ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!) [aktualizacja]

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 04.05.2023] Na stronie programu pojawił się komunikat: „Mastercard Europe S.A. informuje, że w dniu 04.05.2023 doszło do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” i tym samym do jej zakończenia.”. Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

[Aktualizacja 26.04.2023] Na stronie programu pojawił się komunikat: „Mastercard Europe S.A. szacuje, że w dniu 2.05.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” i tym samym do jej zakończenia.”. Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

[Aktualizacja 17.04.2023] Na stronie programu pojawił się komunikat: „Mastercard Europe S.A. dokonuje zmiany Warunków Oferty Specjalnej „Punkty na start” polegającej na zwiększeniu o 25 000 puli Nagród, o której mowa w § 3 ust. 6 Warunków, do 103 333 Nagród po 8 000 Punktów każda. Na dzień sporządzenia niniejszej informacji Mastercard Europe S.A. szacuje, że wyczerpanie zwiększonej puli Nagród i tym samym zakończenie Oferty Specjalnej nastąpi w dniu 27.04.2023 r.”. Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

[Aktualizacja 13.04.2023] Na stronie programu pojawił się komunikat: „Mastercard Europe S.A. szacuje, że w dniu 18.04.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia.” Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

Zyskaj aż 8000 pkt programu Bezcenne Chwile na powitanie od Mastercard!

Wraca lubiana przez czytelników promocja programu lojalnościowego Bezcenne Chwile przeznaczona dla klientów wszystkich banków uczestniczących w tym programie. Do zdobycia jest aż 8000 pkt na start (wymiennych na vouchery o wartości 100 zł) w zamian za rejestrację nowej karty Mastercard w programie oraz dokonanie płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Oczywiście można łączyć z nią promocje poszczególnych banków i zyskać jeszcze więcej punktów o czym piszemy w dalszej części artykułu.

Punkty na powitanie w ogólnodostępnej promocji Mastercard

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród Mastercard poinformuje wcześniej na stronie programu. Dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania się puli nagród na stronie internetowej programu, pojawi się informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli nagród.

Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Kolejną nowością jest fakt, iż punkty przysługują za rejestrację tylko jednej karty danego banku (zgodnie z regulaminem) ale już rejestracja karty innego banku uprawnia do kolejnej nagrody:

Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania.

UWAGA! Jak widzicie regulamin jest coraz bardziej uszczelniany i mówi o tym, że kolejne karty banku, który już mamy do programu dodany w związku z inną kartą nie uprawnia do udziału w promocji. Niemniej jednak promocje z przeszłości pokazały już wiele razy, że program Bezcenne Chwile jako uczestnictwo traktuje konkretną kartę a nie osobę czy bank i w jednej z ostatnich promocji tego typu punkty dla „starych klientów” wpadały (wybiórczo ale wchodziły). Regulamin jest jednak regulaminem i należy liczyć się z tym, że mogły zajść zmiany niekoniecznie na korzyść korzystających z promocji. Wtedy punkty te w przypadku gdy już się było wcześniej uczestnikiem programu nie zostaną naliczone. Zatem ewentualnych pretensji „że nie działa” nie przyjmujemy ;) Do decyzji każdego z Was :) Jak będzie w „praniu” zobaczymy – dzielmy się doświadczeniami w komentarzach pod tym wpisem.

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją na min. 100 zł aniżeli kilkoma na łączną kwotę min. 100 zł aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji – niestety w ostatniej tego typu promocji tak właśnie było, że punkty naliczały się tylko w przypadku gdy transakcja wynosiła min. 100 zł).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Mastercard® przez Uczestnika Programu– z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) –
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
(iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych,
(iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
(v) 5912 – określający drogerie i apteki,
(vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem,
(vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(viii)6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(ix) 6012– określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych,
(xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne,
(xiv) 6540 –określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
(xv) 7511 –określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
(xvi) 7995 – określający zakłady bukmacherskie,
(xvii) 8999 – określający wolne zawody,
(xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”)
oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC;a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Co zrobić gdy już mamy zarejestrowaną kartę w Bezcenne Chwile albo posiadamy Visę?

Przy założeniu, że program nadal jako nowego uczestnika traktuje nową kartę a nie faktycznie uczestnika czy też bank danego uczestnika (a to się okaże dopiero za jakiś czas po komentarzach i różnych testach) podpowiadamy jak stać się posiadaczem nowej karty Mastercard.

Są co najmniej dwa rozwiązania. Pierwsze to wyrobienie sobie kolejnej karty z logo Mastercard o ile bank umożliwia taką formę (pamiętajcie jednak, iż regulamin tejże promocji wyklucza z udziału drugą i kolejną kartę tego samego banku). My np. przetestowaliśmy to w ostatnich kilku promocjach na przykładzie Alior Bank gdzie wyrobiliśmy sobie dodatkowo Kartę dla Gracza i zgarnęliśmy pkt za kolejną kartę danego banku. Możliwość zamówienia dodatkowych kart dostępna jest również np. w VeloBank i tu również ten mechanizm działał.

Drugim rozwiązaniem jest np. wymiana karty Visa na Mastercard o ile bank to umożliwia. Z takiego rozwiązania skorzystaliśmy jakiś czas temu w Getin Banku (teraz już VeloBank) i punkty wpadały bezproblemowo. Taka forma wymiany karty jest jak najbardziej zgodna z regulaminem promocji.

Połącz tą promocję z promocją danego banku i zyskaj jeszcze więcej!

Jak już na wstępie napisaliśmy omawiana tutaj promocja to ogólna promocja Mastercarda, z której może skorzystać każdy posiadacz karty Mastercard wydanej przez bank biorący udział w programie Bezcenne Chwile. Jak zapewne wiecie w chwili obecnej kilka banków oferuje swoje wewnętrzne promocje i można je połączyć z tą powitalną od Mastercard. Oprócz wspomnianych 8000 pkt na powitanie można jeszcze zyskać:

Z tego co się orientujemy nie ma obecnie dodatkowej promocji punktowej w pozostałych bankach biorących udział w programie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby obecni klienci tych banków skorzystali tylko z omawianej tutaj promocji z 8000 punktami o wartości aż 100 zł :) Natomiast nowi klienci mogą zyskać dodatkową premię na start np. korzystając z takich oferta jak niżej:

Posiadacie informację czy jeszcze jakiś bank ma obecnie promocję z punktami Bezcenne Chwile? A może jest jeszcze jakaś inna promocja punktowa Bezcenne Chwile organizowana ogólnie przez Mastercard? Dajcie znać w komentarzach ponieważ wbrew pozorom ten program od jakiegoś czasu przynosi bardzo wymierne korzyści dla łowców okazji! :)

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl104 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!) [aktualizacja]

 • małgorzata pisze:

  skoro w tamtym roku w marcu zamknęłam konto w santanderze to czy teraz mogę otworzyć i zgarnąć punkty??

  • ZnB pisze:

   Posiadanie konta nie ma tutaj większego znaczenia. Pytanie czy masz nadal te karty w BCh…

 • małgorzata pisze:

  a czy ta karta dodatkowa w aliorze jest płatna i jak ją zamówić

  • ZnB pisze:

   Kartę zamawiam się normalnie z poziomu bankowości. Nie jest płatna o ile miesięcznie zrealizujesz płatności na kwotę min. 300 zł

 • sebek2534 pisze:

  Czy zaplata w AllegroPay będzie zaliczona?

 • West pisze:

  Czyli jak mam na jednego maila przypisane 2 karty z PKO S.A i teraz dodam kredytówke z santander to zgarnę punktu dobrze rozumie

 • HENN pisze:

  Przy ostatniej takiej promocji zalozylem dodatkowa karte dla gracza w Aliorze, spelnilem warunki i punktow nie dostalem. Takze w moim przypadku potwierdzam ze taki myk kiedys dzialal, ale teraz nie.

  • ZnB pisze:

   U nas w 80% przypadków zadziałało w ostatniej promocji. Nie weszły jedynie punkty na kartach gdzie łączna suma transakcji wynosiła min. 100 zł. Jak była jedna transakcja powyżej 100 zł to wchodziło dlatego też dopisaliśmy przy publikacji promocji, że lepiej robić obrót jedną transakcją.

  • HENN pisze:

   To moze byc cenna informacja, u mnie byla suma ponad 100zl, a nie jedna transakcja.

  • HENN pisze:

   Teraz patrze w historii karty i jedna z platnosci wynosila 98,51zl… ale psikus :)

  • ZnB pisze:

   Też się na tym wyłożyliśmy ale nigdy się nie poddajemy. Mimo, iż regulamin mówił o sumie płatności to automatycznie naliczane pkt były tylko gdy transakcja była jedna na minimum 100 zł. Co więcej, mamy podejrzenia, że również transakcje z CircleK nie wchodzą (mimo, iż do partner programu) bo po zatankowaniu na Orlenie tą samą kartą pkt wpadły.

   Dlatego zawsze zachęcamy do „testowania” różnych opcji i komentowania ;)

  • małgorzata pisze:

   ja dostałam kilka dni temu

 • małgorzata pisze:

  czy karta m Banku wchodzi w promocję

  • ZnB pisze:

   Tak, ale tylko kredytowa. Poza tym łatwo sobie sprawdzić czy karta bierze udział w BCh na stronie BCh podając jej numer ;)

 • Adam pisze:

  Witam. Czy płatność za rachunki kartą w żabce przejdzie? Pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Nie mamy pojęcia, sprawdź jaki to ma kod MCC np. płacąc kartą Aliora ;) i podziel się informacją.

  • Adam pisze:

   A w różnych bankach są różne kody? Bo płaciłem w Citi i jest kod 4900. W aliorze może być inny?

  • ZnB pisze:

   Będzie ten sam. Po prostu sugerowaliśmy Alior bo tam widać od razu kod MCC. Nawet nie wiedzieliśmy, że Citi też pokazuje MCC (zawsze korzystamy w tym celu z Aliora) ;)

 • Pp pisze:

  Przy ostatniej promocji wyrobiłem kartę alior bank do konta jakże osobistego. Zarejestrowałem ją na innego maila, a i tak podpięło mi do innych kart w tym samym banku. Kartą zapłaciłem na allegro przez portfel google ale jej nie aktywowałem, na kwotę minimum 100 zł, a punkty i tak nie wpadły. Pech

  • ZnB pisze:

   Jak podpięło Ci jakieś stare karty do nowej to niestety jest to jakiś ich błąd. Też się z tym spotkaliśmy i w takiej sytuacji pkt nie wejdą z automatu. Pozostaje reklamować.

 • Adam pisze:

  A w różnych bankach są różne kody? Bo płaciłem w Citi za rachunki w Żabce i jest kod 4900. W aliorze może być inny?

  • ZnB pisze:

   Będzie ten sam. Po prostu sugerowaliśmy Alior bo tam widać od razu kod MCC. Nawet nie wiedzieliśmy, że Citi też pokazuje MCC (zawsze korzystamy w tym celu z Aliora) ;)

 • Magda pisze:

  Czegoś nie rozumiem. Transakcja za 100 zł (jedna) musi być tą pierwszą transakcja po zarejestrowaniu w programie czy po prostu powinna być jedna płatność kartą na 100 zł w ciągu 30 dni, zeby z automatu naliczyły się punkty premiowe? Po ilu dniach pojawiaja sie punkty premiowe na koncie? Zrobiłam dwie transakcje łącznie na ponad 100 zł i dostałam za nie 2 punkty…

  • ZnB pisze:

   Problem polega na tym, że w ostatniej tego typu promocji regulamin również mówił o „łącznej kwocie min. 100 zł” a punkty i tak nie wchodziły i trzeba było pisać reklamację. Natomiast gdy zrealizowaliśmy płatność (jedną) na kwotę min. 100 zł to punkty promocyjne pojawiały się po kilku dniach wraz z punktami podstawowywmi.

 • Sylwek pisze:

  U mnie znowu jakiś problem z logowaniem, cały czas kazało mi odświeżyć stronę. Chciałem dodać kartę Veloa już miałem 4 dodane. Złożyłem reklamację i już mam stronę dostępną, tylko dziwnie bo zniknęły karty Aliora, Pekao i Sntandera, została tylko City. Dodałem Velo i jest teraz karta City i Velo. Zastanawiam się cy nie spróbować dodać Aliora, bo tą jeszcze mam, tamte już konta zamknięte, a może się uda??

 • piotr pisze:

  Trzeba uważać na historię banku. Miałem kartę w Get In i karty w Velo mi nie zaliczyli do promocji.

  • ZnB pisze:

   No tak, tutaj to jest wysoce prawdopodobne, że się nie uda.

  • Adam pisze:

   Miałem zarejestrowana kartę w programie kartę zgubiłem:) wyrobiłem nowa kartę I czy jak zarejestruje ja w programie Bezcenne Chwile to załapie się do promocji z góry dziękuję za odpowiedź

 • West pisze:

  A jak mam kartę z pko sa i dodam jedna santandera i druga velo to dostanę punktu za 2 dodane karty ciekawe.?

  • ZnB pisze:

   Tak :)

   Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę w ramach jednej Instytucji Finansowej

 • Adam pisze:

  Miałem zarejestrowana kartę w programie kartę zgubiłem:) wyrobiłem nowa kartę I czy jak zarejestruje ja w programie Bezcenne Chwile to załapie się do promocji z góry dziękuję za odpowiedź

 • Aga pisze:

  Witam
  A jesli mam 2 karty jednego banku i zarejestruję je na inne e-maile to czy podwójnie skorzystam z tej oferty?

 • YAR pisze:

  Witam,

  1. Jak wyrobić sobie Kartę dla Gracza w Alior Banku? To jest druga karta do tego samego konta? Może zadziałać przy promocji Mastercard?

  2. Czy jest taka opcja, aby założyć sobie kilka kont w różnych bankach i porejestrować je w programie Bezcenne Chwile celem uzyskania vouchera 100 zł np do Empiku za każdą? Czy takie działanie będzie skuteczne?

  • ZnB pisze:

   Ad. 1 Tak to kolejna karta do tego samego konta. Zamawiasz ją z poziomu bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej. Zadziała na 100% jeżeli to pierwsza rejestracja karty Aliora w BCh, może natomiast zadziałać i kolejna karta. Tu jest trochę loteria.

   Ad. 2 Tak, nagroda przysługuje za każdą pierwszą kartę banku, którego jeszcze nie rejestrowałeś w BCh. Dodatkowo zgarniesz nagrody bazowe przygotowane przez każdy z banków.

  • YAR pisze:

   A co to są nagrody bazowe przyznawane przez każdy z banków? I czy karta dla gracza związana jest z jakimś kosztem?

  • ZnB pisze:

   W sensie jak założysz konto w promocji danego banku to oprócz owych punktów o których piszesz możesz zyskać nagrody z promocji danego banku.

  • YAR pisze:

   A czy Kartę dla Gracza jako dodatkową kartę do konta można otrzymać także do kont Freemium czy Konta Wyższej Jakości w Alior Banku?

   Proszę o odpowiedź

   Pozdrawiam

   Jarosław Drzewiecki

  • ZnB pisze:

   Sprawdź sobie w bankowości czy możesz taką domówić. Nie posiadamy takich kont, które wymieniłeś aby to sprawdzić.

 • Magda pisze:

  Czy ktoś już dostał punkty premiowe?

  • ZnB pisze:

   Tylko za kartę do konta Pekao weszło. Inne banki nawet podstawowych pkt nam jeszcze nie naliczyły. Czekamy…

 • małgorzata pisze:

  dzisiaj dostałam punkty i już je wymieniłam na bony do circle a konto jutro idę zamykać, to mi się podoba stówka w dwa tygodnie po otwarciu konta SUPER……….

 • muhekugo pisze:

  Punkty wpadają od razu po spełnieniu warunków czy po kilku dniach?

 • małgorzata pisze:

  santander bank i potransakcji czekałam 4 dni na punkty

 • małgorzata pisze:

  a jak zlikwidowałam konto w pocztowym w styczniu to łapałabym się na te punkty teraz?

  • ZnB pisze:

   Przeczytaj dokładnie opis. Bez spróbowania i sprawdzenia samemu nie za wiele możemy pomóc i będą później do nas pretensje. My próbujemy i działamy we własnym zakresie :)

 • małgorzata pisze:

  zastanawiam się nad tymi dodatkowymi kartami ale jakoś tak myślę że dam sobie spokój bo pewnie nie naliczą się punkty………

 • Sylwek pisze:

  A ja dodam tylko do tego wpisu powyżej, Sylwek pisze:21 lutego 2023 o 18:59, warto próbować, punkty wpadły bardzo szybko, jestem podwójnie zadowolony

 • gosia pisze:

  jezeli przy sprawdzaniu numeru karty na stronie BCh wykazuje że karta moze nalezec do programu to znaczy nici z promocji? A to jest dodatkowa karta z aliora więc kolejne karty nie dostaną punktów faktycznie. Więc likwiduję kartę choc dopiero ją zamówiłam.

  • ZnB pisze:

   Co? To chyba dobrze, że karta może należeć do BCH. Nie? Dodaj kartę do programu i tyle ;)

  • gosia pisze:

   nie nie jak wpisałam numery karty to sugestia że może już należeć do programu, Nie było że gratulujemy twoja karta może należeć do programu. Sama nie wiem co o tym myśleć ale dodałam ją i zobaczymy co z tego wyjdzie

  • ZnB pisze:

   Jaka to różnica? Zresztą w Alior każda do karta do konta może należeć do programu bez wyjątków :)

 • gosia pisze:

  owszem ale mi chodzi o punkty promocyjne i tu mam obiekcje ale czas pokaże

 • sebek2534 pisze:

  Czy karta City Handlowy Simplicity (kredytowa) zaliczy się do promocji 8000 tys punktów czy biorą udział tylko karty debetowe? Czy transakcja kartą za płatność w Biedronce (kod MMC 5411) zalicza się do promocji?

  • ZnB pisze:

   Każda karta Mastercard biorąca udział w programie Bezcenne Chwile łapie się niezależnie czy to karta kredytowana czy też wydana do konta. Wykluczone kody MCC wskazane są w regulaminie oraz w wyżej w opisie. Kody 5411 nie ma na liście zatem zakupy w tym punkcie handlowym spełniają warunki promocji.

 • małgorzata pisze:

  karta kredytowa PKOBP przejrzysta nie łapie się na punkty więc nie każda karta

  • ZnB pisze:

   Przeczytaj co napisaliśmy „Każda karta Mastercard biorąca udział w programie Bezcenne Chwile łapie się”

 • xxx pisze:

  8000 punktów to nawet lepiej niż 100 zł. To 10 biletów do kina. Nawet w weekend. W skrajnym przypadku nawet 250 zł :)

  • ZnB pisze:

   Zgadza się, jeżeli ktoś lubi chodzić często do kina to bilety są najbardziej opłacalne w tym katalogu nagród.

 • kumkajacaropucha pisze:

  Dostał ktoś punkty z Citi Handlowego?

 • Jan pisze:

  Czy karta dla graczy dla aliora dobrana jako dodatkowa wymaga również obrotu aby była bezpłatna? Czy wystarczy że zrobię obrót tylko jedną kartą aby były bezpłatne?

 • Tomasz pisze:

  1. W jaki sprawdzony sposob mozna dostac szybko pkty za kartę z citibanku?
  2. czy jesli zalożyłem niedawno konto z KK (i mam teraz 2 karty: KK oraz zwykla debetowa) to czy komuś udało się za obie otrzymac 8000 pkt? (zanim weszła promocja nie miałem zadnej karty w bezcenne chwile z Citybanku)

  • ZnB pisze:

   Ad.1. To kiedy pkt wpadną nie jest zależne od Ciebie. Spełnij warunki promocji i czekaj na pkt :)
   Ad.2. Wg. regulaminu nie ale zalecamy spełnić warunki obiema kartami ;)

 • semprini pisze:

  Pytanie:
  1) Kiedyś byłem klientem GetinBanku, kartę w BCh miałem zarejestrowaną. Po rozstaniu się z bankiem kartę z BCh także usunąłem. W chwili obecnej mam VeloBank i mam zamiar dodać kartę. Czy będzie z tym jakiś problem? Czy są szanse na punkty?
  2) W jakich punktach należy dokonać transakcji na kwotę 100 zł po rejestracji karty? U partnerów, typu Decathlon, CircleK czy Euro RTV? Czy dowolność, np. BP, Kaufland itp.

  Dzięki za odpowiedź

  • ZnB pisze:

   Ad. 1 Są szanse, jak zawsze ;)
   Ad. 2 Wykluczenia są wypisane w opisie jak i w regulaminie. Ogólnie należy omijać drogerie, apteki, alkoholowe, puby i tego typu punkty (zerknij na pełną listę). Typowe markety typu Lidl, Kaufland, Biedronka i inna spożywka wchodzi bez problemu.

 • semprini pisze:

  Dziś dodałem kartę VeloBanku. Kiedy mogę zrobić transakcję? Jutro można już nią płacić, czy musi minąć kilka dni ?

  Dodając kartę, zrobiłem to z poziomu istniejącego konta BCh bo mam już tam inne karty.

  Tak się teraz zastanawiam, czy jakbym przeszedł cały proces od nowa, podając zupełnie innego maila, czy nie byłoby bezpieczniej i bardziej prawdopodobnie, iż punkty wpadną? Teraz to i tak musztarda po obiedzie, więc pozostało czekać na rozwój wydarzeń😉

 • Krzysztof pisze:

  Czy jeśli w poprzedniej podobnej promocji zarejestrowałem kartę jednak nie zaznaczyłem wymaganych zgód i nie otrzymałem punktów na start ponownie rejestrując tą samą kartę np. na inny adres e-mail zalapię się na promocję?

 • Anna pisze:

  Czy komuś już przyszły te punkty? Można telefonicznie złożyć reklamację?

  • ZnB pisze:

   Pkt wchodzą w ciągu kilku dni od dokonania transakcji :) Jeżeli nie weszły a spełniłaś wszystkie warunki regulaminu i jest to pierwsza karta danego banku w programie to jak najbardziej składaj reklamację.

 • Małgorza pisze:

  Jak zamknęłam kilka dni temu konto i usunęłam kartę z BCH to mogę założyć rachunek ponownie i znów skorzystać z promocyjnych punktów

 • Pawel pisze:

  Witam szanownych kolegów ZnB, dziś dokonałem płatności 100 zł zarejestrowana nowa karta velo banku . Powinienem załapać się jeszcze na promocję? Liczy się data zakupu, czy za księgowania?

  • ZnB pisze:

   Ciężko powiedzieć, liczymy na to, że faktycznie do 18.04 będą jeszcze wydawane pkt a to powinno wystarczyć bo transakcja już Ci się rozliczy.

  • Tomasz pisze:

   Fakt ciężko powiedzieć ale pkt powinieneś miec jutro na koncie.
   A termin zakończenia promocji jest SZACOWANY czyli mogę też dać ostatnie pkt wieczorem 17.04
   A jak nie dostaniesz pkt do 18.04 to nie dostaniesz wcale jak ostatnio;)

  • ZnB pisze:

   Wczoraj po południem naliczyły nam się punkty za transakcje z 13.04 zatem na bank wczoraj jeszcze pula nagród była dostępna. A jak będzie dziś to możecie dawać znać czy ktoś jeszcze otrzymał punkty.

 • Snaffy pisze:

  Czy punkty wpadają razem z punktami za transakcje promowaną czy po jakimś czasie? Czy jeśli punkty za transakcje wpadły mi 8 dni temu a punktów za rejestracje jeszcze nie ma to czy to już czas na reklamacje?

  • ZnB pisze:

   Zgodnie z regulaminem organizator ma 30 dni roboczych na przydzielenie punktów zatem jeżeli chodzi o reklamację to możesz składać dopiero po upływie tego terminu.

  • Snaffy pisze:

   @ZnB a jak z reguły wpadają w tej promce?

 • Kot pisze:

  Znowu przedłużyli?

  • ZnB pisze:

   Przecież ta pula już się wyczerpała. Czytałeś aktualizacje na samej górze opisu promocji?

 • Qba pisze:

  17 kwietnia zarejestrowałem się i zakupiłem gre za 105zł używając tej karty mastercard banku millenium. Do dziś nie dostałem punktów.

  • JarekS pisze:

   Debetówki w Millenium nie biorą udziału w Bezcennych Chwilach. Tylko jedna kredytówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.