ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł moneybacku za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 420 zł nagrody za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz do 300 zł zwrotu za płatności w sklepie

Pojawiła się ciekawa promocja karty kredytowej BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności nią w sklepach bank zwróci do 300 zł na kartę. w ramach moneybacku wynoszącego 5% kwoty wydanej na zakupy. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią aż 420 zł na start ;)

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Zyskaj z kartą kredytową” nagrodą jaką można zdobyć to moneyback w wysokości 5% kwoty płatności kartą za zakupy jednak nie więcej jak 300 zł w całej promocji. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę! Czyli promocję obsłużymy bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 czerwca 2021 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas.

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 01.04.2023 a 31.05.2023 spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci,
3) nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 31.05.2023
4) od 1.06.2021 do 01.04.2023 nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i 420 zł bonusu na start!

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucenia wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 31 maja 2023 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus dla banku :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 31 maja 2023 roku.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj ponad 300 zł nagrody

Jak uzyskać nagrodę główną czyli 300 zł zwrotu za zakupy? 

Aby otrzymać moneyback w wysokości 5% kwoty wydanej na zakupy (łącznie nie więcej jak 300 zł w całej promocji i nie więcej jak 50 zł w każdym miesiącu), należy przez 6 kolejnych okresów rozliczeniowych wyznaczonych dla danej karty (każdy może mieć okres rozliczeniowy zaczynany od innego dnia miesiąca) wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie). Najkorzystniej jest zrobić zakupy na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym aby zgarnąć pełną premię miesięczną czyli 50 zł. 

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • są transakcjami gotówkowymi,
 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Wykluczone są również transakcje oznaczone kodami:

 • MCC 5300 – handel hurtowy,
 • MCC 4111 – usługi transportowe.

O wysokości moneyback, którą został uznany rachunek karty kredytowej, bank informuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji wykonanych na danej karcie. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj ponad 300 zł nagrody

Powiększ zysk o 420 zł premii w gotówce za konto osobiste w BNP Paribas

Po pewnej przerwie pojawiła się promocja konta osobistego w BNP Paribas oferująca premię pieniężną a nie bony. W nowej promocji „Wspinaj się po okazje” zyskamy nawet 420 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie dość łatwych warunków promocji. 

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: 420 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Wspinaj się po okazje”

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 9 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 15 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1000 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2023 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 31 maja 2023 podpisz umowę o kartę kredytową
przez 6 kolejnych okresów rozliczeniowych wykonuj płatności wydaną w promocji kartą aby uzyskać 5% moneybacku wydanej kwoty na zakupach (najlepiej na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym aby uzyskać pełną premię 50 zł miesięcznie)
w kolejnym miesiącu rozliczeniowym zostanie uznany rachunek kwotą wynikającą z moneyback (pomniejszy ona saldo zadłużenia)

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj ponad 300 zł nagrody

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “300 zł moneybacku za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 420 zł nagrody za konto osobiste

 • Adam pisze:

  Czy program mamBonus znów jest dostępny?

  • ZnB pisze:

   Nie, program został zakończony 31 marca 2023 roku. Być może zaczytała Ci się robocza wersja wpisu, która przez przypadek została opublikowana. Odśwież kilka razy przeglądarkę lub wyczyść cache.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.