ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 400 zł w gotówce za konto)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bony na zakupy w Allegro o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

Łatwa promocja karty kredytowej Bank Millennium z bonem o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro znów dostępna. Voucher przyznawany jest w zamian za wyrobienie karty oraz płatności po min. 500 zł miesięcznie. Dodatkowo używając karty Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto z nagrodą aż 400 zł!

„300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” czyli korzystać i nie wybrzydzać :P

Nagrodą w niniejszej promocji jest voucher elektroniczny o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w serwisie Allegro, który zostanie przekazany po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania nagrody są banalnie proste i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu podczas codziennych zakupów.

Promocja prowadzona jest pod hasłem „300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 30 czerwca 2023 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród. Z promocji będziesz mógł skorzystać jeżeli:

(…) w okresie pomiędzy 1 marca 2020 r. a datą rozpoczęcia promocji:
1) nie byłeś posiadaczem naszej głównej karty kredytowej, jak również
2) nie byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia)

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF.

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości eletronicznej Millenet:

w okresie trwania promocji złożyć wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold lub Millennium Mastercard WWF poprzez bankowość elektroniczną (zrobisz to, jeśli udostępnimy Ci dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub złożyć wniosek kontaktowy o kartę kredytową w zakładce OFERTA/Nowa karta kredytowa

Jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem aż 400 zł w gotówce na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 700 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 400 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 100 zł na karcie goodie lub 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: 11 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 7%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 100 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową z limitem min. 3000 zł poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem

oraz nie odwołać powyższych zgód w czasie trwania promocji.

Jak zgarnąć nagrodę 300 zł w postaci bonów na zakupy w Allegro?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z pierwszych 3 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za spełnienie tychże warunków przez okres kolejnych 3 miesięcy otrzymamy voucher na zakupy w Allegro o wartości 300 zł.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w kwietniu 2023 roku warunki należy spełnić w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w maju, czerwcu oraz w lipcu 2023 roku. 

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 3 miesięcy wydać łącznie min. 1500 zł (po 500 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia ostatniego z warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie Allegro przez okres 12 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj aż 400 zł w gotówce za założenie konta w Millennium!

Pojawiła się wakacyjna promocja konta osobistego od Banku Millennium z łatwą premią pieniężną. W zamian za założenie konta Millennium 360° można zgarnąć 400 zł w gotówce. Tak jak i poprzednio tak i teraz warunki promocji są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7,5%.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 400 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 7,5%

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 400 zł w gotówce za konto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.