ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

400 zł premii pieniężnej z kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Bank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja karty w Santander Consumer Bank z bonem do Biedronki

Santander Consumer Bank ruszył z nową promocją karty Visa Comfort dzięki któej można zyskać aż 400 zł premii pieniężnej w zamian za podpisanie umowy i dokonywanie płatności na kwotę min. 600 zł miesięcznie. W promocji niestety przewidziano ograniczoną ilość takich kart zatem warto się spieszyć z decyzją bądź alternatywnie skorzystać z równolegle trwającej promocji TurboKARTY z bonem 400 zł do Allegro :)

„400 zł z kartą” – kto i jak może skorzystać z promocji?

Santander Consumer Bank znany jest głównie z oferowania TurboKARTY, która daje możliwość uzyskania zwrotu części środków przeznaczonych na zakupy w wybranych punktach handlowo-usługowych a obecnie dodatkowo bon 400 zł do Allegro (pisaliśmy o tej promocji tutaj). Od dziś bank daje alternatywę w postaci karty kredytowej Visa Comfort z premią pieniężną 400 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda osoba, która w latach 2022/2023 nie posiadała karty kredytowej w Santander Consumer Bank oraz do dnia 30 kwietnia 2024 roku zawrze umowę o kartę kredytową Visa Comfort. Niestety w tej promocji pojawił się limit promocyjnych kart w ilości 1500 sztuk zatem nie ma co zwlekać z decyzją o skorzystaniu z promocji.

Kartę Visa Comfort można otrzymać bez wychodzenia z domu – wystarczy wypełnić formularz o kartę kredytową i poczekać na kontakt ze strony banku. Po przeprowadzonej rozmowie z pracownikiem banku i uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zostanie wysłana umowa za pośrednictwem kuriera lub zostanie zawarta na podstawie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł (do decyzji klienta).

Wypełnij wniosek o Visa Comfort i zyskaj 400 zł premii pieniężnej!

400 zł zwrotu na kartę za dokonywanie płatności kartą

Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus pieniężny w łącznej wysokości 400 zł. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy płatności kartą na kwotę min. 600 zł otrzymamy zwrot na kartę w wysokości 100 zł. Premia ta może być przyznana maksymalnie cztery razy w przeciągu pierwszych pięciu miesięcy (pierwszy miesiąc to miesiąc zawarcia umowy). Jak widać warunki samej promocji jak i wnioskowanie o kartę są niezwykle proste. 

Należy jednak pamiętać aby nie posiadać zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy o kartę w kwocie wyższej niż 50 zł i dłuższej niż 10 dni na dzień przyznania nagrody. 

Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:

 • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 4829 – Przelew środków pieniężnych,
 • 6010 – Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe,
 • 6012 – Instytucje finansowe -Towary i usługi,
 • 6051 – Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
 • 6211 – Pośrednicy ubezpieczeniowi,
 • 6540 – Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty.

Nie są również uwzględniane operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Wypełnij wniosek o Visa Comfort i zyskaj 400 zł premii pieniężnej!

Ile kosztuje karta Visa Comfort?

Przejdźmy teraz szybko przez opłaty za wspomnianą kartę. Karta Visa Comfort standardowo kosztuje 9,5 zł miesięcznie o ile w danym okresie rozliczeniowym nie zrealizujemy transakcji kartą na min. 1000 zł. Przy płatnościach miesięcznych powyżej tej kwoty karta nie generuje dodatkowych kosztów. Zatem jeżeli chcecie zgarnąć nagrodę w całości dla siebie należy wydawać miesięcznie znacznie więcej aniżeli wymaga promocja. Ewentualnie możecie przyjąć na siebie opłatę za kartę i nie bawić się w kolejne płatności z tymże realna wartość nagrody spadnie wtedy o te 45-60 zł.

Reszta w zasadzie nas nie interesuje jeżeli chodzi o obsługę tej promocji. Szczegółowy wykaz opłat znajduje się w TOiP.

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 600 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “400 zł premii pieniężnej z kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Bank

 • wegfjweygfrj pisze:

  chyba jest jakaś zmiana, bo prowizja przy transakcjach na sumę mniejszą niż 1000 wynosi 6,90 (wniosek złożony 01.02.2024) i proponuję w każdej promce Consumera wstawiać boldowane zdanie, że nie jest to Santander Bank.

 • D24 pisze:

  Czy posiadanie konta oszczędnościowego w Santander Conusmer Bank wyklucza z tej promocji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.