ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 50 zł za konto dla dziecka + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 10.01.2021] Promocja została zakończona (przed czasem) a raczej zamieniona na nową lepszą z premią aż 300 zł w gotówce. O jej szczegółach piszemy tutaj => Aż 300 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

Minimum 250 zł premii na start w kolejnej kumulacji promocji Konta Jakie Chcę!

Od dziś dostępna jest nowa promocja Konta Jakie Chcę. Wraz z nową ofertą banku zmieniły się nieco warunki promocji (skrócono okres karencji!) jak i same nagrody (od 150 do 200 zł w bonie do Biedronki, RTV Euro AGD lub Decathlon oraz 50 zł w gotówce). Tym samym w zamian za założenie konta osobistego otrzymamy 200 zł nagrody na start oraz 50 zł bonusu za konto założone dziecku. Dodatkowo można zyskać 500 zł premii w programie poleceń oraz kolejne do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych.

Zobacz jak połączyć kilka promocji i zyskać więcej z Kontem Jakie Chcę!

Który to już raz gdy promocje konta osobistego w Santander Bank Polska można połączyć i kumulować nagrody? Sami nie możemy się już doliczyć :P Tak też jest i teraz gdzie do zgarnięcia jest 200 zł i więcej za otworzenie Konta Jakie Chcę oraz po 50 zł za każde konto założone dziecku. Poza tym można zyskać nawet 500 zł za polecanie tego konta innym osobom. Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • do 200 zł w bonie za założone konta wraz z kartą Visa w ramach promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”,
 • 50 zł w gotówce za otworzenie konta z kodem polecenia innej osoby,
 • do 500 zł za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe,
 • 1% na lokacie mobilnej.

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

Poniżej standardowo zamieszczamy krótką ściągawką jak to wszystko połączyć!

✅ 150 zł w bonie za konto z promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach kampanii „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”. Dzięki tej promocji zyskamy pierwsze 150 zł w bonie do Decathlon, RTV Euro AGD lub Biedronki za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 stycznia 2021. Jej bardzo dużym atutem jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 grudnia 2019!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz te warunki:
– od 1 grudnia 2019 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie masz otwartego i nie jesteś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN

Na szczęście w tej promocji nie ma już dodatkowego wykluczenia dla osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. A jak pamiętacie dobrze, dla takich osób był wydłużony okres karencji. Jest to zatem duży plus tej promocji :)

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 150 zł w wybranym przez siebie bonie od Santandera należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą płatniczą VISA oraz usługą Santander online. Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1012389929 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy w dalszej części artykułu!

Warto również dodać, że we wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną praz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK (najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku i z zastrzeżeniem, że zgoda ta musi być utrzymana co najmniej do końca okresu trwania promocji).

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa jest podpisywana w obecności kuriera,
 • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00.

Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć najpóźniej do 15 lutego 2021 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania nagrody oprócz podpisania umowy o konto z kartą Visa należy dodatkowo zarejestrować się w promocji wypełniając formularz na stronie promocji (znajdziecie go w miejscu wskazanym na poniższym screenie)

podając w nim swoje dane osobowe oraz wybierając nagrodę jaką chcemy otrzymać: do wyboru jest voucher do Decathlon, RTV Euro AGD lub Biedronki – rejestracji tej należy dokonać najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

Następnie przez trzy kolejne miesiące poczynając od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnić wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
 • wykonać min. 1 płatność (kartą debetową Visa lub BLIKiem) na dowolną kwotę,
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Upraszczając: dla kont założonych w grudniu 2020 warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: styczeń, luty oraz marzec 2021. Natomiast dla kont założonych w styczniu 2012 warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: luty, marzec oraz kwiecień 2021.

Nagrody w promocji będą wydawane do 30 czerwca 2021 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy oraz oczekiwania na maile powiadamiające o spełnieniu warunków. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika. Nagroda zostanie udostępniona w skrzynce wiadomości w Santander online oraz Santander mobile.

UWAGA! Warto dodać, że nagrody będą przyznawane wg. kolejności rejestracji w promocji. Jeśli dany rodzaj elektronicznej karty podarunkowej wyczerpie się, zostanie przekazany pierwszy dostępny z pozostałych rodzajów kart. Bank zastrzega sobie również, że będzie wypłacał nagrody do czasu, kiedy ich równowartość osiągnie 1150000 zł (ponad milion złotych). To oznacza, że nagród wystarczy dla co najmniej 5750 osób przy założeniu, że każdy uczestnik promocji otworzyłby konto dla dziecka. Jak można się domyślać nie każdy tego dokona zatem nagród powinno wystarczyć dla znacznie większej grupy osób. Mimo, iż pula nagród jest bardzo duża to nie warto zwlekać z decyzją o skorzystaniu z promocji do ostatniej chwili.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

✅ Po 50 zł za konto założone dziecku z promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”

Dodatkową drugą premią w niniejszej promocji jest kolejny bon o wartości 50 zł za Konto Jakie Chcę założone dla dziecka poniżej 18. roku życia. Premię za konto dziecka można otrzymać tylko jeden raz zatem nie ma sensu zakładać konta każdemu dziecku. Pamiętajcie jednak, że nagroda jest wypłacana pod warunkiem spełnienia warunków promocji również przez rodzica.

Wniosek o konto dla dziecka wraz z kartą Visa oraz usługą Santander internet należy złożyć do 24 lutego 2021 roku po zalogowaniu się na swoje nowo otwarte i aktywowane konto w Santander online. Umowę o konto z kartą dla dziecka należy zawrzeć najpóźniej do 28 lutego 2021 roku. Nie ma żadnych innych dodatkowych warunków do spełnienia. Premia jest wypłacana za sam fakt założenia konta dziecku.

✅ 50 zł tym razem w gotówce za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł za polecenia innych osób

Dla kogo ta promocja?
To już IX edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 stycznia 2021 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia.

Według regulaminu programu poleceń bonus pieniężny o wartości 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 listopada 2019 (tylko rok karencji!):

Możesz przystąpić do tej promocji jako nowy klient („Polecony”) jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, masz obywatelstwo polskie i spełnisz warunki: 
– nie masz u nas konta przynajmniej od 1. listopada 2019 r.

Jak skorzystać z promocji?
Nagroda w wysokości 50 zł przekazywana przelewem przysługuje wówczas gdy podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą podamy w nim Kod Polecającego – możesz użyć naszego kodu: 1012389929 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą w tej promocji mamy do 31 stycznia 2021 roku.

W powyższym polu, należy podać specjalny kod polecający (pole na kod znajduje się na 5 kroku wnioskowania o konto – stan na dzień publikacji tego wpisu). Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz wykorzystać nasz kod: 1012389929 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę 50 zł należy:

 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy dokonać logowania do bankowości internetowej Santander internet oraz do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonane zostaną płatności kartą lub BLIK (w tym przelew na telefon) na łączną kwotę min. 300 zł przy czym w ramach tej kwoty należy wykonać minimum jedną transakcję BLIKiem (z wyłączeniem wypłat z bankomatu) a pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą.

Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 50 zł premii jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danej edycji.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – IX edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj nawet 250 zł nagrody!

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Największą zaletą Konta Jakie Chcę (naszym zdaniem) jest możliwość uzyskiwania moneybacku w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest to możliwe!

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w panelu „Dopasuj konto” wybierz „ZWROTY ZA RACHUNKI”) lub  w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury opłacane z Konta Jakie Chcę.

✅ 1% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 1% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Od 1 grudnia 2020 roku bank wprowadził nową Tabelę Opłat i Prowizji a tym samym zmieniły się delikatnie warunki opłat za konto oraz kartę:

 • Konto Jakie Chcę – opłata miesięczna za prowadzenie konta to 6 zł a za korzystanie z karty 8 zł – opłaty nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem,
 • Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) – opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2021 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Visa
do 15 lutego 2021 podpisz umowę o konto wraz z kartą
przez 3 miesiące po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność (kartą debetową lub BLIKiem)
 • zaloguj się do aplikacji Santander mobile.
do 30 czerwca 2021 zostanie wydana nagroda w postaci bonów

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj min. 250 zł nagrody!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj min. 250 zł nagrody!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl16 komentarzy dla wpisu: “200 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 50 zł za konto dla dziecka + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

 • Ja pisze:

  Czy jeśli prześlę 500 z konta swojego PKO to zostanie uznane i jaki tytuł przelewu

 • Mar pisze:

  Czy czynsz płatny do spółdzielni mieszkaniowej bank potraktuje jako rachunek?

  • ZnB pisze:

   Raczej nie ponieważ zwroty są za rachunki dotyczące mediów domowych (np. gaz, prąd, internet, TV czy telefon).

 • miraga pisze:

  Ktoś mi wyjaśni zasadę działania tego konta dla dziecka w Santander do 13 roku życia?
  Czy nie można robić z tego konta przelewów przez internet? Dobrze rozumiem, że wszystko w oddziale oprócz zakładania?

  • ZnB pisze:

   Nie mieliśmy styczności z kontem dla dziecka w SBP. Możemy jedynie wypowiedzieć się o Millennium :(

  • Dariusz pisze:

   Dużo czytałem i wychodzi na to, że wszelkie czynności do tego konta można wykonać tylko w oddziale. Uważam to za totalną głupotę.

 • Adrian pisze:

  Czy jeżeli zaraz po złożeniu wniosku o konto z kartą Visa odrazu zarejestrowałem się do promocji to otrzymam vocher. Później doczytałem że zarejestrować się do promocji należy dopiero po podpisaniu umowy.

  • ZnB pisze:

   Czytając literalnie regulamin promocji nie jest wprost określony moment od jakiego można dokonać zapisu do promocji zatem należy rozumieć, że nie ma to znaczenia. Ew. aby się upewnić możesz napisać do banku (jak już będziesz miał konto) czy Twoja rejestracja jest uznana.

 • Mar pisze:

  Konto dla dziecka które nie posiada dowodu osobistego można założyć tylko w oddziale banku.

 • zd_an pisze:

  Aby skorzystać z polecenia wystarczy zrobić przelew przez telefon BLIKIEM i transakcje kartą debetową za pozostałą kwotę? Czy też muszę jeszcze dokonać jednej transakcji BLIKIEM?

 • Mar pisze:

  Umowę podpisałem u kuriera 11 stycznia. Zostaję na lodzie bez bonusu z promocji? Poprzednio konto w Santanderze zamykałem we wrześniu 2019.

  • ZnB pisze:

   Dlaczego na lodzie?

  • Mar pisze:

   Piszecie, że promocja została odwołana z dniem 10 stycznia.

  • ZnB pisze:

   Nie odwołana a zakończone przed czasem a raczej zamieniona na nową lepszą. Praw nabytych nikt Ci nie zabierze. Termin na podpisanie umowy ze starej promocji masz do 15 lutego zatem wszystko jest ok :)

 • Mar pisze:

  To super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.