ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

JEST WIĘCEJ! 250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja styczeń – marzec 2023) + 8% na koncie oszcz.

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Konta osobiste w ING z jeszcze wyższą premią pieniężną – teraz 250 zł na start!

ING Bank Śląski wraca z promocją konta osobistego podwyższając jednocześnie premię o 50 zł. Przez cały pierwszy kwartał 2023 roku będzie można zyskać nagrodę w wysokości 250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem. W promocji możemy założyć sobie Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a nagroda będzie przyznana za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7% dla kwoty do 600 tys. zł.

Kto może skorzystać z nowej promocji z wyższą premią wynoszącą 250 zł?

W nowej edycji promocji (dostępnej przez okres od stycznia do marca 2023 roku) pod hasłem „Do 250 zł za otwarcie konta” bank podwyższył wysokość nagrody oraz standardowo już skrócił okres karencji dla byłych klientów względem poprzedniej edycji promocji Konta z Lwem. Tytułową premię można zgarnąć otwierając jeden z rachunków osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort lub Konto z Lwem Mobi (dedykowane dla osób w wieku do 26 lat). 

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Z promocji może skorzystać każda osoba spełniająca poniższy warunek karencji (czyli zapis mówiący o tym kiedy konta w tym banku nie mogliśmy posiadać), który wg. regulaminu Konta Direct i Komfort oraz regulaminu Konta Mobi brzmi:

Od 1 października 2021 do 19 stycznia 2023 – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki). Musisz być naszym nowym klientem.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą promocją i spełniacie podstawowy, powyższy warunek nowego klienta to pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort albo Konto z Lwem Mobi przy czym do każdego z tych kont należy zamówić kartę płatniczą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wniosek należy wypełnić na wskazanej stronie promocji najpóźniej do dnia 30 marca 2023 roku (nie są brane pod uwagę wnioski wypełniane bezpośrednio w posiadanej już bankowości internetowej Moje ING czy też po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej). Podczas składania wniosku wymagane jest dołączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego – warto zatem wcześniej przygotować sobie takie dokumenty. Należy również wyrazić wyrazić zgodę na przekazywanie przez ING w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych.

We wcześniejszych edycjach promocji udało nam się ustalić, że w przypadku promocji konta osobistego ING Banku Śląskiego liczy się data złożenia wniosku a nie data podpisania umowy (np. na umowie przekazywanej przez kuriera jest wydrukowana data złożenia wniosku – kurier potwierdza tylko i wyłącznie naszą tożsamość i żadnej daty podpisania umowy tam nie wpisuje). Mamy nadzieję, że to nie uległo zmianie i można składać wnioski do ostatnich minut trwania promocji. Poniżej potwierdzenie:

(…) liczy się data przystąpienia do promocji, czyli kiedy dana osoba zarejestrowała formularz zgłoszeniowy na stronie banku. Wizyta kuriera który tylko potwierdza dane nie ma znaczenia w przypadku tej promocji.

Umowę o konto możemy podpisać w obecności kuriera, w oddziale banku lub poprzez weryfikację przelewem autoryzującym z innego banku. Ta ostatnia metoda daje możliwość otworzenia konta w 15 minut i jest szczególnie polecana w obecnej sytuacji związanej z epidemią! O szczegółach tych zmian i możliwościach podpisania umowy pisaliśmy tutajKarta płatnicza jest wysyłana pocztą i dociera do nas w około 10 dni kalendarzowych. Aktywacji karty dokonujemy z poziomu bankowości internetowej. Tam też nadamy jej kod PIN.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

I premia: 120 zł na start za założenie konta

Aby otrzymać premię w wysokości 120 zł od banku należy:

 • w przypadku Konta Direct lub Komfort do 30 czerwca 2023 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • w przypadku Konta Mobi do 31 maja 2023 roku wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK (np.: 6 BLIKiem i 4 kartą lub w innej dowolnej konfiguracji).

Do transakcji tych nie zalicza się transakcji wycofanych lub anulowanych oraz wypłat gotówki. Pamiętajmy również, iż do dnia, w którym zostanie wypłacona premia musimy być posiadaczami otworzonego w promocji konta osobistego i oszczędnościowego oraz karty – w przeciwnym przypadku premia nie zostanie nam wypłacona. 

II premia: 130 zł za transakcje BLIKiem, wpływy na konto i cel oszczędnościowy

W przypadku spełnienia warunków dla I premii możemy zdobyć dodatkowe 130 zł. Wystarczy, że wśród transakcji, które wykonaliśmy w wyżej wymienionym terminie dla I premii znajdą się min. 3 transakcje zrealizowane z użyciem kodu BLIK za zakupy w internecie!

Oprócz w/w transakcji BLIKiem dodatkowo należy spełnić jeszcze poniższe warunki:

 w przypadku Konta Direct lub Komfort

 • do 30 czerwca 2023 roku zapewnić (w każdym z trzech dowolnych miesięcy) łączne wpływy na konto wynoszący przynajmniej 1000 zł. Nie będą brane pod uwagę wpływy z rachunków, których właścicielem jest ta sama osoba oraz wpłaty własne w placówkach lub wpłatomatach banku,
 • do 30 czerwca 2023 roku założyć minimum jeden Cel oszczędnościowy na otwartym w czasie promocji Koncie oszczędnościowym (OKO),
 • na dzień 30 czerwca 2023 roku posiadać Cel oszczędnościowy (minimum jeden), którego saldo wynosi minimum 300 zł.

w przypadku Konta Mobi

 • do 31 maja 2023 roku założyć Smart Saver, który będzie powiązany z kontem osobistym otworzonym w niniejszej promocji,
 • do 31 maja 2023 roku na założonym w promocji Smart Saverze odłóż minimum 30 zł.

Wypłata nagród – kiedy i jak?

Bank wypłaci nagrodę 120 zł lub 250 zł (w zależności jakie warunki promocji będą spełnione) najpóźniej do 14 lipca 2023 roku – to w przypadku właścicieli Konta Direct lub Komfort. W przypadku Konta Mobi wypłata nagrody nastąpi do 16 czerwca 2023 roku. Nagrody są wypłacane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli posiadamy więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na to otwarte najwcześniej. Powyższe terminy wypłat obowiązują dla wszystkich trzech premii. Pamiętajcie jednak, że do czasu wypłaty nagród konieczne jest posiadanie zarówno konta oszczędnościowego, konta osobistego oraz karty wydanej do niego!

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Czy to się opłaca? Tak, ponieważ premia 250 zł za konto to nie wszystko!

W zasadzie co edycja to pojawiają się głosy, że ING słabo wynagradza nowych klientów na tle innych banków. Oczywiście, że 200 zł premii może się wydawać marna choć jak już na wstępie napisaliśmy została ona podniesiona o 40 zł. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że polityka ING Banku Śląskiego od lat się nie zmienia i nic więcej za konto nie oferuje. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 200-250 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Opłaty za konto i kartę w ING Bank Śląski

Do wyboru mamy kilka kont. Najtańszym rozwiązaniem będzie Konto z Lwem Direct. Samo konto prowadzone jest bezpłatnie – jedyne czego musimy pilnować to ew. wykonanie płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł w okresie rozliczeniowym aby pozbyć się opłaty za kartę w wysokości 7 zł. Przez okres rozliczeniowy bank rozumie daty pomiędzy 29 a 28 dniem kolejnego miesiąca. Poza tym bank oferuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów innych banków/sieci,
 • 0 zł za usługę Cashback.

Dla osób o 26. roku życia polecamy Konto z Lwem Mobi, które jest bezwarunkowo darmowe zarówno w zakresie prowadzenia konta jak i karty.

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 marca 2023 złóż wniosek o konto a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem (Direct, Komfort lub Mobi), kartę, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości Moje ING
do 31 maja 2023 (dla konta Mobi) I premia: dokonaj min. 10 płatności kartą lub BLIK,
II premia: wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie oraz załóż Smart Saver i utrzymaj go z saldem min. 30 zł
do 30 czerwca 2023 (dla konta Direct lub Komfort) I premia: dokonaj płatności kartą lub BLIK na łączna kwotę min. 1000 zł,
II premia: wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie, zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę 1000 zł w trzech wybranych miesiącach oraz załóż i utrzymaj cel oszczędnościowy z saldem min. 300 zł
do 16 czerwca 2023 zostaną wypłacone nagrody z premii I-II dla konta Mobi
do 14 lipca 2023 zostaną wypłacone nagrody z premii I-II dla konta Direct lub Komfort

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz 250 zł premii pieniężnej!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “JEST WIĘCEJ! 250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja styczeń – marzec 2023) + 8% na koncie oszcz.

 • Marcin pisze:

  chciałem złożyć wniosek o konto i podpisać przez kuriera a odrazu kieruje mnie do umówienia spotkania w banku, znb proszę o weryfikacje dlaczego nie działa zakładanie konta przez internet i podpisanie umowy u kuriera?

 • Marcin pisze:

  po wpisaniu podstawowych danych na 1 stronie od razu miałem przekierowanie do umówienia wizyty w banku bez możliwości wyboru kuriera :-(

 • Łukasz pisze:

  Trochę wprowadzacie w błąd.
  W nagłówku jest wpis „+ 8% na koncie oszcz.”, a póżniej okazuje się, że to jednak 7%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.