ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! Aż 600 zł nagrody od mBank za eKonto osobiste (w tym bon 150 zł do Biedronki) + do 8% dla oszczędności

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 20.09.2023] Pula promocyjnych wniosków została wyczerpana. Promocja została zakończona.

OKAZJA! Bardzo wysoka premia za konto w mBanku – tylko 3000 sztuk nagród!

Właśnie ruszyła rewelacyjna promocja eKonta osobistego od mBank z bardzo wysoką premią. Dzięki niej mamy szansę zgarnąć nawet 600 zł premii za założenie konta osobistego oraz 8% odsetek na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 450 zł i voucher do Biedronki o wartości 150 zł (oraz usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Łapiecie taką okazję? :D

Warunki przystąpienia do omawianej promocji

To kolejna odmiana promocji konta osobistego mBanku znana z ostatnich lat z delikatnymi modyfikacjami warunków. W najnowszej kampanii przygotowanej przez bank można zarobić więcej aniżeli ostatnio bo aż 600 zł bonusu z czego do 450 zł wypłacane jest na otwarte konto a 150 zł przekazywane w formie vouchera do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka a do tego otrzymamy dodatkowo gratis usługę Allegro SMART! na miesiąc. Poza tym możemy skorzystać z oprocentowania 8% na rachunku Moje Cele.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 600 zł!

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji, o których piszemy szczegółowo w dalszej części to będzie można otrzymać maksymalnie do 600 zł nagrody w skład której wchodzi:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 150 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł,
 • Nagroda specjalna za Wpływ i Transakcje w formie e-kodu o wartości 150 zł do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka oraz usługa Allegro Smart na miesiąc za darmo.

Promocja potrwa do wyczerpania się limitu promocyjnych wniosków których jest 3000 sztuk ale nie dłużej jak do 27 września 2023 roku. Nie ma zatem co zwlekać z decyzją. Ilość promocyjnych kont, które jeszcze są dostępne wyświetlane znajdziecie na liczniku strony promocji. Na chwilę publikacji artykułu licznik pokazuje jeszcze grubo ponad 2900 „wolnych miejsc” ;)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2020 roku a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji należy najpierw dokonać zapisu do promocji na dedykowanej stronie klikając przycisk „zapisz się do promocji” wybierając w formularzu nagrodę jaką chcemy otrzymać, podając jednocześnie swoje dane oraz wyrażając zgodę na przystąpienie do promocji z jednoczesnym zaakceptowaniem jej regulaminu.

Następnie należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią do 600 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb1) poprzez kliknięcie przycisku „załóż konto”. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele i zapisać się do programu mOkazje (to tam będzie do odbioru voucher 100 zł do Allegro lub Biedronki) oraz zaakceptować oświadczenia dotyczące przystąpienia do promocji.

Następnie zawieramy umowę poprzez e-dowód lub selfie (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię 150 zł za skorzystanie z tej formy zawarcia umowy – szczegóły w dalszej części) lub poprzez kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 600 zł!

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 200 zł?

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub lipcu, to Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca sierpnia.

Kolejne dwie premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w sierpniu/wrześniu, to odpowiednio Premie I/II za Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca września/października.

Łącznie zarobimy zatem 200 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 2 razy po 50 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody te będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Jak zgarnąć nagrodę specjalną w wysokości 150 zł na zakupy w Biedronce?

Nagrodą specjalną w tej promocji jest voucher o wartości 150 zł do Biedronki + usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc. Voucher ten otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu.

Pamiętajcie również o tym aby przy wnioskowaniu o konto zapisać się do programu mOkazje (wyrazić zgodę na przystąpienie do programu) ponieważ to w ramach tego programu udostępniony zostanie voucher do Biedronki (voucher zostanie udostępniony w terminie do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta). Kod do Biedronki będzie można pobrać w ramach mOkazji w ciągu 60 dni od udostępnienia go w serwisie bankowości internetowej.

Zauważcie, że warunek otrzymania nagrody specjalnej jest zbieżny z warunkami otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ. Tym samym spełniając warunek dla pierwszej nagrody z premią 100 zł automatycznie spełniony zostaje warunek uzyskania vouchera 150 zł do Biedronki :) Regulamin promocji z dodatkowym bonem 100 zł znajdziecie tutaj.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 600 zł!

Bonus 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 150 zł:

 • na selfie – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego,
 • przez e-dowód – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto osobiste na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 100 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 13 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus: 8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 8% do kwoty 50 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 7,3%).

Przykład: jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.06.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 600 zł!

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

Przykład: jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca.

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 27 września 2023 (lub do wyczerpania się 3000 szt. wniosków) zapisz się do promocji na tej stronie wybierając jednocześnie rodzaj nagrody wraz z kartą płatniczą
do 27 września 2023 (lub do wyczerpania się 3000 szt. wniosków) wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą a następnie zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim oraz trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z rekordową premią w wysokości do 600 zł!, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl23 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! Aż 600 zł nagrody od mBank za eKonto osobiste (w tym bon 150 zł do Biedronki) + do 8% dla oszczędności

 • Piotr pisze:

  Witam, czy promocja łączy się z programem poleceń?

  • ZnB pisze:

   To jest loteria, jak będzie miejsce na kod to wpisuj. Jak nie będzie to nie będzie ;) Nie wiemy od czego to zależy ale w promocjach mBank raz to pole jest a innym razem go nie ma :)

 • Na odwrót pisze:

  Witam, najpierw założyłam konto a potem dołączyłam do promocji, czy dostanę voucher?

  • ZnB pisze:

   Skontaktuj się w tej sprawie z bankiem ponieważ regulamin mówi:

   Aby skorzystać z promocji:
   • w czasie, w którym możesz przystąpić do promocji, złóż wniosek zapisujący do promocji
   dostępny na Stronie Promocji, a następnie złóż wniosek o otwarcie eKonta osobistego
   wraz z wnioskiem o wydanie Karty i wyrażeniem zgody na mOkazje

  • Kris pisze:

   Czy po otrzymaniu kasy można zamknąć konto bez konsekwencji

 • Piotr pisze:

  Witam. Czy przelew na telefon BLIK jest traktowany jako transakcja (płatność) bezgotówkowa w celu spełnienia warunków promocji?

  • ZnB pisze:

   Raczej nie:

   Transakcje – transakcje Kartą wydaną do eKonta osobistego (w tym płatności telefonem) i/lub
   transakcje BLIKIEM/zbliżeniowe BLIKIEM. Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje
   zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym i w internecie (w tym płatności telefonem) oraz
   transakcje przy użyciu usługi BLIK w tym BLIKIEM zbliżeniowym w punkcie handlowo-usługowym
   i w internecie.

 • Jac pisze:

  promocja konta Junior dotyczy osób do 17 lat a nie 18.

 • jakub pisze:

  Witam. Dzieci mają konta założone w promocji poprzednio od męża (złożone wypowiedzenie w lipcu, gdzie 30 dni od dnia złożenia wypowiedzenia mija 20 sierpnia). To czy korzystając z tej promocji mogę założyć dla nich konta po 20 sierpnia i zgarnę wtedy 100 zł?

  • ZnB pisze:

   Wychodzi na to, że raczej tak pod warunkiem że drugi rodzic spełnia warunki wejścia w promocję.

 • Natka pisze:

  Czy jeśli dostałam maila „ niestety, nie mogliśmy potwierdzić Twojej tożsamości zdalnie i otworzyć Ci konta na selfie.
  Musimy mieć pewność, że to Ty chcesz otworzyć konto. Dlatego kurier spotka się z Tobą i potwierdzi Twoją tożsamość” moje konto będzie zaliczane do tych niestworzonych przez selfie i stracę cześć promocji?

  • ZnB pisze:

   Nie wiemy jak bank do tego podchodzi. Poza tym nic nie stracisz, co najwyżej nie zyskasz dodatkowej premii.

  • Piotr pisze:

   Przy użyciu kodu polecenia osoba polecająca nie otrzyma 150 zł, lecz 75 zł nagrody. U mnie tak to wygląda.

 • Dawid pisze:

  Jak sprawdzić czy mam te promocyjne oprocentowanie na koncie moje cele? Nic tam nie widzę o oprocentowaniu

  • ZnB pisze:

   Jeżeli dobrze kojarzymy to oni nie prezentują tam informacji o oprocentowaniu. Niemniej jednak odsetki dostaliśmy prawidłowe. Możesz również napisać na czacie to Ci potwierdzą i będziesz miał ślad jakiś…

  • Dawid pisze:

   Jeszcze pytanie do tego wyżej, musieliście sami zakładać nowy cel czy mieliście już założony? U mnie jest jakiś „na wakacje” i nie wiem czy mam coś robić na nowo

  • ZnB pisze:

   My zakładaliśmy sobie nowy i definiowaliśmy jego parametry pod siebie.

 • TakaJa pisze:

  Zapisałam się do promocji, ale mam problem z otworzeniem konta. Próbowałam 6 razy w przeciągu kilku dni i za każdym razem przechodzę całą procedurę i na ostatnim kroku (gdy już proszą o poczekanie bo generuje się wniosek i otwiera konto) pojawia się informacja, że nie można założyć konta i zapraszają do oddziału. Miał tak ktoś?

 • Jan pisze:

  Nie łapie z tym że ma być 100 zł więcej wpływu? Ale gdzie na konto czy moje cele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.