ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 3800 zł bonusu dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (500 zł na start za jeden przelew + do 1800 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa kumulacja promocji Alior Banku dla firm z premią nawet 3800 zł za konto!

Najlepsza okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank jaka dotąd była! Do znanej od lat promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł można dołączyć kolejne dwie, które zwiększają wartość nagród do aż 3800 zł. Standardową premię do 1500 zł za tzw. aktywność na koncie można teraz powiększyć o łatwą premię 500 zł na start za jeden przelew oraz o zwrot do 1800 zł za tankowanie paliwa, A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z równie dużą premią 450 zł! :)

Kumulacja aż czterech promocji konta firmowego – warto je połączyć ze sobą!

W ramach niniejszego wpisu omówimy aż cztery aktualnie dostępne promocje dla konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku z kartą Mastercard z Plusem, które można ze sobą połączyć aby uzyskać nawet 3800 zł bonusu za spełnienie określonych warunków promocji oraz darmowe konto. W skład omawianych promocji wchodzą takie nagrody jak:

  • 500 zł w gotówce na start za założenie konta i zaledwie jeden przelew do ZUS/US w ramach promocji „500 zł na start”,
  • 10% zwrotu za tankowanie paliwa do września 2023 roku (do 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 1800 zł łącznie) w ramach promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2”,
  • do 1500 zł w gotówce za aktywności na koncie w ramach promocji „1500 zł dla firm”,
  • brak opłaty za korzystanie z karty do końca 2023 roku w ramach promocji „Karta na plusie – edycja nr 3”.

Ile jest realnie do zarobienia? Realnie do zgarnięcia jest na bank premia 500 zł na start, której warunki są banalnie proste i chociażby tylko i wyłącznie dla niej warto założyć konto firmowe w Aliorze. Do tego można dorzucić nawet 1800 zł zwrotu za paliwo (o ile miesięcznie wydajemy na paliwo co najmniej 2000 zł). Poza tym bez problemu powinniśmy uzyskać od 660 zł do 900 zł za aktywność na koncie (te maksymalne 1500 zł jest raczej mało realne ale jest). Reasumując można zyskać 3000-2300 zł, tak realnie ;)

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3800 zł premii!

500 zł premii w gotówce na start za konto i jeden przelew

Pierwszą nazwijmy to promocją bazową tego wpisu jest promocja „500 zł na start”,przeznaczona dla firm, które przez okres ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego produktu Alior Bank skierowanego do przedsiębiorców. Aby z niej skorzystać należy w okresie do 15 sierpnia 2023 roku złożyć internetowy wniosek o iKonto Biznes podając w nim w dedykowanym do tego polu kod promocji o nazwie „PROMO500” a następnie w ciągu maksymalnie 15 dni podpisać umowę o konto firmowe.

Następnie w celu uzyskania premii pieniężnej w wysokości 500 zł należy w terminie 45 dni kalendarzowych od otwarcia konta firmowego wykonać z tego konta przelew do ZUS lub organów podatkowych (Urząd Skarbowy). To wszystko! Aż 500 zł nagrody w gotówce za samo podpisanie umowy i jeden przelew!

Nagroda ta zostanie wypłacona na rachunek firmowy w terminie do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione powyższe warunki promocji. O szczegółach promocji można poczytać w jej regulaminie.

10% cashbacku za tankowanie paliwa – łącznie nawet 1800 zł!

Drugą z omawianych tutaj promocji konta firmowego iKonto Biznes to promocja z 10% moneybackiem za tankowanie paliwa. Z promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” mogą skorzystać firmy, które dotychczas nie posiadały konta firmowego w Alior Banku i zawrą umowę konta z kartą debetową Mastercard z Plusem w okresie od 2 stycznia 2023 roku do 30 września 2023 roku.

Zamów firmową kartę debetową Mastercard z Plusem podczas wnioskowania o iKonto Biznes by zyskać nawet 1800 zł na start w formie cashbacku za tankowanie paliwa na stacjach paliw oznaczonych kodem MCC: 5172, 5541, 5542 lub 5983. W ramach promocji przysługuje zwrot w wysokości 10% wartości transakcji na stacji paliw jednak nie więcej jak 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 1800 zł w całym okresie promocji czyli od stycznia do września 2023 roku.

Bank naliczy moneyback za zatankowane paliwo za dany miesiąc o ile w danym miesiącu spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

  • zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł,
  • wykonany zostanie minimum jeden przelew do ZUS lub US z konta firmowego.

Moneyback za paliwo będzie wypłacany na konto do 15-go dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły dotyczące omawianej promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Jak zdobyć dodatkowe 1500 zł za aktywność na koncie?

Promocja „1500 zł dla firm” przeznaczona jest w zasadzie dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wg. regulaminu będzie dostępna do odwołania (informacja o przedłużeniu lub zakończeniu promocji zostanie udostępniona na stronie banku). Dopóki na stronie z wnioskiem będzie widniała informacja o premii 1500 zł można domniemywać, że promocja jest aktualna.

Bank jako uczestnika promocji traktuje każdą osobę prowadzącą DG, która spełnia łącznie poniższe warunki:

a) przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała i nie posiada w Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz.U. z 2018 r. poz. 646 ze zm.);
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 […] z zastrzeżeniem, że w Oddziale Banku można złożyć wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4;

Powyższe zapisy wykluczają definitywnie osoby, które korzystały z jakiś produktów Alior Banku dla firm. Uzyskaliśmy potwierdzenie z banku, że ograniczenie to nie dotyczy produktów indywidualnych (można zatem posiadać konto indywidualne czy lokatę na osobę indywidualną) oraz produktów oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeżeli jednak spełniamy powyższy warunek bycia nowym klientem możemy skorzystać z tej promocji wypełniając wniosek o iKonto Biznes z kartą Mastercard z Plusem a następnie podpisując umowę w terminie nie później jak do 30 dni od złożenia ów wniosku. Umowę można podpisać np. przelewem weryfikacyjnym z prywatnego konta w innym banku lub za pomocą kuriera.

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3800 zł premii!

W ramach promocji w każdym z dwunastu miesięcy bank może wypłacić maksymalnie do 125 zł co łącznie daje aż 1500 zł premii rocznie. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że pierwszym miesiącem promocyjnym jest już miesiąc, w którym przystąpiliśmy do promocji zatem może się zdarzyć tak, że jakaś część premii nam po prostu przepadnie bo poszły już np. przelewy do ZUS czy US. I o ile według nowych zasad ciężej jest wycisnąć solidną premię to niewątpliwie nadal jest to największa premia spośród promocji dla firm (o czym na końcu wpisu).

Premia zostanie wypłacona jeżeli wykonamy minimum 4 płatności kartą wydaną do rachunku firmowego przy czym warunek ten nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w promocji. Tabelę czynności oraz premii przysługującej za jej wykonanie znajdziecie w tym odrębnym wpisie (z uwagi na to aby nie wydłużać tutaj artykułu i nie powielać miejsc do ew. edycji gdyby warunki przyznawania zwrotów uległy zmianie).

Naszym zdaniem po zmianach realnie możemy wyciągnąć 55 zł miesięcznie (za przelewy do ZUS/US, przelew SEPA oraz transakcje kartą). Pozostałe czynności takie jak korzystanie z kas fiskalnych są mało realne do spełnienia przez większość naszych stałych czytelników. Pozostaje tylko pytanie czy jest sens zgarniania premii za utrzymywanie średniego salda na rachunku? W dobie tak dobrych lokat i kont oszczędnościowych chyba nie….

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

O szczegółach tej promocji piszemy w osobnym artykule: Nawet 1500 zł dla firm od Alior Bank za aktywność na rachunku iKonto Biznes [aktualizacja]

Karta debetowa Mastercard z Plusem za 0 zł do końca roku 2023 roku!

Kolejnym bonusem jest promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za kartę Mastercard z Plusem w terminie aż do końca czerwca 2023 roku. Z promocji „Karta na Plusie – edycja nr 3” skorzystać mogą klienci, którzy:

  • od 1 listopada 2021 roku do 31 grudnia 2022 roku nie posiadali w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej,
  • zawnioskują o firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w terminie od 1 stycznia 2023 roku do 30 września 2023 roku.

Zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty dotyczy następujących opłat: opłaty za kartę debetową, opłaty dodatkowej za korzystanie z karty debetowej, opłaty za korzystanie z karty debetowej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są w tym regulaminie

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3800 zł premii!

Nawet 550 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku :)

Jest już dostępna IX edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z wysoką premią pieniężną! Na chwilę obecną można zyskać aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz 3 miesiące bez opłat za konto czy kartę. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7%

O szczegółach pisaliśmy tutaj: 450 zł nagrody pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (IX edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 8 zł miesięcznie. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz darmowe przelewy SEPA.

Jedyną realną opłatą, która może nas dotknąć to 30 groszy za SMS autoryzacyjny o ile będziemy korzystać z nich często (pierwsze 10 smsów jest darmowe). O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Alior Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Idea Bank, Nest Bank, Pekao czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 15 sierpnia 2023 złóż wniosek o konto firmowe z kartą Mastercard z Plusem podając we wniosku kod PROMO500
do 15 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto
do 45 dni od otwarcia rachunku wykonaj jeden przelew do ZUS/US
do września 2023 bank będzie naliczał 10% moneybacku za tankowanie paliwa po spełnieniu warunków promocji
przez 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy bank będzie naliczał premię za aktywność na rachunku zgodnie z tabelą premiowanych czynności po spełnieniu warunków promocji
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3800 zł premii!, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.