ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Mobi 18-26 lat w ING Bank Śląski (edycja czerwiec 2023) + 7% na koncie oszcz.

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Konta dla Młodych w ING z premią pieniężną w łącznej wysokości 300 zł

Kumulacja promocji konta dla młodych w ING Banku Śląskiego. Przez cały czerwiec tego roku będzie można zdobyć premię pieniężną w wysokości aż 300 zł w zamian za założenie Konta z Lwem Mobi (konto dla osób w wieku od 18 do 26 lat) a nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7%.

Tytułem wstępu: kumulacja promocji „bazowej” oraz premii z programu poleceń :)

I jest! W końcu po długiej przerwie wraca kolejna edycja programu poleceń w banku ING. Dzięki połączeniu dwóch promocji ze sobą można łącznie zyskać 300 zł premii pieniężnej na łatwych zasadach a warunki obu promocji w zasadzie się pokrywają. Niestety kumulacja dostępna jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat, które założą Konto z Lwem Mobi. Na nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł składają się dwie promocje:

 • 250 zł nagrody pieniężnej z promocji „Do 250 zł za otwarcie Konta Mobi”, którą opisywaliśmy tutaj,
 • 50 zł za otworzenie Konta Mobi z kodem polecenia z programu poleceń, który opisywaliśmy tutaj (promocja przeznaczona dla osób w wieku 18-26 lat).

Kto może skorzystać z promocji z premią na start wynoszącą 250 zł?

W nowej edycji promocji (dostępnej przez czerwiec 2023 roku) pod hasłem „Do 250 zł za otwarcie Konta Mobi” bank utrzymał wysokość nagrody oraz standardowo już skrócił okres karencji dla byłych klientów względem poprzedniej edycji promocji Konta z Lwem. Tytułową premię można zgarnąć otwierając Konto z Lwem Mobi (dedykowane dla osób w wieku od 18 do 26 lat). 

Załóż Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski i odbierz 300 zł premii pieniężnej!

Z promocji może skorzystać każda osoba spełniająca poniższy warunek karencji (czyli zapis mówiący o tym kiedy konta w tym banku nie mogliśmy posiadać), który wg. regulaminu Konta Mobi brzmi:

Od 1 stycznia 2022 do 30 marca 2023 – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki). Musisz być naszym nowym klientem.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą promocją i spełniacie podstawowy, powyższy warunek nowego klienta to pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o Konto z Lwem Mobi przy czym do każdego z tych kont należy zamówić kartę płatniczą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wniosek należy wypełnić na wskazanej stronie promocji najpóźniej do dnia 29 czerwca 2023 roku (nie są brane pod uwagę wnioski wypełniane bezpośrednio w posiadanej już bankowości internetowej Moje ING czy też po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej). Podczas składania wniosku wymagane jest dołączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego – warto zatem wcześniej przygotować sobie takie dokumenty. Należy również wyrazić wyrazić zgodę na przekazywanie przez ING w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych.

We wcześniejszych edycjach promocji udało nam się ustalić, że w przypadku promocji konta osobistego ING Banku Śląskiego liczy się data złożenia wniosku a nie data podpisania umowy (np. na umowie przekazywanej przez kuriera jest wydrukowana data złożenia wniosku – kurier potwierdza tylko i wyłącznie naszą tożsamość i żadnej daty podpisania umowy tam nie wpisuje). Mamy nadzieję, że to nie uległo zmianie i można składać wnioski do ostatnich minut trwania promocji. Poniżej potwierdzenie:

(…) liczy się data przystąpienia do promocji, czyli kiedy dana osoba zarejestrowała formularz zgłoszeniowy na stronie banku. Wizyta kuriera który tylko potwierdza dane nie ma znaczenia w przypadku tej promocji.

Umowę o konto możemy podpisać w obecności kuriera, w oddziale banku lub poprzez weryfikację przelewem autoryzującym z innego banku. Ta ostatnia metoda daje możliwość otworzenia konta w 15 minut i jest szczególnie polecana w obecnej sytuacji związanej z epidemią! O szczegółach tych zmian i możliwościach podpisania umowy pisaliśmy tutajKarta płatnicza jest wysyłana pocztą i dociera do nas w około 10 dni kalendarzowych. Aktywacji karty dokonujemy z poziomu bankowości internetowej. Tam też nadamy jej kod PIN.

Załóż Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski i odbierz 300 zł premii pieniężnej!

I premia: 120 zł na start za założenie konta

Aby otrzymać premię w wysokości 120 zł od banku należy do 31 sierpnia 2023 roku wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK (np.: 6 BLIKiem i 4 kartą lub w innej dowolnej konfiguracji).

Do transakcji tych nie zalicza się transakcji wycofanych lub anulowanych oraz wypłat gotówki. Pamiętajmy również, iż do dnia, w którym zostanie wypłacona premia musimy być posiadaczami otworzonego w promocji konta osobistego i oszczędnościowego oraz karty – w przeciwnym przypadku premia nie zostanie nam wypłacona. 

II premia: 130 zł za transakcje BLIKiem, wpływy na konto i cel oszczędnościowy

W przypadku spełnienia warunków dla I premii możemy zdobyć dodatkowe 130 zł. Wystarczy, że wśród transakcji, które wykonaliśmy w wyżej wymienionym terminie dla I premii znajdą się min. 3 transakcje zrealizowane z użyciem kodu BLIK za zakupy w internecie!

Oprócz w/w transakcji BLIKiem dodatkowo należy spełnić jeszcze poniższe warunki:

 • do 31 sierpnia 2023 roku założyć Smart Saver, który będzie powiązany z kontem osobistym otworzonym w niniejszej promocji,
 • do 31 sierpnia 2023 roku na założonym w promocji Smart Saverze odłóż minimum 30 zł.

Wypłata nagród – kiedy i jak?

Bank wypłaci nagrodę 120 zł lub 250 zł (w zależności jakie warunki promocji będą spełnione) najpóźniej do 15 września 2023 roku. Nagrody są wypłacane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli posiadamy więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na to otwarte najwcześniej. Powyższe terminy wypłat obowiązują dla wszystkich trzech premii. Pamiętajcie jednak, że do czasu wypłaty nagród konieczne jest posiadanie zarówno konta oszczędnościowego, konta osobistego oraz karty wydanej do niego!

Załóż Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski i odbierz 300 zł premii pieniężnej!

50 zł za założenie Konta z Lwem Mobi 18-26 lat z kodem polecenia innej osoby

Program poleceń pod hasłem „Poleć konto znajomemu” będzie aktywny do 7 listopada 2023 roku. To kolejna edycja tego programu, w której standardowo tak jak i poprzednio zyskują tutaj dwie strony: osoba Polecana i osoba Polecająca. Warto jednak zaznaczyć, że bank wypłaci premię 50 zł dla osoby w wieku od 18 do 26 lat zakładającej Konto Mobi oraz 100 zł dla osoby polecającej to Konto Mobi pod warunkiem, że obie strony spełnią wszystkie warunki promocji.

Aby skorzystać z promocji i dodatkowej premii 50 zł z programu poleceń nowy klient musi spełnić łącznie wszystkie poniżej wymienione warunki regulaminu:

 • ma już ukończone 18 lat ale nie ukończył jest 26. roku życia,
 • w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie mógł posiadać jakiegokolwiek konta w ING Banku,
 • do 7 listopada 2023 roku przystąpić do promocji poprzez złożenie wniosku o Konto z Lwem Mobi na stronie promocji banku wykorzystując we wniosku kod promocyjny otrzymany od osoby polecanej (o szczegółach złożenia wniosku z kodem piszemy w dalszej części wpisu) oraz wyrazi zgodę na przekazywanie informacji o przystąpieniu do promocji dla osoby Polecającej,
 • dokonać transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu karty wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia tego konta (najpóźniej do 31 stycznia 2024 roku),
 • osoba Polecająca, od której otrzymamy kod musi być posiadaczem konta osobistego w PLN od co najmniej 30 dni i musi dokonać transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości co najmniej 300 zł w regulaminowym czasie.

Jeżeli spełnione są powyższe warunki przystąpienia do promocji jako nowy klient to wystarczy wypełnić dedykowany wniosek o założenie konta z użyciem kodu promocyjnego i danych osoby polecającej (jeżeli nie posiadasz takiego kodu możesz go otrzymać wypełniając ten formularz– gwarantujemy dostarczenie sprawdzonego i wiarygodnego kodu promocji oraz że osoba polecająca spełnia wszystkie warunki promocji – nie mając takiej gwarancji możesz nie otrzymać premii za założenie konta). Uzyskując kod od swojego znajomego upewnij się, że spełnia on warunki promocji i może być jej uczestnikiem. Musi to być zatem osoba godna zaufania i wiarygodna, która posiada konto w ING od co najmniej 30 dni, która będzie chciała przystąpić do programu poleceń i dokona transakcji kartą na min. 300 zł w określonym regulaminowym czasie. Jeżeli masz wątpliwości co do takiej osoby lub nie możesz jej znaleźć zgłoś się do nas.

Otrzymany kod promocyjny wpisujemy na pierwszym kroku wypełniania wniosku o konto w polu wskazanym poniżej:

Nowy klient, który otwiera konto wyraża zgodę na przekazywanie elektronicznie przez ING informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych. Wycofanie zgody po przystąpieniu do promocji nie wpływa na uprawnienia do skorzystania z promocji.

Nagrody bank będzie wypłacał od listopada 2023 roku do lutego 2024 roku – do 28 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki (na konto osobiste założone w ramach niniejszej promocji). Zgodnie z regulaminem nagroda dla nowego klienta jest zwolniona z podatku.

UWAGA! W tej edycji programu poleceń ING bank uniemożliwił polecanie innych osób osobom, które założyły konto z polecenia w czasie trwania bieżącej edycji. Innymi słowy jeżeli skorzystacie z kodu polecenia i użyjecie go we wniosku to otrzymacie 50 zł premii z polecenia ale później nie będziecie mogli polecać innych osób.

Jako nowy klient nie możesz polecać konta w ramach tej Promocji.

Jeżeli zatem otwieracie konto właśnie po to aby polecać inne osoby, otwórzcie sobie to konto nie podając we wniosku kodu polecenia. Otrzymacie wtedy do 250 zł premii (bez 50 zł premii z polecenia) ale będziecie mogli polecać po 30 dniach inne osoby i zyskać do 1000 zł za ich polecenia. O polecaniu kont piszemy w ostatniej części dedykowanego wpisu w sekcji: III Premia. Wybór należy do Was – trzy warianty skorzystania z promocji opisaliśmy pod koniec wpisu.

O szczegółach programu poleceń oraz o różnych wariantach skorzystania napisaliśmy tutaj: ING Bank Śląski: „Poleć konto znajomemu” edycja 2023 czyli dodatkowe 50 zł za założenie konta (razem aż 300 zł!) oraz do 1000 zł za polecenia

Załóż Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski i odbierz 300 zł premii pieniężnej!

Czy to się opłaca? Tak, ponieważ premia 300 zł za konto to nie wszystko!

W zasadzie co edycja to pojawiają się głosy, że ING słabo wynagradza nowych klientów na tle innych banków. Oczywiście, że 250/300 zł premii może się wydawać marna choć jak już na wstępie napisaliśmy została ona podniesiona o 50 zł. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że polityka ING Banku Śląskiego od lat się nie zmienia i nic więcej za konto nie oferuje. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 200-250 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Opłaty za konto i kartę w ING Bank Śląski

Konto z Lwem Mobi przeznaczone jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Jest ono bezwarunkowo darmowe zarówno w zakresie prowadzenia konta jak i karty. Poza tym bank oferuje:

 • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów innych banków/sieci,
 • 0 zł za usługę Cashback.

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Harmonogram promocji „Do 250 zł za otwarcie Konta Mobi”:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 czerwca 2023 złóż wniosek o konto a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem (Mobi), kartę, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości Moje ING
do 31 sierpnia 2023 (warunki dla konta Mobi) I premia: dokonaj min. 10 płatności kartą lub BLIK,
II premia: wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie oraz załóż Smart Saver i utrzymaj go z saldem min. 30 zł
do 15 września 2023 zostaną wypłacone nagrody z premii I-II dla konta Mobi

Harmonogram promocji „Poleć konto znajomemu”:

Data Warunek / zdarzenie
dla Nowego Klienta
Warunek / zdarzenie
dla osoby Polecającej
do 7 listopada 2023 złóż wniosek o konto podając w nim kod promocyjny (pobierz kod) przystąp do promocji w Moje ING, pobierz kod promocyjny i dokonaj płatności kartą na łączna kwotę min. 300 zł
do 31 stycznia 2024 w dwóch dowolnych miesiącach wykonaj transakcje kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z tych miesięcy n/d
do 28 dnia miesiąca, następującego po spełnieniu warunków (od listopada 2023 do lutego 2024) zostanie wypłacona nagroda 50 zł zostanie wypłacona nagroda 100 zł za każdą osobę poleconą nie więcej jak 1000 zł łącznie

Załóż Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski i odbierz 300 zł premii pieniężnej!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.