ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę (dla klientów ING Bank Śląski, Nest Bank oraz Banków Spółdzielczych)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Banalnie prosta promocja z fajnym bonusem 100 zł od VISA :D

Publikujemy po raz pierwszy promocję nowej usługi Visa do szybkich płatności, dzięki której można zgarnąć łatwy bonus 100 zł za płatności Visa Mobile. Promocja przeznaczona jest dla klientów banków, którą taką usługę już świadczą czyli m.in. dla klientów ING Bank Śląski (obecnie bank ten oferuje 250 zł w gotówce na start), Nest Bank (tutaj można zgarnąć aż 400 zł w gotówce na start) oraz w Bankach Spółdzielczych PBS/SGB. Aby zgarnąć nagrodę wystarczą dosłownie 3 płatności każda na kwotę min. 30 zł :)

Co to jest Płatność Visa Mobile?

Płatności Visa Mobile to dość młoda usługa świadczona przez jednego z największych operatorów płatności kartami jakim jest Visa. Visa Mobile ma ułatwić płatności w internecie – zamiast podawania wszystkich danych karty wystarczy wpisać numer swojego telefonu i potwierdzić płatność w aplikacji. Tym samym nie musimy już nosić przy sobie karty fizycznej jeżeli chcemy dokonać zakupów w internecie.

Poza tym Visa Mobile przechowuje czytelną historię zakupów, zatem jest pełny wgląd i kontrola wydatków. Usługa Visa Mobile jest dostępna w aplikacji mobilnej danego banku a jeżeli bank nie posiada jej zintegrowanej ze swoją aplikacją wystarczy zainstalować apkę Visa Mobile.

Płatność Visa Mobile dostępna jest w sklepach internetowych, których lista znajduje się tutaj. Usługa ta dostępna jest również w sklepach internetowych, gdzie płatności obsługiwane są przez tzw. „bramki płatności internetowych” takie jak Przelewy24 (przykład na końcu wpisu) czy też BlueMedia. Na chwilę obecną nie widzimy tej usługi w PayU czy Dotpay ale to zapewne tylko kwestia czasu i stanie się tak popularna jak BLIK.

Kto może wziąć udział w promocji Płać Visa Mobile?

Promocja „Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę” rozpoczęła się w dniu 18 lipca 2023 roku o godzinie 10:00:00 i potrwa do wyczerpania puli nagród wynoszącej aż 700 tys. zł, lecz nie dłużej niż do 31 października 2023 roku.

Z uwagi na fakt, że usługa Visa Mobile dostępna jest na chwile obecną tylko w kilku bankach to mogą wziąć w niej klienci wymienionych niżej banków. Te najbardziej znane to oczywiście ING Bank Śląski (który oferuje 250 zł w gotówce na start) oraz Nest Bank (tutaj do zgarnięcia jest aż 400 zł w gotówce na start). Jeśli nie masz jeszcze aktywnej usługi Visa Mobile na swojej karcie, aktywuj usługę Visa Mobile w aplikacji ING lub Nest Banku. W przypadku gdy posiadasz kartę w Banku z Grupy BPS, KBS, SGB, w BS w Brodnicy, BS Rzemiosła w Krakowie lub SKOK, pobierz najpierw aplikację Visa Mobile na telefon ze sklepu z aplikacjami. a następnie przypisz do niej swoją kartę.

Biorąc pod uwagę fakt, że w/w dwa popularne banki oferują obecnie premię na start to nowi klienci od teraz będą mogli łącznie zyskać:

Zarejestruj się w promocji Visa Mobile i zyskaj 100 zł zwrotu na kartę!

Jak zgarnąć 100 zł zwrotu na kartę?

Aby zgarnąć 100 zł zwrotu na kartę z niniejszej promocji należy najpierw aktywować usługę Visa Mobile i przypisać do niej swoją kartę Visa. Następnie dokonujemy rejestracji w promocji wypełniając formularz swoimi danymi (adres e-mail oraz numer karty Visa) oraz akceptując regulamin promocji.

Następnie w czasie trwania promocji dokonać min. 3 zakupów w sklepach internetowych o wartości min. 30 zł brutto każda, opłacając je za pośrednictwem płatności Visa Mobile z dodaną kartą płatniczą Visa, której numer został podany w zgłoszeniu.

Jeżeli posiadamy więcej aniżeli jedną kartę Visa, która spełnia warunki przystąpienia do promocji to można otrzymać wielokrotność nagrody 100 zł! Warunkiem otrzymania kolejnych premii dla kolejnych kart jest:

 • dokonania kolejnego zgłoszenia w promocji z innym numerem karty Visa oraz co najważniejsze, z innym adresem e-mail,
 • spełnienie warunków płatności dla dodanej karty (transakcje różnych kart nie są ze sobą sumowane!).

Nagroda będzie przekazywana w terminie do 30 dni od dokonania trzeciej pozytywnie zweryfikowanej płatności w formie zwrotu środków na kartę Visa zgłoszoną do promocji, jednak nie później niż do 30 listopada 2023 roku.

Jak zarejestrować się w Visa Mobile?

Proces rejestracji w aplikacji mobilnej Visa Mobile przedstawia niżej załączony film. Dodatkowo poniżej podajemy w jaki sposób zarejestrować się w usłudze Visa Mobile w aplikacji mobilnej banku:

 • Nest Bank: przechodzimy do Menu => Ustawienia => Visa Mobile => wybieramy kartę oraz akceptujemy regulamin i klikamy Dalej => sprawdzamy poprawność numeru telefonu i klikamy Dalej => na adres e-mail przyjdzie kod do potwierdzenia rejestracji, który podajemy w aplikacji i klikamy Dalej => następnie potwierdzamy rejestrację hasłem mobilnym,
 • ING Bank Śląski: w Moje ING wybieramy kartę => Szczegóły => Visa Mobile => Aktywuj usługę => akceptujemy zgody => na adres e-mail przyjdzie kod do potwierdzenia rejestracji, który podajemy w aplikacji celem potwierdzenia rejestracji.

Jak płacić poprzez Visa Mobile?

Płatność poprzez usługę Visa Mobile jest banalnie prosta. Podczas przechodzenia do płatności z listy dostępnych usług wybieramy Visa Mobile (na chwilę obecną nie jest wszędzie dostępna) a następnie podajemy swój numer telefonu, który podaliśmy przy rejestracji konta w Visa Mobile. Następnie potwierdzamy operację w aplikacji mobilnej swojego banku lub też w aplikacji Visa Mobile. Cały proces płatności przedstawia poniższy filmik

Przykład płatności Visa Mobile na podstawie bramki płatności operatora jakim jest Przelewy24, gdzie po wybraniu usługi Visa Mobile z listy dostępnych płatności ukazuje się pole do wpisania numeru telefonu:

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl74 komentarzy dla wpisu: “Płać Visa Mobile i odbierz 100 zł zwrotu na kartę (dla klientów ING Bank Śląski, Nest Bank oraz Banków Spółdzielczych)

 • Tomasz pisze:

  Nie widzę takiej apki jak Visa Mobile w Google Play?

 • Mati pisze:

  Po rejestracji w promocji jest informacja o wybranych sklepach internetowych…

  • Xyz pisze:

   Gdzie w regulaminie jest podana lista wybranych sklepów?
   Jest mowa o płatności Visa Mobile.

  • Mati pisze:

   Tak,już doczytałem,moj błąd

  • ZnB pisze:

   Wybranych w sensie takich gdzie jest juz wdrożona usługa Visa Mobile a nie, że tylko konkretne sklepy. Najważniejsze, że duże bramki też już to wdrażają. Na dziś Visa Mobile jest dostępna w Przelewy24 i BlueMedia.

 • małgorzata pisze:

  SZKODA ZE TYLKO WYBRANE SKLEPY A NIE TRADYCYJNE ALLEGRO

  • ZnB pisze:

   Jakie wybrane sklepy?! Wszystkie sklepy gdzie jest już wdrożona usługa Visa Mobile. Czytajcie dokładnie bo to już kolejny wprowadzający w błąd komentarz.

 • monia pisze:

  No niestety popularnych sklepów to za dużo nie ma !

 • Piotr pisze:

  MAcie jakieś przykłady popularnych sklepw z tymi bramkami płatniczymi lub samą usługą ?

  • Bodzio pisze:

   Ja szukałem ale póki co bezskutecznie. MediaExpert,Euro Agd Rtv, Komputronik niestety nie obsługuje płatności Visa Mobile…

  • Piotr pisze:

   Też próbowałem coś kupić ale nawet w tych dedykowanych sklepach nie widzę tej płatności

  • Piotr pisze:

   No i zdobyli trochę naszych danych które były niezbędne do aktywacji tej „płatności”

 • Koniczka35 pisze:

  w wybranych sklepach, a te sklepy to takie gdzie nikt nie kupuje, PORAŻKA

 • Bodzio pisze:

  30zł – jak to rozunieć ? Produkt za min 30zł czy może być np zakup za 20zł + dostawa 10,99zł ? Razem jest ponad 30zł do zaplaty kartą …

  • Piotr pisze:

   Czy znalazłeś jakiś interesujący sklep z tą płatnością ?

  • Snaffy pisze:

   Czy można zarejestrować kartę z Nest bezpośrednio po założeniu konta, tzn. jeszcze przed otrzymaniem karty fizycznej?

 • jac pisze:

  par.2 pkt.2 b – zakupy tylko w wybranych sklepach. Brak listy tych sklepów. Promocja niby do wyczerpania puli nagród ale licznika brak.

  • ZnB pisze:

   W wybranych w sensie w takich gdzie jest dostępna opcja płatności poprzez Visa Mobile.

  • jac pisze:

   visa nie potwierdza dopowiedzenia znb a została zapytana. Regulamin mówi o „wybranych” sklepach a nie wszystkich dostępnych z tą płatnością.

  • ZnB pisze:

   I gdzie niby masz zdefiniowane te wybrane sklepy? Regulamin odsyła do listy sklepów na stronie promocji. A w dokumencie z przykładowymi sklepami masz w samym nagłówku informację „Płać Visa Mobile w tysiącach sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24 i Blue Media”.

   Zatem co sobie dopowiedzieliśmy?

 • Bodzio pisze:

  Z kartą wirtualną Nest Banku to przejdzie ?
  Na stronie promocyjnej jest napisane ” Numer karty Visa – 16 cyfr (Pole obowiązkowe)
  Należy podać numer widniejący na fizycznej karcie Visa

 • ZnB pisze:

  Jeżeli ktoś posiada telefon na kartę to można zapłacić poprzez Visa Mobile doładowanie telefonu Orange, NJU czy T-Mobile na stronach operatorów.

 • Andrzej87 pisze:

  Udało się komuę dodać kartę z Nest Banku w ich aplikacji? Próbowałem wczoraj i dziś i nic, na końcu wyskakuje błąąd. Robię wszystko wg opisu z artykułu. W ING poszło bez problemu, w Nest nie da rady.

  • Andrzej87 pisze:

   Dobra już mam. Na innym telefonie poszło. Jeszcze inne pytanie – te 3 płatności to muszą być w różnych sklepach czy mogą być 3 w jednym?

  • Bodzio pisze:

   Zakupy mogą być w jednym sklepie :)

 • Piotr pisze:

  Znalazłem też ciekawą opcję płatności Visa Mobile. Aplikacja moBilet –> Przelewy24 –> Visa Mobile doładowanie konta na parkowanie.

  • ZnB pisze:

   Tak, mobilet też jest wpięty w P24. Tak samo jak opłacanie paczek na stronie DHL :)

  • Piotr pisze:

   Ale niestety nie wszystkie sklepy co mają Przelewy24 dają możliwość płatności Visa Mobile

  • ZnB pisze:

   To też prawda i jest to dziwne. Wydawało nam się, że to zależy od bramki czyli operatora płatności jakie usługi wystawione są klientowi ale widać, że tak nie jest :(

 • Piotr pisze:

  Czy macie jeszcze jakieś ciekawe sklepy/ usługi z płatnościami Visa Mobile ?

  • Dl81@o2.pl pisze:

   Nie polecam tej pseudo promocji. Dokonałem zakupów 19 lipca, czyli na drugi dzień od jej startu a do tej pory nie mam zwrotu. Zgłosiłem ten fakt na adres dedykowany do obsługi, bo w regulaminie piszą o 30 dniach od realizacji zakupów do zwrotu. Po dwóch tygodniach odpisali, że zwrot został zlecony 6 września a do tego czasu go nie mam. Obsługa tej promocji to żenada. Nie mówiąc o tym, że sklepy w których można z niej skorzystać są raczej mało popularne i jest ich niewiele

  • Marcin pisze:

   W sklepie Gymbeam (suplementy, odżywki) jest ta opcja, trzeba wybrać przelewy 24.

  • Juliusz pisze:

   Kup kartę do Allegro na alerabat

 • Piotr pisze:

  Często sklepy z płatnościami ING iMoje też mają Visa Mobile
  Przykładowo north.pl

 • MK pisze:

  w aplikacji NEST dodałem kartę do visa pay i niby spoko
  aplikacja visa pay twierdzi że nie widzi tej karty i przy płatności twierdzi że nie ma karty dodanej

 • Bodzio pisze:

  Ktoś to przerabiał – zakupy kartą fizyczną Visa a potem wirtualną Visa ? Przejdzie w ten sposób ? Rejestrując się można podać 2 numery tych kont i 2 rózna adresy mail…

 • Kasiasty pisze:

  Czy ktoś dostał już zwroty? Minęło ponad 30 dni i jest cisza.

 • Bodzio pisze:

  U mnie też pusto. Czekam do jutra. Jak nic nie wpłynie to pojdzie reklamacja !

 • Piotr pisze:

  Czy składacie reklamacje do banku czy tych podmiotów wspólpracujących ?

  • Piotr pisze:

   W regulaminie jest adres do składania reklamacji promocja100@uniqueone.pl

  • ZnB pisze:

   Zawsze do organizatora. Zgodnie z regulaminem:

   Reklamacje dotyczące Promocji mogą zostać wniesione za pośrednictwem każdego kanału
   komunikacji. Przy czym rekomendowanym jest złożenie reklamacji:
   a. na adres korespondencyjny Organizatora: Unique One sp. z o.o. (Warszawa 02-
   675, ul. Wołoska 18);
   b. na adres poczty elektronicznej: promocja100@uniqueone.pl

 • Piotr pisze:

  Wskoczył bonus 100 pln na jedną z kart.

  • Tomasz pisze:

   1. karta jakiego banku?
   2. rejestrowałeś tę kartę poprzez aplikację swojego banku czy Visa Mobile?
   3. płatności w dowolnym sklepie z usługa visa mobile czy z tej listy dedykowanej?
   4. nagroda wpadła sama czy po reklamacji?

  • Piotr pisze:

   1. Karta wirtualna ING
   2. Rejestrowałem poprzez Visa Mobile
   3. Płatność Visa Mobile spoza listy dedykowanych sklepów (doładowanie T-Mobile, moBilet, księgarnia internetowa)
   4. Nagroda wpadła sama

   P.S. Weszło też drugie 100 zł na standardową kartę ING

 • Paulina pisze:

  Dlaczego rejestracja ma być na różne adresy e-mail? Założyłam w 2 bankach z różnymi nr karty, ale na ten sam adres mail i zgłoszenia zostały przyjęte… czekam teraz na nagrody…

  • ZnB pisze:

   Dlaczego? Bo takie są warunki promocji i takie zasady ustalił organizator:

   Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa spełniających wymagania Regulaminu i dla każdej z
   nich spełni osobno warunki udziału w Promocji, może otrzymać więcej premii w Promocji.
   Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych
   (adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie tą kartą Visa płatności, o których mowa
   w ust. 2 pkt b). Powyższe oznacza, że płatności z różnych kart Visa Uczestnika nie sumują się
   do warunku określonego w ust. 3.

 • Snaffy pisze:

  Czy można zarejestrować kartę z Nest od razu po założeniu konta?

  • ZnB pisze:

   Fizycznej chyba nie. Ew. w grę wchodzi karta wirtualna.

  • Dark pisze:

   Na pewno musi to być karta aktywna.Natomiast są problemy z wypłatą premii,2 tygodnie od złożenia reklamacji i cisza ,ani premii ani odpowiedzi.Nie polecam.

 • Dark pisze:

  Ma ktoś może pomysł,gdzie kierować reklamację w przypadku gdy organizator promocji olewa klientów a promocja wtedy podchodzi pod nabicie transakcji wybranym sklepom?
  UOKiK,KNF.
  A może zainterweniuję ZnB?

 • ZnB pisze:

  Sugerujemy składanie reklamacji na adres mailowy wskazany juz wyżej w komentarzach. Mamy potwierdzeniu, że w kilku przypadkach odpowiedź już została udzielona i środki wypłacone.

 • Dark pisze:

  Samo złożenie reklamacji nic nie daję,06.09 dostałem odpowiedź o pozytywnie rozpatrzonej reklamacji kasa miała być ,dziś 7 mija kasy brak.
  Qrwa albo ta firma uniquone jakieś wałki kręci albo razem z Visą ugadali niezły przekręt.Może jednak ZnB coś pomoże ?

 • wojtek pisze:

  jestem ciekawy czy splata rat kredytu za posrednictwem visa mobile bo jest dostepna taka opjca przejdzie ?

 • Bodzio pisze:

  Dziś w nocy wpadło 200zł ( po 100zl ) na konta w Nest Banku :)

  • Tomasz pisze:

   W sensie za kartę fizyczną i wirtualną. Czy za 2 fizyczne na dwóch kontach?

  • Bodzio pisze:

   U mnie na fizyczną, u syna na wirtualną

  • Dark pisze:

   Po miesiącu przepychanek,wpadła premia.Ale firma co to organizowała to dno,mogli np wprowadzić zapis regulaminie wypłata do 60 dni i wypłacać terminowo.A tak reklamację,niepotrzebne emocje

 • Snaffy pisze:

  Czy jak wykonałem transakcje przed rejestracją w promocji (tego samego dnia) to zostaną one uwzględnione?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.