ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 150 zł na zakupy w Biedronce za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibank lub do 1200 zł nagrody za jej wyrobienie!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja dla obecnych klientów kart kredytowych Citibanku…

Klienci Citibanku ponownie mogą zgarnąć bony o wartości do 150 zł do sklepów Biedronka na banalnie prostych zasadach (pod koniec zeszłego roku też można było złapać stówkę). Aby otrzymać od 50 zł do 100 zł w bonie wystarczy podnieść limit kredytowy na karcie co wymaga dosłownie kilku kliknięć po zalogowaniu się do Citibank Online. Kolejne 50 zł zgarniemy za płatności tą kartą. Wada? Należy posiadać zaproszenie od banku. W przypadku gdy nie posiadacie jeszcze darmowej karty od Citi to możecie ją wyrobić w promocji z bonami 900 zł do Allegro, z łatwym bonusem do 1200 zł w formie zwrotu za zakup paliwa i mycie auta lub z darmowym czytnikiem Amazon Kindle 11 :)

Nawet 150 zł do Biedronki dla osób, które otrzymały propozycję podniesienia limitu na karcie!

Jak już na wstępie napisaliśmy promocja „Podnieś limit, korzystaj z karty i odbierz bony do Biedronki” przeznaczona jest dla klientów banku Citi Handlowy, którzy posiadają podpisaną umowę o kartę kredytową. Warunkiem skorzystania z niej jest otrzymanie zaproszenia przez bank:

(…) drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online), bądź drogą telefoniczną przez Doradcę.

W naszym przypadku przyszedł e-mail a propozycje otrzymaliśmy w zakładce „Pożyczki” w Citibank Online gdzie po kliknięciu w grafikę przeszliśmy do procesu podwyższenia limitu na karcie. Ważna jest również zasada „kto pierwszy ten lepszy” ponieważ i tym razem przewidziano nagrody dla pierwszych 3000 osób.


INFORMACJA! Dla osób, które nie posiadają karty kredytowej bank ma sporo promocji na start z nagrodami o wartości nawet 1200 zł o czym piszemy w dalszej części.


Pierwszą nagrodą w niniejszej promocji jest bon 50 zł lub 100 zł do realizacji w sklepach sieci Biedronka w zamian za poniesienie limitu kredytowego na karcie nie później jak w czasie trwania promocji czyli do 31 marca 2024 roku lub do wyczerpania się limitu nagród. Wysokość bonu uzależniona jest od kwoty o jaką podniesiemy limit:

 • voucher o wartości 50 zł zostanie przyznany w przypadku podwyższenia limitu kredytu na kwotę od 10000 zł do 14999 zł,
 • voucher o wartości 100 zł zostanie przyznany w przypadku podwyższenia limitu kredytu na kwotę nie mniejszą niż 15000 zł.

Podniesienie limitu kredytowego (w naszym przypadku) trwało około dwóch minut a wszystko odbyło się zupełnie online. Wystarczyło kliknąć w link „Skorzystaj z oferty” w propozycji jaką otrzymaliśmy w menu „Pożyczki” w Citibank Online a następnie zaakceptować podwyższony limit karty poprzez autoryzację kodem SMS lub w aplikacji. Warto również zapisać sobie na dysku aneks do umowy dotyczący podniesienia limitu – porządek w dokumentach warto trzymać. I to wszystko – nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia!

Drugą nagrodą w niniejszej promocji jest bon 50 zł do realizacji w sklepach sieci Biedronka w zamian za wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł kartą, dla której podnieśliśmy limit. Wymagane płatności należy zrealizować nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia porozumienie do umowy o kartę kredytową w zakresie podwyższenia Limitu kredytu.

Nagrody w postaci kodów cyfrowych zostaną wysłane za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później jak do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Vouchery będzie można zrealizować w sklepach Biedronka przez 6 miesięcy od daty jej otrzymania.

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie tradycyjnie w regulaminie.

Mała porada dotycząca promocji…

Pamiętajcie by nie szaleć ze zbyt wysokim limitem na swoich kartach kredytowych tak aby w pewnym momencie nie wysycić swojej zdolności kredytowej na potrzeby promocji jej wymagających a takich ostatnio jest coraz więcej (ewentualnie po otrzymaniu nagrody można sobie taki limit trochę zmniejszyć). W innych bankach możemy wybierać pośród takich nagród jak:

Nie posiadasz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł na start!

Posiadanie karty kredytowej Citibanku bardzoooo się opłaca :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową a stałym klientom proponuje takie promocje jak tu właśnie opisywana. Na chwilę nowi klienci banku mogą wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na zakupy w Allegro
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta

O promocjach Citibanku i ich porównaniu więcej można poczytać w zaktualizowane w ostatnich dniach wpisie: [FAQ] Promocje Citibank – vouchery lub nagrody rzeczowe o wartości 300, 600, 900 lub 1200 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “Do 150 zł na zakupy w Biedronce za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibank lub do 1200 zł nagrody za jej wyrobienie!

 • Robert pisze:

  Co jak się raz korzystało z promocji podniesienia limitu za bon do allegro i ma się limin na poziomie 16 tysięcy? Można skorzystać jeszcze raz?

 • Bodzio pisze:

  Jak wyglada takie zaproszenie ? Na maila dostaeł tylko coś takiego :
  „Duże zakupy? Większe wydatki?
  Teraz to nie problem!. W Citibank Online możesz samodzielnie zwiększyć limit swojej karty kredytowej.
  Oferta dla klientów posiadających kartę kredytową Citibank.
  RRSO 22,88%”

  Natomiast po zalogowaniu ns stronie banku, w zakładce Pożyczki mam coś takiego
  „KARTA KREDYTOWA
  Duże zakupy? Zwiększone wydatki?
  Teraz to nie problem. Możesz podnieść limit na swojej karcie kredytowej nawet do 34900.00. RRSO: 23.15%”

  Nidzie mi nie pisze że jak podniesie się limit to otrzyman bony do Biedronki…
  Jak rozumieć maila i to co jest w zakładce Pożyczki ????

  • ZnB pisze:

   Nie, musisz mieć jawną informację o tej promocji i bonie w mailu lub w Citibank Online poprzez dedykowany „kafelek” z promocją.

 • Rychu pisze:

  Ci którzy spełnili warunki w kwietniu dostali już nagrodę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.