ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 400 zł w gotówce za konto)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bony na zakupy w Allegro o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

Po ponad półrocznej przerwie wraca łatwa promocja karty kredytowej Bank Millennium z nagrodą w postaci bonów o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro. Nagroda jest przyznawana w zamian za wyrobienie karty oraz płatności za zakupy w kwocie łącznej po 500 zł miesięcznie. Dodatkowo używając karty Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z bonusem aż 400 zł!

„Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” czyli brać i wybrzydzać :P

Nagrodą w niniejszej promocji jest voucher elektroniczny o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w serwisie Allegro, który zostanie przekazany po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania nagrody są banalnie proste i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu podczas codziennych zakupów.

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 31 marca 2023 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród. Z promocji niestety nie będziesz mógł skorzystać jeżeli:

1) jesteś pracownikiem lub osobą zatrudnioną na innej podstawie w banku lub w Millennium Leasing Sp. z o.o., Millennium Consulting S.A., Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Millennium Goodie Sp. z o.o., Millennium Banku Hipotecznego S.A.,
2) już posiadasz naszą główną kartę kredytową dowolnego typu,
3) w okresie od 1 stycznia 2020 r. posiadałeś naszą główną kartę kredytową lub byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpiłeś od umowy karty kredytowej lub jąwypowiedziałeś).

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF.

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości eletronicznej Millenet:

Jeżeli złożysz wniosek o kartę kredytową poprzez bankowość elektroniczną i po zawarciu umowy o kartę kredytową dokonasz kartą kredytową transakcji bezgotówkowych zgodnie z informacją w tabeli (zamieszczamy w dalszej części), to udostępnimy Ci e-kod o wartości 300 zł, do wykorzystania w serwisie allegro.pl.

Jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem aż 400 zł w gotówce na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 700 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 400 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 100 zł na karcie goodie lub 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: 11 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 7%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 100 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

 • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
 • informacji handlowych przez telefon,
 • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem

oraz nie odwołać powyższych zgód w czasie trwania promocji.

Jak zgarnąć nagrodę 300 zł w postaci bonów na zakupy w Allegro?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z pierwszych 3 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za spełnienie tychże warunków przez okres kolejnych 3 miesięcy otrzymamy voucher na zakupy w Allegro o wartości 300 zł.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2023 roku warunki należy spełnić w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w lutym, marcu oraz kwietniu 2023 roku. 

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 3 miesięcy wydać łącznie min. 1500 zł (po 500 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia ostatniego z warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie Allegro przez okres 12 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj aż 400 zł w gotówce za założenie konta w Millennium!

Po chwilowej przerwie wraca promocja konta osobistego oferowanego przez Banku Millennium na bardzo korzystnych warunkach. Tym samym w zamian za założenie konta Millennium 360° zgarniemy aż 400 zł premii w gotówce. Warunki promocji standardowo są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 100 zł za założenie konta dla dziecka a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem aż 8%.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 400 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka + konto oszczędnościowe na 8%!

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl16 komentarzy dla wpisu: “300 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 400 zł w gotówce za konto)

 • Bodzio pisze:

  Z tego co widze w aplikacji, to pomimo dużej ilości kk, to tylko przy 2 jest informacja o promocji z bonami na Allegro. Mastercard Impresja i Mastercard Gold. Przy impresji, w przeciwieństwie do info w artykule, napisane jest by kk była bezpłatna to trzeba dokonać 5 transakcji w miesiącu.

  • ZnB pisze:

   Nie patrz na aplikację czy inne strony tylko na regulamin promocji. Nie zawsze i nie wszędzie promocja jest komunikowana w postaci dodatkowych banerów czy informacji. W promocji biorą udział karty Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard Gold oraz Millennium Mastercard WWF. Każda z nich w pierwszych 12 miesiącach jest darmowa po wykonaniu 1 płatności miesięcznie. 5 płatności miesięcznie to standardowe warunki poza promocją.

 • krzysztof pisze:

  Przy próbie aplikacji o kartę online mam:
  „Przepraszamy za utrudnienia. Z przyczyn technicznych, składanie wniosku jest w tej chwili niemożliwe. Prosimy spróbować ponownie później lub udać się do najbliższego oddziału Banku.
  Spróbuj ponownie później.”

 • misiek pisze:

  Czy to jest oczekiwane, że przy próbie zamówienie karty wyskakuje mi formularz „Skontaktuj się z doradcą”?
  Nie ma żadnej opcji wyboru typu karty ani banera.

  • ZnB pisze:

   Może tak być, nie każdy ma udostępnioną ofertę na tzw. „klik”.

  • misiek pisze:

   Oddzwonił do mnie ktoś z infolinii. Przeszedłem cały proces i na końcu informują, że muszę udać się do oddziału i pokazać wyciąg. W samym już oddziale wymagają zalogowania się na ich komputerze do mojego banku i pobrania wyciągu. Trochę dziwne metody, nie spotkałem się z tym w innych bankach. Finalnie zrezygnowałem.

  • ZnB pisze:

   U nas poszło wszystko na telefon, włącznie z podpisanie umowy. Nigdzie nie byliśmy.

   Może nie masz żadnej historii transakcji na rachunku osobistym?

 • misiek pisze:

  Jakaś tam historię mam, ale zakładam, że czynnik decydujący to wynagrodzenie przychodzące do innego banku. Potem dodatkowo dopytywali do jakiego (BNP Paribas) i chyba z tym mieli jakiś problem. Może nie mają opcji wymiany danych między tymi bankami.

  • ZnB pisze:

   Nie mamy wpływów z wynagrodzenia na konto w Millennium a poszło na telefon. Może jakiś scoring w BIK nie był wystarczający aby dokończyć ten proces zdalnie.

  • misiek pisze:

   Odniosłem wrażenie, że to jest kwestia wymiany informacji na linii bnp paribas i millenium. Jak powiedziałem w jakim mam banku, wtedy był komentarz o obowiązkowej wizycie w banku.

  • ZnB pisze:

   Jest coś takiego jak tajemnica bankowa zatem nikt między bankami nie przekazuje danych (teoretycznie ;) ).

 • Łukasz pisze:

  Czy jeśli oficjalnie jestem osobą bezrobotną to mam szansę dosta kartę kredytową ?

 • Dominik pisze:

  Czy u was też są problemy z otrzymaniem vouchera do allegro za założenie karty kredytowej i spełnienie warunków promocji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.