ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT DLA FIRM! Aż 1950 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (450 zł na start i 1500 zł za aktywność) + darmowe konto i karta na zawsze + 580 zł za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj mega wysoką premię pieniężną i darmowe konto firmowe na zawsze! :D

Tak dobrej promocji konta firmowego w Santander Bank Polska (przygotowanej wspólnie z organizatorem promocji eBroker) to jeszcze nie było w historii bloga. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać nawet 1950 zł premii pieniężnej (z czego pierwsze 450 zł w gotówce na start za aktywację aplikacji mobilnej oraz wykonanie jednego przelewu). Dodatkowo w pakiecie otrzymujemy całkowicie darmowe konto oraz kartę na zawsze! Za mało? To sugerujemy jeszcze skorzystać z promocji konta osobistego z premią 580 zł:)

Połącz dwie promocje konta firmowego w Santander Bank Polska i odbierz giga premię…

Tak jak w przypadku konta osobistego w Santander Bank Polska tak i w przypadku konta firmowego można połączyć promocje i kumulować bonusy. Tego typu kumulacje promocji konta firmowego w Santander już nie jeden raz opisywaliśmy na blogu. Niemniej jednak teraz sytuacja jest zgoła inna ponieważ nie dość, że tak wysokiej premii za to konto nigdy nie było to dodatkowo otrzymujemy w zasadzie full darmowe konto, kartę i inne usługi i to bezterminowo! Co więcej, pierwszą część premii czyli 450 zł na start można zgarnąć już za samą aktywację aplikacji i jeden przelew lub płatność kartą :)

Reasumując od dziś za założenie tego konta firmowego można zgarnąć:

 • 450 zł w gotówce od firmy eBroker Partner na start

oraz dodatkowo w bezpośredniej promocji banku „Promocja Godna Polecenia – edycja IV”:

 • do 900 zł zwrotu od banku za płatności kartą (moneyback 3% do 150 zł miesięcznie),
 • do 600 zł od banku za umowę kredytu lub pożyczki lub leasingu,
 • darmowe konto, kartę oraz inne usługi na zawsze!

By skorzystać z kumulacji promocji konta firmowego wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku dwa razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Należy jedynie pamiętać, że w przypadku chęci połączenia wszystkich promocji konieczne jest założenie konta w ramach promocji eBroker czyli z poniższego linku:

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1950 zł!

Poniżej znajdziecie zwięzły opis każdej z promocji a czy skorzystacie tylko z jednej, dwóch czy ze wszystkich zależy już tylko od Was :)

✅ 450 zł w gotówce na start za przelew/płatność kartą i logowanie do apki mobilnej

Dla kogo jest ta promocja?
To kolejna promocja Santander Bank Polska (w skrócie SBP) prowadzona przez znanego już Wam organizatora promocji eBroker pod hasłem „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 7”, dzięki której zyskamy bardzo łatwe 450 zł premii w gotówce wypłacanej na konto bankowe.

Zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG i nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku firmowego w SBP od dnia 1 stycznia 2022 roku. Tym samym promocja ta posiada identyczne warunki karencji dla byłych klientów jak druga promocja organizowana bezpośrednio przez bank, o której dodatkowo piszemy w dalszej części:

W okresie od 1 stycznia 2022 do dnia przystąpienia do promocji bank nie prowadził dla Ciebie konta dla pomiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Natomiast posiadanie rachunku osobistego np. z tej promocji z premią 480 zł kompletnie w niczym nie przeszkadza i nie wyklucza udziału w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji w celu uzyskania premii 450 zł od firmy eBroker należy do 19 marca 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku (do wyboru mamy kartę MasterCard Business Debit oraz kartę VISA Business Electron) wraz usługami bankowości Mini Firma za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
 • wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Umowę należy podpisać najpóźniej do dnia 26 marca 2023 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Aby otrzymać pierwszą część premii w wysokości 250 zł należy w terminie do 9 kwietnia 2023 roku pobrać aplikację mobilną banku Santander mobile, aktywować ją i co najmniej raz zalogować się do niej.

Druga część premii w wysokości 200 zł będzie przyznana jeżeli w terminie do 9 kwietnia 2023 roku zostanie zrealizowana jedna z poniższych czynności:

 • dowolna płatność kartą,
 • dowolny jeden przelew z rachunku firmowego na inny rachunek, którego nie jest się właścicielem,
 • dowolny wpływ na rachunek firmowy z innego rachunku, którego nie jest się właścicielem.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie Santander Bank Polska i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 21 kwietnia 2022 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody (czyli max. do 24 kwietnia 2023 roku) należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „WYPŁATA” t.j. numer Konta Firmowego Godnego Polecenia. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 28 kwietnia 2023 roku.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1950 zł!

✅ 900 zł premii za płatności + do 600 zł za umowę kredytu/leasingu

Oprócz premii od eBrokera za otworzenie rachunku firmowego możemy skorzystać z dodatkowego bonusu z promocji organizowanej bezpośrednio przez sam bank. To już kolejna edycja regularnie opisywanej na blogu promocji tego konta.

Dla kogo jest ta promocja?
Podobnie jak w powyżej do niniejszej promocji zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 1 stycznia 2022 do dnia przystąpienia do promocji i nie osiągająca przychodów wyższych aniżeli 10 mln zł rocznie (jak dobrze zauważyliście okres karencji został skrócony o prawie 2 lata!). Wystarczy zatem być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca 2021 roku. Posiadanie produktów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty itp.) w powyższych okresach zupełnie nie przeszkadza w skorzystaniu z promocji firmowej.

Jak skorzystać z promocji?
Aby z niej skorzystać należy w okresie do 31 lipca 2023 roku wypełnić wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku.

Tytułowy bonus w wysokości 900 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą debetową. Za takie płatności bank zwróci na konto 3% wydanej kwoty w danym miesiącu jednak nie więcej jak 150 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia konta pod warunkiem, że w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS o minimalnej wartości 200 zł z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji maksymalnie do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonywania promocyjnych płatności.

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 150 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę łączną min. 5000 zł w danym miesiącu. Z jednej strony to dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy dla JDG a co za tym idzie można dokonywać zarówno zakupów firmowych jak i prywatnych.

Kolejna druga premia w wysokości 300 zł jest możliwa do uzyskania za zawarcie umowy kredytu nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Ostatnia trzecia premia w wysokości 300 zł jest możliwa do uzyskania za zawarcie umowy leasingu lub umowy pożyczki nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Jak odebrać nagrodę?
Nagrody z moneybacku będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za poprzedni miesiąc. Premia za kredyt/leasing zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy. Pamiętajcie jednak, że w promocjach firmowych każdy przychód osiągany w ramach prowadzonej działalności należy opodatkować zgodnie z wybraną przez siebie formą rozliczania z US. 

Warunkiem wypłaty premii jest wykonywanie comiesięcznych przelewów na rzecz ZUS o minimalnej wartości 200 zł do 20-go dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek, minimum do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy kredytu lub umowy leasingu lub umowy pożyczki oraz utrzymanie minimum 1 umowy kredytu lub umowy leasingu lub umowy pożyczki w dacie wypłaty premii.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Do 1500 zł premii dla firm za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska + konto z kartą BEZ OPŁAT na zawsze!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1950 zł!

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Bonus (lub jego część), który otrzyma uczestnik podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Podstawa prawna Ustawa z 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1128)

Powiększ premię o kolejne 480 zł a nawet więcej za założenie konta osobistego

Z nowym rokiem, nowym krokiem… ;) wskoczyła znana promocja konta w Santander Bank Polska. W styczniu możemy zgarnąć 480 zł nagrody w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. W skład wspomnianej nagrody wchodzi 300 zł premii pieniężnej oraz 180 zł w bonach do wybranych przez siebie sklepów. Dodatkowo bank oferuje do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz możliwość ulokowania oszczędności na 7%.

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: 480 zł nagrody za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + konto na 7%

Konto Firmowe Godne Polecenia za zupełne 0 zł na zawsze! :D

W ramach promocji „Promocja Godna Polecenia” oprócz premii wynikającej z opisanego wyżej moneybacku oraz dodatkowych umów (leasingu oraz opieki medycznej) otrzymujemy również bonusy w postaci zwolnienia z opłat za konto, kartę i większość podstawowych usług, z których korzysta się najczęściej. Co więcej zwolnienie to obowiązuje bezterminowo do momentu rozwiązania umowy z bankiem – czyli innymi słowy na zawsze a takich warunków dla firm nie daje żaden bank! Tym samym otrzymamy takie darmowe usługi jak:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
 • 0 zł za przelewy zagraniczne SEPA w EUR
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za polecenia zapłaty realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą

Z uwagi na to, że zwolnienie z opłat za powyższe usługi obowiązuje bezterminowo nie będziemy opisywać standardowych kosztów korzystania z tego konta firmowego. Aktualne koszty prowadzenia rachunku firmowego poza promocją znajdziecie w TOiP.

Uwaga! Bank zastrzega sobie prawo wypowiedzenia warunków zwolnienia z powyższych opłat w przypadku:

 • posiadania przez Uczestnika innego bieżącego konta firmowego w Banku,
 • wypowiedzenia umowy usług elektronicznych Santander Mini Firma,
 • wypowiedzenia umowy konta firmowego,
 • gdy roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł w okresie trwania promocji,
 • wprowadzenia lub zmiany przepisów prawa regulujących działalność sektora bankowego lub finansowego, wpływające na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • wydania lub zmiany przez instytucje nadzorcze lub inne właściwe organy lub Związek Banków Polskich rekomendacji, zaleceń lub dobrych praktyk w zakresie wpływającym na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • fuzji instytucji finansowych, której stroną będzie Santander Bank Polska S.A

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1950 zł!

Harmonogram promocji z premią 450 zł na start:

Data Warunek / zdarzenie
do 19 marca 2023 zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o konto firmowe
do 26 marca 2023 podpisz umowę o konto
do 9 kwietnia 2023 aktywuj aplikacje mobilną banku oraz zaloguj się do niej
do 9 kwietnia 2023 wykonaj jeden przelew, płatność kartą lub zasil konto (szczegóły w opisie promocji)
do 21 kwietnia 2023 zostanie przesłana wiadomość o przyznaniu nagrody
do 24 kwietnia 2023 zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij formularz odbioru nagrody
do 28 kwietnia 2023 zostanie wypłacona nagroda na konto firmowe

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “HIT DLA FIRM! Aż 1950 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (450 zł na start i 1500 zł za aktywność) + darmowe konto i karta na zawsze + 580 zł za konto osobiste

 • Marta pisze:

  Założyłam konto z promocji ebroker ,
  Mam podpisana umowę. Moge jeszcze jakos przystąpić do promocji ze zwrotem za płatności karta ? Czy to sa dwie odbrebne promocje ? :) nie do konca zrozumiałam z treści :)

  • ZnB pisze:

   To są dwie odrębne promocje, które się automatycznie łączą jeżeli spełnisz warunki obu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.