ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 720 zł zwrotu za paliwo z Citibank-BP Motokartą (II edycja) + 3000 zł do wygrania w bardzo łatwym konkursie + krótki okres karencji (tylko pół roku!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Za tankowanie na stacji paliw BP można uzyskać nawet 720 zł zwrotu

Wróciła promocja Citibanku z dodatkowym konkursem. W zamian za wyrobienie Citibank-BP Motokarty można otrzymać do 720 zł zwrotu za tankowanie paliwa na stacjach BP. A to nie wszystko bo za udzielenie trafnej odpowiedzi w łatwym konkursie do wygrania jest kolejne aż 3000 zł na paliwo. Warto również wspomnieć, że karta jest prowadzona bezpłatnie zatem nie będzie generowała żadnych kosztów a okres karencji w tej promocji jest mega krótki – wynosi niewiele ponad pół roku! A jeżeli to dla Was za mało można premię zwiększyć o 150 zł w gotówce za założenie darmowego konta :)

Tańsze paliwo z Motokartą Citibank-BP

Nagrodą w promocji „Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta – Edycja II” jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie uzyskiwany za płatności kartą na stacjach paliw BP (zakupy jak i paliwo). Zwrot ten będzie przysługiwał przez 30 lub 36 miesięcy – okres ten jest uzależniony od limitu jaki zawnioskujemy na Motokarcie Citibank-BP. W przypadku wnioskowania o limit do 5000 zł zwrot będzie przysługiwał przez okres 30 miesięcy. Dla limitów wyższych zwrot będzie naliczany przez 36 miesięcy. Tym samym łączna wartość gwarantowanej nagrody wyniesie 600 lub aż 720 zł! Dodatkowo w łatwym konkursie można zyskać aż 3000 zł do wydania na paliwo – nagrodzonych zostanie 10 osób.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 31 grudnia 2019 nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. To najkrótszy jak dotąd okres karencji w promocji Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od 31 grudnia 2019 r. posiadają dowolną Kartę Kredytową Citibank

przy czym warto zauważyć, że alternatywna promocja Citibanku np. z voucherem 200 zł do Allegro ma znacznie dłuższy okres karencji! Jest to zatem świetna okazja aby skorzystać z tak wyjątkowej promocji Citibanku z krótkim okresem karencji. Porównanie wszystkich promocji Citibanku znajdziecie tutaj.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank płaci 150 zł nagrody w gotówce. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Bank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Podczas gdy sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten telefon na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 31 stycznia 2021 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o darmową kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Warto również udzielić odpowiedzi na pytanie „Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?” by wziąć udział w konkursie i mieć szansę zdobyć dodatkowe aż 3000 zł na paliwo.

Należy również wziąć pod uwagę fakt, o którym pisaliśmy na wstępie. W przypadku chęci uzyskania maksymalnej nagrody w łącznej wysokości 720 zł należy zawnioskować o kartę z limitem większym aniżeli 5000 zł. Taki limit wymusza również przekazanie do banku czytelnego i aktualnego dokumentu dochodowego potwierdzającego deklarowane na wniosku o kartę dochody. Wychodzi na to, że dla limitu niższego bank przestał wymagać dokumentu dochodowego – tym samym został uproszczony proces wnioskowania i analizy zdolności kredytowej ale jednocześnie oferowana jest niższa nagroda (zwrot do 600 zł).

Jak uzyskać zwrot za tankowanie paliwa na stacjach BP?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za płatności kartą na stacjach paliw BP. Zwrot taki będzie przysługiwał przez okres 36 miesięcy pełnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) w przypadku wystąpienia o limit na karcie wyższy aniżeli 5000 zł lub przez okres 30 miesięcy dla limitu do 5000 zł.

Aby nagroda została przyznana należy w danym miesiącu  zrealizować płatności bezgotówkowe wydaną kartą kredytową na kwotę min. 500 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam tradycyjne zakupy kartą) przy czym płatności na kwotę co najmniej 250 zł muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym miesiącu nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za kolejny miesiąc. 

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

UWAGA! Zwróćcie uwagę, że nowy regulamin kart kredytowych, posiada zmienioną definicję Transakcji szczególnej w stosunku do poprzednio obowiązującego. Ku naszemu zdziwieniu usunięto z niej zapis dot. transakcji w urzędach pocztowych. Należy zatem przyjąć, iż od dnia 14 września 2019 do transakcji koniecznych dla spełnienia warunków promocji będą zaliczane transakcje dot. opłat za np. rachunki na poczcie :) 

O tym jak prosta i korzystna jest ta promocja świadczy przygotowany przez bank filmik:

Jak odebrać nagrodę?

Po trzech dniach roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego będzie można odebrać przysługującą nagrodę. Aby taką nagrodę otrzymać konieczne będzie zlecenie jej wypłaty (na rachunek karty, którą wyrabiamy w promocji) po zalogowaniu się do bankowości Citibank Online. Nagroda zostanie zaksięgowana w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty nagrody.

Co ciekawe zlecenia wypłaty nagrody nie musimy dokonywać co miesiąc. Regulamin bowiem dopuszcza możliwość kumulowania zleceń ale nie dłużej jak z 12-tu miesięcy co przekłada się na możliwość dokonania jednego zlecenia za cały rok na kwotę 240 zł. Tutaj warto wspomnieć od razu o tym, że p przypadku powstania lub zwiększenia nadpłaty na rachunku karty spowodowanej przekazaniem nagrody, opłata z tytułu obsługi nadpłaty nie zostanie naliczona. Decyzja o tym jak wypłacać nagrodę należy już do uczestnika promocji.

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Aż 3000 zł na paliwo BP do wygrania w łatwym konkursie

Aplikując o kartę kredytową Citibanku warto udzielić sensownej odpowiedzi na konkursowe pytanie „Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?„. Dziesięć osób, które udzielą najbardziej zbliżonej odpowiedzi uzyska 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda czyli aż 3000 zł. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się w dniu 16.12.2020 roku. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Od wniosku po umowę i kartę – krok po kroku! Bez ponoszenia żadnych kosztów!

W tej promocji wyrabiana jest Citibank-BP Motokarta, która jest całkowicie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat np. 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla tej karty wynosi 7,44%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Szczegóły dotyczące opłat za Citibank-BP Motokartę znajdziecie tutaj.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również określi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Słuchawki OPPO Enco W31 o wartości 400 zł za darmo!
Słuchawki OPPO Enco W31 o wartości 400 zł za darmo!
200 zł w bonach do wydania w sklepach Lidl
200 zł w bonach do wydania w sklepach Lidl

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2021 wypełnij wniosek o kartę kredytową
przez okres 30 lub 36 miesięcy dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł przy czym w kwocie tej muszą być wykonane płatności na stacji BP na kwotę min. 250 zł
w ciągu 3 dni od zakończenia miesiąca rozliczeniowego zostanie udostępniona nagroda do wypłaty

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 720 zł zwrotu za paliwo!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.