ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

REKORD! Aż 900 zł nagrody za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł z programu Bezcenne Chwile + 400 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 19.04.2023] Pula promocyjnych wniosków została wyczerpana a promocja zakończona. W zamian pojawiła się nowa promocja na podobnych warunków z krótszą karencją. Szczegóły: 900 zł bonusu za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł z programu Bezcenne Chwile + 350 zł premii w gotówce do konta

Rewelacyjna promocja Citibanku z rekordową nagrodą wynoszącą aż 900 zł :D

Takiej niespodzianki pod choinkę wyczekiwaliśmy latami :) Citibank właśnie wypuścił promocję karty kredytowej Simplicity z rekordową nagrodą 900 zł! Zasady promocji są banalnie proste ponieważ wystarczy wyrobioną kartą płacić za zakupy na łączną sumę min. 300 zł miesięcznie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją konta gdzie do wzięcia jest kolejne min. 400 zł premii. A jak dodamy jeszcze, że okres karencji wynosi tylko kwartał to śmiało możemy dodać „TAKIEJ PROMOCJI JESZCZE NIGDY NIE BYŁO” ;)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kumulacja promocji to jest to co „tygryski” lubią najbardziej. A na dzień dzisiejszy w Citibanku jest taka mega kumulacja jaką spotyka się dosłownie raz na kilka lat. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Policzmy:

 • 600 zł premii pieniężnej w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile w dodatkowej promocji (szczegóły promocji),
 • 400 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji) + extra bonus w postaci 100 zł tzw. moneybacku za płatności kartą.
 • 0 zł za kartę przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo nawet 1500 zł premii :)

Mega duża nagroda, proste warunki i nowy okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile” możemy zgarnąć aż 600 zł premii pieniężnej oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 300 zł (obierane w bonach do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę przez okres 12 miesięcy o ile spełnimy warunki promocji opisane w dalszej części.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

– osoby, które od 1 września 2022 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji ścięty do granic możliwości i większość z Was jest w stanie skorzystać z tak świetnej promocji :)

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest 600 zł w bonach do Allegro. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości min. 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 30 czerwca 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Należy również wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 3000 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem co chyba nikogo nie zdziwi przy takim warunkach promocji i takiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć 600 zł premii pieniężnej oraz 300 zł w bonach do sklepów?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest premia pieniężna w łącznej wysokości 600 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony o równowartości 300 zł. Aby ów nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
 • zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zarejestrować wydaną kartę w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zrealizować płatności wydaną kartą kredytową na kwotę min. 300 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w każdym z pierwszych dziewięciu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Przykład: podpisując umowę w grudniu 2022 roku mamy czas do końca stycznia 2023 roku na zalogowanie się do bankowości elektronicznej i zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile a od stycznia do września należy realizować wymagane płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres trzech lat od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt.

Po spełnieniu warunków dla pierwszej nagrody będzie można uzyskać kolejną drugą nagrodę jaką jest 100 zł premii pieniężnej miesięcznie za spełnienie warunku płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku przyznany zostanie jeden zwrot na kartę w wysokości 100 zł. Łącznie można uzyskać aż 600 zł premii pieniężnej w formie zasilenia rachunku karty.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!

Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwrotu opłaty za kartę, który zostanie dokonany po wykonaniu płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł miesięcznie! Zwrot ten obowiązuje przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Nie ma zatem sensu rozważać pozostałych kart, jeżeli zależy nam na zdobyciu nagrody ponieważ za kartę kredytową World MasterCard przyjedzie nam zapłacić aż 18 zł miesięcznie (szczegóły opłat w TOiP) a opłata jest zwracana po wykonaniu płatności na kwotę min. 1500 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 10,24%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej o karcie Simplicity pisaliśmy tutaj.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

900 zł na zakupy w serwisie Allegro
900 zł na zakupy w serwisie Allegro!
Telefon Motorola E22 za darmo!
Telefon Motorola E22 za darmo!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2023 (max. 3000 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub serwisu Citibank Online oraz przystąp do programu Bezcenne Chwile
przez 9 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz rekordowe 1000 zł nagrody!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl69 komentarzy dla wpisu: “REKORD! Aż 900 zł nagrody za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł z programu Bezcenne Chwile + 400 zł premii w gotówce do konta

 • Dominik pisze:

  Czy można połączyć tą promocje z programem poleceń i zgarnąc jeszcze kase za polecenie osoby?

  • ZnB pisze:

   Raczej nie ponieważ tam nie ma tej oferty (jest telefon Motorola lub bon 450 zł do Biedronki).

 • Jakub pisze:

  Witam. Czy moge zawniosjiwac o karte jeszcze raz, mimo ze moj pierwszy wniosek został odrzucony? Oczywiście lekk8 go zmidyfikuje zmuebiahac koszty życia??

  • ZnB pisze:

   Oczywiście, że możesz a nawet wręcz należy próbować. Tak dobra promocja to rzadkość i nie ma co jej łatwo odpuszczać :)

 • Snaffy pisze:

  Złożyłem wniosek, niestety weryfikacja online nie powiodła się. Czekam na decyzję Banku i info o dalszych krokach. Jak mam im przesłać dokument dochodowy? (czas 10 dni od złożenia wniosku) …i trochę dziwne, że przy umowie o pracę wymagają kompletnych wyciągów z konta (wszystkie transakcje!) z ostatnich 3 miesięcy…:-( Trochę dziwny ten Bank…

  • ZnB pisze:

   Odnośnie dostarczenia dokumentów dochodowych to wszystko opisaliśmy w artykule (najlepszym rozwiązaniem jest załączenie ich we wniosku).

   Co do wyciągów z konta… Nie tylko Citibank takich wymaga. Dlaczego dziwny? Bank udziela Ci limit kredytowy, z którego możesz korzystać w dowolny sposób i przez dowolny okres czasu (o ile będziesz go później spłacał) zatem chce mieć pewność, że udziela go osobie z którą nie będą mieli większych problemów przy spłacie.

 • Bobo pisze:

  Cześć, chce zamknąć konta w Santanderze, bnp i Mile. ale co z kartami deb? Wyłączą się automatycznie? ;p

  • ZnB pisze:

   Wraz z rozwiązaniem umowy konta automatycznie rozwiązywana jest umowa karty do tego konta :)

 • jwayne pisze:

  13.12. – złożony wniosek (brak możliwości werfyfikacji online z uwagi na to, że system nie chciał przyjąć zdjęć dowodu osobistego, więc będzie kurier). Tego samego dnia podesłałem zdjęcia dowodu osobistego oraz wymagane wyciągi.
  14.12. – SMS z Citi, że wkrótce odezwie się doradca.
  20.12. – mail z regulaminem oferty
  20.12. SMS z Citi, że wkrótce odezwie się kurier

  Kurier miał przyjechać do miejsca pracy, ale przed świętami raczej nie zdąży, a po świętach nie będzie mnie w pracy. Czy wie ktoś jak zadziałać z kurierem, żeby przyjechał w inne miejsce niż podane we wniosku?

 • jwayne pisze:

  Wczoraj (tj. 22.12.) był kurier – sprawdził tożsamość i przekazał mi papiery. Jak długo od momentu wizyty kuriera trzeba czekać do momentu gdy przyjdzie na maila umowa do zatwierdzenia?

  • ZnB pisze:

   Min. 3 dni robocze trzeba liczyć na powrót dokumentów do analityka banku. Biorąc pod uwagę okres świąteczny może być ciężko w tym roku :(

 • jwayne pisze:

  22.12. – wizyta kuriera (weryfikacja tożsamości i przekazanie pustej umowy)
  28.12. – SMS od Citi, że w serwisie transakcyjnym czeka umowa do zatwierdzenia (czas na jej klepnięcie jest do 13.01.2023). Serwis transakcyjny dostępny dla obecnych klientów. Dal nowych umowa jest przygotowana na stronie banku (przycisk Zostań Klientem…..)

 • Luke pisze:

  13.12. – złożony wniosek (przesłane skan dowodu i wyciągi bankowe).
  16.12. – telefon z Citi wieczorem, nie mogłem odebrać.
  28.12. – drugi telefon z Citi. Pani przez telefon zaproponowała ponad 9000 tys. limitu na karcie, jednocześnie zaznaczając że jeszcze nie wiadomo czy przyznają mi kartę, bo nie mają mojej grudniowej wypłaty – dosłałem.
  28.12. – mail z regulaminem promocji

  Dalej nie wiem czy i kiedy dostanę kartę. Trwa to już ponad dwa tygodnie! A najlepsze, że jak wnioskowałem w ubiegłym miesiącu o kartę w Santanderze to nie przyznali mi takiej z limitem 1000 zł…

  • Luke pisze:

   04.12 – telefon z Citi – prośba o przesłane wyciągu z Grudnia choć tydzień temu Pani prosiła o przesłanie samej wypłaty, którą im oczywiście przesłałem
   04.12 – mail z informacją że umowa czeka na podpisanie

   Ogólnie ponad 3 tygodnie trwało procedowanie złożonego wniosku, jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak długim procesem. Miałem już kiedyś kartę kredytową z Citi i wtedy poszło szybko i sprawnie, teraz zmiana zdecydowanie na minus

  • ZnB pisze:

   Mnogość promocji Citibanku i z tak dużymi nagrodami spowodował, że zostali zasypani wnioskami których nie są w stanie obsłużyć tak jak kiedyś. No ale powinni mieć tego świadomość i w żaden sposób nie bronimy ich z tego względu :(

 • Mac pisze:

  Witam,
  Dostałem już kartę, czy jak dokonam jeszcze w grudniu płatności na 300 zł to zaliczy mi ten miesiąc?

 • Maciek pisze:

  Jak zwykle dodanie karty kredytowej Citi do Bezcenne Chwile to jakaś męka…

 • Mac32 pisze:

  Udało Wam się zarejestrować kartę? Bo mi nie. To jest jakieś nieporozumienie.
  Jest napisane, żeby pobrać pliki pdf a ich w ogóle tam nie ma.
  Przenosi mnie w kółko na tą samą stronę.

 • speedy pisze:

  Jak zwykle serwis Citibank i proces składania wniosku to jakaś porażka. Nic nie działa prawidłowo. Wniosek rzuca jakimś durnym błędem w samym środku. Weryfikacja tożsamości nie działa w ogóle (próbowałem na dwóch różnych urządzeniach i 4 przeglądarkach). Nie zdziwię się że jak zadzwonią to będą weryfikować ze mną moje stare dane, kóre podałem im lata temu jak miałem tam konto, a nie te z formularza. Chciałem im dać kolejną szansę, bo rok temu poddałem się przy zakładaniu konta u nich.

 • Kuba pisze:

  A czy w aplikacji bądź na www. można już zmieniać limity płatności? Jakiś czas temu chyba tego nie było.

 • Maniek pisze:

  Pomocy. Jest jakiś inny sposób na rejestrację karty w programie bezcenne chwile ?u mnie nie ma plików do pobrania ani żadnych zgód do zaznaczenia. Dzwoniłem na infolinię ale konsultant powiedział że nie jest w stanie pomóc i żebym do nich napisał. Napisałem ale zero odzewu…

 • Marcin pisze:

  13 grudnia złożyłem wniosek
  18 grudnia dostałem pozytywną akceptację- potwierdzili mi sms’em i kazali czekać na kontakt z kurierem

  do dzisiaj tj 9-01-2023 kurier się nie odezwał. Zauważyłem że w BIKu 4-01-2023 miałem jakieś zapytanie. Może w kwestii tej karty. Strasznie długo to trwa.

 • Adam pisze:

  Trochę nie rozumiem zapisów TOiP. W waszym poście jest informacja że karta jest darmowa przez pierwsze 12 miesięcy, ale takiego zapisu nie ma na stronie karty City Simplicity. Jest natomiast w TOiP informacja o konieczności wydania 1000zł w cyklu rozliczeniowym aby opłata została zwrócona (o czym również informujecie). Ale jak to jest z tym zwolnieniem? Czy jest tak kilka lat temu, że przez pierwsze 12 miesięcy karta jest zupełnie darmowa? Czy ta konieczność wydania 1000zł obowiązuje dopiero od 13 miesiąca?

  • ZnB pisze:

   W regulaminie promocji masz info o zwolnieniu z opłaty po wydaniu 300 zł (obowiązuje przez pierwsze 12 msc).

 • se pisze:

  mam w umowie że
  Usługa bankowości telefonicznej [CitiPhone] jest płatna Opłata roczna ogółem 108,00 zł

  to prowadzenie tej karty jest za darmo czy za opłatą ?
  poza tym w tej ich umowie nigdzie nie widze limitu przyznanego
  akceptuje umowe na stronie z nieznanym limitem ?

  • ZnB pisze:

   Tak, usługa CitiPhone jest płatna o ile sobie ją włączysz. Karta prowadzona jest za darmo przez pierwsze 12 miesięcy.

   Limit jest w umowie, sprawdź dokładnie.

 • Łukasz pisze:

  Czy tą promocję mozna połączyć z promocją, gdzie do zgarnięcia jest Motorola E22 ?

 • Udałosie pisze:

  Po przyznaniu punktów w Bezcennych Chwilach ile jest czasu na ich wykorzystanie zanim przepadną?

 • Luke pisze:

  Jak udało się Wam zarejestrować w programie Bezcenne Chwile? U mnie też nie pojawia się formularz z plikami PDF do pobrania…

  • Mac32 pisze:

   Widocznie miałeś już u nich kiedyś kartę, która była zarejestrowana w bezcennych chwilach. Napisz do nich wiadomość z opisem co i jak. Odpowiadaja tak do 3 dni. Odblokują Ci dostęp w ciągu tygodnia po odpowiedzi.

  • Luke pisze:

   Miałem, zgadza się. Dzięki wielkie za pomoc! Już napisałem i czekam na odpowiedź

  • Kuba pisze:

   No właśnie problem w tym, że nie odpowiadają tak szybko jak napisałeś

 • Paweł pisze:

  Czy kartą można płacić w internecie i będzie to zaliczone na poczet minimalnej płatności 300 zł ?

 • aaaaa pisze:

  „drugą nagrodę jaką jest 100 zł premii pieniężnej miesięcznie za spełnienie warunku płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym oraz siódmym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę”

  W ósmym i dziewiątym miesiącu rozumiem, że też?

 • Dominik pisze:

  Czy trzeba wyrażąć zgody na merketing?

 • Grzegorz pisze:

  Czy jeżeli uczestniczę już w Bezcennych Chwilach z kartami z innego banku to mogę się ubiegać o tą nagrodę 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji ?, czy mogę dodać kartę kredytową Citi bezpośrednio z konta BCh ?

 • Peter pisze:

  Czy jak kiedyś miałem kartę w Citibank i zarejestrowałem ja w programie bezcenne chwile to teraz mi naliczy punkty? Dodam że starej karty dawno już nie mam.

 • Jacob pisze:

  Czy ktoś z was miał tak, że wniosek w ogóle nie chciał przejść? Próbowałem założyć kartę z mamą na jej koncie – notabene w ogóle nie używanym, założonym kiedyś dla promocji. Niestety wywalało wniosek po pierwszej stronie (mimo że wszystkie kryteria dla karty były spełnione – tj. dochód etc.). Po rozmowie na infolinii okazało się, że bank odrzucił w ogóle wniosek na wydanie karty, a po zapytaniu dlaczego, Pani powiedziała, że nie musi podawać takich informacji.
  Bardzo mnie ciekawi dlaczego tak się stało :/

 • Michał pisze:

  Witam jeżeli dobrze zrozumiałem to wykonując przez 6 miesięcy transakcji na 300 zł jednocześnie spełniam warunki do 600 zł od Citi i 300 od bezcenne chwilę

  • ZnB pisze:

   Raczej przez 9 miesięcy ;) Za pierwsze trzy otrzymasz 300 zł z Bezcenne Chwile oraz łącznie 600 zł zwrotu na kartę. Dodatkowo wpadnie jeszcze kolejne 100 zł z Bezcenne Chwile za transakcję na 100 zł ;)

 • Łukasz pisze:

  Zrezygnowałem podczas wypełnianianiu wniosku, kiedy trzeba było podać numer telefonu. Jest to spora korporacja. Nie znam konkretnego numeru ;)

 • M pisze:

  Blik normalnie jest funkcja w apce już od dawna nie zauważyliście?

  • ZnB pisze:

   Nie wiedzieliśmy, że można podpiąć BLIKa pod kartę kredytową. Było nam to zbędne. Niemniej do promocji liczy się transakcja kartą.

 • Michał pisze:

  Przy rejestracji karty w bezcenne chwilę przekierowuje mnie do banku i każe pobrać pliki i nie widzę gdzie je pobrać?

 • M pisze:

  Tak miałem i chyba była rejestrowana

 • Michał pisze:

  W pierwszym miesiącu zrobiłem transakcje na 100 i dostalem błyskawicznie 100 do allegro w drugim zrobiłem 300 i tym razem 100 nie dostalem a miałem dostawać jak dobrze rozumiem przez 3 miesiące po 100 od bezcenne chwilę w bonach czy coś źle zrozumiałem?

  • ZnB pisze:

   Otrzymałeś punkty z dodatkowej promocji za wydanie 100 zł w ciągu 30 dni. Nagroda główna, która przysługuje za wykonanie transakcji min. 300 zł przez pierwsze trzy miesiące wpadnie dopiero w czwartym miesiącu czyli po spełnieniu warunków promocji.

 • M pisze:

  W czwartym miesiącu wpadnie 300zl?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.