osobiste => Konto24 walutowe.

Nagroda ta zostanie wypłacona na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste najpóźniej do 31 maja 2024 roku.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

✅ 100 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To VI edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 maja 2024 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu jest elektroniczna karta podarunkowa do wykorzystania na zakupach lub bilety do kina:

 • Biedronka – 100 zł
 • Decathlon – 100 zł
 • RTV Euro AGD – 100 zł
 • Zalando – 100 zł
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 100 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 31 maja 2024 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Santander wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta (ale nie później jak do 31 stycznia 2024 roku!) nastąpi logowanie do Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. 7R2V3H (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum w programach poleceń ponieważ w tym przypadku kodu polecenia nie podaje się we wniosku o otwarcie konta, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości – miejcie to na uwadze!
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 100 zł bonusu jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 100 zł bonusu za założenie konta oraz po 100 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – VII edycja”

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Santander jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Santander. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 5% na Lokacie mobilnej oraz Lokacie dla Ciebie

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można również skorzystać z dość atrakcyjnych lokat jakie oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej.

Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 5% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł

Lokatę dla Ciebie również założyć tylko raz na okres 3 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 5% w skali roku dla kwoty od 1000 do 50000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 2900 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Santander w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Santander to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie. Natomiast opłata za posiadanie karty do konta wynosi 9 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu wykonamy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł.

W przypadku Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za posiadanie karty to 9 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

Harmonogram promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 lutego 2024 złóż wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 marca 2024 podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w marcu oraz w kwietniu 2024 w każdym z tych miesięcy spełnić poniższe warunki:

 • dokonać płatności kartą debetową lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej,
 • dokonać min. 1 płatności kartą debetową lub BLIK na dowolną kwotę w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat.
w maju oraz w czerwcu 2024 w każdym z tych miesięcy spełnić poniższe warunki:

 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie,
 • dokonać płatności kartą debetową lub BLIK:
  na łączną kwotę min. 300 zł w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej,
  min. 1 raz na dowolną kwotę w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat,
 • zapewnić wpływ na konto:
  w kwocie min. 1000 zł (w przypadku osób, które mają 26 lat lub więcej),
  w kwocie min. 500 zł (w przypadku osób, które mają poniżej 26 lat).
w marcu, w kwietniu, w maju oraz w czerwcu 2024 w każdym z tych miesięcy dokonaj min. po 5 płatności kartą na dowolną kwotę aby otrzymać dodatkowe 100 zł premii
do 31 maja 2024 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 150 zł
do 31 lipca 2024 zostanie wypłacona druga nagroda 150 zł
do 31 lipca 2024 zostanie wypłacona dodatkowa nagroda 100 zł

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja VII”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2024 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 31 maja 2024 złóż wniosek przez internet o Konto Santander (dla wszystkich) lub Konto Santander dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 maja 2024 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 31 maja 2024 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia np. 7R2V3H
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Otwórz Konto Santander dla Młodych i zyskaj aż 600 zł premii

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl7 komentarzy dla wpisu: “Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

 • kuba pisze:

  A czy nie ma jakiś wykluczeń w udziale promocji? Jak np. poprzednio?
  Ja miałem konto otwierane w promocji 1 kwietnia 2019r.A zamknąłem w czerwcu 2019.
  Czy wobec tego mogę założyć konto w promocji?

  • ZnB pisze:

   Oczywiście, że jest tu wykluczenie i wspominamy o tym w opisie :) Ty łapiesz się na promocję!

 • Aerck pisze:

  Dopiszcie w „Harmonogram promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”:” że dodatkowa nagroda 100zł należy się
  gdy spełnisz warunki I i II tury oraz
  w każdym z czterech miesięcy (marzec
  2024 r., kwiecień 2024 r., maj 2024 r.,
  czerwiec 2024 r.) zapłacisz min. 5 razy
  kartą debetową

 • Falusinski pisze:

  Za kartę chyba nie zapłacimy wydając 300pln miesięcznie. Czy sprawdzał może ktoś czy doładowanie R się do tego wlicza?

 • Dawid pisze:

  Czesc. Czy ktos wie, czy jezeli zloze dzis wniosek o konto i oficjalnie podpiszę umowę u kuriera w piatek (1 marca) to zalapie sie do pełnej puli promocji?

  • ZnB pisze:

   Przeczytaj dokładnie opis ;)
   „Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 marca 2024 roku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.