ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

24000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 300 zł za zarejestrowanie karty kredytowej World Mastercard lub Mastercard Silver od Santander Bank Polska

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Klienci Santander Bank Polska mają kolejną szansę zgarnąć punkty programu Bezcenne Chwile

Ruszyła kolejna promocja punktowa programu Bezcenne Chwile tym razem dla klientów Santander Bank Polska. Klienci posiadający kartę kredytową World Mastercard lub Mastercard Silver mają szansę zgarnąć sporą sumkę. Wystarczy zarejestrować w programie Mastercard posiadaną kartę kredytową oraz wykonać nią płatności na łączną kwotę min. 100 zł aby zyskać aż 24000 punktów wymiennych na nagrody o wartości nawet 300 zł. A żeby tego było mało to nowi klienci mają jeszcze okazję zgarnąć dodatkowe 300 zł w bonie na start :)

Aż 300 zł w programie Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

Promocja „Zakupy z kartą kredytową Mastercard” będzie dostępna do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 3550 sztuk (każda po 24000 pkt). Ilość nagród nie jest tym razem zbyt duża ale to pewnie z uwagi na wartość przyznawanych punktów. Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Santander Bank Polska posiadający kartę kredytową World Mastercard lub Mastercard Silver (lub klient który w czasie promocji wyrobi sobie taką kartę np. w promocji z bonem 300 zł na start), którą w czasie trwania promocji zarejestruje ją w Programie Bezcenne Chwile (karta nie mogła być wcześniej dodana do programu) oraz spełni dodatkowo poniższe warunki zakupowe.

Aby otrzymać 24000 pkt należy nie później jak do 31 grudnia 2023 roku dokonać zakupów nowo zarejestrowaną w programie kartą kredytową World Mastercard lub Mastercard Silver na kwotę łączną minimum 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy zatem nie ma co odwlekać tych płatności do ostatnich dni promocji :)

Z promocji tej zgodnie z regulaminem wykluczone są płatności takie jak:

(…) w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code):
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
(iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych,
(iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
(v) 5912 – określający drogerie i apteki,
(vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem,
(vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
(xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
(xiv) 8999 – określający wolne zawody,
(xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 24000 pkt zostanie przekazana w ciągu 7 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 2 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik, Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Vouchery o wartości 100 zł zaczynają się od 8000 pkt. Łatwy rachunek matematyczny mówi, że nagroda punktowa warta jest min. 300 zł :D

Szczegóły promocji z punktami znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Santander Bank Polska ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Alior Bank, Citibank, Bank Pocztowy czy PKO BP. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

Nie posiadasz konta w Santander Bank Polska? Zyskaj do 600 zł premii na start!

Wystartowała grudniowo-styczniowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej odsłonie promocji można zgarnąć aż 600 zł łatwej nagrody w na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: Aż 600 zł premii za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl25 komentarzy dla wpisu: “24000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 300 zł za zarejestrowanie karty kredytowej World Mastercard lub Mastercard Silver od Santander Bank Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.