ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł w bonie do Allegro w zimowej promocji karty kredytowej Banku Millennium oraz do 760 zł zwrotu rocznie (+ szansa na 270 zł bonusu za konto osobiste)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Karta podarunkowa Allegro o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

W zimowej promocji karty kredytowej Bank Millennium oferuje 300 zł nagrody w postaci bonu do Allegro za wyrobienie karty kredytowej oraz płacenie nią podczas zakupów. Dodatkowo używając karty Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 760 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z bonusem 270 zł!

„Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium” czyli 300 zł premii na start…

Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus w wysokości 300 zł, który zostanie przekazany po spełnieniu warunków promocji w postaci elektronicznej karty podarunkowej do wykorzystania w serwisie Allegro na dowolne zakupy. Warunki promocji uprawniające do uzyskania bonusu są tak niesamowicie łatwe, że każdy, dosłownie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu. 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium” i będzie dostępna do 31 stycznia 2021 (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli 18000 sztuk nagród. Z promocji niestety nie będą mogły skorzystać osoby, które:

w okresie od dnia 1 stycznia 2018 r. posiadali lub posiadają jakąkolwiek inną główną kartę kredytową Banku lub byli w trakcie procesowania w Banku dyspozycji dotyczącej rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy)

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard oraz Millennium Mastercard Gold przy czym wymagany w promocji limit kredytowy dla wnioskowanej karty to min. 3000 zł (dla karty Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard) lub 5000 zł (Millennium Visa Gold).

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej:

Wniosek o Kartę na promocyjnych warunkach Uczestnik może złożyć w placówkach Banku, placówkach franczyzowych Banku, przez TeleMillennium, w Millenecie lub w Aplikacji mobilnej z zastrzeżeniem, że warunkiem otrzymania nagrody, o której mowa w § 5, jest złożenie Wniosku lub wniosku kontaktowego w Millenecie lub w Aplikacji mobilnej.

jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem aż 270 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podwajamy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 570 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 269 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik/Goodie lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: VI edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium – do wyboru nagrody: 4 bilety do kina, voucher 80 zł do Zalando, empik.com lub goodie lub lokata na 2,5%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 80 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową (z limitem kredytowym w kwocie min. 3000 zł – zależy on od wyboru rodzaju karty) poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • dopasowanych informacji handlowych,
  • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem,.

Jak zgarnąć bonus 300 zł w bonie do Allegro?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy:

(…) Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł (w tym opcjonalnie również za pomocą usługi BLIK):
a) Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w grudniu 2020 r. w każdym z czterech kolejnych miesięcy, tj. w styczniu 2021r., lutym 2021 r., marcu 2021 r. i kwietniu 2021 r.
b) Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2021 r. w każdym z czterech kolejnych miesięcy, tj. w lutym 2021r., marcu 2021 r., kwietniu 2021 r. i maju 2021 r.

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 4 miesięcy wydać łącznie min. 1400 zł (po 350 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca maja 2021 roku (dla wniosków z grudnia) lub do końca czerwca 2021 roku (dla wniosków ze stycznia) poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Otrzymana karta podarunkowa Allegro będzie ważna do 30 wkeitnia 2022 roku.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium zyskujemy dodatkowo do 760 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych ale w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie jednej z kart Impresja i Alfa. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie te karty zasługują na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karty Impresja i Alfa oferują możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy u określonych partnerów banku (sklepów).

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż 10 dni roboczych po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym roku kalendarzowym nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 15200 zł rocznie czyli wydając nieco ponad 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za zakupy dokonane kartą kredytową Banku Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj kolejne 270 zł bonusu za założenie konta osobistego!

Nowa odsłona promocji konta osobistego w Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student zyskamy aż 270 zł bonusu za spełnienie prostych warunków promocji. Na nagrodę składa się 150 zł premii w gotówce, 100 zł na zakupy w Allegro oraz 20 zł w formie cashbacku goodie. Dodatkowo premię za konto można powiększyć o 300 zł za wyrobienie karty kredytowej oraz 50 zł bonusu za każde konto założone dziecku.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: Aż 270 zł nagrody za założenie Konta 360° w Millennium Bank czyli 150 zł premii w gotówce + 100 zł na zakupy w Allegro + 20 zł cashbacku goodie

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 599 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Możemy wybierać pośród takich nagród jak:

 , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “300 zł w bonie do Allegro w zimowej promocji karty kredytowej Banku Millennium oraz do 760 zł zwrotu rocznie (+ szansa na 270 zł bonusu za konto osobiste)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.