ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 270 zł nagrody za założenie Konta 360° w Millennium Bank czyli 150 zł premii w gotówce + 100 zł na zakupy w Allegro + 20 zł cashbacku goodie

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Jedno z lepszych kont z bonusami o łącznej wartości aż 270 zł ponownie dostępne :)

Nowa odsłona promocji konta osobistego w Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student zyskamy aż 270 zł bonusu za spełnienie prostych warunków promocji. Na nagrodę składa się 150 zł premii w gotówce, 100 zł na zakupy w Allegro oraz 20 zł w formie cashbacku goodie. Dodatkowo premię za konto można powiększyć o 300 zł za wyrobienie karty kredytowej oraz 50 zł bonusu za każde konto założone dziecku.

„Konto 360° w promocji z Allegro” czyli kolejny łatwy bonus od Millennium…

Pojawiła się nowa promocja Banku Millennium dotycząca flagowego Konta 360° z bardzo wysoką jak na ten bank nagrodą w łącznej wysokości 270 zł. Na pulę nagród składa się voucher elektroniczny na zakupy w Allegro o wartości 100 zł, 150 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 20 zł cashbacku w ramach goodie.

Promocje tego konta jak zawsze cieszą się niesamowitym zainteresowaniem czytelników z uwagi na proste i czytelne zasady bez dziwnych zapisów w regulaminach (sam regulamin mieści się na jednej stronie). Śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kont na rynku. Poza tym warto dodać, że jest to akcja organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium bez pośredników po drodze co niweluje do minimum ilość czynności jakie musi wykonać klient.

Otwórz Konto 360° w Millennium i zyskaj 270 zł nagrody na start!

Promocja pod hasłem „Konto 360° w promocji z Allegro” skierowana jest do osób, które na dzień rozpoczęcia promocji nie są związane żadną umową z Bankiem Millennium oraz nigdy wcześniej nie korzystały z jakiejkolwiek akcji promocyjnej dotyczącej Konta 360° (niezależnie od jego odmiany). Samo jego posiadanie w przeszłości w niczym nie przeszkadza o ile nie było otwierane w jakiejś promocji oraz zostało zamknięte przed startem promocji czyli przed dniem 22 grudnia 2020. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jeżeli nie spełniacie powyższego warunku karencji dla starych klientów zainteresujcie się alternatywną promocją z bonem 80 zł do Zalando lub Empik gdzie okres karencji jest znacznie, znacznie krótszy i mniej restrykcyjny. Temat ten poruszamy szczegółowo w dalszej części wpisu.


UWAGA! „Wraz z przejęciem zobowiązań prawnych Eurobanku przez Bank Millennium wraz z dniem 1.10.2019, informujemy że od tego dnia wszyscy aktywni Klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni Klienci Banku Millennium.”


Aby skorzystać z promocji „200 zł na Allegro z dostawą gratis” należy wypełnić wniosek o Konto 360° lub Konto 360 Student wraz z kartą dostępny na specjalnie stronie promocji najpóźniej do 1 lutego 2021 roku przy czym w tej edycji promocji nie ma już limitu promocyjnych wniosków jak poprzednio. Nie trzeba się zatem martwić, że nagród dla kogoś zabraknie ;)

We wniosku standardowo uzupełniamy swoje dane osobiste oraz inne informacje potrzebne do założenia konta oraz wyrażamy zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych zgodnie z poniższym:

składając wniosek o Konto wyrazi zgody na otrzymywanie
informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez
kanały elektroniczne oraz przez telefon

Na etapie składania wniosku możemy opcjonalnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez rok zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium (a konto jest tego warte) to można rozważyć taką opcję:

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę należy podpisać nie później jak do 1 lutego 2021 roku – mamy trzy sposoby do wyboru:

 • poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (w tej opcji kartę do konta podobno otrzymujemy razem z umową),
 • wizyta w oddziale – aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku (karta jest dosyłana pocztą),
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (wniosek wypełniany w przeglądarce na telefonie) – aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). Należy jednak pamiętać, że wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do 31 maja 2021 roku!

Podsumowując! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji i tam wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto 360° w Millennium i zyskaj 270 zł nagrody na start!

Jak otrzymać bonusu o łącznej wartości 270 zł za konto osobiste?

Zasady promocji w Millennium są jak zawsze niesamowicie proste i bardzo czytelne. To jest właśnie to za co bardzo lubimy ten bank. Nie ma tutaj żadnych haczyków nieczytelnych zapisów a problemy z wypłatą nagrody występują bardzo marginalnie i najczęściej są rozstrzygane na korzyść klienta. Jak już na wstępie pisaliśmy na pulę nagród składa się voucher elektroniczny na zakupy w Allegro o wartości 100 zł, 150 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 20 zł cashbacku w ramach goodie.

Nagroda w postaci bonu 100 zł do Allegro oraz 20 zł cashbacku do goodie przyznawana jest za samo podpisanie umowy o konto wraz z kartą. Karta podarunkowa Allegro zostanie wysłana najpóźniej do 26 lutego 2021 roku w formie cyfrowego kodu za pomocą wiadomości SMS przekazanej na numer telefonu podany do wiadomości banku. Voucher Allegro będzie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty przekazania. W tym samym terminie zostanie również przekazany kod na 20 zł cashbacku w goodie, który będzie można wykorzystać w ciągu 14 dni.

Dodatkowa premia pieniężna w wysokości 150 zł będzie przyznana każdej osobie, która spełni wszystkie poniższe warunki. Należy zatem po podpisaniu umowy o Konto 360° (lub konto Student):

 • do 1 lutego 2021 aktywować aplikację mobilną banku,
 • w lutym, marcu, kwietniu oraz w maju 2021 roku zasilić otwarte konto sumą wpływów zewnętrznych na kwotę co najmniej 1000 zł (mogą to być zwykłe przelewy ze swojego konta w innym banku),
 • w lutym, marcu, kwietniu oraz w maju 2021 roku dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta lub płatności za pomocą kodu BLIK przy czym w ciągu całego tego okresu dokonamy również co najmniej jednej płatności zbliżeniowo telefonem HCE lub co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon).

Pamiętajcie również o dodatkowym warunku w przypadku wyboru podpisania umowy na tzw. selfie (pisaliśmy o tym już wyżej). Wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do 31 maja 2021 roku!

To wszystko! Zwróćcie uwagę na to, że powyższe warunki uzyskania premii są zbieżne z warunkami koniecznymi do spełnienia by konto było zupełnie darmowe. Spełniając powyższe warunki zapewniamy sobie jednocześnie gwarancję otrzymania premii pieniężnej jaki i zwolnienie z opłat za konto/kartę.

Po spełnieniu powyższych warunków promocji najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku zostanie przekazana nagroda pieniężna w wysokości 150 zł w formie przelewu na otwarte w promocji konto osobiste. Szczegółowe warunki promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Otwórz Konto 360° w Millennium i zyskaj 270 zł nagrody na start!

Alternatywna promocja konta Millennium z krótszym okresem karencji

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie a druga w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 250 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w promocji alternatywnej jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 270 zł bonusu Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta tylko nowi klienci lub klienci, którzy nie korzystali w przeszłości z promocji Konta 360° ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 01.02.2021 do 02.04.2021
Zysk z promocji 100 zł do Allegro, 150 zł w gotówce oraz 20 zł cashbacku goodie bon 80 zł do Zalando/Empik lub 4 bilety do kina
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 269 zł. Podsumowując:

 • Jeżeli nigdy nie posiadaliśmy produktu w Banku Millennium najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 270 zł za założenie konta.
 • Jeżeli w przeszłości posiadaliśmy Konto 360° założone bez żadnej promocji i zamknęliśmy je do dnia rozpoczęcia tej promocji to również najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 270 zł za założenie konta.
 • Jeżeli natomiast korzystaliśmy w przeszłości z promocji Konta 360° i zamknęliśmy jest min. 12 miesięcy temu to jedyną szansą jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 80 zł.

W pozostałych przypadkach niestety nie będzie można skorzystać z ani jednej ani drugiej promocji.

Nagrody za polecenia konta: 80 zł do empik.com lub Zalando lub 4 bilety do kina

Posiadając konto w Millennium Bank warto przystąpić do programu poleceń „Lubię to polecam”. Każde skuteczne polecenie konta osobistego premiowane jest jedną z nagród do wyboru:

 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando.pl,
 • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay)
 • lokata 2% na 3 miesiące maksymalnie do 15000 zł.

W przypadku Millennium Bank promocja tutaj opisywana nie łączy się z bonusem z programu poleceń i na odwrót – w ramach polecenia nie można skorzystać z promocji 200 zł :(

Zasady przystąpienia do programu oraz szczegółowe jego warunki zostały opisane we wpisie: VII edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 4 bilety do kina, voucher 80 zł do Zalando, empik.com lub goodie lub lokata na 2%

Otwórz Konto 360° w Millennium i zyskaj 270 zł nagrody na start!

300 zł na zakupy w Allegro w promocji karty kredytowej

Bank Millennium za wyrobienie karty kredytowej i płatności kartą na kwotę 350 zł miesięcznie oferuje 300 zł nagrody w bonie do Allegro. Do tego karty kredytowe Impresja dają możliwość uzyskania 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach co przekłada się na kolejny zysk do 760 zł rocznie! 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium” i będzie dostępna do 31 stycznia 2021 (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli 18000 sztuk nagród. Co więcej, bonus na start z kartą kredytową to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

O jej szczegółach pisaliśmy tutaj: 300 zł w bonie do Allegro w zimowej promocji karty kredytowej Banku Millennium oraz do 760 zł zwrotu rocznie

50 zł w bonie Allegro za każde konto założone dziecku

Jest dostępna również promocja dla dzieci czyli promocja Konta Junior w Banku Millennium. Można zyskać 50 zł w bonie Allegro na dowolne zakupy za każde otworzone konto dla swojego dziecka (nawet dla dziecka poniżej 13. roku życia). Nagroda przysługuje dla pierwszych 5000 otworzonych kont i spełnienie prostych warunków promocji. Można będzie z niej skorzystać do 1 lutego 2021 roku.

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 50 zł na zakupy w Allegro za założenie Konta Junior dla dziecka w Millennium

Kilka słów o Koncie 360° w Banku Millennium…

Konto 360° w Banku Millennium jest kontem, które może być prowadzone zupełnie za darmo z darmowymi bankomatami na całym świecie! Aby bank zwolnił nas z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów musimy zapewnić min. 1000 zł wpływów na konto miesięcznie (z innego banku, nie musi to być wynagrodzenie) oraz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub płatność BLIK w danym miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych warunków otrzymamy:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie
 • 0 zł za przelewy
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za za polecenie zapłaty

Jeżeli natomiast chodzi o Konto 360° Student to jest ono bezpłatne dla osób w wieku 18-26 lat, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę (Visa Konto 360°) oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Limit ten wynosi 5000 zł. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i limit zostanie zmieniony na kwotę wskazaną przez klienta.

WAŻNE! Pamiętajmy o tym, iż domyślnie do karty włączane jest dodatkowy pakiet ubezpieczeń w cenie 3,99 zł miesięcznie. Należy zatem od razu po otworzeniu konta je wyłączyć aby nie generować zbędnych kosztów – najlepiej telefonicznie!

Do karty zostanie uruchomiony Pakiet Bezpieczeństwa. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od wydania karty pakiet jest bezpłatny, następnie opłata wyniesie 3,99 zł miesięcznie. W cenie pakietu posiadacz karty otrzymuje: 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Ochrona karty”.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziemy to w menu Bankowość mobilna -> Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 1 lutego 2021 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą
do 1 lutego 2021 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do 1 lutego 2021 aktywuj aplikację mobilną banku
do 26 lutego 2021 zostanie przekazany bon 100 zł do Allegro oraz kod 20 zł do goodie
do 31 maja 2021 złóż wzór podpisu w oddziale banku jeżeli konto otwierane było na tzw. selfie
lutym, marcu, kwietniu oraz w maju 2021 w każdym z tych miesięcy dokonaj wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub poprzez kod BLIK przy czym minimum jedna z nich powinna być dokonana zbliżeniowo telefonem (zamiennie można wykonać przelew za prąd, internet, telefon)
do 30 czerwca 2021 zostanie przekazana nagroda pieniężna 150 zł

Otwórz Konto 360° w Millennium i zyskaj 270 zł nagrody na start!, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl12 komentarzy dla wpisu: “Aż 270 zł nagrody za założenie Konta 360° w Millennium Bank czyli 150 zł premii w gotówce + 100 zł na zakupy w Allegro + 20 zł cashbacku goodie

 • Maciek pisze:

  W marcu 2019 roku zamknąłem (a właściwie to w moim imieniu ojciec) konto 360 Junior, które było otwarte w jakiejś promocji. W regulaminie nie ma mowy o koncie 360 Junior. Czy myślicie, że mogę skorzystać z tej promocji?

 • Anna pisze:

  A czy jeżeli moja mama była pełnomocnikiem mojego byłego konta 360 biorącego udział w promocji to może ona wziąć udział w obecnej promocji? Nie miała nigdy tam konta, tylko kiedyś zrobiłam ją pełnomocnikiem do swojego.

  • ZnB pisze:

   Naszym zdaniem tak chociaż w takich „spornych” przypadkach doradzamy kontakt z bankiem jak w komentarzu wyżej.

 • Adrian pisze:

  Czy można skorzystać z dwóch promocji jednocześnie (270zl za założenie konta oraz 80zl za polecenie)?

  • ZnB pisze:

   Nie, w przypadku gdy mówimy o Nowym kliencie zakładającym dopiero konto należy wybrać jedną z tych promocji.

 • Wojti pisze:

  Konto założyłem, czekam na vocher i kod do goodie… Rozumiem że obie promocje „vocher i kod” dostanę smsem do 26.02.21?

 • jakub pisze:

  Czy ktoś dostał już kod Allegro?
  Zastanawiam się czy dobrze wszystko zrobiłem – 20zł na goodie otrzymałem następnego dnia, gdy założyłem konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.