ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej Mastercard w ING Bank Śląski (oraz 160 zł za konto osobiste!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

150 zł premii w formie zwrotu na kartę kredytową za trzy płatności kartą!

Po wielomiesięcznej przerwie powróciła promocja karty kredytowej MasterCard w ING Bank Śląski. W najnowszej promocji za wyrobienie kary kredytowej bank wynagradza klientów premią pieniężną w łącznej wysokości 150 zł. Warunki promocji są niezwykle proste. Wystarczy wykonywać zaledwie trzy dowolne płatności bezgotówkowe kartą – nic więcej. A to nie wszystko bo kolejne 160 zł możemy zarobić w promocji konta osobistego ING!

Banalnie proste warunki i premia pieniężna w wysokości 150 zł…

Z promocji karty kredytowej ING z logo MasterCard może skorzystać każda osoba, która nie posiadała dowolnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od dnia 1 października 2018. Wnioskować o kartę MasterCard (jedynie taka bierze udział w promocji) można tylko za pomocą bankowości internetowej Moje ING lub w oddziale banku (jeżeli jej nie posiadacie warto skorzystać przy okazji z promocji konta i zyskać kolejne 160 zł). Będziecie mieli wtedy szansę połączyć dwie promocje banku a tylko taka kolejność – czyli najpierw założenie konta a później wyrobienie karty kredytowej – daje gwarancję skorzystania z obu promocji.

Wniosek o kartę kredytową MasterCard można złożyć w ING najpóźniej do 17 grudnia 2020 roku przy czym umowę należy podpisać do 18 grudnia 2020. Warto jednak dodać, że promocja jest limitowana co oznacza, że skorzystać z niej będzie mogło pierwsze 3600 osób, które jak najszybciej podpiszą umowę o kartę kredytową w ramach tej oferty. W przypadku wyczerpania się w/w limitu prawdopodobnie pojawi się stosowna informacja na stronie promocji – tak przynajmniej było ostatnio.

Należy również pamiętać by we wniosku o kartę kredytową podać kod promocji CM200928922 – bez niego z nagrody będą nici! 

Jak zdobyć 150 zł nagrody w gotówce za trzy płatności kartą?

Nagrodą w promocji jest premia w wysokości 150 zł wypłacana w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej (zwiększenie jej salda) po spełnieniu opisanych warunków promocji. Tym warunkiem koniecznym do otrzymania nagrody jest wykonanie minimum trzech dowolnych płatności bezgotówkowych kartą kredytową (wydaną w ramach tej promocji) w terminie najpóźniej do dnia 31 stycznia 2021 roku.

Należy również pamiętać o tym, by prawidłowo spłacać zadłużenie na rachunku karty kredytowej od momentu przystąpienia do promocji oraz nie rozwiązać umowy o kartę kredytową i być jej posiadaczem co najmniej do dnia otrzymania nagrody.

Nagroda (zasilenie karty) zostanie przekazana do dnia:

 • 31 grudnia 2020 w przypadku spełnienia warunków promocji w terminie do 30 listopada 2020,
 • 28 lutego 2021 w przypadku spełnienia warunków w terminie do 31 stycznia 2021.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Kolejne 160 zł premii – tym razem za założenie konta osobistego w ING!

Wystartowała kolejna znana promocja konta osobistego w ING Bank Śląski. W zamian za założenie Konta z Lwem uzyskamy do 160 zł w gotówce. Do wyboru jest Konto Direct, Komfort lub Mobi dla młodych. Nagroda jest przyznawana za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto lub dokonanie przelewów na telefon (w przypadku konta Mobi dla osób do 26 lat) zatem warunki promocji pozostały bez zmian.

Jeżeli zatem jesteś zainteresowany tą promocją konta zacznij od niej a dopiero w drugiej kolejności skorzystać z promocji karty kredytowej. W przeciwnym razie nie uda Ci się później złożyć wniosku o konto w promocji.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 160 zł premii w gotówce za założenie Konta Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski

Dodatkowe promocje od ING… to dodatkowe korzyści!

…premia na start za założenie konta to nie wszystko co oferuje ING Bank Śląski. To jeden z niewielu banków, który regularnie premiuje swoich obecnych klientów oferując im dodatkowe promocje. Należy wziąć pod uwagę fakt, że polityka tego banku od lat się nie zmienia i nic więcej za konto nie oferuje. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 160 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

ING Bank Śląski ma w swojej ofercie klika rodzajów kart kredytowych. Najtańszym wyborem byłaby karta ze znaczkiem Visa, której koszt to 35 zł rocznie jednak ona nie bierze udziału w promocji. Z opłaty można być zwolnionym pod warunkiem zrealizowania płatności na kwotę łączną min. 2400 zł w ciągu najbliższego roku.

Wymaganą dla promocji jest karta MasterCard jednak tutaj opłata jest większa bo aż 50 zł rocznie a zwolnienie z niej wymaga obrotu 6000 zł rocznie!

Ale nie martwcie się – powyższe opłaty bank ING pobiera z dołu czyli po każdym roku używania karty. Jeżeli wypowiecie umowę przed upływem pierwszego roku jej używania opłata nie zostanie naliczona. Informację o pozostałych opłatach znajdziecie w TOiP.

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 599 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Możemy wybierać pośród takich nagród jak:

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl11 komentarzy dla wpisu: “150 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej Mastercard w ING Bank Śląski (oraz 160 zł za konto osobiste!)

 • Kam9222 pisze:

  Witam czy limit na karcie ma być jakos z góry kreślone tysiąc ? dwa 5 tys ? np ?

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie ma określonego minimum, więc bierzesz ile chcesz (najlepiej minimum jakie się da czyli chyba 2k).

 • Kam922 pisze:

  Wnioskowałem o 3 ale mam już 4 karty kredytowe ale jedna w trakcie zamknięcia , więc nie wiem czy mi wydadzą ;-)

 • wkurwionyzbyszek pisze:

  co jest nie tak ze nie dostaje ani kredytów ani kart kredytowych?
  „”Niestety, nie spełniasz kryteriów, aby otrzymać kartę kredytową”” mam w miare ok zarobki ok 4000 miesiecznie netto

  brak zobowiązań finansowych ,umowa o prace na czas nieokreślony , pracuję w 1 firmie 4 lata…

  • Jorguś pisze:

   Moze:
   – brak zobowiązań aktualnych i historycznych to brak oceny scoringowej BIK, weź kiedyś w przyszłości coś na raty 0% i po badajze 6 miesiącach ocena się wygeneruje,
   – coś spłacałeś historycznie z opóźnieniem i masz słabą ocenę scoringową w BIK, tu warto więc sprawdzić historię w BIK (to niestety kosztuje chyba 36 zł) i ewentualnie wyczyścić złe wpisy,
   – jesteś za stary, bo za młody to chyba po conajmniej czterech latach pracy raczej nie ;~)

 • Maciek pisze:

  Wniosek złożyłem wczoraj 3.12, dzisiaj 4.12 podpisałem umowę. A potem zobaczyłem, że na stronie ING informacja „Pula umów w promocji została wyczerpana”. Zapewne można odhaczyć promocję jako zakończoną.
  Ktoś się orientuje kiedy mogła wyskoczyć ta informacja i czy mam szansę załapać się na promocję? Z tego co powiedział mi w dniu dzisiejszym pracownik ING „jeśli Pan wpisał kod to promocja powinna być” czyli wiem że nic nie wiem… Przy wnioskowaniu w aplikacji nie wyskoczył mi żaden komunikat dotyczący niepoprawności kodu promocyjnego.

  • Jorguś pisze:

   Wyślij zapytanie poprzez bankowość internetową i poproś o potwierdzenie, że uczestniczysz w promocji. Jak odpiszą że nie i że im przykro to napisz w trybie reklamacji że wpisałeś kod i było bez info, że promocja zakończona więc zamówiłeś kartę w dobrej wierze przekonany o tym, że jednak uczestniczysz w ich świetnej promocji i teraz to Tobie jest przykro – powinno zadziałać, nawet jak złożyłeś wniosek po wyczerpaniu puli.
   Powodzenia i daj znać :)

  • Maciek pisze:

   Póki co wirtualny asystent mi odpisał iż promocja zakończyła się 3.12 i nagrodę otrzymają osoby które do 3.12 zawarły umowe. Gdy składałem wniosek nie bylo informacji na stronie o zakończeniu promocji, zaś sam wniosek z tym kodem przeszedł. Gdy 4.12 podpisywałem umowę w oddziale, to pomimo prośby o potwierdzenie udziału w promocji nie poinformowano mnie o jej zakończeniu. Uważam że to słabe, powinni mnie poinformować gdy dawali mi umowę do podpisu, ewentualnie wniosek powinien zostać odrzucony gdyż jeśli promocja się skończyła to kod powinien przestać działać.

  • ZnB pisze:

   Gdzie dokładnie widzisz na stronie ING, że pula jest wyczerpana ponieważ nie możemy tego znaleźć? Tutaj https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-kredytowe/karta-kredytowa-mastercard nadal promocja wisi na stronie bez żadnej informacji :(

 • Maciek pisze:

  Owszem, promocja wisi na stronie, ale pod jej nazwą jest napisane „Pula umów w promocji zostałą wyczerpana”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.