ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

400 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 7,5%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wysoka premia pieniężna za konto w Banku Millennium + łatwe warunki promocji!

Pojawiła się wakacyjna promocja konta osobistego od Banku Millennium z łatwą premią pieniężną. W zamian za założenie konta Millennium 360° można zgarnąć 400 zł w gotówce. Tak jak i poprzednio tak i teraz warunki promocji są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7,5%.

„400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°” czyli łatwa premia ;)

Ruszyła promocja konta osobistego Millennium 360° w Banku Millennium z wysoką premią o łącznej wartości 400 zł. Promocje tego konta jak zawsze cieszą się niesamowitym zainteresowaniem czytelników z uwagi na proste i czytelne zasady bez dziwnych zapisów w regulaminach (sam regulamin mieści się na jednej stronie). Śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kont na rynku. Poza tym warto dodać, że jest to akcja organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium bez pośredników po drodze co niweluje do minimum ilość czynności jakie musi wykonać klient.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!

Promocja pod hasłem „400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°” skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium. Jak widzicie wykluczenie to uproszczono obecnie do maksimum, jest proste i czytelne, bez żadnych skomplikowanych dodatkowych wykluczeń jak w poprzednich latach. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

W promocji możesz wziąć udział, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:
1) jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
2) nie masz jeszcze konta w naszym banku i nie posiadałeś u nas konta w okresie od 1 stycznia 2020 roku do momentu przystąpienia do promocji,

Jeżeli jednak nie spełniacie powyższego warunku karencji dla starych klientów zainteresujcie się alternatywną promocją z kartą 100 zł do goodie lub z bonem 80 zł do Zalando lub Empik gdzie okres karencji jest znacznie, znacznie krótszy i mniej restrykcyjny. Temat ten poruszamy szczegółowo w dalszej części wpisu.


UWAGA! „Wraz z przejęciem zobowiązań prawnych Eurobanku przez Bank Millennium wraz z dniem 1.10.2019, informujemy że od tego dnia wszyscy aktywni Klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni Klienci Banku Millennium.”


Aby skorzystać z promocji „400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°” należy wypełnić wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą dostępny na specjalnej stronie promocji najpóźniej do 31 lipca 2023 roku. W obecnej edycji promocji pojawił się limit kont dostępnych w promocji jednak wynosi on aż 15000 sztuk zatem mimo bardzo dobrej promocji nagród powinno wystarczyć do końca czasu jej trwania – tak nam się wydaje ale oczywiście nie ma co decyzji o skorzystaniu z promocji odkładać do ostatniej chwili.

We wniosku standardowo uzupełniamy swoje dane osobiste oraz inne informacje potrzebne do założenia konta oraz wyrażamy zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych zgodnie z poniższym zapisem regulaminu promocji:

1) składając wniosek o konto wyrazisz zgody na otrzymywanie od nas informacji handlowych lub marketingowych:
a) przez kanały elektroniczne np. mail, Millenet lub aplikację mobilną,
b) przez telefon,
c) oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z nami,
2) wyrazisz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o. we współpracy z Bankiem usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”,
3) nie odwołasz powyższych zgód do momentu wypłaty premii,

Na etapie składania wniosku możemy opcjonalnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez pół roku zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium (a konto jest tego warte) to można rozważyć taką opcję:

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta Millennium 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 3 miesiące od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę należy podpisać nie później jak do 31 lipca 2023 roku – mamy obecnie cztery trzy sposoby do wyboru:

 • przelew weryfikacyjny z innego banku – najłatwiejsza i najszybsza metoda podpisania umowy, konto zakładane w kilka minut (uważajcie na ograniczenia tej metody). Należy jednak pamiętać, że wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta! Bez tego przepadnie druga premia w wysokości 300 zł.
 • poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (w tej opcji kartę do konta podobno otrzymujemy razem z umową),
 • wizyta w oddziale – wniosek wypełniany przez internet, a podpisanie umowy realizujemy w wybranej przez siebie w placówce banku, aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku (karta jest dosyłana pocztą),
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (po wybraniu we wniosku tej metody uruchom aparat w telefonie i zeskanuj telefonem kod QR wyświetlony na ekranie, po czym pobierz aplikację mobilną banku i dokończ składanie wniosku w aplikacji). Aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). Należy jednak pamiętać, że wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta! Bez tego przepadnie druga premia w wysokości 300 zł.

Warto dodać, że w przypadku konta otwieranego przelewem oraz na selfie do momentu autoryzacji (okazanie dowodu osobistego celem potwierdzenia danych) w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Tymczasowy limit transakcji wychodzących wynosi 5000 zł miesięcznie.

Podsumowując! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji i tam wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!

Jak otrzymać premię 400 zł w gotówce od Banku Millennium?

Zasady promocji w Millennium są jak zawsze niesamowicie proste i bardzo czytelne. To jest właśnie to za co bardzo lubimy ten bank. Nie ma tutaj żadnych haczyków nieczytelnych zapisów a problemy z wypłatą nagrody występują bardzo marginalnie i najczęściej są rozstrzygane na korzyść klienta. Jak już na wstępie pisaliśmy na pulę nagród składa się kilka składowych części.

Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł w gotówce wypłacana na konto zostanie przyznana w zamian za podpisanie umowy o konto Millennium 360° wraz z kartą na warunkach opisanych wyżej oraz za spełnienie poniższych warunków gdzie należy:

 • zasilić konto wpływem na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł w ciągu 14 dni od otwarcia konta – może to być zwykł przelew ze swojego konta w innym banku

a następnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o konto:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta lub BLIK (płatność na dowolną kwotę, nie wchodzą w grę przelewy BLIK) na łączną kwotę min. 360 zł.

Druga nagroda w postaci premii pieniężnej w wysokości 300 zł będzie przyznana jeżeli zostaną spełnione wszystkie poniższe warunki w każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta, gdzie należy:

 • zasilić otwarte konto wpływem na kwotę co najmniej 1000 zł – może to być zwykły przelew ze swojego konta w innym banku,
 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub BLIK (płatność na dowolną kwotę, nie wchodzą w grę przelewy BLIK) na łączną kwotę min. 360 zł,
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Pamiętajcie również o dodatkowym warunku w przypadku wyboru podpisania umowy przelewem oraz na tzw. selfie (pisaliśmy o tym już wyżej). Wybranie tych metod obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu oraz okazania dowodu osobistego w dowolnym oddziale banku w terminie do końca czwartego miesiąca po miesiącu otworzenia konta – bez tego nici z drugiej premii ;)

To wszystko! Zwróćcie uwagę na to, że powyższe warunki uzyskania premii są zbieżne z warunkami koniecznymi do spełnienia by konto było zupełnie darmowe. Spełniając powyższe warunki zapewniamy sobie gwarancję otrzymania premii pieniężnej jak i zwolnienia z opłat za konto/kartę.

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona do 31 sierpnia 2023 roku (dla kont otworzonych w czerwcu) lub do 30 września 2023 roku (dla kont otworzonych w lipcu). Druga nagroda natomiast będzie wypłacona do 30 listopad 2023 roku (dla kont otworzonych w czerwcu) lub do 31 grudnia 2023 roku (dla kont otworzonych w lipcu).

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!

Alternatywna promocja konta Millennium z krótszym okresem karencji

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie a druga w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 400 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w promocji alternatywnej jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 400 zł w gotówce Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta 01.01.2020 ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 31.07.2023 do 14.07.2023
Zysk z promocji 400 zł w gotówce 100 zł na karcie goodie / bon 80 do Zalando lub Empik / 4 bilety do kina / lokata na 4,5%
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 400 zł. Jeżeli nie posiadaliśmy konta w Millennium od co najmniej 2020 roku to najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 400 zł za założenie konta. Jeżeli natomiast posiadaliśmy konto w Millennium po 2020 roku i zamknęliśmy je min. 12 miesięcy temu to alternatywną opcją jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 100 zł.

Nagrody za polecenia konta: 100 zł do goodie lub 80 zł do Empik czy też Zalando

Posiadając konto w Millennium Bank warto przystąpić do programu poleceń „Lubię to polecam”. Każde skuteczne polecenie konta osobistego premiowane jest jedną z nagród do wyboru:

 • eKarta podarunkowa (płatnicza) w aplikacji goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay),
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando,
 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • lokata 7% na 3 miesiące maksymalnie do 25000 zł.

W przypadku Millennium Bank promocja tutaj opisywana nie łączy się z bonusem z programu poleceń i na odwrót – w ramach polecenia nie można skorzystać z promocji 360 zł :(

Zasady przystąpienia do programu oraz szczegółowe jego warunki zostały opisane we wpisie: Przedłużenie 11 edycji programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 7%

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!

Jak otrzymać 300 zł w postaci bonów na zakupy w Allegro do karty kredytowej?

Promocja karty kredytowej prowadzona jest pod hasłem „300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 30 czerwca 2023 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród. Z promocji będziesz mógł skorzystać jeżeli:

(…) w okresie pomiędzy 1 marca 2020 r. a datą rozpoczęcia promocji:
1) nie byłeś posiadaczem naszej głównej karty kredytowej, jak również
2) nie byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową z limitem min. 3000 zł poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej oraz jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z pierwszych 3 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za spełnienie tychże warunków przez okres kolejnych 3 miesięcy otrzymamy voucher na zakupy w Allegro o wartości 300 zł.

Więcej o tej promocji pisaliśmy tutaj => 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 400 zł w gotówce za konto)

Jak otrzymać bonus w wysokości 100 zł za założenie konta dziecku?

wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 31 marca 2023 roku otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł na karcie goodie należy dodatkowo w terminie do 28 kwietnia 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 150 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia nowo otwarte konto należy:
  – zasilić kwotą co najmniej 150 zł,
  – dokonać min. 1 płatności kartą wydaną do konta za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem,
  – dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje łącznie 100 zł w postaci eKarty goodie, którą można wykorzystać do opłacenia zakupów w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w tym wpisie: 100 zł nagrody do Konta 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 400 zł bonusu dla każdego rodzica

Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7,5% dla kwoty do 200 tys. zł

Wraz z kontem osobistym Millennium 360 można otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit, które obecnie oprocentowane jest na 7,5% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków do 200 tys. zł. Konto prowadzone jest za darmo a za pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym nie jest pobierana opłata. Dla nadwyżki nowych środków ponad 200 tys. zł obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe.

O koncie oszczędnościowym Profit pisaliśmy tutaj: Do 7,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (do 200 tys. zł przez 90 dni) w 50 edycji + 400 zł premii w gotówce do konta

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!

Kilka słów o nowym koncie Millennium 360° w Banku Millennium…

Konto Millennium 360° to nowość w Banku Millennium (konto zostało wprowadzone do oferty banku w kwietniu 2022 roku) przy czym naszym zdaniem jest to raczej ewolucja Konta 360° aniżeli wielka rewolucja. Oczywiście znajdziemy plusy tej zmiany m.in. bezwarunkowo darmowe konto, łatwiejsze warunki zwolnienia za kartę czy też tzw. pakiet walutowy. Aby bank zwolnił nas z opłat np. za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów musimy dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w danym miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych prostych warunków warunków opłaty będą wyglądać jak niżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta (to jest bezwarunkowe),
 • 0 zł za utrzymanie karty do konta (lub 11 zł miesięcznie przy braku płatności),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Millennium,
 • 0 zł za przelewy,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za za polecenie zapłaty.

Jeżeli natomiast chodzi o konto Millennium 360° dla osób w wieku 18-26 lat to jest ono również bezpłatne, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu lub min. 1 płatność BLIK.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziecie to w Menu => Bankowość mobilna => Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 lipca 2023 (lub do wyczerpania się 15000 wniosków) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą
do 31 lipca 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 14 dni od podpisania umowy zasil konto kwotą min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy aktywuj aplikację mobilną i zaloguj się do niej, wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 360 zł
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu po miesiącu podpisania umowy w każdym z tych miesięcy zasil konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 360 zł oraz zaloguj się do aplikacji mobilnej
do końca czwartego miesiąca po miesiącu podpisania umowy złóż wzór podpisu w oddziale banku jeżeli konto otwierane było na przelew lub na tzw. selfie
do końca sierpnia lub września 2023 zostanie przekazana pierwsza nagroda w wysokości 100 zł
do końca listopada lub grudnia 2023 zostanie przekazana druga nagroda w wysokości 300 zł

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 400 zł premii w gotówce!, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “400 zł premii pieniężnej za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do Allegro + konto oszczędnościowe na 7,5%

 • fabian pisze:

  Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto w banku? Ani na infolini ani w oddziale nikt mi nie umiał odpowiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.