ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Przejrzysta karta kredytowa PKO BP z bonem 300 zł do Allegro na start

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bardzo łatwa promocja karty kredytowej z voucherami na zakupy w Allegro :)

Pojawiła się świetna i bardzo łatwa promocja karty kredytowej PKO BP. Wyrabiając sobie Przejrzystą kartę kredytową PKO mamy szansę zgarnąć 300 zł w bonach do Allegro. Wystarczy zarejestrować kartę w promocji i dokonać nią zakupów na kwotę łączną min. 300 zł. Pamiętajcie jednak, że o kartę wnioskować można poprzez bankowość iPKO a taką najszybciej sobie wyrobicie zakładając konto w promocji z premią do 250 zł :)

Aż 300 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej w PKO BP

Promocja „300 zł w prezencie” będzie dostępna nie dłużej jak do 15 maja 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród, która wynosi 2650 sztuk dla karty z logo Mastercard oraz 2650 sztuk dla karty z logo Vosa. Ilość nagród naszym zdaniem jest tak duża, że powinna wystarczyć do końca terminu trwania promocji. Informacja o ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej banku.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która w czasie trwania promocji podpisze umowę o Przejrzystą kartę kredytową PKO oraz spełni dodatkowo opisane poniżej warunki promocji. Z regulaminu wynika, że nie ma w tej promocji żadnego okresu karencji czyli wykluczeń dla byłych czy też nawet obecnych klientów PKO BP. Istotną informacją jest również fakt, że aby zamówić taką kartę kredytową należy się zalogować do iPKO (lub IKO) a to oznacza, że taki dostęp dobrze sobie wcześniej wyrobić np. zakładając konto osobiste w promocji z premią nawet do 250 zł.

Po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy o Przejrzystą kartę kredytową PKO należy dodatkowo najpóźniej do 15 maja 2023 roku (najlepiej zrobić to od razu) zarejestrować swój udział w promocji na tej stronie oraz wyrazić niezbędne, wymagane w promocji zgody (i nie odwoływać ich do czasu wydania nagrody) na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

UWAGA! Powyższe zgody można wyrazić po zalogowaniu się do serwisu internetowego iPKO w Menu => Ustawienia => Twoje dane => Zarządzanie zgodami. Można to zrobić również w aplikacji mobilnej IKO w Moje dane => Zgody marketingowe => Edytuj.

Aby otrzymać nagrodę w postaci trzech voucherów Allegro o łącznej wartości 300 zł należy:

 • do dnia 9 czerwca 2023 roku dokonać płatności bezgotówkowych wydaną w promocji kartą o łącznej wartości minimum 300 zł,
 • posiadać aktywną aplikację mobilną IKO co najmniej do dnia przesłania nagrody.

Nagroda będzie wydana po zakończeniu promocji nie później jak do dnia 7 lipca 2023 roku. Bank wyśle wiadomość z voucherami poprzez aplikację mobilną IKO. Aby odebrać nagrodę, należy zalogować się do aplikacji mobilnej IKO i odebrać wiadomość w krzynce pocztowej.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie dla karty Mastercard oraz dla karty Visa.

Nie posiadasz konta w PKO BP? Zyskaj do 250 zł premii w gotówce na start!

Pojawiła się VIII edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody i warunki do spełnienia w programie są identyczne jak ostatnio a nowi klienci banku mają kolejną szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 3500 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: Od 50 zł do 250 zł za założenie konta w PKO BP oraz do 3500 zł za polecenia w VIII edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

Ile kosztuje Przejrzysta karta kredytowa PKO?

Koszt utrzymania Przejrzystej karty kredytowej PKO to 60 zł rocznie (niezależnie czy wybierzemy kartę Mastercard czy też Visa). Opłata ta pobierana jest jednak z dołu czyli po zakończeniu okresu 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszej rezygnacji Klienta z karty lub rozwiązania umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna była opłata roczna. Zatem wychodzi 5 zł za każdy miesiąc posiadania karty do momentu skutecznego rozwiązania umowy. Zakładając, że od momentu wydania karty do momentu skutecznego jej zamknięcia upłynie około 6 miesiący należy liczyć się z naliczeniem opłaty około 30 zł.

Oczywiście jest opcja uniknięcia opłaty ale wymagane jest wtedy wykonanie płatności na min. 600 zł miesięcznie co też nie jest jakimś wygórowanym warunkiem.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Alternatywne promocje kart kredytowych w innych bankach!

Pamiętajcie jednak, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl80 komentarzy dla wpisu: “Przejrzysta karta kredytowa PKO BP z bonem 300 zł do Allegro na start

 • Sylwek pisze:

  Do karty karencji brak ale konto zamknięte we wrześniu 2022, czyli konto bez nagrody i wniosek o kartę. Zawsze to trzy stówki.

 • Jack pisze:

  przy wniosku pojawia się obowiązkowe ubezpieczenie, niby niedużo ale po co? Czy jest szansa, żeby uniknąć tej opłaty?

  • małgorzata pisze:

   nie da rady uniknąć ubezpieczenie jest obligatoryjne wiem bo pracowałam w tym banku ale na szczęście to już historia

  • ZnB pisze:

   Jakie ubezpieczenie? Na którym kroku to było? Nie kojarzymy nic takiego, chyba że coś nam umknęło :(

  • Jack pisze:

   Małgorzato dzięki a info, ZNB to może Wy umknęliście przed ubezpieczeniem:). W momencie wyboru karty na dole formatki jest mowa o obowiązkowym ubezpieczeniu.

  • Lara pisze:

   Ubezpieczenie jest naliczane od kwoty zadłużenia. Jak spłacasz wszystko przed terminem to nie płacisz ubezpieczenia bo nie ma od czego.

  • ZnB pisze:

   Jak wyżej kolega napisał, jest to ubezpieczenie od zadłużenia a co za tym idzie można je bez problemu pominąć.

  • Jack pisze:

   ubezpieczenie nie jest jednak od zadłużenia, kwota ubezpieczenia pojawia się już na pierwszym wyciągu karty kredytowej i liczona jest od sumy transakcji w danym okresie rozliczeniowym

  • ZnB pisze:

   Czyli od zadłużenia…

  • Jack pisze:

   Od kwoty do zapłaty, a wymagalność jest dopiero za kilkanaście dni

  • ZnB pisze:

   Czyli od zadłużenia. To, że bank daje dodatkowy extra czas na spłatę bez odsetek nie oznacza, że nie jest to zadłużenie. Ubezpieczenie nie będzie naliczone jeżeli na wyciągu nie wystąpi zadłużenie z tytułu płatności kartą. Rozwiązania są dwa: albo spłacać zadłużenie od razu po dokonaniu transakcji albo nadpłacić saldo karty wcześniej i dopiero wykonywać transakcje.

  • Jack pisze:

   Dzięki ZNB za podpowiedź

 • małgorzata pisze:

  karta zamówiona i dla męża także czekamy na karty i do dzieła……………

  • Adams pisze:

   Trzeba wykazywać jakieś dochody?

  • andre pisze:

   U mnie, mimo, że zgodnie z ich sugestią podpiąłęm najpierw inne konto bankowe z wynagrodzeniem pod PKO, co miało ułatwić proces weryfikacji, zażyczyli sobie wyciąg z konta (choć go mają!) oraz umowę o pracę. Skanem, ale jednak przeszukać szuflady muszę.

   Aplikowałem o najniższą możliwą kwotę, a takie dokumenty chyba bank chce ode mnie pierwszy raz…

 • małgorzata pisze:

  a czy bezcenne chwile obejmą promocję

 • edek264 pisze:

  Proces zakładania mega…. Inni mogą się uczyć

 • Piotr pisze:

  Poprawcie proszę w treści czy to jest karta Przekorzystna czy Przejrzysta bo jest tak i tak opisane.
  Pozdro

  • ZnB pisze:

   Dziękujemy za zwrócenie uwagi. W PKO BP nie ma karty Przekorzystnej, jest tylko Przejrzysta.

 • małgorzata pisze:

  karty już są , już je aktywowałam ale w promocji na 8000 pkt nie biorą udziału a szkoda ………. skoro mastercard to powinna być objęta promką ale tylko Platinium się łapie

  • ZnB pisze:

   Prosimy nie mieszać promocji. Tutaj dyskutujemy o promocji PKO BP i Karty Przejrzystej a nie o promocji programu Bezcenne Chwile. Jeszcze ktoś pomyśli, że wyżej opisywana promocja nie działa.

 • małgorzata pisze:

  oki sorki

 • Piotr pisze:

  A bierzemy tą kartę. Nawet 270 zł po odliczeniu kosztów na drodze nie leży.

 • gosia pisze:

  a czy można wczesniej dostać te bony jak zaraz zrobię transakcje…

  • ZnB pisze:

   To już od banku zależy, niemniej jednak w regulaminie napisano, że będą wydawane po zakończeniu promocji.

 • Rafał pisze:

  Od 1 czerwca opłata za kartę rośnie do 80 zł rocznie!

 • Maciej pisze:

  Nareszcie promo bez ograniczeń co do kodów MCC :)

  • ZnB pisze:

   Przy dzisiejszych cenach „codziennych” produktów i usług wydać 300 zł to pryszcz ;)

  • Adam pisze:

   Wszyscy otrzymali już Bony czy tylko ja nie otrzymałem 😡

 • Piotr pisze:

  Dajcie znać jakbyście dostali bony.

 • Piotr pisze:

  Z tego co widzę w regulaminie praktycznie wszystkie transakcje oprócz przelewów z karty liczą się do wymaganego obrotu i promocji ? Płatności stacjonarne, internetowe, rachunki itp ?

 • Tomasz pisze:

  Od którego momentu naliczane są opłaty za kartę?

 • Piotr pisze:

  Przydały by się te bony na święta.

 • małgorzata pisze:

  a jak te bony wykorzystać – jednorazowo czy można w częściach?

 • Maciej pisze:

  Też rozumiecie to wyrażenie zgód marketingowcyh tak, że chodzi tylko o zgody dla Banku PKO?

  Chodzi mi o to, że nie chcę wyrażać zgód dotyczących podmiotów współpracujących. Opis promo na stronie i w regulaminie nic o nich nie mówi w sumie.

  • ZnB pisze:

   Tak, chodzi tylko o zgody dla PKO BP. Zgody na udostępnianie danych podmiotom współpracujących nie musisz wyrażać. Gdyby było inaczej napisalibyśmy w opisie, znalazłaby się również taka informacja w regulaminie.

 • Chaser pisze:

  Niedawno zobaczyłem, że jest taka promocja i dopiero wczoraj złożyłem wniosek. Mam dwa pytania:
  1. Umowę podpisywałem wczoraj przez kod sms na końcu wypełniania wniosku, a dzisiaj rano przyszedł mi sms, że umowę mogę podpisać przez bankowość elektroniczną i szczegóły znajdę w e-mailu. Gdy wszedłem w szczegóły wniosku w bankowości internetowej, jest informacja, że umowa czeka na podpis ze strony banku. Czy ktoś orientuje się czy to normalne, że taki sms przychodzi po kilku godzinach, żeby podpisać umowę, pomimo, że już ją podpisałem? Mam coś jeszcze zrobić czy czekać?
  2. Ile zazwyczaj trwa podpis umowy ze strony banku oraz kiedy bank udostępnia informację o numerze karty kredytowej? Pytam, ponieważ do dzisiaj jest promocja i widzę, że aby zarejestrować się do promocji na specjalnej stronie banku, trzeba podać 4 ostatnie cyfry karty kredytowej i zastanawia mnie czy dopiero poznam nr karty jak przyjdzie pocztą czy bank od razu udostępnia taką informację w bankowości internetowej?

  Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. ;)

 • Chaser pisze:

  Jeszcze jedno pytanie – czy można zrezygnować z karty kredytowej w PKO BP przez infolinię lub internet bez potrzeby wysyłania wypowiedzenia listownie/pójścia do oddziału?

 • małgorzata pisze:

  czy za jeden zakup na allegro mogę wykorzystać swoje punkty i małżonka?

 • Rom pisze:

  Sprawdziłem na wyciągu – Tytuł UBEZP. SPŁATY KREDYTU -11,79 PLN Czy to jest opłata za każdy miesiąc?

 • Adams pisze:

  Bony wpadły dzisiaj, a jak u Was?
  Ktoś podpowie jak najlepiej pozbyć się teraz karty?

 • Jacek pisze:

  U mnie są. 3 kody każdy na 100zlallegro. Widac je w IKO ikona dzwoneczka – powiadomień podświetlona pokazuje ze jest wiadomość.

 • małgorzata pisze:

  a jak dodać te kody do konta allegro?

 • Adams pisze:

  Pogrzebałem dzisiaj trochę w IKO i iPKO, i co się okazało?
  Opłata roczna za kartę to teraz 80zł.
  Po cichutku zrobili sobie podwyżkę, NIEŁADNIE.
  Jutro jadę do oddziału zamknąć kartę.

 • Darek pisze:

  W aplikacji Allegro

 • edek264 pisze:

  Też mam kody :)

 • Piotr pisze:

  A u mnie nadal brak :-)

 • Waldek pisze:

  Wpadły, OK

 • Piotr pisze:

  Ja nadal czekam za bonami. Termin mija 7 lipca :-(

  • Erni pisze:

   U mnie też jeszcze nie ma …

  • Piotr pisze:

   Dzięki za informację że nie jestem sam :-)

  • ZnB pisze:

   Zawsze zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności, komentowania i wymiany informacji, doświadczenia i podpowiedzi między sobą. Niestety większość czytelników woli czerpać info aniżeli dawać info :(

   Szkoda…

 • Sylwek pisze:

  Reklamacja poszła, ciekawe kiedy odpowiedzą

 • Piotr pisze:

  U mnie kupony weszły ostatniego dnia i to przez SMS zamiast w IKO z przeprosinami od banku że to z powodu problemów technicznych

 • Adams pisze:

  Wczoraj rano złożyłem w oddziale dyspozycję zamknięcia karty.
  Po południu pojawił się na karcie debet z tytułem „roczna opłata za kartę”.
  Całość wyszła 31,48zł. Znośnie.
  Coraz częściej nie dają nagród zupełnie bezkosztowo,trzeba oddać „parę złotych” dobroczyńcy.

  • Piotr pisze:

   Ja najpierw sprawdziłem czy z bonami jest wszystko ok. Idę w poniedziałek :-)

 • Sylwek pisze:

  Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, 3 bony po 100 zł już dziś wydane i jeszcze wpadnie 20 monet od Allegro – super, jutro idę zamknąć.

 • Sylwek pisze:

  Już nie muszę iść do oddziału bo zadzwoniłem na infolinię i karta zamknięta, no duży plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.