ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

50 zł na zakupy w Allegro za założenie Konta Junior dla dziecka w Millennium + 269 zł bonusu dla rodzica (zarówno dla mamy jak i taty)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Otwórz konto dla swojego dziecka i zgarnij 50 zł na zakupy w Allegro

I mamy kolejną już promocję Konta Junior w Banku Millennium. Można zyskać 50 zł na zakupy w Allegro za każde otworzone konto dla dziecka oraz spełnienie prostych warunków promocji. W Millennium zyskać mogą również rodzice – zarówno mama jak i tata o ile nie posiadają jeszcze konta w Millennium. W zamian za założenie Konta 360° przez rodzica bank dorzuci nawet 269 zł bonusu dla każdego z nich.

Jak zdobyć premię za założenie konta dziecku?

Zasady promocji „50 zł na Allegro za Konto 360° Junior” są bardzo proste. Niezmiennie już jak w każdej takiej promocji konta przeznaczonego dla dzieci wymagane jest posiadanie przez rodzica (lub opiekuna prawnego) rachunku osobistego lub karty kredytowej w Millennium Bank (jeżeli jeszcze takiego nie posiadacie to konto dla dorosłych możecie założyć obecnie w promocji z nagrodą o wartości 269 zł. Oczywiście dobrze by było również, aby mieć dziecko/dzieci w wieku od 0 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyły jeszcze 18 lat).

Warto jednak dodać, że tym razem z promocji nie może skorzystać osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek innej promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Millennium Bank.

Dalej jest już z górki i wystarczy:

 • w okresie przystąpienia do promocji czyli do 1 lutego 2021 roku otworzyć za pośrednictwem Millenet Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit,
 • składając wniosek o Konto 360° Junior poprzez Millenet zaakceptować regulamin promocji,
 • dla dziecka w wieku powyżej 13 lat zawnioskować również o kartę płatniczą do konta,
 • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE,
 • posiadać wyrażone zgody na: otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon oraz nie odwoła tych zgód do końca trwania promocji.

50 zł w formie vouchera do Allegro

Nagroda w wysokości 50 zł na zakupy w Allegro przysługuje dla pierwszych 5000 otworzonych kont o ile spełnione zostaną dodatkowo poniższe warunki w terminie do 1 marca 2021 roku:

 • w przypadku Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba poniżej 13 roku życia – nowo otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 200 zł,
 • w przypadku Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba powyżej 13 roku życia – nowo otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 200 zł oraz zostaną dokonane min. 5 transakcji kartą debetową wydaną do konta lub przy użyciu kodu BLIK lub za pomocą płatności telefonem,
 • należy również pamiętać aby do 28 lutego 2021 nie rozwiązać, nie wypowiedzieć lub też nie odstąpić od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwoływać wymaganych zgód marektingowych.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje 50 zł w formie vouchera do Allegro (voucher ważny będzie min. 6 miesięcy). Nagroda ta zostanie przekazana uczestnikowi promocji w terminie do 31 marca 2021 roku.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Konto Junior w Millennium przeznaczone jest dla osób niepełnoletnich czyli w wieku 0-17 lat. Dysponowanie przez posiadacza rachunku środkami pieniężnymi zgromadzonymi na tym koncie, w tym za pomocą karty do konta jest możliwe po ukończeniu 13 lat w ramach ustanowionych limitów. Koszty tego konta kształtują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku 4 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku do 5 zł od wypłaty.

Szczegółowe informacje o opłatach konta znajdziecie tutaj a o opłatach karty tutaj.

Konto dla rodzica z wysokim bonusem 269 zł!

Konto osobiste Banku Millennium ponownie dostępne w mega ciekawej promocji. W zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz spełnienie prostych warunków otrzymamy 200 zł na zakupy w Allegro, darmowe wysyłki z Allegro Smart przez rok oraz 20 zł w formie cashbacku goodie.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 269 zł bonusu za założenie Konta 360° w Millennium Bank czyli 200 zł na zakupy w Allegro + Allegro Smart na rok gratis + 20 zł cashbacku!

 , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl3 komentarzy dla wpisu: “50 zł na zakupy w Allegro za założenie Konta Junior dla dziecka w Millennium + 269 zł bonusu dla rodzica (zarówno dla mamy jak i taty)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.