ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię z Citibank-BP Motokarta + 320 zł premii za konto osobiste

Do końca promocji pozostało:

Za tankowanie i/lub mycie auta na stacjach paliw BP można uzyskać nawet 1200 zł zwrotu

Promocja paliwowa od Citibank zmienia się na lepsze i od teraz jest promocją paliwowo-myjniową ;) W zamian za wyrobienie Citibank-BP Motokarty można otrzymać do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i/lub mycie auta na stacjach BP z czego do 720 zł zwrotu dotyczy tankowania a do 480 zł korzystania z myjni samochodowej. Tak jak i poprzednio tak i teraz Motokarta jest prowadzona bezpłatnie zatem nie będzie generowała żadnych kosztów a okres karencji dla byłych klientów został mocno skrócony. Jeżeli to za mało, to nagrodę za kartę można zwiększyć o 320 zł za założenie darmowego konta.

Tańsze paliwo i myjnia samochodowa z Motokartą Citibank-BP

Nagrodą w promocji „Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta” jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie uzyskiwany za płatności kartą na stacjach paliw BP (za zakupy paliwa, zakupy na stacji oraz za korzystanie z myjni samochodowej). Zwrot za zakupy będzie przysługiwał przez 30 lub 36 miesięcy – okres ten jest uzależniony od tego czy w przeciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty zostanie dostarczony dokument potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody. Jeżeli go nie dostarczymy to zwrot będzie przysługiwał przez okres 30 miesięcy. Jeżeli go prześlemy to zwrot będzie naliczany przez 36 miesięcy. Natomiast jeżeli chodzi o zwwrto za myjnię samochodową to będzie on obowiązywał przez okres 24 miesięcy. Tym samym łączna wartość gwarantowanej nagrody wyniesie od 1080 zł do aż 1200 zł! 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2023 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. To jeden z krótszych okresów karencji w promocjach Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od 1 lipca 2023 r. posiadają dowolną Kartę Kredytową Citibank

Alternatywnie można zerknąć na promocję Citibanku z cachback 600 zł za zakupy lub z bonami 900 zł do Allegro gdzie okres karencji jest również bardzo krótki jak w omawianej tutaj promocji ale być może oferuje dla Was bardziej atrakcyjną nagrodę. Porównanie wszystkich promocji Citibanku znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, do którego obecnie bank dorzuca 320 zł premii i oferuje konto na 7,1%. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Bank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Podczas gdy sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten telefon na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 30 września 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o darmową kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. 

Należy również wziąć pod uwagę fakt, o którym pisaliśmy na wstępie. W przypadku chęci uzyskania maksymalnej nagrody w łącznej wysokości 720 zł należy za tankowanie paliwa, należy w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o kartę dochody. Wychodzi na to, że bank przestał wymagać dokumentu dochodowego w każdym przypadku – tym samym został uproszczony proces wnioskowania i analizy zdolności kredytowej ale jednocześnie oferowana jest niższa nagroda za tankowanie paliwa (zwrot do 600 zł). Na zwroty za myjnię ten warunek nie ma wpływu.

Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak uzyskać zwrot za tankowanie paliwa i/lub mycie auta na stacjach BP?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za płatności kartą na stacjach paliw BP. Zwrot taki będzie przysługiwał:

  • za płatności na stacji BP (paliwo lub inne zakupy) przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu umowy (w przypadku dostarczenia wymaganych dokumentów dochodowych) lub przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych w pozostałych przypadkach,
  • za płatności dokonane na terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji benzynowej oznaczonej logo sieci BP przez przez 24 pełne okresy rozliczeniowe następujące po zawarciu umowy.

Aby nagroda została przyznana należy w danym miesiącu zrealizować płatności bezgotówkowe wydaną kartą kredytową spełniające co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • na kwotę min. 500 zł łącznie (nie wliczają się w to tzw. transakcje szczególne) przy czym część z tych płatności na kwotę co min. 250 zł muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce,
  • na kwotę min. 20 zł łącznie na terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji benzynowej oznaczonej logo sieci BP w Polsce.

Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym miesiącu nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za kolejny miesiąc. 

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię!

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

O tym jak prosta i korzystna jest ta promocja świadczy przygotowany przez bank filmik:

Jak odebrać nagrodę?

W przypadku zwrotu za zakupy na stacjach paliw BP – zwrot ten będzie można odebrać po trzech dniach roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego. Aby taką nagrodę otrzymać konieczne będzie zlecenie jej wypłaty (na rachunek karty, którą wyrabiamy w promocji) po zalogowaniu się do bankowości Citibank Online. Nagroda zostanie zaksięgowana w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty nagrody.

Co ciekawe zlecenia wypłaty powyższej nagrody nie musimy dokonywać co miesiąc. Regulamin bowiem dopuszcza możliwość kumulowania zleceń ale nie dłużej jak z 12-tu miesięcy co przekłada się na możliwość dokonania jednego zlecenia za cały rok na kwotę 240 zł. Tutaj warto wspomnieć od razu o tym, że p przypadku powstania lub zwiększenia nadpłaty na rachunku karty spowodowanej przekazaniem nagrody, opłata z tytułu obsługi nadpłaty nie zostanie naliczona. Decyzja o tym jak wypłacać nagrodę należy już do uczestnika promocji.

W przypadku zwrotu za myjnię na stacjach paliw BP – zwrot ten będzie przekazany w postaci zasilenia rachunku karty nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono warunki przyznania takiej nagrody. 

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię!

Otwórz również całkowicie darmowe konto osobiste z premią 320 zł w gotówce :)

Po miesięcznej przerwie powraca promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z kontem oszczędnościowym o podwyższonym oprocentowaniu. na jeszcze lepszych warunkach aniżeli ostatnio. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy 320 zł w gotówce na start oraz Konto Oszczędnościowe na 7,1% przez aż 4 miesiące. Dodatkowo można wyrobić sobie kartę kredytową zgarniając dodatkowo 900 zł w bonach Allegro czy też 1200 zł zwrotu tankowanie i mycie auta na stacjach BP zatem jest to kolejna okazja na skumulowanie dwóch promocji ;)

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 7,1% na Koncie Oszczędnościowym + 320 zł nagrody pieniężnej na start za CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę i kartę – krok po kroku! Bez ponoszenia żadnych kosztów!

W tej promocji wyrabiana jest Citibank-BP Motokarta, która jest całkowicie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat np. 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla tej karty wynosi 20,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Szczegóły dotyczące opłat za Citibank-BP Motokartę znajdziecie tutaj.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również określi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na zakupy w Allegro
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową
przez okres 30 lub 36 miesięcy dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł przy czym w kwocie tej muszą być wykonane płatności na stacji BP na kwotę min. 250 zł
przez okres 24 miesięcy dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 20 zł na terminalach zamieszczonych na myjniach ręcznych przy stacjach BP
w ciągu 3 dni od zakończenia miesiąca rozliczeniowego zostanie udostępniona nagroda do wypłaty za zakupy na stacji
do końca drugiego miesiąca po miesiącu z płatnością za myjnię zostanie wypłacona nagroda na rachunek karty

Zamów Citibank-BP Motokartę i zyskaj do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię z Citibank-BP Motokarta + 320 zł premii za konto osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.