ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Bluza Kamuflage o wartości 133 zł od ING za założenie Konta Mobi dla dziecka w wieku 13-17 lat (oraz 250 zł premii w gotówce dla rodzica!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Konto Mobi dla niepełnoletniego dziecka z bluzą Kamuflage gratis :)

Powraca promocja ING Banku Śląskiego dla młodzieży jadnak z niecodzienną nagrodą w postaci bluzy z limitowanej serii marki Kamuflage o wartości 133 zł (do tej pory bank oferował najczęściej 50 zł premii). Warunki promocji są banalnie proste – wystarczy bowiem wykonać jeden przelew z konta rodzica na konto dziecka. Jak się zapewne domyślacie promocja wymaga posiadania konta przez rodzica w ING zatem jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie można je wcześniej otworzyć w promocji z premią aż 250 zł :)

„Mobi z bluzą” w promocji konta osobistego dla dziecka

Promocja „Mobi z bluzą” przeznaczona jest dla klientów ING Banku Śląskiego z aktywnym kontem osobistym (Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne, lub Konto z Lwem Active), którzy mają dziecko/dzieci w wieku od 13 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia). Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w ING to jest to idealna okazja by załapać się na dodatkowe 250 zł premii za założenie konta dla dorosłej osoby otwierając je przed przystąpieniem do promocji, o której tu mowa.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz do 250 zł w gotówce na start!

Oprócz posiadania konta wymagane jest również (przed przystąpieniem do promocji) wyrażenie zgody na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych. Oczywiście dziecko, któremu będziemy zakładać konto nie może już takiego posiadać w ING – takie osoby wg. regulaminu są wykluczone z promocji:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli dziecko, którego jesteś przedstawicielem ustawowym, w dniu Twojego przystąpienia do Promocji jest już posiadaczem konta z Lwem Mobi.

Nagrodą w promocji jest kod na bluzę dresową z limitowanej edycji marki Kamuflage przygotowanej specjalnie dla ING i Visa. Do wyboru są rozmiary: S, M oraz L każdy o wartości 133,45 zł. Rozmiar bluzy (do wyczerpania danego rozmiaru) wybiera się przy jej zamówieniu na stronie sklepu internetowego https://kamuflage.eu/ingvisa. Kod na bluzę ważny jest przez 3 miesiące od daty jego przekazania w serwisie bankowości elektronicznej Moje ING.

Jak zgarnąć bluzę za konto dziecka?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji to najpóźniej do 17 listopada 2022 roku poprzez system bankowości internetowej Moje ING i wybór w Menu => Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi dla młodych (13-18) należy złożyć wniosek o konto dla dziecka wraz z dostępem do systemu Moje ING. W trakcie składania wniosku należy przystąpić do promocji jednocześnie akceptując regulamin tejże promocji.

Następnie do 2 grudnia 2022 roku wykonać minimum jeden przelew (np. przelew na telefon BLIK) z konta rodzica o wartości min. 50 zł na konto dziecka otwarte w ramach promocji. Ważne jest również aby do dnia przekazania nagrody, tj. do 16 grudnia 2022 roku nie rozwiązywać umowy o konto rodzica jak i dziecka.

Nawet 250 zł premii wypłacanej w gotówce za konto rodzica

ING Bank Śląski ponawia promocję konta osobistego. Od dziś przez cały ostatni kwartał 2022 roku i początek 2023 roku będzie można zyskać nagrodę w wysokości do 250 zł w gotówce za założenie Konta z Lwem . Do wyboru mamy Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat). Nagroda będzie przyznawana za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego – czyli standardowo jak to w było w ostatnich promocjach banku ING. Poza promocją konta osobistego można dodatkowo skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 8% dla kwoty do 800 tys. zł.

Szczegółowo pisaliśmy o tej promocji tutaj: 250 zł w gotówce za założenie Konta Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja październik 2022 – styczeń 2023)

Ile kosztuje Konto Mobi w ING Banku Śląskim?

Konto Mobi dla młodych osób w wieku 13-18 lat prowadzone jest całkowicie za darmo:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa – bez żadnych dodatkowych warunków,
 • 0 zł za własny wizerunek na karcie płatniczej,
 • 0 zł za przelewy na telefon i krajowe przelewy przez internet,
 • 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Pozostałe usługi i opłaty znaleźć można standardowo w tabeli opłat i prowizji.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Bluza Kamuflage o wartości 133 zł od ING za założenie Konta Mobi dla dziecka w wieku 13-17 lat (oraz 250 zł premii w gotówce dla rodzica!)

 • Wiesław pisze:

  Jak aktywować aplikację Moje ING dla dziecka, skoro potrzebny jest login i pesel dziecka? Założyłem synowi konto na legitymacje szkolną i nie mam oddzielnego loginu dla niego. Poza tym Bank nie zna jego pesela. Młody dostał kod, ale nie możemy się do niego dobrać!

 • Wiesław pisze:

  Zagalopowałem się, Bank zna pesel młodego, ale nie mam dla niego loginu, który jest potrzebny do uruchomienia aplikacji. Po prostu jego konto jest podpięte do mojego i nie ma on dostępu do bankowości elektronicznej. Jak to przeskoczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.