ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – VIII edycja” + 200 zł na start + do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Po 50 zł zyskają obie strony polecenia w programie poleceń Santander…

Ruszyła VIII edycja programu poleceń „Polecam mój Bank” w Santander Bank Polska. Korzystając z tej oferty nowy klient banku uzyska 50 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę z polecenia. Oprócz premii za otwarcie konta można uzyskać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych. Osoba Polecająca konto również otrzyma 50 zł za polecenie konta ale… nie więcej jak 500 zł łącznie w całej promocji! A hitem jest już to, że można tą premię połączyć z premią 300 zł na start od Santander!


Uwaga: Obecnie można skorzystać z kumulacji dwóch promocji Santander Bank Polska i zyskać 350 zł za samo założenie konta. Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: MEGA KUMULACJA! 350 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 50 zł za konto dla dziecka + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2%!


50 zł premii za założenie konta w Santander Bank Polska z kodem polecającym

To już VIII edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 października 2020 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia.

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 50 zł (w punktach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile) za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 lipca 2019 (tylko rok karencji!):

Uczestnikiem Promocji jako osoba Polecona („Polecony – nowy klient”, „Polecony”) – może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca obywatelstwo polskie i pełną zdolność do czynności prawnych, która spełniła łącznie poniższe warunki:
2.1. nie posiadała Konta od 1 lipca 2019 r.,

Nagroda w wysokości 50 zł przekazywana w formie 3400 punktów programu lojalnościowego Bezcenne Chwile przysługuje założone konto bankowe i należy się wówczas gdy spełnione zostaną poniższe warunki:

 • za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną oraz usługą Santander Online podając w nim Kod Polecającego (kod polecenia uzyskasz po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj),
 • zawrzeć umowę w wybranej przez siebie formie (kurier, wideoweryfikacja itp.),
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (nie później jak do 30 listopada 2020) zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej banku oraz wykonać płatności kartą lub kartą mobilną lub BLIK (w internecie) na łączną kwotę min. 300 zł przy czym w ramach tej kwoty należy wykonać minimum jedną transakcję BLIKiem (z wyłączeniem wypłat z bankomatu) a pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą.

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go pod tym adresem. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą mamy do 31 października 2020 roku.

W powyższym polu należy podać specjalny kod polecający. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz uzyskać taki kod wypełniając formularz znajdujący się poniżej. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Nagrody będą przyznawane w formie kodu o wartości 3400 punktów programu lojalnościowego Bezcenne Chwile do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Kod będzie można wykorzystać na stronie programu Bezcenne Chwile do 28 lutego 2021 roku a punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni od wykorzystania kodu. Punkty będzie można wymienić na dowolne nagrody z katalogu programu w ciągu 36 miesięcy od ich naliczenia. 

Za równowartość 3400 punktów można uzyskać np. voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD, Decathlon, stacji paliw Circle K lub innych.

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń Santander Bank Polska?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 50 zł premii. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta (łącznie nawet 500 zł premii)

  Kolejną możliwą nagrodą do zdobycia w programie poleceń w wysokości wielokrotności kwoty 50 zł (i to tym razem w gotówce!) jest nagroda za każde skuteczne polecenie konta. Polecanie kont możliwe jest po wykonaniu poniższych działań:

  • na dzień przystąpienia do programu należy posiadać konto w Santander (zakładamy, że część osób dopiero je założy z polecenia jak powyżej),
  • należy zarejestrować się w programie „Polecam mój Bank” po zalogowaniu się do bankowości Santander (Menu -> Oferta banku -> Polecam Bank) wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i akceptując Regulamin Programu,
  • po zaakceptowaniu regulaminu zostanie wyświetlony kod polecenia, który następnie podajemy znajomym.

  Wymagane jest również:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
  • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
  • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

  Pamiętajmy jednak, iż osoby przez nas polecone muszą spełnić te same warunki, o których mowa na samej górze – muszą być zatem nowymi klientami a przynajmniej nie mogły posiadać konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) na dzień 1 lipca 2019 oraz muszą wykorzystać nasz kod polecający i wykonać określone płatności kartą. Nagrody będą wypłacane analogicznie jak dla Poleconych czyli do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez Poleconego.

  UWAGA! Niestety od V edycji programu poleceń „Polecam mój Bank” nie ma już dostępnej nagrody dodatkowej w wysokości 100 zł za każde 10 skutecznych poleceń konta. Co więcej – nałożono limit poleceń, za które bank zapłaci i wynosi on obecnie 500 zł dla jednego Polecającego na całą edycję. Tym samym tylko pierwsze 10 poleceń konta będzie wynagrodzone premią a za kolejne polecenia bank już nie zapłaci. Szkoda, ponieważ takim ruchem bank spowodował, iż najlepszy program poleceń kont na rynku nie jest już najlepszym ponieważ takie banki jak Millennium czy mBank nadal nie stosują limitu na polecenia!

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

  … i kolejne 300 zł premii w gotówce za założenie konta w promocji

  Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 października 2020. Jej bardzo dużym atutem jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 października 2019!

  Uczestnikiem promocji („uczestnik”) może być osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:
  w okresie od 1 października 2019 r. do dnia otwarcia Konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem
  rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w banku,

  Niestety jest jeszcze dodatkowe obostrzenie, które częściowo dyskwalifikuje osoby, które w przeszłości korzystały już z promocji Konta Jakie Chcę, a dokładniej:

  W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż..

  Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 200 zł bonusu w gotówce od Santandera należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę na dedykowanej stronie promocji (podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia – by zyskać dodatkowe 50 zł będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu, który uzyskasz po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). Kolejne 100 zł zarobimy na punktach programu Bezcenne Chwile

  Warto również dodać, że we wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK,

  z zastrzeżeniem, że zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 30 listopada 2020 roku i powinny być utrzymane co najmniej do końca okresu trwania promocji.

  Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

  • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa jest podpisywana w obecności kuriera,
  • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00.

  Umowę należy zawrzeć najpóźniej do 15 listopada 2020 roku.

  W celu otrzymania nagrody musimy spełnić wszystkie poniższe warunki promocji w każdym z trzech miesięcy następujących po otwarciu konta – czyli:

  • zapewnić wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
  • wykonać po min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową lub BLIKiem) na dowolną kwotę (pod uwagę brane są transakcje rozliczone!),
  • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

  Dla kont założonych w październiku 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik 2020 r., listopad 2020 r., grudzień 2020 r. lub listopad 2020 r., grudzień 2020 r., styczeń 2021 r.
  Dla kont założonych w listopadzie 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: listopad 2020 r., grudzień 2020 r., styczeń 2021 r. lub grudzień 2020 r., styczeń 2021 r., luty 2021 r.

  Nagrody w promocji będą wypłacane do 15 marca 2021 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy oraz oczekiwania na maile powiadamiające o spełnieniu warunków. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

  O szczegółach tej promocji poczytacie tutaj: MEGA KUMULACJA! 350 zł bonusu za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 50 zł za konto dla dziecka + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2% [aktualizacja]

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

  Uzyskaj dodatkowe 300 zł zwrotu z Kontem Jakie Chcę płacąc rachunki za media!

  Największą zaletą Konta Jakie Chcę (naszym zdaniem) jest możliwość uzyskiwania moneybacku w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest to możliwe!

  Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w panelu „Dopasuj konto” wybierz „ZWROTY ZA RACHUNKI”) lub  w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury opłacane z Konta Jakie Chcę.

  Nie masz od kogo uzyskać kodu polecającego?

  Żaden problem! Jeżeli nie masz znajomego, który udostępni Ci kod polecający to jesteśmy w stanie Ci pomóc podając nasz sprawdzony i wiarygodny kod polecający, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 50 zł premii. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

   Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

   Imię lub nick (wymagane)

   Twój adres email (wymagane)

   Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

   Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

   Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
   [ssba_hide]

   Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

   Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) reklamuje swój nowy rachunek jako Konto Jakie Chcę. Sęk w tym, że jedyną możliwością dopasowania tego konta do siebie jest sposób pobierania opłaty za kartę. Do wyboru mamy obecnie dwie możliwości:

   • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 5 zł,
   • lub stała opłata 3 zł bez żadnych warunków (ten wariant jest ustawiony domyślnie dla konta i warto go jak najszybciej zmienić na powyższy z możliwością uniknięcia opłaty).

   I na tym w zasadzie dopasowanie konta się kończy. Warto jednak wspomnieć, że prowadzenie konta to koszt 0 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

   Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

   Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

    

   Lokalna kopia dokumentów:   , , , , , , , , , ,
   Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

   Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
   Newsletter ZarabiajnaBankach.pl   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *   OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
   Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.