ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

REKORD! 64000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 800 zł za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao + dodatkowe 8000 pkt o wartości 100 zł!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rewelacyjna wręcz promocja karty kredytowej Banku Pekao z rekordową nagrodą!

Promocje punktowe programu Bezcenne Chwile cieszą się coraz większym zainteresowaniem z Waszej strony. Banki też to widzą i właśnie wskoczyła chyba najlepsza tego typu promocja w historii bloga. W zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem w Pekao możemy zyskać nawet 72000 pkt wymiennych na bony o wartości bagatela aż 900 zł! Wystarczy podpisać umowę o kartę i dokonywać zakupów kartą na łączną kwotę min. 250 zł miesięcznie. Co najważniejsze karta ta jest całkowicie darmowa!

„Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II” i czterokrotnie wyższa nagroda!

Promocja „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II” będzie dostępna do 30 kwietnia 2023 roku a ilość nagród tym razem jest ograniczona i limitowana dla pierwszych 3000 sztuk wydanych kart w ramach niniejszej promocji (duża pula jak na kartę kredytową). Jeżeli nie zauważyliście drobnej różnicy pomiędzy pierwszą a obecną drugą edycją promocji to dodamy tylko, że wysokość nagrody wzrosła czterokrotnie z 200 zł do aż 800 zł! Do tego pojawiła się dodatkowa promocja programu Bezcenne Chwile, która umożliwia zdobycie kolejnej nagrody o wartości 100 zł czyli łącznie za Kartę z Żubrem zgarniemy aż 900 zł :)

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w czasie promocji wskazanym wyżej zawnioskuje o Kartę Kredytową z Żubrem a następnie zawrze umowę o tą kartę. Po wypełnieniu formularza kontaktowego należy poczekać na kontakt konsultanta celem dalszego procesowania wniosku. Kontakt następuje przeważnie do 24h od wysłania formularza. W naszym przypadku (w poprzedniej promocji) była to dokładnie 1 godzina od wypełnienia wniosku ale teraz przy tej promocji ich system zapewne zostanie zasypany wnioskami ;) Minimalny limit na karcie o jaki można wnioskować to 2000 zł.

Nie ma w tej promocji żadnego okresu karencji dla byłych klientów Banku Pekao. Jedynym ograniczeniem jest wykluczenie osób posiadających aktualnie kartę kredytową w w tym banku oraz bolesne wykluczenie byłych i obecnych uczestników Programu Bezcenne Chwile:

b) w Czasie Obowiązywania Oferty, do dnia podpisania z Partnerem umowy o Kartę Partnera, o czym mowa w lit. a) powyżej, nie posiadali żadnej karty kredytowej wydanej przez Partnera, w tym Karty Partnera; oraz
c) w Czasie Obowiązywania Oferty Przystąpią do Programu, zgodnie z regulaminem Programu, rejestrując w Programie Kartę Partnera; oraz
d) przed dniem rozpoczęcia Oferty, tj. przed 19.01.2023 r., nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie;

UWAGA! W poprzedniej promocji  tego typu otrzymywaliśmy od Was sporo sygnałów o tym, że pracownicy banku informują, iż konieczne jest założenie dodatkowo konta osobistego aby uczestniczyć w tej promocji karty kredytowej (i na siłę takie konto wciskają). Nie dajcie się robić w balona i jeżeli nie potrzebujecie i nie chcecie konta to upierajcie się przy założeniu samej karty kredytowej. Zarówno ta opisywana tutaj promocja jak i sama Karta Kredytowa z Żubrem NIE WYMAGA KONTA! Odmawiajcie stanowczo i ew. żądajcie wskazania takiego wymogu w jakimś regulaminie. Bez problemu tę kartę można założyć nie posiadając konta. Sprawdzone ;)

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 900 zł nagrody!

Jak zgarnąć podstawowe 800 zł w punktach programu Bezcenne Chwile?

Aby otrzymać pierwsze powitalne 6400 pkt należy po podpisaniu umowy o Kartę Kredytową z Żubrem zarejestrować ją w Programie Bezcenne Chwile w terminie do 30 kwietnia 2023 roku a następnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu przystąpienia do programu dokonać zakupów na kwotę łączną minimum 250 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Kolejne nagrody to 6400 pkt miesięcznie przyznawane będzie za spełnienie identycznego warunku jak wyżej czyli płatności na kwotę łączną minimum 250 zł w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu przystąpienia do programu. Łącznie za te 9 miesięcy otrzymamy dodatkowe 57600 pkt.

UWAGA! Nie do końca jest jasny zapis odnośnie kolejnych miesięcy, w których należy dokonywać płatności. Regulamin można interpretować na dwa sposoby i zacząć płatności od miesiąca pierwszego lub drugiego po przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile. Z tego też względu zalecamy dokonywanie płatności przez 10 kolejnych miesięcy (a nie tylko 9 regulaminowych) poczynając od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji.

Do powyższych płatności uznawanych w ramach tej promocji bank nie wlicza:

wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia punktów powitalnych (6400 pkt) oraz punktów dodatkowych (po 6400 pkt za każdy miesiąc ale nie więcej jak 57600 pkt) zostanie przyznana nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Maksymalnie można zgarnąć 64000 pkt o wartości 800 zł.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Vouchery o wartości 100 zł zaczynają się od 8000 pkt.

Szczegóły promocji z punktami znajdziecie tutaj.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 900 zł nagrody!

Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 900 zł nagrody!

Nawet 5x więcej punktów z kartą Mastercard Banku Pekao

Promocja punktowa na start to nie wszystko. Zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard Banku Pekao zbierają nawet do 5x więcej punktów aniżeli wg. standardowego przelicznika.

 • 2 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  kartą debetową lub przy użyciu PeoPay,
 • 4 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  kartą kredytową inną aniżeli Karta Kredytowa z Żubrem,
 • 3 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Standard,
 • 4 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Złoty,
 • 5 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Platynowy,

Punkty dodatkowe będą naliczane również w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania transakcji. Promocja ta trwa do odwołania a jej regulamin znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Pekao ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Alior Bank, VeloBank, Citibank czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

Nie posiadasz konta w Pekao? Zyskaj 200 zł premii w gotówce na start!

Pojawiła się kolejna edycja promocji konta osobistego w Banku Pekao. W omawianej w niniejszym wpisie promocji do wzięcia jest standardowe 200 zł w premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego. Oprócz tego bank przygotował również promocję dla oszczędzających… czyli nic innego jak konto oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 8% w skali roku przez najbliższe 6 miesięcy.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 8%!

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Karta Kredytowa z Żubrem oferowana przez Bank Pekao jest wydawana bez żadnych kosztów. Natomiast jeżeli chodzi o miesięczny koszt obsługi tej karty to w tzw. Pakiecie Standard (nie ma potrzeby korzystania z wyższego pakietu) wynosi on całe 0 zł (w pozostałych pakietach karta jest płatna). Reasumując można napisać, że Karta Kredytowa z Żubrem jest całkowicie darmowa jeżeli wybierzemy Pakiet Standard.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 800 zł nagrody!

Alternatywne promocje kart kredytowych w innych bankach!

Pamiętajcie jednak, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl80 komentarzy dla wpisu: “REKORD! 64000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 800 zł za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao + dodatkowe 8000 pkt o wartości 100 zł!

 • mir974 pisze:

  A jak jest jak się było zarejestrowanym w bezcennych cywilach w innym banku

  • ZnB pisze:

   Literalnie patrząc regulamin taką sytuację wyklucza… Niemniej jednak taki zapis pojawiał się już w przeszłości w wielu promocjach a pkt wchodziły. Pozostaje sprawdzić to organoleptycznie ale pierwsze wnioski wpadną dopiero na koniec marca początek kwietnia zatem może być tak, że już będzie po promocji.

   My osobiście wychodzimy z założenia, że trzeba próbować i brać co dają. Nie wejdzie to trudno. Kto nie ryzykuje nie pije szampana ;)

   P.S. W Pekao jak dotąd nie było nigdy karencji na promocje KK zatem nawet jak coś pójdzie nie tak to kartę można zamknąć i czekać na inna promocję ;)

 • małgorzata pisze:

  czyli jak miałam debetową w ubieglym roku to nie przeszkadza?

 • Pawel pisze:

  Czyli jak ktoś ma debetową pekao w BCh to odpada?

 • semprini pisze:

  Szkoda,że uczestnictwo w Bezcennych Chwilach z innych banków wyklucza z promocji. Mam tam karty Citi i Alior przypisane. Obawiam się, że mogę nie dostać nic i niestety dowiem się tego kiedyś tam, a nie od razu. Alior mi nie wypłacił w analogicznej sytuacji bonusa, bo byłem uczestnikiem BCh. Reklamacja wtedy nie pomogła. Wiec odpuszczam i tym razem. Trzeba by całkiem z b
  Programu zrezygnować i wtedy polować na takie wisienki.

  • ZnB pisze:

   Ostatnia promocja BCh z kartami Aliora pokazała, że pkt wchodzą mimo iż teoretycznie nie powinny. Ale tak jak pisaliśmy, sprawdzić trzeba samemu bo nie zawsze szybko się to uda potwierdzić.

 • misiek pisze:

  Wypełniłem dzisiaj formularz i oddzownił ktoś z PEAKO. Konkluzja z rozmowy jest taka, że wg nich nie da się założyć karty kredytowej online jeśli nie posiadamy konta osobistego w banku. Natomiast samą kartę da się podobno założyć bez konta, ale tylko w oddziale.
  Dodatkowo jeśli założy się konto osobiste online, to i tak żeby złożyć wniosek o kartę kredytową, to potrzebna jest wizyta w banku, by nadać jakieś dodatkowe uprawnienia do konta osobistego.

 • Heniutek pisze:

  Potwierdzam. W poprzedniej promocji zawarłem umowę o kartę mimo że przez większość czasu spędzonego w banku byłem przekonywany że konto jest niezbędne. Wreszcie pracownik odpuścił. Jak widać cele sprzedażowe są nadal najważniejsze a nie pierwotny cel wizyty w oddziale

 • Anderson87 pisze:

  Można bronić się przed kontem osobistym, ale czy to ma sens. Za otwarcie ROR można zgarnąć dodatkową premię, a później złożyć wniosek o kartę kredytową na klik. Bez oczekiwania na telefon z formularza, spieranie się itd. No chyba, że nie chcecie ROR z uwagi na konieczność spełnienia dodatkowych warunków. Choć w szerszym rozrachunku i tak się opłaca.

  • ZnB pisze:

   Podaliśmy tą informację tylko dla tego, że nachalnie konto „wciskają” przy tej karcie. Nie każdego interesuje dodatkowa promocja konta mimo, iż naszym zdaniem warto wziąć obie i zgarnąć podwójną premie.

  • Anka pisze:

   Myślicie,że założenie karty na inny mail niż obecnie przypisany jest do BCh w innym banku da gwarancję, że się uda skorzystać z promocji?

  • ZnB pisze:

   Zwiększa to szanse ale gwarancji nie ma ;)

 • Snaffy pisze:

  Generalnie z punktami promocyjnymi z BCh jest loteria. Raz wpadają, innym razem nie… i nie ma w tym żadnej logiki…trzeba próbować.

  • ZnB pisze:

   Potwierdzamy, tak to niestety działa. Ostatnia promocja Aliora również pokazała że „wchodzi”. Wychodzimy zatem z tego samego założenia co Ty, że trzeba próbować i a nuż ;)

  • Snaffy pisze:

   Z Aliorem to już w ogóle ciekawa sprawa. Miałem zarejestrowaną wcześniej debetówkę. Zarejestrowałem w ostatniej promce kartę kredytową i punkty weszły. Szybko zamówiłem drugą debetową – zarejestrowałem tak samo, powitanie w BCh itd…a punktów nie ma :(

  • ZnB pisze:

   Dlatego też warto próbować :)

 • Xxxx pisze:

  64000 punktów to 80 biletów do kina. Nawet 2 kola wartość:)

  • ZnB pisze:

   Zgadza się, jak ktoś tak często chodzi do kina to jest to najbardziej opłacalna opcja. Bilety do kina w ostatnim czasie „staniały” w programie ponieważ jak wszyscy doskonale wiemy kina nie cieszą się już aż taka popularnością.

 • Anderson7891 pisze:

  Nawet w teorii nieosiągalne. W Bezcennych Chwilach jest ograniczenie do 4 biletów do Multikina, 4 do Cinema Citi i 4 do Helios. Choćbyś nie wiem ile miał punktów to nie weźmiesz więcej niż 12 biletów z danego konta. Reszta punków wymienna na inne nagrody.

  • ZnB pisze:

   Nie wiemy jak teraz ale to ograniczenie kiedyś działało bodajże na miesiąc a w kolejnym znowu można było odebrać.

 • Nerd789 pisze:

  Ciekawe jest to że po kliknięciu w :
  -Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Pekao S.A. i nie korzystasz z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile:
  Wypełnij formularz
  kontaktowy i zamów
  Kartę Kredytową
  z Żubrem.

  Zarejestruj się
  w programie Mastercard®
  Bezcenne® Chwile
  i aktywnie korzystaj z karty.

  i odsyła nas do samej rejestracji karty w programie , a nie do rejestracji nowego konta

  Podaj pierwsze 8 cyfr numeru swojej karty Mastercard®
  1234 5678
  xxxx xxxx
  Numer karty zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji możliwości Twojego udziału w programie Bezcenne® Chwile Mastercard®

  Czyli j/w warto próbować . Ciekaw jestem czy istnieje możliwość rejestracji 2 konta na siebie , czy generalnie jest ono przypisane do danej osoby i nie da się zarestrować 2 konta a by obejść ten zapis aby być nowym użytkownikiem

 • pawel pisze:

  Piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym… xD niedługo to nagroda będzie za dwa lata.

  • ZnB pisze:

   Może kiedyś tak będzie a w chwili obecnej to trochę koloryzujesz. Nagroda jest tutaj wypłacana co miesiąc.

 • edek264 pisze:

  brak zdolności ;(

 • Anka pisze:

  Myślicie,że założenie karty na inny mail niż obecnie przypisany jest do BCh w innym banku da gwarancję, że się uda skorzystać z promocji?

 • Adam pisze:

  Czy Wy też tak długo czekaliście/czekacie na dostawę karty?

 • małgorzata pisze:

  czy bony do carrfura można wykorzystywać wielokrotnie ?

 • Grzegorz pisze:

  Witam, jeżeli przystąpiłem do promocji w lutym (podpisałem umowę, otrzymałem kartę, zarejestrowałem w BCh) i spełniłem warunek wydanych 250zł, to w marcu nie ma potrzeby wydawania 250zł, bo i tak punkty powitalne pojawią się dopiero w kwietniu?

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie jest jasny w tym zakresie. Sugerujemy wykonywanie płatności od pierwszego miesiąca.

 • andre pisze:

  „Jak uzyskać aż do 800 zł?
  Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Pekao S.A. i nie korzystasz z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile w Banku Pekao S.A.:”

  Na ich stronce nie ma mowy o braku programu BC w ogóle, ale tylko z ich kart.

  • ZnB pisze:

   Zadaj pytanie jeszcze raz ponieważ nie bardzo rozumiemy o co pytasz…

  • andre pisze:

   Piszecie „bolesne wykluczenie byłych i obecnych uczestników Programu Bezcenne Chwile”, przez co promkę ominąłem, ale teraz widzę, cytat ze strony Pekao powyżej, że nie chodzi o uczestników programu w ogóle, ale tylko tych, co mieli program w banku Pekao. Może źle zrozumiałem Wasz wpis, ale rzucając po komentach, chyba nie tylko ja.

  • ZnB pisze:

   Nie bardzo rozumiemy o co Ci chodzi z komentami.

   Co do promocji to nigdy nie zwracamy uwagi co pisze na stronie. Interesuje nas zawsze regulamin a w nim jest:

   (…) przed dniem rozpoczęcia Oferty, tj. przed 19.01.2023 r., nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie;

  • andre pisze:

   Szkoda, że reklamacje rozpatruje Mastercard, a nie Pekao, bo przy takiej informacji na stronie w ogóle bym się nie zastanawiał, a tak, po negatywnych doświadczeniach z Priceless (nawet nie odpisali mi na ostatnie dwie reklamacje), to nie wiem, czy się bawić w tę promkę, czy poczekać na inną nagrodę

  • ZnB pisze:

   Właśnie dobrze, że to promocja Mastercard a nie Pekao bo to byłby dopiero dramat. Reklamacje w Mastercard najlepiej składać telefonicznie a nie mailowo o czym piszemy już od połowy zeszłego roku.

   P.S. Promocja świetna i lepszej długo nie będzie :D

  • andre pisze:

   Czytam Was zdecydowanie dłużej niż pół roku, ale moja awersja do Priceless Specials trwa też trochę dłużej niż pół roku, więc przegapiłem to info. Wkurzyłem się na nich za brak odpowiedzi, więc wszystkie promki punktowe Mastercard omijałem szerokim łukiem. Dzięki za info

  • ZnB pisze:

   Nie omijaj bo dużo tracisz :)

  • andre pisze:

   Spoko, nie oddzwaniam w weekend, dam znać, czy promo po kontakcie zwrotnym obowiązuje

 • Daniel pisze:

  Witam,
  zapisałem się w programie bezcenne chwile od 14 lutego, od tego momentu zrobiłem wiele płatności w lidlu czy w biedronce, ale żadna z tych operacji nie zapisała się do transakcji. Jedynie weszła płatność za zakupy na allegro. Czy ktoś ma podobną sytuację? Czy może po prostu księgują to dłużej niż miesiąc?

  • Adam pisze:

   Ja mam analogicznie, widoczne i przyznane punkty tylko za transakcje u partnerów programu czyli w moim przypadku np Empik. Znb jak to u Was wygląda?

  • ZnB pisze:

   W początkowych dniach promocji były lekkie opóźnienie ale z bieżącego tygodnia transakcje np. Lidl, Orlen czy Kaufland weszły po 3 dniach czyli już normalnie. Niemniej jednak jest coś na rzeczy i ostatnio dzieją się jakieś cuda w BCh.

 • `andre pisze:

  Znb, dwa razy klikałem w link, zero odpowiedzi. Macie jakiś inny link?

  • ZnB pisze:

   W sensie 2x wypełniałeś formularz? Strona promocji jest jedna, nie mamy innego linku.

   P.S. Jeżeli używasz jakiegoś oprogramowania typu adblock itp to wyłącz to albo wyrzuć całkowicie. W promocjach robi więcej złego aniżeli dobrego…

  • andre pisze:

   Tak, link promo. Używam, ale pamiętam, żeby przy tego typu sytuacjach wyłączyć całkowicie, bo wiem, że często np. występuje „śledzenie” źródła, a nie chcę Wam kasy zabierać. Spróbuję przez przeglądarke z telefonu. Do trzech razy sztuka

  • ZnB pisze:

   Adblock potrafi wyciąć dane z formularza i jeżeli tak się stanie to np. Bank otrzymuje niepełne dane i nie ma jak podjąć dalej kroków.

  • andre pisze:

   Poszło z przeglądarki bez blokowania – zero kontaktu. Ktoś tak miał, że korzystał z promek Pekao wcześniej i teraz do niego nie dzwonią?

  • ZnB pisze:

   To dziwne :(

  • andre pisze:

   Wiecie coś, czy w przypadku chęci założenia karty w punkcie stacjonarnym, ale powołania się na tę promkę, pracownicy oddziału są w stanie podpiąć tę promocję?

  • ZnB pisze:

   Nie mamy pojęcia :(

  • andre pisze:

   Właśnie dostałem telefon, równe dwa tygodnie po zgłoszeniu, nie zdążyłem odebrać. Nie blokują, ale mają refleks szachisty

  • ZnB pisze:

   Jak nie zdążyłeś odebrać to z refleksem też coś nie tak ;) Joke ;)

 • daszu pisze:

  I jak uczestnictwo w BCh w ramach innych banków rzeczywiście wyklucza z promocji ? Czy jednak punkty się nabijają ?

 • Dominika pisze:

  Hej, czy dobrze rozumiem, że karta debetowa z Pekao przypisana wcześniej do Bezcennych Chwil to 100% pewności, że nie dostanę już punktów za kredytową? Ani powitalnych, ani tych za comiesięczne płatności?

  • ZnB pisze:

   Wg. regulaminu tak. A w rzeczywistości to na 100% będzie wtedy gdy sprawdzisz sama na sobie ;)

 • Adam pisze:

  Czy któraś z osób, która zarejestrowała kartę w BCh i spełniła warunki jeszcze w lutym dostała już punkty powitalne lub powitalne i kolejne promocyjne?

 • Kamil pisze:

  Właśnie mam punkty :) 6400 ;)

  • Leszek pisze:

   Super! A napisz czy posiadasz karty innych banków wpięte w program BCh pod tym samym emailem.

  • semprini pisze:

   Też mam inne karty podpięte pod jednego maila w BCh. Dlatego tym razem, jeżeli już dotrę do placówki i podpisze umowę o kartę, to zarejestruję kartę na innego maila. Szkoda, że trzeba czekać dwa miesiące i robić transakcje kartą, a skutek niepewny… No coż – próbować trzeba… dopiero 17.04 jestem umówiony w banku na wizytę, zobaczymy jak dalej pójdzie.

 • Maciej pisze:

  Jak szybko po akceptacji umowy dostaliście kartę?

  Ma przyjść pocztą, ale zastanawiam się czy przyjdzie do końca tygodnia, żebym zdążył ją zarejestrować do końca tej Oferty (z tego, co widzę w regulaminie do 30/04 trzeba zarówno zawrzeć umowę o KK w Pekao, jaki i zarejestrować ją w BCh, ale do tego jest potrzebny nr karty, czyli trzeba ją mieć fizycznie)

  • ZnB pisze:

   W naszym przypadku szła około 10 dni.

  • semprini pisze:

   Dziś mija jedenasty dzień od podpisania umowy w banku – karty nie ma. Jeśli dzisiaj jej nie będę miał, a przyjdzie w przyszłym tygodniu, to nawet jej nie będę aktywował, tylko pojadę wypowiedzieć umowę, nie używając jej. Trudno, najwyżej się nie uda…

  • ZnB pisze:

   Jeszcze czynnik działania poczty dochodzi ;)

 • Mirek pisze:

  Karty jeszcze nie otrzymałem (umowę podpisałem 17 IV) Czyli według regulaminu jeśli do programu Bezcenne chwile zapiszę się po 30 IV to z tej promocji już nie będę mógł skorzystać ?

 • marek pisze:

  Dzwoniłem do Pekao Dostałem numer karty która jeszcze nie dotarła I zarejestrowałem ją w bezcennych chwilach

  • semprini pisze:

   Niezły zabieg – ja przespałem – nie wpadłem na to. Karta przyszła dopiero dziś. Umowa podpisana 17.04, list nadany dopiero 28.04. Tak więc te dwa tygodnie, o których mówią, mogą sobie wsadzić między wiersze. Tak czy inaczej – próbuję ją zarejestrować w Bezcennych Chwilach, a nóż-widelec się uda :)

 • Tom pisze:

  Regulamin został źle napisany. Klient podpisująć umowę, gdy promocja jest jeszcze ważna, nie może spelnić warunku rejestracji w Bezcennych Chwilach, bo karta przyjdzie po zakończeniu promocji.
  To bardzo zła reklama banku! PEKAO z płapkami na klientów zwierających umowy o kartę kredytową.
  Haczyki to robił kiedyś bank Leszka Cz. i wszyscy wiemy jak to się zakończyło.

 • małgorzata pisze:

  transakcje dot. promocji należy robić w miesiącu kalendarzowym czy liczy się okres 30 dniowy od daty rejestracji karty w bezcennych chwilach?

 • Paweł pisze:

  Dostał ktoś w lutym za transakcje ze stycznia?

 • Mateu pisze:

  Niestety jeszcze nie. Wyjątkowo ociągają się w tym miesiącu przy ostatnim bonusie

 • edek264 pisze:

  U mnie wskoczyło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.