ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się lipcowe promocje – można zyskać nawet 7000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec lipca – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Dobiega koniec półmetek wakacji i jednocześnie miesiąca lipca zatem robimy tradycyjny przegląd jeszcze AKTUALNYCH PROMOCJI. Najlepsze oferty na konto osobiste mają Santander Bank Polska z kumulacją promocji i premią do 1070 zł oraz Millennium Bank, w którym do zgarnięcia jest 400 zł premii pieniężnej. Nie mogą narzekać również osoby prowadzące działalność ponieważ w Alior można zyskać 3800 zł a w Santander do 2200 zł bonusu.

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w lipcu oraz w pierwszych dniach sierpnia. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 1070 zł nagrody w kumulacji promocji Santander Bank Polska
Takie kumulacje promocji zdarzają się niezwykle rzadko. Warto z nich korzystać w jednym czasie ponieważ decydując się na założenie konta czy też karty kredytowej w danym banku automatycznie uzyskujemy możliwość skorzystania z promocji dostępnych tylko dla klientów banku. I tak jest właśnie w Santander Bank Polska gdzie obecnie można ze sobą połączyć aż sześć promocji jednocześnie, w których łączna wartość nagród wynosi aż 1070 zł!
Zysk z oferty:
1070 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Łatwe 400 zł premii pieniężnej za założenie konta w Millennium Bank
Pojawiła się wakacyjna promocja konta osobistego od Banku Millennium z łatwą premią pieniężną. W zamian za założenie konta Millennium 360° można zgarnąć 400 zł w gotówce. Tak jak i poprzednio tak i teraz warunki promocji są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7,5%.
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

200 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao
Od dziś dostępna jest nowa edycja promocji konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Tym razem można uzyskać 200 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Oprócz nagrody głównej bank przygotował również bonus dla oszczędzających czyli konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7% w skali roku przez najbliższe 6 miesięcy.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
16.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

9,5% na Koncie Oszczędnościowym Citibank + 20 zł premii na start
Co też ten Citibank wyczynia to mała głowa ;) To bodajże szósta a może i siódma promocja w jednym czasie. Ostatnio porównywaliśmy kilka promocji ze sobą gdzie można zgarnąć od 1000 zł do nawet 1600 zł. W najnowszej ofercie Citibank proponuje Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 9,5% dla kwoty do 100 tys. zł przez okres 4 miesięcy oraz skromne 20 zł nagrody na dobry start. Do tego dochodzi promocja punktowa programu Bezcenne Chwile, która dokłada kolejne 100 zł bonusu.
Zysk z oferty:
20 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Załóż Konto Dziecka w PKO BP i odbierz voucher o wartości 200 zł do Allegro
Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym pojawiła się promocja Konta Dziecka w PKO BP przy czym obecnie mamy dwukrotnie większą nagrodę! Za założenie PKO Konto Dziecka można obecnie otrzymać aż 200 zł w formie vouchera na zakupy w Allegro. Warunkiem skorzystania z promocji jest fakt posiadania konta w PKO BP przez rodzica a jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie to możecie zyskać dodatkowe nawet 250 zł na start i to w gotówce za jego założenie.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

500 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska
Lipcowa promocja konta od Santander Bank Polska na jeszcze lepszych warunkach! Dzięki nowej edycji promocji zyskamy do 500 zł bonusu na start za założenie Konta Santander. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 200 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje do 300 zł zwrotu na konto rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka natomiast możliwość ulokowania środków na lokacie 7%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Lokata na Nowe Środki nawet na 7,5% do 150 tys. zł w VeloBank
VeloBank wystartował z kolejną edycją (już 8/2023) promocji swojej topowej lokaty. Mowa tutaj o Lokacie na Nowe Środki z oprocentowaniem do 7,5% w skali roku (do wyboru lokaty na 2, 3 lub 6 miesięcy). Obecnie to jedna z lepszych ofert dla oszczędzających. Lokatę można założyć do wysokości kwoty 150 tys. zł, całkowicie zdalnie przez internet i bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku. Warto również dodać, że obecnie VeloBank za założenie konta osobistego wynagradza klientów premią wynoszącą aż 650 zł :)
Zysk z oferty:
7,5%
Ważna do:
10.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

7,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium Bank + 400 zł na start
Wystartowała 51 edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Millennium Bank. Bank tak jak ostatnio utrzymał oprocentowanie konta na poziomie 7,5% w skali roku o ile będzie dokonywane min. 5 płatności miesięcznie – w przeciwnym razie oprocentowanie spadnie do 4%. Na koncie Profit możemy ulokować do 200 tys. zł na okres do 91 dni licząc od pierwszej wpłaty nowych środków. Nowi klienci oczywiście zyskają więcej zakładając konto w promocji z premią 400 zł w gotówce na start.
Zysk z oferty:
7,5%
Ważna do:
28.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

3800 zł premii za założenie konta firmowego w Alior Bank
Najlepsza okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank jaka dotąd była! Do znanej od lat promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł można dołączyć kolejne dwie, które zwiększają wartość nagród do aż 3800 zł. Standardową premię do 1500 zł za tzw. aktywność na koncie można teraz powiększyć o łatwą premię 500 zł na start za jeden przelew oraz o zwrot do 1800 zł za tankowanie paliwa, A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z równie dużą premią 450 zł! :)
Zysk z oferty:
3800 zł
Ważna do:
15.08.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

2200 zł premii pieniężnej do konta firmowego w Santander Bank Polska
Santander Bank Polska do aktualnie trwającej promocji gdzie za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia płaci nawet 1500 zł premii pieniężnej. dorzuca kolejną nagrodę! Jest nią voucher Allegro o wartości 700 zł dla firm, które zdecydują się na korzystanie z platformy Allegro. Warto podkreślić, że otrzymujemy w tem przypadku całkowicie darmowe konto, kartę oraz inne przywileje na zawsze! Jeżeli jednak to nadal za mało to można skorzystać dodatkowo z promocji konta osobistego z łączną premią aż 500 zł!
Zysk z oferty:
2200 zł
Ważna do:
31.07.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.