ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

„Do 120 zł dla aktywnych” dla klientów ING Bank Śląski (lub 160 zł na start dla nowych klientów)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna promocja ING dla obecnych klientów – można zyskać łatwe 120 zł premii!

W ING Bank Śląski powraca promocja z premią 120 zł „za pensje”. Za wpływy na konto będzie można zyskać 100 zł premii a za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia kolejne 20 zł. Przystąpienie do promocji możliwe jest po uzyskaniu wcześniejszego zaproszeniu przez bank. Sprawdźcie zatem skrzynki odbiorcze w bankowości internetowej Moje ING. Osoby nie posiadające jeszcze konta w ING mogą teraz przygarnąć dodatkowe aż 160 zł w gotówce na start.

Promocja tylko dla zaproszonych przez bank

W kolejnej promocji „Do 120 zł dla aktywnych” opisywanej na blogu bodajże już dziesiąty? raz można zyskać od 100 do 120 zł premii wypłacanej w gotówce na konto. ING Bank Śląski regularnie serwuje takie promocje dlatego posiadanie konta osobistego w ING jest opłacalne i można rzec obowiązkowe ;-) To może być dobry moment by w końcu je założyć zgarniając dodatkowo 160 zł w gotówce na start.

Niestety, mogą z niej skorzystać tylko wybrani przez bank klienci (zresztą niezmiennie od samego początku tej promocji), którzy otrzymają stosowne zaproszenie w systemie Moje ING:

Uczestnik – osoba, która bierze udział w Promocji, jest osobą fizyczną (konsumentem), posiada Konto na dzień rozpoczęcia Promocji i pełną zdolność do czynności prawnych, otrzyma od Banku propozycję skorzystania z Promocji (w formie wiadomości w systemie Moje ING) oraz spełni warunki Promocji, opisane w Regulaminie.

a aby takie zaproszenia do różnego rodzaju promocji otrzymywać należy mieć wyrażone zgody marketingowe w tym banku. Warto zatem sprawdzić czy na Waszym koncie takie zgody są ustawione ;-) My do tej pory otrzymaliśmy zaproszenie co najmniej cztery razy! Są duże szanse, że Wy również już je macie albo otrzymacie po ustawieniu stosownych zgód.

Po otrzymaniu zaproszenia należy do 30 czerwca 2021 roku zapisać się do promocji poprzez formularz, który będzie dostępny w przesłanej przez bank wiadomości w systemie Moje ING oraz koniecznie zaakceptować regulamin promocji.

Do 120 zł w gotówce za cztery „pensje”…

100 zł nagrody otrzymają osoby, które w dowolnych czterech miesiącach w okresie do 30 października 2021 roku zanotują na koncie wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Co ciekawe bank przez wpływy nie do końca rozumie wynagrodzenie z tytułu świadczenia pracy (co sugeruje nazwa promocji) a świadczy o tym sam zapis w regulaminie, który w tej edycji promocji nie uległ zmianie i nadal jest na plus klienta:

Wpływ – transakcja płatnicza w wyniku której następuje uznanie Konta Uczestnika z jakiegokolwiek tytułu, za wyjątkiem przelewów pomiędzy rachunkami Uczestnika oraz wpłatami własnymi w oddziałach lub wpłatomatach Banku.

Dlaczego na plus? W jednej z ostatnich edycji zniknął bowiem zapis, że nie będą brane pod uwagę przelewy z rachunków indywidualnych :D chociaż nie do końca wiemy w jaki sposób bank to weryfikował. Być może właśnie z tego powodu zapis został zmieniony.

Powyższą nagrodę można powiększyć o 20 zł. Musimy jednak spełnić dodatkowo dwa warunki:

 • do 30 czerwca 2021 roku złożyć w systemie bankowości Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na rachunek w ING Bank Śląski,
 • w/w wpływ w kwocie min. 1000 zł musi w tym przypadku nastąpić jednorazowo (nie może się on składać z kilku mniejszych przelewów) w każdym z tych wspomnianych wcześniej 4 miesięcy.

Osoby, które spełnią warunki promocji otrzymają nagrodę w wysokości 100/120 zł w formie przelewu na rachunek do 15 listopada 2020 roku. Od nagrody bank odprowadza podatek zatem mamy z głowy rozliczenia z fiskusem.

Więcej szczegółów znajdziemy w regulaminie promocji.

160 zł premii pieniężnej za założenie konta osobistego w ING

Ruszyła wiosenna promocja konta osobistego w ING Bank Śląski. Warunki bez zmian czyli za założenie Konta z Lwem uzyskamy do 160 zł w gotówce. Do wyboru mamy Konto Direct, Komfort lub Mobi dla młodych do 26 lat. Nagroda jest przyznawana za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego – czyli standard w ING.

Szczegółowy opis tej promocji znajdziecie tutaj: 160 zł w gotówce za założenie Konta Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja kwiecień-czerwiec 2021)

Dodatkowe promocje od ING… to dodatkowe korzyści!

…premia na start za założenie konta to nie wszystko co oferuje ING Bank Śląski. To jeden z niewielu banków, który regularnie premiuje swoich obecnych klientów oferując im dodatkowe promocje. Należy wziąć pod uwagę fakt, że polityka tego banku od lat się nie zmienia i nic więcej za konto nie oferuje. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 160 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 300-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “„Do 120 zł dla aktywnych” dla klientów ING Bank Śląski (lub 160 zł na start dla nowych klientów)

 • Piotr pisze:

  Czy wszystkie zgody są wymagane do otrzymania takiego zaproszenia ?

  Osobiste

  -Zgoda na marketing drogą tradycyjną (pocztą)
  -Zgoda na marketing drogą elektroniczną (w tym: powiadomienia z aplikacji mobilnej, system bankowości internetowej)
  -Zgoda na marketing drogą telefoniczną

  Profilowanie

  -Otrzymywanie profilowanych informacji marketingowych
  -Zgoda na weryfikację behawioralną

  • ZnB pisze:

   My mamy wszystko ponieważ nie mamy pojęcia, która zgoda będzie potrzebna w danym momencie dla nowej promocji. Telefonów z banku od lat nie mamy żadnych, spamu zero :)

 • me pisze:

  ja nie dostałam zaproszenia, zapytalam bank na czacie, odp: „Jest to promocja oferowana niektórym klientom. Niestety nie ma możliwości dopisania. Jeśli pojawi się jakaś promocja dla Pani – wyślemy wiadomość w Moim ING”

  • ZnB pisze:

   Dopisać się nie da w takich ofertach, jakieś ich algorytmy to losują i na tym koniec. Nikt nic nie wie jakie są kryteria doboru.

 • Łukasz pisze:

  Witam. Czy w tej promocji ING do 15 listopada „Dla aktywnych klientów 120 zł” Bank wypłacał już premię?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.