ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Załóż Konto Dziecka w PKO BP i odbierz voucher o wartości 200 zł do Allegro (+ do 250 zł w gotówce dla rodzica)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Na koncie dla dziecka również można zarobić – w tym przypadku aż 200 zł w bonie :)

Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym pojawiła się promocja Konta Dziecka w PKO BP przy czym obecnie mamy dwukrotnie większą nagrodę! Za założenie PKO Konto Dziecka można obecnie otrzymać aż 200 zł w formie vouchera na zakupy w Allegro. Warunkiem skorzystania z promocji jest fakt posiadania konta w PKO BP przez rodzica a jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie to możecie zyskać dodatkowe nawet 250 zł na start i to w gotówce za jego założenie.

Kto może skorzystać z niniejszej promocji PKO BP?

Z promocji „Pierwsze kroki” mogą skorzystać osoby w wieku do 13 lat, które w dowolnym czasie między 1 stycznia 2022 roku a 21 maja 2023 roku  włącznie nie posiadały konta ani karty w PKO BP i w okresie trwania promocji zawrą umowę o PKO Konto Dziecka (przeznaczony dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia) wraz z kartą Visa.

Oczywiście powyższe konto dla dziecka można założyć tylko w przypadku gdy rodzic lub opiekun prawny posiada konto osobiste w PKO BP. Jeżeli takiego konta osoba dorosła nie posiada może je założyć w najnowszej promocji zyskując dodatkowo nawet 250 zł w gotówce.

Zgodnie z zapisami regulaminu promocja będzie dostępna maksymalnie do 31 lipca 2023 roku pod warunkiem, że pula nagród w ilości 1000 szt. nie zostanie wcześniej wyczerpana w co raczej śmiemy wątpić. Każda nagroda to jeden voucher 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Jak założyć konto dziecku i zgarnąć 200 zł nagrody do Allegro?

Konto należy założyć poprzez serwis bankowości internetowej iPKO, na stronie banku PKO BP lub w placówce banku. PKO Konto Dziecka zakładamy w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia. Ważne jest również aby wyrazić stosowne zgody:

wyrazisz zgodę na marketing elektroniczny, tj. zgodę przynajmniej na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej (jeśli do tej pory nie wyraziłeś/nie wyraziłaś tej zgody)

Aby otrzymać nagrodę w postaci dwóch voucherów o łącznej wartości 200 zł do zrealizowania w Allegro należy dodatkowo zarejestrować się na stronie promocji https://www.pkobp.pl/konto-dziecka-0223 oraz w terminie do 31 sierpnia 2023 roku wykonać kartą wydaną do konta dziecka minimum pięć płatności bezgotówkowych (w sklepie lub internecie).

Nagrody będą przekazywane w trzech turach według kolejności spełnienia wszystkich warunków:

 • I tura: do 21 lipca 2023 roku – dotyczy tych klientów, którzy spełnią warunki promocji do 30 czerwca 2023 roku,
 • II tura: do 22 września 2023 roku – w przypadku pozostałych osób,

poprzez wysłanie wiadomości zawierającej e-karty w formie kodów elektronicznych na pocztę w serwisie iPKO oraz na IKO w sekcji „Powiadomienia”. Vouchery będą ważne do 29 grudnia 2023 roku.

Ile kosztuje PKO Konto Dziecka?

PKO Konto Dziecka przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat i jest całkowicie darmowe. Jedynym kosztem jest koszt wydania karty. W skrócie wygląda to tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 15 zł za wydanie Karty PKO Junior (szczegóły tutaj),
 • 0 zł za przelewy krajowe przez internet,
 • 0 zł za doładowania telefonów przez internet.

Więcej informacji o opłatach dla konta znajdziemy w tabeli opłat i prowizji.

Nie posiadasz jeszcze konta osobistego w PKO BP? Zyskaj nawet 250 zł na start!

Pojawiła się IX edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody i warunki do spełnienia w programie są identyczne jak ostatnio a nowi klienci banku mają kolejną szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 3500 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: Od 50 zł do 250 zł za założenie konta w PKO BP oraz do 3500 zł za polecenia w IX edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Załóż Konto Dziecka w PKO BP i odbierz voucher o wartości 200 zł do Allegro (+ do 250 zł w gotówce dla rodzica)

 • sada pisze:

  otworzyłem dla 4 latka.
  Sam mam zaznaczone zgody .
  ALe na umowie dla dziecka sa zaznaczone na NIE.
  może dlatego że nie podałem nr tel i @ do dziecka.
  Było to opcjonalne.
  Dostanę premie ?

  • ZnB pisze:

   Z tym pytaniem niestety musisz się zwrócić do banku. My nie jesteśmy w stanie w 100% na to odpowiedzieć.

 • siekieramotyka pisze:

  Elegancko, 3 dzieci po raz kolejny zobowiązuje…

  Polecam też konta w mBanku gdzie dają po stówce.

  • ZnB pisze:

   Dzieci to inwestycja nie tylko w przyszłość ;) A w mBank przy koncie Intensive nawet 120 zł ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.