ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 08.07.2023] Jak się okazuje w dniu 4 lipca 2023 roku został opublikowany komunikat o zakończeniu promocji: „Bank Handlowy w Warszawie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Bank”) informuje, że w dniu 1 lipca 2023 r. doszło do wyczerpania puli 7.700 nagród w promocji „Bezcenne lato z nagrodami” („Promocja”) i tym samym do jej zakończenia.”. Pełna jego treść znajduje się tutaj.

Klienci Citi mają kolejną okazję zgarnąć punkty w Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Wraca świetna promocja punktowa w programie Bezcenne Chwile zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Citibanku! Wystarczy zarejestrowaną w programie kartą Mastercard wykonać dwie płatności na kwotę min. 100 zł każda w wybranych sklepach aby zyskać aż 8000 dodatkowych punktów wymiennych na nagrody o wartości 100 zł. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty od Citibanku to może warto ją wyrobić np. w promocji z bonami Allegro o wartości 900 zł lub w promocji konta osobistego z premią aż 600 zł.

Punkty o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile od Citibank

Promocja „Bezcenne lato z nagrodami” będzie dostępna do 31 lipca 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 7700 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 600 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej, które ostatnio porównaliśmy w tym wpisie (np. z bonami 900 zł do Allegro).

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 31 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania.


INFO! Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Mastercard od Citibanku warto skorzystać z jednej z wielu oferowanych promocji przez Citibank. W ostatnich dniach szeroko omawialiśmy je w osobnym wpisie, w którym to też porównaliśmy te promocje ze sobą aby ułatwić Wam decyzję i wybór. Zachęcamy do lektury: Którą promocję Citibanku wybrać? Jak zyskać 900 zł za kartę kredytową i nawet do 1500 zł za kartę + konto? Porównujemy…


Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 100 zł

Regulamin promocji z punktami znajdziecie tutaj.

[Podpowiedź] Jeżeli ktoś nie ma pomysłu w jaki sposób to szybko ogarnąć to można:

A czy Wy macie jakieś ciekawe pomysły? Piszcie w komentarzach bo 100 zł bonusu piechotą nie chodzi ;) Warto również poczytać komentarze i pomysły pozostawione pod ostatnią tego typu promocją.

Nie posiadasz karty Citibanku? Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 600 zł premii!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną dostępne są takie promocje jak poniżej:

Nawet 1000 zł łącznej nagrody w tym 600 zł premii pieniężnej!
Nawet 900 zł łącznej nagrody w tym 600 zł premii pieniężnej!
900 zł na zakupy w serwisie Allegro
900 zł w bonach na zakupy w serwisie Allegro!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 600, 700, lub 900 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Citibank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację w tym programie otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, Velo, Alior czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie zawsze znaleźć tutaj.

Jak zapisać się do Programu Bezcenne Chwile?

By dodać kartę Citibanku w programie Bezcenne Chwile należy zalogować się do Citibank Online i przejść w Menu do zakładki Korzyści i produkty. Wybieramy ofertę Bezcenne chwile i klikamy Sprawdź szczegóły jak niżej:

Następnie wypełniamy formularz przystąpienia do programu, który pojawi się po kliknięciu poniższego przycisku Chcę zapisać się do programu. Akceptujemy w nim regulaminy programu oraz wyrażamy wymagane zgody warunkujące przystąpienie do Bezcenne Chwile.

Po wysłaniu formularza karta powinna zostać dodana do programu Bezcenne Chwile w przeciągu kilku dni.

 , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl33 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

 • Ozi pisze:

  Jak promocja ma się do tej z nagrodą mieszaną do karty kredytowej Citi Priority w wysokości 900 zł (część jako pkt. w Bezvennych Chwilach, część jako vouchery do Allegro)?

  Jeżeli już biorę udział w promce i mam zarejestrowaną kartę kredytową to chyba nic nie stoi na przeszkodzie skorzystać z dodatkowego boostera w postaci wyżej opisanej promo z zakupami u partnerów?

 • Maniek pisze:

  Jak zrobię zakupy w sklepie stacjonarnym Carrefour Market to zaliczy mi ?

 • Waldek pisze:

  Czy elektroniczna karta podarunkowa Carrefour wchodzi ?

 • Waldek pisze:

  Mają taką kartę którą można doładowywać.
  Ale może inaczej – czy zakup karty podarunkowej Carrefour o wartości 100 zł wykonany w markecie będzie uznany w tej promocji?

 • Bodzio pisze:

  Tankując ale na Circle K Express załapie się na promocje ??

 • Szymon pisze:

  Czy robiąc już kiedyś bezcenne chwilę na właśnie kartę od citi nadal łapię się na promocje?

 • Paweł pisze:

  Jeżeli ostatnio korzystałem z promocji Bezcenne Chwile to nie muszę się rejestrować tylko wykonać płatność w wyznaczonych sklepach i już?

 • Antoni pisze:

  Jeśli mam zarejestrowane w programie bezcenne chwile 2 karty Citi kredytową i debetową to obie łapią się na promocję?

 • Pln pisze:

  Proszę o podpowiedź – czy aby uzyskać 8000 punktów muszę: np. Circle K zatankować za 100 zł i kupić coś w RTV Euro za 5 zł i wówczas spełniam warunki czy w obu przypadkach -Circle K i RTV Euro muszę wydać po min. 100zł?

 • Mario pisze:

  Czy karta podpięta do Portfela Google i wykonywanie płatności apk Googla nie robi różnicy ? Tzn. zostanie uznana płatność jak kartą ? Czy trzeba fizyczną kartą ?

 • ZnB pisze:

  Z ciekawości zapytamy czy może u kogoś na koncie pojawiły się już pkt z tej promocji czy też będą czekać do końca terminu? ;)

  • Adams pisze:

   Nie ma jeszcze.

  • Bodzio pisze:

   U mnie na jednyn koncie wpadly punkty. Zakupy zrobione 23.06.2023. A 8000 pkt dopisane 29.06.2023. Na drugim koncie zakupy zrobione 25.06.2023r. Punktów promocyjnych jeszcze nie ma. Za to są punkty za samo zrobienie zakupów z tego dnia.

 • ZnB pisze:

  W godzinach popołudniowych wpadło 2x 4000 pkt :) Sprawdzajcie sobie konta :)

 • Adam pisze:

  Czy tylko ja mam takiego pecha, że karta citi dodana do google pay wywala odmowy na terminalach? Płatności w sklepach online przez gpay działają bez problemu. Poprzednio przy okazji innej promocji miałem to samo.

  • Adam pisze:

   Okazuje się, że według banku w przypadku płatności powyżej 100 zł mam włożyć kartę w celu autoryzacji. Nie po to mam kartę dodaną do gpay żeby nosić plastik ze sobą :)

 • Granda pisze:

  Ta promocja niestety zakończyła się 1.07.2023. Trwała raptem 10 dni, niektórzy dopiero po zakończeniu promocji zorientowali się że ona jest/trwa, mimo że ona się już zakończyła! Bank nawet nie zdążył poinformować 7 dni wcześniej o wyczerpaniu puli nagród – bez sensu! Komunikat o zakończeniu został opublikowany chyba kilka dni po zakończeniu promocji

  • Mariusz pisze:

   Gdzie Ty widzisz informacje, że się zakończyło ?

  • Adam pisze:

   W miejscu podanym w regulaminie:
   Bank Handlowy w Warszawie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Bank”) informuje, że w dniu 1 lipca 2023 r. doszło do wyczerpania puli 7.700 nagród w promocji „Bezcenne lato z nagrodami”

  • ZnB pisze:

   Słaby ruch bo tak naprawdę to ten komunikat został opublikowany 4 lipca 2023 roku. Czyli nie dość, że po czasie to jeszcze nie było komunikatu o przewidywanym terminie wyczerpania się puli. No cóż… :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.